Įkraunama...
Įkraunama...

Nekaloringi patiekalai

QUOTE(sandddra @ 2010 05 21, 09:38)
drinks_cheers.gif
Per porą mėn numečiau 5kg. Stengiausi tilpti į 1500kcal, nevalgiau vėlai vakare, bet valgydavau viską ko norėjosi mažesnėm porcijom. Nesijaučiau save kankinanti. Dabar jau kokie 4 mėn tas svoris laikosi. Jam išlaikyt suvartoju daugiau kalorijų + sportas.



Aplamai as kiek domejausi ir paskaitu lankiau apie sveika mityba supratau principa, kad pvz islaikyi savo esama svori per diena reikai vartoti ne daugiau kaip 2000 kaloriju...jei nori numesti svorio sumazini jas iki 1500. Numeti iki norimos normos arba iki kiek leidzia organizmas (nes kartais norai su realybe nesutampa kiek esu maciusi lotuliukas.gif ) ir tada vel gali vartoti savo ta 2000 kaloriju per diena.

Ir aisku kas be ko svarbiausia neguleti bambos isvertus. Sportuoti judeti ir panasiai smile.gif jei reikia patreniruoti atskiras kuno dalis papildomai. Sakykim pas moteris dazniausiai pilvo-juosmens sritis iseina i sonus greitai. Tai padaryti namie prie progos atsilenkimu ar pratimu tai sriciai ir ramu smile.gif

O kas del patiekalu...as numeciau 5 kilogramus vien atsisakiusi pietums darbe parduotuvej pirkto maisto. Galvojau, kad juk maitinuosi sveikai..pirkdavau koki mesos gabala (kepsni, kievo kotleta ar pan.) ir salotu daug. Bet tai veliau kai issiaiskinau kokiu ten nesamoniu ir pakaitalu deda r kad nuo to svoris auga nusprendziau kad reikes vis tik pradeti nestis pietus is namu smile.gif Labai daug ka duoda savo pasigamintas maistas. Nes ir zinai ka dedi ir nededi visokiu nesamoniu, kad ilgiau issilaikytu tavo pagamintas patiekalas.
Atsakyti
na ir i sita tema isikisiu biggrin.gif nors siuo metu man negalima laikytis jokiu dietu doh.gif bet vat salotas tai su didziausiu noru valgau blush2.gif va jum receptukas lb skanios ir lengvos drinks_cheers.gif
reikes:
pomidorai kokie 2vnt
paprika, galima ivairiu spalvu
agurkas 1 vnt
mocarela suris
avokado, nebutinai( as nenaudojau )
svogunas nedidelis 1vnt
juodosios alyvuoges be kaulo ( jei turi dedu jei ne tai nededu)
avyvuogiu aliejus
citrinu sultis, nedaug
malti juodieji pipirai
druska
bazilikas
krapu svieziu

darzoves ir suri supjaustyti vienodo dydzio gabaliukais,alyvuoges galima supjaustyti ziedeliais arba deti nepjaustytas. Svoguna-pusziedeliais,paslakstom aliejumi ir citrinos sultimis,pabarstome prieskoniais ir papuosiane krapais. smile.gif skanaus
essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hegs: 25 kovo 2011 - 17:54
Pati suplonejau labai netyciom bet tam kad negrizti prie buvusiu formu teko labai pakeisti savo meniu. Teko daug paekspermentuoti tam kad atrasciau tuos produktus kuriuos mano organizmas "kaupia".
siaip labai daug tiesios mano valgymo iprociuose yra cia:
http://www.visos-die...aujo-grupe.html
nors ir juokingai atrodo bet maitinuosi grynai pagal tai tai labai greitai nukrenta susikaupe keli kilogramiukai.
siaip svarbiausia lieknejant naudoti kuo maziau kepto maisto (na nebent orkaitej bet be riebalu), jei valgai kepsniuka tai envalgyk jo su bulvem, ryziais ir pan., garnyrui geriau rinktis darzoviu salotas. ir gink dieve jokiu padazu kuriuose pilna E ir kurie skatina dar labiau valgyti. as isvis atsisakiau daug nereikalingu priedu maiste, tokiu kaip surio, grietines, tik papildomos kalorijos. ir kartais pamatai kad skoni maistui priduoda tik priedai o jis pats is saves labai neskanus bet tada ir suvalgai maziau biggrin.gif
ir tada netgi gali sau leisti per diena koki sokoladuka suvalgyti nes per diena pritaupai tu kaloriju smile.gif
ir isvis isiklausyti reikia i savo organizma, ko jis nori.
Atsakyti
Dietų laikytis nereikia reikia pakeisti valgymo įpročius. Visada valgyti pusryčius bei stengtis valgyti tuo pačiu metu tris- keturis kartus per diena po nedaug. Kartais merginos galvoja kad vakare gerai valgyti vaisius,tikrai ne tiesa, nes angliavandeniai virsta riebalais, tačiau jie suteikia daug energijos.

