Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nekaloringi patiekalai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
agniux
sveikos biggrin.gif ne paslaptis , kad daugumai is musu reikia reguliuoti savo svori sad.gif tad galvoju reikia uzvesti tema: NEKALORINGI PATIEKALAI. na jei dar tokios temos nebuvo, tai prasau, moterikes, pasidalinti savo ziniomis, ismanumu ir patirtimi rolleyes.gif
Saga
Gera tema thumbup.gif

tagi kiek zinau skanios ir nekaloringos yra krabu lazdeles, as daznai jas perku per pietus, atsaldytos
Jogurtu buna liesu, dar vakar nusipirkau greito paruozimo aviziniu dribsniu koses su bananais. ten pakelio turini vandeniu uzpili, skonis puikus, o viename pakelyje sausos koses turinio kaloringumas apie 150, jeigu vandeniu uzpylus tai ju ir nepadaugeja.
O ka pasigaminti galima nekaloringo g.gif g.gif tai cia man sudetingiau, na nebent kiausini isivirti, ar vistos krutinele biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
agniux
na siaip tai as irgi krabu lazdeles daznai perku.dievinu as jas. thumbup.gif dar nekaloringas duonos pakaitalas yra duoniukai (lietuviski ar uzsienietiski). siaip manau daug zinau apie visokius nekaloringus produktus, nes jau antri metai tuo uzsiemu (na pati tokius perku ir duomiuosi) tongue.gif . bet vat apie pagaminamus kokius patiekalus, isskyrus darzoviu salotas, kurios tikrai nekaloringos , tai nelabai ir zinau.. blink.gif
Saga
tai pakonsultuok apie tuos nekaloringus produktus, nes as irgi daznai uzsiimu tom dietom, bet kad taip nusibodes visas tas maistas........ai, dar yra kazkokie ryziu trapuciai irgi nekaloringi, o apie tuos duoniukus tai pirma karta isgirdau
Varna
Galima darytis tokius zuvies paplotelius- ir skanu, ir sveika, ir nekaloringa. reikia sumalti (as su saukstu sutrinu) virtas darzoves ir virta zuvi (geriausia jros lydeka), i ta mase ideti truputi miltu ir padaryti kotletukus, paskui truputi pakepinti ir mmmm koks nerealus skonis wink.gif
nouvelle
Mano manymu, geriau kaloringi bet maziau. Pirkdavau ir grietine liesesne ir varske. Nu blyn neiseina net padazo pagaminti. Varskeciai zymiai skanesni is riebesnes varskes. Nezinau kaip jums, bet as tu duoniuku galiu suvalgyt visa pokeli, bet vistiek duonos noriu... sad.gif

Saga
o tu galvok kad nenori duonos wink.gif .......o jeigu rimtai jeigu pasiryzti valgyti nekaloringus patiekalus, tai ir nuteikti reikia save, kad pavalgiau uzteks, o ne uch kaip mazai ko cia dar noreciau, bet negaliu biggrin.gif
agniux
QUOTE (Varna @ 2004 07 22, 15:44)
Galima darytis tokius zuvies paplotelius- ir skanu, ir sveika, ir nekaloringa. reikia sumalti (as su saukstu sutrinu) virtas darzoves ir virta zuvi (geriausia jros lydeka), i ta mase ideti truputi miltu ir padaryti kotletukus, paskui truputi pakepinti ir mmmm koks nerealus skonis wink.gif

thumbup.gif clap.gif butinai reiks pabandyti, nes megstu ir zuvi ir darzoves biggrin.gif
agniux
QUOTE (nouvelle @ 2004 07 22, 15:45)
Mano manymu, geriau kaloringi bet maziau. Pirkdavau ir grietine liesesne ir varske. Nu blyn neiseina net padazo pagaminti. Varskeciai zymiai skanesni is riebesnes varskes. Nezinau kaip jums, bet as tu duoniuku galiu suvalgyt visa pokeli, bet vistiek duonos noriu... sad.gif

unsure.gif cia turbut kaip kam..arba priklauso nuo to kaip ir kiek iprastai valgai..
pavyzdziui as megstu daznai kramsnoti labiau nei viena kart atsisest ir normaliai pavalgyti.. smile.gif bet galima pavalgyti ir su nekaloringais , tiesiog reikia priprasti dry.gif
sirduze

