Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Pintikė @ 2013 02 01, 22:01)

drakoniuke labai simpatiska,

dėkui 4u.gif

Rasa Zyk ir Mingailiux - super
Atsakyti
QUOTE(Evdaivute @ 2013 02 02, 00:21)
Gal gali receptuka?  ax.gif

500pudros,200krakmolo,5saukstai aliejaus,14gr klingai zelatinos,60ml vandens,rugstele,3saukstai medaus. as darau toki pastilaza.
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 02 01, 12:35)
Ramune, maniškis vat štai toks http://www.ebay.co.u...=item4170273903 tsakant du zuikiai vienu šūviu  biggrin.gif , irgi bais patenkinta , su liniuote pamatavus 10 mm diametro burbuliukus išspaudžia

biggrin.gif kaip tik ji nusiziurejus buvau biggrin.gif niu aciu labai, reiks matyt mastyt smile.gifRasa_zyk tortukai grazuciai wub.gif
QUOTE(gummy bear @ 2013 02 01, 18:29)
Dekui uz pasidalinima patirtimi 4u.gif As kazkaip nelabai linkus pagal svori matuoti, labiau gal porcijom, nes pvz., Snickers ir Rafaello 100 gr gabalelio dydis gerokai skiriasi. Arba jei tortas 3D, tai irgi ziuriu, kad iseitu atpjauti visiems po padoru gabaleli. Na bet si karta tikriausiai teks i svori orientuotis unsure.gif

tai vat ir klausimas koki puosima ir koki torta ruosiates daryt, tada aiskiau butu smile.gif
Mingailiux jau tie pirmi du super, bet rankinukas bigsmile.gif ai.................. wub.gif klausimas kaip pastatei (istatei) rankenas i torta? smeigtos? nes man labai patiko toks var.
SZ thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 01 vasario 2013 - 23:55
SZ, Mingailux, Rasa, nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 02 02, 00:45)
500pudros,200krakmolo,5saukstai aliejaus,14gr klingai zelatinos,60ml vandens,rugstele,3saukstai medaus. as darau toki pastilaza.


O jums skanus tas pastilazas? Mano vaikas torta valgo su mase, jei buna dengtas pastilazu, visada skundziasi, kad neskani mase ir nevalgo. As jokios mases nevalgau, bet paragavus, pastilazas man irgi schmoll.gif


Kuo ypatinga Klingai zelatina, kad butent ja naudojat?

QUOTE(ramune.v @ 2013 02 02, 00:54)

tai vat ir klausimas koki puosima ir koki torta ruosiates daryt, tada aiskiau butu smile.gif


Tortas tikriausiai bus jogurtinis su zele gabaleliais, o dengsiu mase.
Atsakyti
Labas rytas..dekui visoms uz gerus zodzius 4u.gif 4u.gif (pirma mano atversta knyga)...As su klausimu? Man reikalinga alyvine(violetine) spalva..kokios firmos dazus jus naudojate?..Dekoju visoms,kurios atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarah-: 02 vasario 2013 - 09:01
QUOTE(ramune.v @ 2013 02 02, 00:54)
Mingailiux jau tie pirmi du super, bet rankinukas  bigsmile.gif ai..................  wub.gif klausimas kaip pastatei (istatei) rankenas i torta? smeigtos? nes man labai patiko toks var.
SZ thumbup.gif

Suteptas staciakampis (teisingiau labiau trapecija nei staciakampis) ir pastatytas tortas ant briaunos. Rankenos sudziovintos ir susmeigtos su krapstukais

Aciu, merginos, uz mano tortuku ivertinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2013 02 02, 09:21)
O jums skanus tas pastilazas?

Kuo ypatinga Klingai zelatina, kad butent ja naudojat?

yra kam skanu,yra kas nemegsta jo.nematau problemu.saldainiu ipakavimo irgi niekas nevalgo smile.gif
o beja,ne visos vienodai ji ir pagamina rolleyes.gif

ipatinga tuo,kad jos yra maximoje biggrin.gif ir su ja jau atmusiau ranka smile.gif kiekviena zelatina yra skirtingo stiprumo,todel nebesimetau ieskodama kazko kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 02 02, 09:18)
yra kam skanu,yra kas nemegsta jo.nematau problemu.saldainiu ipakavimo irgi niekas nevalgo  smile.gif
o beja,ne visos vienodai ji ir pagamina rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

