Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

S_Z, Olesta jusiskiai nuostabus bigsmile.gif

Ir aciu, kas pastebejot mano naujoka:)
Atsakyti
Zuikuti ,na ir pridejot grozybiu.labiausiai suzavejo peledziukas wub.gif ,jau toookio mielumo 4u.gif ,su siulais grazus... 4u.gif ir visi kiti labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 01 19, 23:32)
vandeniu klijuokit  mirksiukas.gif, galit degtine, galit spiritu , pastarieji greičiau išgaruoja, cukrus nespėja aptirpti, ir mažiau žymių lieka  smile.gif , tik nereikia persistengti ir per daug sušlapinti, nes kitaip irgi nelips o tiesiog tirps, slidinės ir formos nelaikys, aisingu aš dideles detales prie pačio torto klijuoju PVZ rožės žiedą , jei jis be vielutės.
Papildyta:
P.s Olestos leliukas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
korsetas nerealus  bigsmile.gif  tik man norėtūsi daugiau paslapies ir spenelius visai uždengti, bet čia jau kaip kam tsakant  biggrin.gif

reikėjo pamatyti jubiliato žentų veidus kai atvažiavo pasiimti, jiem paslapties nei kiek nesinorėjo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1stute @ 2013 01 20, 10:05)
Zuikuti ,na ir pridejot grozybiu.labiausiai suzavejo peledziukas wub.gif ,jau toookio mielumo  4u.gif ,su siulais grazus...  4u.gif ir visi kiti labai labai  wub.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 01 19, 00:07)
ausriniuks nuotaikingas toks smile.gif
ir kaip as praleidau pasta222, na jau toks selnumu dvelkiantis wub.gif labai mielas

nieko tokio...atleidziu biggrin.gif
Atsakyti
SZ, kaip tvarkinga, neperkrauta wub.gif
Mingailux, labai patiko su avyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 01 19, 23:10)

nu va kaip sauniai gavosi smile.gif ir mase, ir maisiukas...saunuole thumbup.gif

oi, mergaites...jau ir vyrui rodziau...sakau, va taip noriu daryti...kad tokie tvarkingi butu, grazus ir lygus smile.gif nu visu tokie jau faini: vienu suderinti labai, kitu kukliu groziu uzburia, treciu labai tvarkingi... visoms uz darbus, uz pastangas ir sugebejimus 4u.gif
Atsakyti
labai labai visu grazus tortukai,zemai lenkiu galva pries visas kepejeles, o raudonu batuku grozis tai ajajajajaj (gal galima butu iskarpas ?) 4u.gif

o cia as savo atnesu paprastuti snickeriuka, pirma karta kaspinas darytas, ir visgi neidziuvo iki galo ir vakaro pabaigoj kaspinas nebe taip stovejo doh.gif


user posted image
Atsakyti
Okmantes, aciukas:)

Dar ikelsiu teletabius savo blush2.gif

Aciu mergaitems, kurios man patarinejot del bezo, figureliu ir t.t. Beze, teletabius, gelytes ir drugelius pirma karta dariau. Beze tai isimylejau- skanu, pigu ir smagu pasiterliot su juo, beto greitai pasigamina. Tik kad siuo kremu puosti matau nemadinga dabar ax.gif Zolyte dziubavau irgi pirma karta, antgalis kimsosi, gal zinot kodel? 4u.gif

user posted image
Snikeris, slapia beze, 2,2kg.

user posted image
Snikeris, slapia beze, 1,6kg.

Nemoku foto sumazint, kai ismoksiu, desiu mazesnes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitė Majaa: 20 sausio 2013 - 17:58
QUOTE(Olesta @ 2013 01 20, 09:12)
reikėjo pamatyti jubiliato žentų veidus kai atvažiavo pasiimti, jiem paslapties nei kiek nesinorėjo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


žentam ??? unsure.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
beziukas kimsosi greiciausiai delto,kad cukrus nebuvo gerai istirpes. cia apie slapia beze kalbam? jei taip,tai pries statant puoda virs verdancio vandens,baltymus su cukrumi reikia dar tiesiog ant stalo gerai paplakti,kad cukrus aptirptu
Atsakyti
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2013 01 20, 17:55)
labai labai visu grazus tortukai,zemai lenkiu galva pries visas kepejeles, o raudonu batuku grozis tai ajajajajaj (gal galima butu iskarpas ?) 4u.gif

Aciu, jusiskis grazutis smile.gif ir kaspinukas labai grazus, kas ten vyko veliau lai istorija nutyli... biggrin.gif
Olesta wub.gif wub.gif wub.gif du paskutiniai, o pirmas labai graziai atliktas, labai grazus gorsetukas, bet man ir tie rudumai lendantys lauk ne prie dusios lotuliukas.gif bet cia jau nuo pageidavimu aisku smile.gif
Atsakyti