Labai thumbup.gif Agniux kad uzvedei tokia temele clap.gif . As tai lyg ir nezinau nekaloringu patiekalu, o prisilaikyt oi kaip reiketu unsure.gif Labai dziugu kad bus galima rasti ka nors naudingo thumbup.gif thumbup.gif clap.gif
agniux
QUOTE (Saga @ 2004 07 22, 15:17)
tai pakonsultuok apie tuos nekoloringus produktus, nes as irgi daznai uzsiimu tom dietom, bet kad taip nusibodes visas tas maistas........ai, dar yra kazkokie ryziu trapuciai irgi nekaloringi, o apie tuos duoniukus tai pirma karta isgirdau

tie duoniukai tai yra lietuviski: Javines firmos(tos pacios kur tokius pustus sausaunius-javinukus gamina). yra 3 skoniu:paprasti, ruginiai(mano megstamiausi) ir bananiniai wink.gif ypac jie labai skanus su lydytu suriu(pvz ramos bonjour ar panemunes pievu..)paragauk:) tikrai patiks, o jei ne tai nieko neprarasi, nes jie kainuoja tik apie 2lt. reikia ju eiskoti skyriuje kur svekas maistas ar pan dalykai thumbup.gif
agniux
QUOTE (Saga @ 2004 07 22, 15:17)
tai pakonsultuok apie tuos nekaloringus produktus, nes as irgi daznai uzsiimu tom dietom, bet kad taip nusibodes visas tas maistas........ai, dar yra kazkokie ryziu trapuciai irgi nekaloringi, o apie tuos duoniukus tai pirma karta isgirdau

pakonsultuot.. g.gif ka as zinau...manau kiekvienas zmogus turi atrasti savo maitinimosi stiliu dry.gif as galima sakyti "prisiziuriu" gal jau du metus, bet tikrai nesilaikau dietos is tu visokiu zurnalu, tiesiog ziuriu, ka ir kiek mano organizmas priima, ka megsta, o ko nepakencia..na tiesiog as vis kazka bandau ir pasilieku prie to ka megstu, ko dar noriu..
Papildyta @ [mergetime]1090505519[[b]*bea rgetime] [/b]
tesiant tema paie valgiarasti, tai manu dabar geriausia yra valgyti patiekalus is darzoviu ir vaisiu. juk dabar kaip tik pats sezonas ir galima papiknaudziaut tuo. juk vietoj kokio sokoladuko priespiet galima uzkast braskiu, arbuzo ar kokiu salotu tongue.gif
meduksi
QUOTE (agniux @ 2004 07 22, 16:07)
tie duoniukai tai yra lietuviski: Javines firmos(tos pacios kur tokius pustus sausaunius-javinukus gamina). yra 3 skoniu:paprasti, ruginiai(mano megstamiausi) ir bananiniai wink.gif  ypac jie labai skanus su lydytu suriu(pvz ramos bonjour ar panemunes pievu..)paragauk:) tikrai patiks, o jei ne tai nieko neprarasi, nes jie kainuoja tik apie 2lt. reikia ju eiskoti skyriuje kur svekas maistas ar pan dalykai thumbup.gif

