Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus krašto statybos

QUOTE(*Silver* @ 2013 05 03, 14:56)
  va po 5 metu, kai nusedo naujos statybos namas...reikejo sienas perdazyti. Atidarem kibirus, o dazai kaip nauji! meistras su jais ir perdaze sienas.

Čia šiaip, ne į temą biggrin.gif O kam tiek dažų užsipirkt ir juos sandėliuoti, net kibirais? g.gif Mes neseniai baigėm dažyt, liko po labai nedaug, ir tikrai nesandėliuosiu. Kodai yra, beckerio atstovybė irgi vis dar biggrin.gif

Dėl medinių grindų. O kokia gi stebuklinga tų medinių grindų priežiūra, kurios taip baiminatės? Gyvenom bute su parketu, susdidėjom ir į namą. Medinės grindys su kiekvienu įbrėžimu, skylute kuria savo istorija, jos gyvos wub.gif Bute galėjau pasakyti, kur vienas vaikas nuvertė spintelę, kitas stuktelėjo mašina, kur aš pati numečiau puodelį biggrin.gif Į gyvenimą žiūriu paprastai, daiktai turi tarnauti man, ne aš jiems rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 05 03, 19:55)
Irgi kaip sakai, butu idomu pamatyti gyvai dideli plota su sita danga. To salono vadybininke, ar kas ji tokia, parodoj kur buvo, sake pas ja namie, pas sese namie tokios grindys, tai gal pas save priimtu paziuret biggrin.gif

Dar noriu visu paklausti. Jei daryti grindu dangas skirtingas - parketa su plytelem. Tai ju auksciai nevienodi, kaip tuos perejimus nuo vienos prie kitos dangos tada daro?


Prasom pasidalinti info, jei apziuresite gyvai ta danga smile.gif

Man atrodo, kai skirtingos dangos, iprastai deda ta vadinama slenksciuka. Man noretusi kuo maziau ju name...

QUOTE(Song @ 2013 05 03, 20:16)
Dėl medinių grindų. O kokia gi stebuklinga tų medinių grindų priežiūra, kurios taip baiminatės?........Į gyvenimą žiūriu paprastai, daiktai turi tarnauti man, ne aš jiems rolleyes.gif

tongue.gif Butent del sios priezasties as ir nebenoriu mediniu grindu - noriu kad grindu vaizdas net ir po gero vakarelio su bateliais ir sokiais man nekeltu galvos skausmo tongue.gif Ir vaikai galetu ramiai sau su paspirtukais namie dardeti ir kiekvienas vaiko papaisimas su flomasteriu ant grindu nesugadintu dangos. Na, noriu, kad daiktas tarnautu man, o ne as jam tongue.gif
O medis yra lepi medziaga, jei nori vaizda gera ilgiau issaugoti.
Na, cia kiekvieno pasirinkimas 4u.gif Mes ir isoreje namo medzio nedejome niekur, kad nereiketu su tepkukais paskui kasmet begioti. Norime name skirti vienas kitam demesi, o ne namui tarnauti (nors to bet kokiu atveju visai neisvengsi) tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 05 03, 20:16)

Dėl medinių grindų. O kokia gi stebuklinga tų medinių grindų priežiūra, kurios taip baiminatės? Gyvenom bute su parketu, susdidėjom ir į namą. Medinės grindys su kiekvienu įbrėžimu, skylute kuria savo istorija, jos gyvos wub.gif Bute galėjau pasakyti, kur vienas vaikas nuvertė spintelę, kitas stuktelėjo mašina, kur aš pati numečiau puodelį biggrin.gif Į gyvenimą žiūriu paprastai, daiktai turi tarnauti man, ne aš jiems rolleyes.gif


labai teisingas poziuris. pagarba.
Atsakyti
Mums iki grindų dar labai toli... gyvenam pamatų rūpesčiais smile.gif Gal kas žino iš kur grunto pamatų užpylimui pigiau gauti? Prieš porą metų aplinkelio statytojai siūlė tikrai pigiai, dabar panašu, kad darbai irgi vyksta, tik nelabai suprantu kur - gal vis dar siūlo?
Atsakyti
[/I]
Dar noriu visu paklausti. Jei daryti grindu dangas skirtingas - parketa su plytelem.

Plyteles ir parketas+ pasiltinimas nelabai skiriasi soriais 4u.gif .

Pradzioj sudejom bute parketa, o jau kai "junge" plyteles prie medzio, uztejo storesni sluoksni kliju, kad butu aukstis vienodas. Jeigu paimti su gulsciuku ir bus keli mm skirtumas, bet nesimato tikrai mirksiukas.gif . + sujungimo vietoje dejom tokia metaline dailylente-plintusa. st mirksiukas.gif ir viskas . atrodo lygiai ir nereikejo nieko papildomai betonuoti.


