Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Diana, lauksim torto su tomis nuostabiomis aguonimis smile.gif
Atsakyti
grazus paukstukas

labai grazios aguonos
Atsakyti
Diana, tobulos aguonos wub.gif
Atsakyti
NETOBULOS TOS MANO AGUONOS, BET PIRMA KARTA SAVARANKISKAI DARIAU IR KITA KARTA JAU ZINAU KA PATAISYTI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2013 01 24, 19:44)
NETOBULOS TOS MANO AGUONOS, BET PIRMA KARTA SAVARANKISKAI DARIAU IR KITA KARTA JAU ZINAU KA PATAISYTI ax.gif


parodziau vyrui, tai sako cia juk tikros, taip kad tobulos lotuliukas.gif gal galit pasakyti is kokios mases tokios gelytes daromos ir kokio nr vielutes naudojamos, aciu 4u.gif Ar jus pati moketes ar turejot pamoku, tiesiog nezinau ko imtis - ieskoti literaturos ar mokytojo, bet sunkiai cia rasiu.
Atsakyti
Diana, labai grazios geles wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip tokias gėles padaryt???? Nuostabios wub.gif Gal kokią nuorodą galima?Iš kokios masės darot? Kaip išeina taip išplonint lapelius?
Atsakyti
labas vakaras visoms kepejoms ir puosejoms 4u.gif na jau tema kad isibegejo...as suzaveta...akys placios,ausys stacios, sirdis ant sparneliu tik plazda nuo groziu wub.gif o jau tortu grazumas... jau ir zodziu truksta pagirti. labai malonu matyti Asseni sedevrus smile.gif jau pries metus Asseni ir Migle79 "pazinau" kai pradejau skaitineti temas smile.gif dabar tik verciu puslapius ir aikcioju...ir nuo Dianaaaa pirmuju aguonu, ir nuo sniegenos grozio...Kirbes darbus matydama vis prisimenu youtube matyta vaizdeli kaip daryti rozes ziedus ir plikyta tesla su lapeliais darytais is jos;ir galvoju...ar tik man atrodo, ar is tikruju NEKOMENTUOJAMOJ temoj tos pamokeles neidetos?.. pasiilgau ir Adrijos tortu, ir pasigedau Ivonos Bogd ( mergaite,kur "lasinius" dare) smile.gif teatleidzia man Mingailiux , bet pameginau padaryti katineli (rodos, dar toki ir Nevute darius). tuo paciu ir slapia beze antra karta dariau (tik letenelem neuzteko, o ir uodega tokia kuda tesigavo ax.gif ) ir Erikiuxxx mamos bananini torta ismeginau yess.gif ir dar... as irgi naujoke tortu kepime ir puosime, bet noriu padrasinti ir kitas, kurios tik pradeda, mokosi ir labai nori tobuleti: grozekimes labiau pazengusiu darbais, studijuokim, mokykimes, bandykim ir viena diena naujai atejusios mergaites gal but gales zavetis ir musu darbeliais smile.gif tik nenuleiskit ranku pamaciusios, kad kazkieno geriau ar graziau-tegu tai buna stimulu judeti i prieki ir pameginti padaryti ka nors panasaus mirksiukas.gif visoms sekmes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(okmantes @ 2013 01 24, 23:45)


mielas
Atsakyti
Okmantes, tikrai meilutis:) o kiek kg svere?

Ir kokiu antgaliu ar kuo kailiuka daret? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2013 01 24, 20:11)
Mano pirmosios  savarankiškos aguonos

Nerealios aguonos!! wub.gif
Atsakyti
NEATSIKVOŠIU NUO GROŽYBIŲ,
NA IR DARBAI, bigsmile.gif
KAIP PASKUI JUOS PJAUSTYT IR VALGYT cool.gif ,RANKOS NEKILTŲ

dar klausimas iš nepatyrimo-sakykim,sniegena-ji su teptuku nudažyta ar kaip kitaip išgauta tas spalvingumas g.gif
Atsakyti