agniux pagaliau tokia tema,kur man visada kirbejo iskelti!as irgi jau 2m prisiziuriu maista!sspecialiu patiekalu nezinau,paprasciausiai gaminu is nelabai kaloringu produktu,taip pat dievinu krabu lazdeles!as labai megstu duoniukus arba trapucius su varskes kremu(desertiniu). valgau tik liesa varske su dziovintais vaisiais ar trupuciu jogurto!i jogurta dazniausiai megstu isideti selenu. na va ir dar visokiu samurliaku prisidarau!kaip smagu,kad atsirado bendraminciu clap.gif
nouvelle
Kazkur esu skaicius, kad mol ananasas padeda deginti kalorijas. Kokiu budu, tai neaisku, ar apykaita greitina, ar jau susikaupusius riebalus skaido. Ar cia isvis reklaminis triukas. Gal ka girdejot?
Noa
Nekaloringi patiekalai yra kopustai ir agurkai. 1 vidutinis agurkas - 6 kcal - pati skaiciavau smile.gif
Kiek vienas vidutinis kopustas, nzn smile.gif

O kopustus dar galima virti ir tada gausis sriuba... Tik aisku reikia be sultinio ir be bulviu smile.gif
Foxenas
Vanduo. Be cukraus. 0 kaloriju. Gerkit ir liesekit... laugh.gif
langana
Na čia kažkokia mistika. Paskaitau tą temą, atsiverčiu seną (gegužės mėn) žurnalo "Namie" numerį, žiūriu-3 nekaloringų patiekalų receptai smile.gif tongue.gif Taigi:
BROKOLIAI SU POMIDORAIS 4 asmenims (1 porcija-98 kalorijos).Reikės:
1 kg.brokolių, 500 g.šv.pomidorų, 1 skiltelės česnako, 20 g. parmezano sūrio, 1a.š. petražolių, druskos, pipirų.
Brokolių žiedynus išvirti pasūdytame vandenyje, nuvarvinti ir išdėlioti karščiui atsparioje formoje. Pomidurus supjaustyti riekelėmis, išdėlioti ant pomidorų. Pabarstyti tarkuotu sūriu ir neilgai kepti orkaitiėje. Prieš patiekiant pabarstyti šv. petražolėmis
KEPTI PORAI 4 asmenims (1 porcija-90 kalorijų). Reikės:
8 porų stiebų, 350 g.neriebaus pieno, 4 kiaušinų, 15 g. fermentinio sūrio, 1 v.š. šviežių petražolių, druskos, pipirų.
Porus nuplaukite ir išvirkite garuose. Nuvarvinkite. Kiaušinius ir pieną suplakite, pridėkite smulkintų petražolių. Porų stiebus sudėkite į karščiui atsparų indą, užpilkite kiaušinių ir pieno plakiniu, kepti orkaitėje 4-5 min. Apibarstyti sūriu ir patiekti.
TRIJŲ DARŽOVIŲ PAŠTETAS 8 asmenims (1 porcija-95 kalorijos). Reikės:
1 kg. morkų, 800 g. žiedinių kopūstų, 500 g. šparaginių pūkelių, 3 kiaušinio baltymų, pomidorų padažo, druskos, pipirų.
Suskirstyti žiedinius kopūstus žiedynais, morkas supjaustyti gabaliukais. Morkas, žiedinius kopūstus ir pupeles atskirai išvirkite garuose, paskui taip pat atskirai sutrinkite pridėdami po kiaušinio baltymą. Į formą sluoksniuokite morkų, žiedinių kopūstų ir pupekių košelę. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje 45 minutes( g.gif kažko labai daug, gal turėjo būti 4-5 min., tik brūkšneliį pamiršo padėti?). PAtiekite su pomidorų padažu.
Dar kartą perspėju. Receptai iš žurnalo, pati nebandžiau. Jei kas ryšis gaminti, labai prašau parašyti apie rezultatą, pasidalinti įspūdžiais. Sėkmės
Noa
QUOTE (Foxenas @ 2004 07 22, 20:40)
Vanduo. Be cukraus. 0 kaloriju. Gerkit ir liesekit... laugh.gif

