Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikutes 4u.gif
mergaites jusu tortai superinai thumbup.gif ax.gif

===============

Bet kaip liudna ant duses, sedziu ir verkiu cry.gif , kad musu @adrij@ paliko mus, issiregistravo is SM visam laikui cry.gif
nebent ji gris reikarnavusi kitu niku ax.gif
Labai labai pasiilgau jos, ir zinoma nuostabiu tortuku ax.gif
ACIU jums @adrij@, kad buvote su mumis ir dalinotes patarimais aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 06 vasario 2013 - 19:04
o kodel Adrija isejo? kas nutiko ?
Atsakyti
nikas jos braižo nepaslėps 4u.gif 4u.gif 4u.gif nebent kas nors padarytų identiškus jos braižui tortus...pasižiūri į tortus ir nikų kai kuriems tikrai nereikia, o juolab Adrijai... cool.gif bet kol jai lygių nėra, tai keisk nikus nors 10 kartš per dieną, vis tiek tie tortai, jos rankų darbas bus smile.gif
Atsakyti
Juk cia ne kazkokia katorga, kad visos turi cia atsiskaitinet, kodel kas isejo...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 02 06, 19:59)
nikas jos braižo nepaslėps 4u.gif  4u.gif  4u.gif nebent kas nors padarytų identiškus jos braižui tortus...pasižiūri į tortus ir nikų kai kuriems tikrai nereikia, o juolab Adrijai... cool.gif bet kol jai lygių nėra, tai keisk nikus nors 10 kartš per dieną, vis tiek tie tortai, jos rankų darbas bus smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AAI @ 2013 02 06, 14:58)
MergickaN  4u.gif
Mikiai super!O Jus juos su moldu darete?Ar lipdete?Labai smalsu,nes visi tokie viens prie vieno  thumbup.gif

Aciu 4u.gif Su rankom visi lipinti rolleyes.gif
Aciu visoms uz pastebetus mano mikius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MergickaN: 06 vasario 2013 - 19:19
rimami ,nekabekit apacioj be reikalo biggrin.gif prasom cia tortukus nest biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras,
rodau savo keleta darbeliu. Esu dar gana zalia kepime, o ypac tortu puosyboje.
Mano tortukai netobuli, bet kurti su visa meile biggrin.gif
Zinoma, kaip ir daugeliui kitu, kepimo kursai praeiti supermamu forume 4u.gif

puosta slapia beze ir pabarstukais, su zele gabaliukais viduje
user posted image

cia pernai metu Velyku kepiniai, abu puosti grietinele, rozes is sokolado mases. Viduje nebepamenu kas buvo.
user posted image

user posted image
Atsakyti
kiek cia tortuku graziu uzderejo! yra i ka paziureti ,is ko pasimokyti
Atsakyti
SZ, Tu atėjai daug vėliau ir jau su šedevriniai darbais, o va kai aš pradėjau kepti, tai buvo vos įpusėjus pirmoji papuošimų tema, vo tai buvo ko mokytis, augom visos kartu iki šiandieninių tortų...aš tai dar turiu kur tobulėti, uij baij, kaip dar toli iki didžiųjų meistrų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Nu ir groziu prikelta. As buvau atsijungus kuri laika- ligos isgulde. Nu bet po biski griztu i gyvenima ir va pora tortuku atnesu.

Sita panasu buvau jau darius, na bet vistiek ikeliu. Mascarpones su braskem:

user posted image

O cia mano pirmoji boruzele (kurmio namelis).

user posted image


P.S. labai gaila Adrijos, velniskai pasiilgau jos groziu...
Atsakyti
Labas rytas, noriu pasitikslinti, ar darant snicker'o tortą, kremą reikia nedatepti iki kraštų, jei noriu puošti šlapiu beze? blush2.gif
Atsakyti