Aš pati ir mano šeima jo nevalgo, bet va sesers visa šeimyna jį pirmą nuvalgo doh.gif Įdedu gerą arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties, tai pastilažas gaunasi saldžiarūgštis, gal dėl to ir patinka unsure.gif

Aš su DR OETKER arba Klingų želatina darau, visad gerai gaunas, bet va pirmus kartus buvau nusipirkusi DR OETKER želatina, bet tokia baltą, labai baltas pastilažas gavosi, deja dabar tokios neberandu verysad.gif
Atsakyti
labas rytas
Rasa Zyk nuostabus tortai, figureles-kaip is paveikslelio
atejau su klausimu,tai atnesu ir rezultata ,to ,,tartengus" negavau,tai puosiau su zele,visa kita saldainine mase,tortas ,,Varskinis gaivumelis"
user posted image
Atsakyti
as irgi su Dr. oetker darau, man ji patinka kad tikrai sviesi ir smulki smile.gif
o cirtinos rug. dedu 2 saukstukus smile.gif tai masyte gaunasi tokia tikrai nesaldi-daug kam patinka smile.gif
mingailiux aciu, as tokio tipo tortus sutepu tokios formos, nestatau ant briaunos, bet va domino ar rankenos smeigtos smile.gif as kai dariau man reikejo greit, nebuvo laiko dziovinti tai naudojau vielutes, o su jom prisikankinau nes jos pjove pastilaza doh.gif o kai padziovinta tada viskas aisku smile.gif niu ir labai grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sarah- @ 2013 02 02, 09:57)
Labas rytas..dekui visoms uz gerus zodzius 4u.gif  4u.gif (pirma mano atversta knyga)...As su klausimu? Man reikalinga alyvine(violetine) spalva..kokios firmos dazus jus naudojate?..Dekoju visoms,kurios  atsakys 4u.gif

as naudoju americolor "Electric purple".
Papildyta:
QUOTE(gummy bear @ 2013 02 02, 09:21)
Tortas tikriausiai bus jogurtinis su zele gabaleliais, o dengsiu mase.

o tai vienas lengvesniu tortuku smile.gif
as darius staciakampi 30x20 jogurtini su mase (kempiniukas buvo) tai 2.3kg svere tik smile.gif o didelis atrode tai... aisku kaip kempiniukas tai jis kiek zemesnis smile.gif
Pintikė liuks tortukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 02 vasario 2013 - 09:58
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 02 02, 10:18)
yra kam skanu,yra kas nemegsta jo.nematau problemu.saldainiu ipakavimo irgi niekas nevalgo  smile.gif
o beja,ne visos vienodai ji ir pagamina rolleyes.gif

ipatinga tuo,kad jos yra maximoje  biggrin.gif  ir su ja jau atmusiau ranka  smile.gif  kiekviena zelatina yra skirtingo stiprumo,todel nebesimetau ieskodama kazko kito  smile.gif



QUOTE(GieNa @ 2013 02 02, 10:31)
drinks_cheers.gif

Aš pati ir mano šeima jo nevalgo, bet va sesers visa šeimyna jį pirmą nuvalgo doh.gif Įdedu gerą arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties, tai pastilažas gaunasi saldžiarūgštis, gal dėl to ir patinka unsure.gif

Aš su DR OETKER arba Klingų želatina darau, visad gerai gaunas, bet va pirmus kartus buvau nusipirkusi DR OETKER želatina, bet tokia baltą, labai baltas pastilažas gavosi, deja dabar tokios neberandu verysad.gif


O ta Klingai zelatina tokia stambesne? Prisimenu, tik kaip pakuote atrodo, turinio nebe unsure.gif Dr. Oetker irgi nemaciau, pas mus tik tokia smulki, kai pirkau sake, kad labai stipri. Ir is tikruju pastilazas kietokas gaunasi, reikia is karto kocioti, nes po to labai sunku atminkyti.

Pastilazas patinka tuo, kad nedreksta, nesidaro lipnus, kaip cukrine mase (namie jei AC ar dregmes surinkejas neijungtas buna 88 proc. dregmes doh.gif ). Tik va skonis... Na jauciasi man tas krakmolas. Reikia turbut daugiau bandymu su masemis.

Labai aciu, kad skiriate laiko ir dalinates patirtimi 4u.gif 4u.gif Ne tik auksines rankos, bet ir sirdys wub.gif
Atsakyti