Pas mus is krano bega toks keistokas vanduo. Kai ji palieki puoduke, ant dugno kazkas balto nusistoja. Iki siol maniau, kad kalorijos? blink.gif
Spurgita
Norint sulieknėti reikia valgyti daug pomidrų. Jie turi savybę deginti riebalus. O anasai turi bromelaino (ar kaip jis ten vadinasi), kuris ir degina riebalus.
Foxenas
Nu zhmogai, baikit juokus!!!! Joks maistas nedegina riebalu. JOKS. Riebalus degina jusu paciu raumenys, kai negulit ant sopkutes pilva isverte....
Noa
O dar riebalai tirpsta rolleyes.gif Cia as is bendro issilavinimo zinau... Tai gal pliaze gulejimas kudina? rolleyes.gif

Tik idomu kur jie ten istirpe dedasi... Gal nusileidzia iki subines ir vel uzstengsta? g.gif
Foxenas
Aha, negi pati nejauti: paguli ant saulutes, "atsileidi", o ilindus i vandeni toks shhhhh... pasigirsta, garas pakyla, o subege riebalai i gurvuolius sushoka. Liaudiskai "celiulitas" vadinasi...

A tirpsta riebalai organiniuose tirpikliuose, pvz. C2H5OH... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Noa
Nu va, dar vienas riebalu tirpiklis ir kartu patiekalas rolleyes.gif Uzsikasti agurku... biggrin.gif

Kaip ten Rzevskis : Oficiant, vino i frukty! utocniaju - sto gram i ogurec...biggrin.gif
Mishelle
QUOTE (Foxenas @ 2004 07 22, 21:19)
A tirpsta riebalai organiniuose tirpikliuose, pvz. C2H5OH... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ar riebalai tirpsta tokiu atveju, tai kazin biggrin.gif Bet, kad tirpsta bet koks susirupinimas riebalais, kaliorijom ir dietom, tai tikrai:)
Noa
QUOTE (Mishelle @ 2004 07 22, 21:28)
Ar riebalai tirpsta tokiu atveju, tai kazin biggrin.gif Bet, kad tirpsta bet koks susirupinimas riebalais, kaliorijom ir dietom, tai tikrai:)

Nu tai tikslas kaip ir pasiektas. Kad riebalai netrukdytu gyvent... biggrin.gif
Foxenas
Plius dar kosmetinis efektas labai stiprus: diedas is tokio pusetino velnio shitokiu grazuoliu patampa!!!!! Tada pats laikasneminetiniems uzsiemimam, kurie, kaip sakoma, pats geriausias "sportas"...

Dar gerai kalorijas "degina" juokas. (P.S. Aciu, Noa uz brolius Matraca ir Chehola... Zhvygavau, net sienos skleidesi... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif )

Viena nauda, kaip bepaziuresi...
agniux
QUOTE (leduke @ 2004 07 22, 18:11)
agniux pagaliau tokia tema,kur man visada kirbejo iskelti!as irgi jau 2m prisiziuriu maista!sspecialiu patiekalu nezinau,paprasciausiai gaminu is nelabai kaloringu produktu,taip pat dievinu krabu lazdeles!as labai megstu duoniukus arba trapucius su varskes kremu(desertiniu). valgau tik liesa varske su dziovintais vaisiais ar trupuciu jogurto!i jogurta dazniausiai megstu isideti selenu. na va ir dar visokiu samurliaku prisidarau!kaip smagu,kad atsirado bendraminciu clap.gif

thumbup.gif clap.gif pas mane zinok ta pati situacija laugh.gif valgau ta pati ka tu ir irgi prisidarau tu paciu mano mamos vadinamu nesamoniu biggrin.gif
Heta
Labai gera tema thumbup.gif As dar girdejau,kad greifrutai nekaloringi.Kaip jus manot? g.gif
Zvirblis
Zinokit, yra net nekaloringu ledu! As megstu pienisku, jokie ten serbetai man ju nepakeis. Tai va, radau Maximoje tokius prastos isvaizdos "Linija optima" ledus - cia kazkokia maximos produktu linija. tai jie man atrodo turi tik 84 kcal 100 ml. Taigi porcija prakriskai tas pats kas krabu lazdeles. O man, kaip saldumynu fanei, tas labai svarbu. O pasigilinus ir kiti ledai ne tokie jau kaloringi...