Aš atsisakiau valgio po 7 val. valgau neriebiai, po nedaug ir tik po gerų 0.5 metų nukrito beveik 10kg.( jokių keptų bulvių, bandelių, pyragėlių, grietinėlės padažų)
Atsakyti
labai veiksminga nieko nevalgyti viena karta i savaite, taciau gerti tik vandeni arba zalia arbata ta diena.
Atsakyti
O vat pas mane tai svoris yra 75kg o mano ugis 159 tai reikia numest minimum 15kg ir kaip tai padaryt jai as nesportuoju o tik sedziu namie. Nuo pirmadienio pradejau valgyt mazai koloringa maista valgau mazesnem porcijom bet kazkur 5 kartus per diena.ka jus dar galetumet man patart kad greiciau numest svori?Sporto klubas iskart atpuola nes jam meturiu pinigu verysad.gif Lauksiu jusu patarimu.Aciu.
Tiesa,sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 10 06, 10:00)
O vat pas mane tai svoris yra 75kg o mano ugis 159 tai reikia numest minimum 15kg ir kaip tai padaryt jai as nesportuoju o tik sedziu namie. Nuo pirmadienio pradejau valgyt mazai koloringa maista valgau mazesnem porcijom bet kazkur 5 kartus per diena.ka jus dar galetumet man patart kad greiciau numest svori?Sporto klubas iskart atpuola nes jam meturiu pinigu verysad.gif  Lauksiu jusu patarimu.Aciu.
Tiesa,sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif


Siūlyčiau pabandyti Bodyflex.
Atsakyti
Ką galima pagaminti iš briuselio kopūstų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 10 06, 09:00)
Tiesa,sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif

Iš šitos žinutės susidaro įspūdis, kad Jūsų požiūris į kalorijas yra klaidingas, nes visas maistas turi kalorijas, tik vienoks daugiau, o kitoks mažiau. Jei jau teigiat "ten gi nieko tokio koloringo nera", akivaizdu, kad nematot, nei ką nei kiek iš tiesų valgot, nes teisinat savo valgomą maistą 4u.gif Gal ir klystu, bet paskaičius šią ir vieną žinutę prieš būtent taip atrodo.
Aš pati sėkmingai lieknėjau ir šiuo metu išlaikau norimą svorį nevalgydama vakarais ir valgydama dažnai mažesnėmis porcijomis. Valgau absoliučiai viską, ką mėgstu ir ko noriu, tiesiog atidžiai seku laiką ir porcijas. Visa tai man be pastangų nesigauna, nes neturiu jokio soties jausmo, galėčiau ryti kol sprogčiau, nes akys visada alkanos..
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 10 10, 08:45)
Ką galima pagaminti iš briuselio kopūstų? g.gif


Aš darau taip:

Žiedinius kopūstus padalinti mažesniais žiedynėliais, briuselio kopūstus didesnius perpjauti pusiau, mažesniems įpjauti kotelį (nežinau kaip pavadint, tą kietąją dalį ax.gif ) Sudėti visus kopūstus į verdantį vandenį, pavirti apie 15 min. (aš mėgstu, kai kalafiorai ir briuseliai lieka šiek tiek kietoki, nepervirti), tada sudedu į kepimo indelius (galima dėti į vieną didesnį), užberiu šiek tiek druskos, truputį sviesto (reikia labai mažai, kelių permatomų juostelių), užpilu truputį lieso pieno ir tiems, kas nesidietina užbarstau truputį sūrio fermentinio (man asmeniškai to sūrio ir netrūksta tongue.gif ), tada į orkaitę ir pakepti kol viršus šiek tiek apskrunda. Man taip skanu, o ir paprasta pagaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 10 10, 07:45)
Ką galima pagaminti iš briuselio kopūstų? g.gif


IngridaB,

Siūlau tau iš briuselio kopūstų paruošti prancūziškos virtuvės sufle

reikės

600g. briuselio kop.
250g bulvių,
60g. sūrio,
50g sviesto,
3 kiaušiniai,

Kopūstus ir bulves išvirti pasūdytame vandenyje,pertrinti per sietelį.

Sudėti kiaušinių trynius ir sviestą.
Pasūdyti,įberti pipirų,įmaišyt gerai išplaktus baltymus
Masę sudėti į sviestu išteptą skardą{turint suflei skirtus indelius sudėti į juos}
Pabarstyti tarkuotu sūriu kepti orkaitėje 25min.


Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 10 06, 10:00)
O vat pas mane tai svoris yra 75kg o mano ugis 159 tai reikia numest minimum 15kg ir kaip tai padaryt jai as nesportuoju o tik sedziu namie. Nuo pirmadienio pradejau valgyt mazai koloringa maista valgau mazesnem porcijom bet kazkur 5 kartus per diena.ka jus dar galetumet man patart kad greiciau numest svori?Sporto klubas iskart atpuola nes jam meturiu pinigu verysad.gif  Lauksiu jusu patarimu.Aciu.
Tiesa,sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif

Sokit pries veidrodi namie,darykit atsilenkimus.Sumazinkit porcijas
Papildyta:
Saldziarugstis troskinys:
Vistienos file juosteles pabarstyti prieskoniais ir apkepti nedideliame kiekyje alyvuogiu aliejaus.Sudeti sparagines pupeles,cukinijos kubelius,ipilti sultinio puodeli ir troskinti 10 min.Po 10 min supilti stiklaini leco ir sudeti juostelem smulkinta konservuota ananasa (jei norisi dar saldumo ipilti sirupo nuo ananaso,jei norisi rugsciau-vyno acto) ir patroskinti dar 10 min.
Troskini valgyti viena be jokiu bulviu ar ryziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 10 spalio 2011 - 17:55