Čia šiaip, ne į temą biggrin.gif O kam tiek dažų užsipirkt ir juos sandėliuoti, net kibirais? g.gif Mes neseniai baigėm dažyt, liko po labai nedaug, ir tikrai nesandėliuosiu. Kodai yra, beckerio atstovybė irgi vis dar biggrin.gif




Nebuvo jau ju tiek daug wink.gif. o darem kosmetini remonta, tai plonu sluoksniu uzteko perdazyti vaiku ismozotas sienas, kambariu sienas kur labiausiai susidevejo ir pan:). Turim dideli rusi, tai keli kibiriukai nemaise, o ir susitaupe mirksiukas.gif . Beto siulau neismesti, nes montuojant baldus, pasedus namui...visada atsiranda kur reikia padazyti, o del puses litro neapsimoka net i parduotuve vaziuoti biggrin.gif kuras daugiau kainuos. Nebent tamsta pinigu neskaiciuoji biggrin.gif

D'Arbuzai - pernai is aplinkelio ir mes pirkom smeli. Siandien maciau masinos viena paskui kita i karjera vaziuoja. Bandyk tartis;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Silver*: 03 gegužės 2013 - 22:51
QUOTE(*Silver* @ 2013 05 03, 22:47)
D'Arbuzai - pernai is aplinkelio ir mes pirkom smeli. Siandien maciau masinos viena paskui kita i karjera vaziuoja. Bandyk tartis;)


O gal žinai kur jie dabar rausiasi? Savo laiku ten buvo galima susitarti su prarabu... jeigu ne, tai reiks medžioti mašinas prie kelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 05 03, 20:16)

Dėl medinių grindų. O kokia gi stebuklinga tų medinių grindų priežiūra, kurios taip baiminatės? Gyvenom bute su parketu, susdidėjom ir į namą. Medinės grindys su kiekvienu įbrėžimu, skylute kuria savo istorija, jos gyvos wub.gif Bute galėjau pasakyti, kur vienas vaikas nuvertė spintelę, kitas stuktelėjo mašina, kur aš pati numečiau puodelį biggrin.gif Į gyvenimą žiūriu paprastai, daiktai turi tarnauti man, ne aš jiems rolleyes.gif


Gyvenau su tevais naujam name ir va gyvenu po santuokos bute;) visur mediena. Skirtumas tas, kad bute kol nueini per laiptine, lifta...ir pan. smelis nubyra ir namo tiek nesinesa..., o vat per ta pati laika, nuosavam name jau sudetingiau. Vaikai eina, pats uzbegi...(kaskart neplanuoju del stiklines vandens kedu raistelius raisiotis:)...na skirtumas tikrai yra, nenoriu plestis.

As irgi nenoriu tarnauti daiktams, todel uz ilgaamziskesne medziaga, kad bent 10m. butu ramu, nes medi ir bute po 5 metu...noreciau paslifuoti 4u.gif nezavi manes ne menkiausia skylute, kai uz 1 kv/m 120lt. sumoketa biggrin.gif , o kur dar darbas ir pan....visi 150 lt. uz 1kv/m.
cia tik mano nuomone ax.gif
Papildyta:
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 03, 23:55)
O gal žinai kur jie dabar rausiasi? Savo laiku ten buvo galima susitarti su prarabu... jeigu ne, tai reiks medžioti mašinas prie kelio biggrin.gif



hm...ana savaite kaimynas vezesi. Susitares buvo, bet ten is Ukmerges pl. kur Senukai, kelia plecia...tai nezinau ar toks ale "pusiau lauzas" tiks ?
galeciau duoti jo kontakta, gal dar gali gauti. Daugiau negaliu padeti. Pati kelias masinas paimciau, bet ne betkokio biggrin.gif tas is aplinkelio geras, o nuo kelio su druska dykai neimsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Silver* @ 2013 05 03, 23:01)
hm...ana savaite kaimynas vezesi. Susitares buvo, bet ten is Ukmerges pl. kur Senukai, kelia plecia...tai nezinau ar toks ale "pusiau lauzas" tiks ?
galeciau duoti jo kontakta, gal dar gali gauti. Daugiau negaliu padeti. Pati kelias masinas paimciau, bet ne betkokio  biggrin.gif  tas is aplinkelio geras, o nuo kelio su druska dykai neimsiu cool.gif



tikrai nenorim laužo. Nereikia ir kažkokio plauto smėlio. Reiks pasidomėti kur jie ten tą aplinkelį rausia...
Atsakyti
sveikos statybinkes,
sorry ilindau i jusu tema, nors grycia mano ne vilniuje bet labai ieskau parketo tik i antra namo auksta noreciau azuolinio masyvo arba masyviu lentu (grindys nesildomos );netinka parketlentes,laminatas ir plaukiojantis dejimo budas,jei turit ka parekomenduoti ir medziagas ir darbininkus buciau labai dekinga;

silver,o uz 170 lt cia kokios jusu grindys?
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2013 05 04, 00:13)
sveikos statybinkes,
sorry ilindau i jusu tema, nors grycia mano ne vilniuje bet  labai ieskau parketo tik i antra namo auksta noreciau azuolinio masyvo arba masyviu lentu (grindys nesildomos );netinka parketlentes,laminatas ir plaukiojantis dejimo budas,jei turit ka parekomenduoti ir medziagas ir darbininkus buciau labai dekinga;

silver,o uz 170 lt cia kokios jusu grindys?


uosio parketlentes mirksiukas.gif ne 170 biggrin.gif , o moketa pries 5 metus ~ 120 + paklotas + darbas + plintusai... doh.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt rekomenduoti gera ir nebrangininką elektriką. Reikia karkasiniame name elektrą po namą išvedžioti ir pajungti. Kokios kainos dabar, gal pasidalintumėt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija4747 @ 2013 05 04, 13:30)
Gal galėtumėt rekomenduoti gera ir nebrangininką elektriką. Reikia karkasiniame name elektrą po namą išvedžioti ir pajungti. Kokios kainos dabar, gal pasidalintumėt?  Ačiū  4u.gif


geru ir nebrangininku nebuna smile.gif nebrangininkai praso mazdaug po 10 lt uz taska, geri (ir greiti) - po 15 lt uz taska. konkreciu rekomendaciju duoti negaliu, nes patys rekomendacijas gaudom ir elektra vedziosim mazdaug po menesio.
Atsakyti