galetu dar nekaloringu tortu buti ar plaktos grietineles. O greipfrutai, kaip ir apelsinai, mandarinai yra nelabai kaloringi, nes juose daug vandens...
asfaltuota
Jūs čia rašykit, rašykit, o aš skaitysiu ir žinosiu ko man nevalgyt wink.gif
Aušrinė
Mano mėgstamiausias nekaloringas patiekalas-
Daržovių sriuba - kas po ranka, tą į puodą (morkos, kopūstai, žiediniai kopūstai, salierai, paprika, kelios bulvės, žirneliai, krapai, t.t.). Dedu ir sultinio. Didžiulį puodą išsiverdi ir srebi visą dieną... Kažkada skaičiavau tokio puodo kalorijas, tai tikrai nedaug susidaro.
meduksi
labukas!na kas liecia nekaloringus produktus,siais laikais jau galima gauti ivairiu,pvz lengvo majonezo,bet vietoj jo as naudoju rama15% grietinele,man labai skanu ant salotu,taip pat yra visokiu salotu uzpilu!Dar nesenai atsirado Rokiskio suris 12% (maziau koloriju)ir Gefilus suris! thumbup.gif
agniux
QUOTE (Zvirblis @ 2004 07 23, 08:29)
Zinokit, yra net nekaloringu ledu! As megstu pienisku, jokie ten serbetai man ju nepakeis. Tai va, radau Maximoje tokius prastos isvaizdos "Linija optima" ledus - cia kazkokia maximos produktu linija. tai jie man atrodo turi tik 84 kcal 100 ml. Taigi porcija prakriskai tas pats kas krabu lazdeles. O man, kaip saldumynu fanei, tas labai svarbu. O pasigilinus ir kiti ledai ne tokie jau kaloringi...

galetu dar nekaloringu tortu buti ar plaktos grietineles. O greipfrutai, kaip ir apelsinai, mandarinai yra nelabai kaloringi, nes juose daug vandens...

as tai irgi pastebejau, tik kad vat nelabai tikiu... unsure.gif nes as tuos ledus valgiau, bet jie tokie gana riebus ir ne tikiu, kad ten tik tiek mazai kaloriju... doh.gif o be to ne visada reikia ziureti tu kaloriju, o ir i riebaliuku kieki zvilgtelt reikia, nes buna kaloriju kiekis panasus, na bet riebaliuku porcijos skiriasi, o tai daug ka reiskia. zinau tikrai mazai kaloringus ir labai labai labai na labai skanius ledus , tai dadu firmos tropinis serbetas ar vysniu ir obuoliu serbetas.jie truputi maziau kaloringesni uz paprastus ledus, bet riebaliuku zymiai maziau..ir ne tokie vandeningi, kai kiti vaisiniai serbetai thumbup.gif
del saldumynu, tai zinau vilniuje pylimo g-veje tokia parde, kurioje yra dietiniu sausauniu tongue.gif
agniux
QUOTE (Aušrinė @ 2004 07 23, 09:19)
Mano mėgstamiausias nekaloringas patiekalas-
Daržovių sriuba - kas po ranka, tą į puodą (morkos, kopūstai, žiediniai kopūstai, salierai, paprika, kelios bulvės, žirneliai, krapai, t.t.). Dedu ir sultinio. Didžiulį puodą išsiverdi ir srebi visą dieną... Kažkada skaičiavau tokio puodo kalorijas, tai tikrai nedaug susidaro.

thumbup.gif clap.gif aga biggrin.gif juk tada ne tik mazai kaloriju , bet ir sveika , ir skanu biggrin.gif
agniux
QUOTE (Edija @ 2004 07 23, 07:32)
Labai gera tema thumbup.gif As dar girdejau,kad greifrutai nekaloringi.Kaip jus manot? g.gif

is vis visi citrusiniai vaisiai yra mazai kaloringi, o be to greifurktai tai ne tik nelabai kaloringi, bet ir prisideda prie riebaliuku deginimo, kaip ir ananasas ir baltas vynas. na ju suvalgius negalvok,kad is karto visi riebalai dings(o gerai butu biggrin.gif ) na tiesiog jie tame procese dalyvauja ir kazkiek padeda rolleyes.gif
Makarska
Mano vyrui patinka merginos a'la Beata Cickauskaite is Maximanijos clap.gif . Ir as tuom laaabai dziaugiuosi, nes nereikia parintis del kaloriju, o geriau ziureti i produktu maistine sudeti: vitaminus, baltymus ir pn. tongue.gif .
agniux
QUOTE (Makarska @ 2004 07 23, 11:14)
Mano vyrui patinka merginos a'la Beata Cickauskaite is Maximanijos clap.gif . Ir as tuom laaabai dziaugiuosi, nes nereikia parintis del kaloriju, o geriau ziureti i produktu maistine sudeti: vitaminus, baltymus ir pn. tongue.gif .

na man daug kas sako, net patys vaikinas, kad jiems nepatinka labai plonos mergos ir pan, na bet nors tai ir banaliai skamba,bet vistiek as rupinuosi ne del kitu, o del saves
meduksi
saldytu sulciu leduose riebalu isvis nera!
agniux
QUOTE (leduke @ 2004 07 23, 11:27)
saldytu sulciu leduose riebalu isvis nera!

thumbup.gif tikra tiesa clap.gif skanaus wink.gif
Makarska
Agniux, man labiau patiku moteru poziuris i save toks: sveika ir liekna. Man nepriimtina susiformavusi nuostata: sportuoju, kad buciau kuda, valgau, kad buciau kuda ir pn. As visa tai daryciau, pirmiausiai, kad buciau sveika rolleyes.gif .
agniux
QUOTE (Makarska @ 2004 07 23, 11:34)
Agniux, man labiau patiku moteru poziuris i save toks: sveika ir liekna. Man nepriimtina susiformavusi nuostata: sportuoju, kad buciau kuda, valgau, kad buciau kuda ir pn. As visa tai daryciau, pirmiausiai, kad buciau sveika rolleyes.gif .

thumbup.gif pritariu clap.gif
bet sutik, kad dauguma nekaloringo maisto yra ir sveikas smile.gif
Makarska
Ne visada: pvz. aliejus kaloriju tikrai turi sociai, grudines koses irgi pakankamai kaloringos.
agniux
QUOTE (Makarska @ 2004 07 23, 11:52)
Ne visada: pvz. aliejus kaloriju tikrai turi sociai, grudines koses irgi pakankamai kaloringos.

na bet gi viska reikia naudoti su saiku thumbup.gif o laselis aliejaus nepakenks, juk tai reikalinga organizmui. net ir laikantis dietos tokie dalykai reikalingi, kad organizmas galetu atlikti visas funkcijas, kad ir lieknejimo rolleyes.gif
Makarska
Visoms lieknejancioms lasisos su spinatu padazu receptas neseniai buvo isspausdintas LR. Pazodziui jo neprisimenu, bet viskas darosi mazdaug taip:

1. Lasisa supjaustyta gabalais, sluotele krapu, svogunu laisku, 3-4 gabalus saldytu spinatu ir sutarkuota sauksteli citrinos zieves sudedam i puoda su sultiniu ir verdam. Po 5-7 min lasisa isimam.
2. Apvirtas darzoves sumiksuojam, ipilam siek tiek skyscio jeigu reikia, idedam sauksteli garstyciu, ipilam grietineles, ispaudziam citrinos sulciu ir padazas gatavas.

Dedam zuvi i lekste apipilam padazu, o garnyrui - pakepinta saliero saknis (saliero saknis supjaustoma pirsteliais kaip bulves ir kepapa keptuvej kokias 5-7 min, kai suminksteja apibarstom druska).

Valgau ir liekneju wink.gif .
happy
QUOTE (Noa @ 2004 07 22, 19:43)
Pas mus is krano bega toks keistokas vanduo. Kai ji palieki puoduke, ant dugno kazkas balto nusistoja. Iki siol maniau, kad kalorijos? blink.gif

O pas mus rudos kalorijos nusistovi blink.gif
Papildyta @ [mergetime]1090578715[[b]*eglek rgetime] [/b]
As verdu koses, man labai skanu, ir kaloriju nera jau ten labai
daug, verdu per pus piena su vandeniu. Is 100 gr ryziu oho kiek
koses iseina..., aviziniu dribsniu kose irgi.. Sveika, skanu ir ilgam sotu..

Dar visokie darzoviu troskiniai, tik bulviu nepadaugint. essen.gif

Labai skanu: liesa varske, ant jos meriebios grietines truputy arba jogurto
be priedu, truputy cukraus ir ibrinkintu razinu. Niam niam
agniux
QUOTE (eglek @ 2004 07 23, 12:27)
O pas mus rudos kalorijos nusistovi blink.gif

sad.gif bet gal nors riebalu nera wink.gif
langana
Tie ledai "Optim linija" yra pagaminti iš gyvulinių ir augalinių riebalų mišinio, kaip ir visi tie vadinamieji "sviestai", kur smulkesnėm raidelėm parašyta, kad tai tepamieji riebalų mišiniai. Todėl jie gal ir mažiau turi kalorijų, bet skonis tikrai neprilygsta tikriesiems pieniškiems ledams. "Rama" grietinėlė irgi pagaminta tuo pačiu principu. Beje, dar būtų gerai išgirsti Rasmos nuomonę, ar ten nėra kokių kensmingų E ir pan.
O Rokiškio fermentinis sūris, kuris mažai kaloringas, yra ypač neskanus, bent jau man. Kažkoks kietas, beskomis. Nu net nemoku pasakyti. Pirmą kartą, kai pamačiau, apsidžiaugiau, kad valgysiu nekaloringą sūrį, ne jį labai mėgstu, nusipirkau, paragavai ir išmečiau sad.gif

Naglica
QUOTE (Makarska @ 2004 07 23, 04:11)
Visoms lieknejancioms lasisos su spinatu padazu receptas neseniai buvo isspausdintas LR. Pazodziui jo neprisimenu, bet viskas darosi mazdaug taip:

1. Lasisa supjaustyta gabalais, sluotele krapu, svogunu laisku, 3-4 gabalus saldytu spinatu ir sutarkuota sauksteli citrinos zieves sudedam i puoda su sultiniu ir verdam. Po 5-7 min lasisa isimam.
2. Apvirtas darzoves sumiksuojam, ipilam siek tiek skyscio jeigu reikia, idedam sauksteli garstyciu, ipilam grietineles, ispaudziam citrinos sulciu ir padazas gatavas.

Dedam zuvi i lekste apipilam padazu, o garnyrui - pakepinta saliero saknis (saliero saknis supjaustoma pirsteliais kaip bulves ir kepapa keptuvej kokias 5-7 min, kai suminksteja apibarstom druska).

Valgau ir liekneju wink.gif .

Lasisa - riebi zuvis (kaloriju joje sociai, tik sunui ir vyrui is jos patiekalus gaminu), o be to, joks padazas lieknejancioms nerekomenduojamas. Na, nebent padazas is vandens laugh.gif smile.gif
Ieva-Pieva
man skanu biski apvirtas sparagines pupeles pakepinti ant nedaug sviestuko ir iberti daug smulkinto cesnako rolleyes.gif
vedeja
QUOTE (agniux @ 2004 07 23, 10:19)
be to ne visada reikia ziureti tu kaloriju, o ir i riebaliuku kieki zvilgtelt reikia, nes buna kaloriju kiekis panasus, na bet riebaliuku porcijos skiriasi, o tai daug ka reiskia.

Hmmm.kazkaip niekad apie tai nesusimastydavau g.gif g.gif Reiks atetity atkreipt demesi biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.