Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vilniaus krašto statybos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Noriukas5
Kas turit mazu vaiku, parketlenciu alyvuotu reiketu vengti, kaip su lakuotom nezinau, pas mane dvieju metu viesulas namuose auga, tai po 9 men. gyvenimo namuose dryziu sociai ir duobuciu "n' yra, nuo zaislu metymo, persialivuoji ir dryziai dingsta, taciau juk kas pusmeti svetaines, kur dazniausiai leidziame laika, ne alivuosi.
slyva
QUOTE(Noriukas5 @ 2013 05 07, 19:46)
Kas turit mazu vaiku, parketlenciu alyvuotu reiketu vengti, kaip su lakuotom nezinau, pas mane dvieju metu viesulas namuose auga, tai po 9 men. gyvenimo namuose dryziu sociai ir duobuciu "n' yra, nuo zaislu metymo, persialivuoji ir dryziai dingsta, taciau juk kas pusmeti svetaines, kur dazniausiai leidziame laika, ne alivuosi.
*

oo, net neisivaizdavau kad devisi taip greitai smile.gif
bet tai dabar issirinkus ta laminata vel galvos skausmas, nes gi yra kazkoks ekologiskas laminatas, tai dabar to reikia ieskoti kas per daiktas doh.gif
Buzzy
Sveikos,

juda ir musu reikalai. Bio nuotekos uzkastos, geoterminio horizontaluss kolektorius uzkastas, teritorija islyginta. Dabar isores padaila. Laiptais antra auksta pasiekt jau galima. Santechnika dabar darys koki tai nulini taska, betonuos pirma sluoksni, sildomos grindys, kita savaite elektra.

Turiu dideli galvos skausma - mes su MB pagalvojom, kad taupant MB sveikata ir siaip idomu butu pasidaryt itempiamas lubas. Ar kas esat dare? Kolkas turiu paskaiciuota varianta uz 135Lt uz kvadrata blink.gif nors jie deklaruoja, kad kainos turi but panasios i gipso, nes nieks nepirks.... Na gipsas as isivaizduoju turetu but 60-70Lt uz kvadrata su viskuo. Gal kas turit pasidalint patirtim ar kontaktais itempiamu lubu?
Nerry
QUOTE(slyva @ 2013 05 07, 20:00)
oo, net neisivaizdavau kad devisi taip greitai smile.gif
bet tai dabar issirinkus ta laminata vel galvos skausmas, nes gi yra kazkoks ekologiskas laminatas, tai dabar to reikia ieskoti kas per daiktas doh.gif
*

kai zinai kas toks googlas, tai ne toks ir sunkus dabar ta eko laminata surasti:
http://www.domavita.lt/ekologiska/ekologiskas-laminatas.html
Papildyta:
QUOTE(Buzzy @ 2013 05 07, 20:08)

Turiu dideli galvos skausma - mes su MB pagalvojom, kad taupant MB sveikata ir siaip idomu butu pasidaryt itempiamas lubas. Ar kas esat dare? Kolkas turiu paskaiciuota varianta uz 135Lt uz kvadrata  blink.gif  nors jie deklaruoja, kad kainos turi but panasios i gipso, nes nieks nepirks.... Na gipsas as isivaizduoju turetu but 60-70Lt uz kvadrata su viskuo. Gal kas turit pasidalint patirtim ar kontaktais itempiamu lubu?
*

biciulis daresi pas save. kaina tikrai buvo apie 65 uz m2. tiesa, jei teisingai ji supratau, mokejo kazkaip vos ne tiesiai meistrams apeinant imone ir aisku be jokiu popieriu. nors garantija kazkaip lyg israse... ir dejosi ne ta visuose prekybos centruose esanciuose kioskeliuose parduodama kazkoki plastika, o kazki audini. jis neblizga kaip ta plastmase, is arti ziurint matosi audinio struktura, bet vaizdo ji tikrai negadina. zodziu gavosi visai normaliai. tik kontaktu bijau kad jau neatrinksiu. bet kokiu atveju kaina 135 uz m2 yra kliedesys.
alneda
QUOTE(Buzzy @ 2013 05 07, 19:08)
Sveikos,

juda ir musu reikalai. Bio nuotekos uzkastos, geoterminio horizontaluss kolektorius uzkastas, teritorija islyginta. Dabar isores padaila. Laiptais antra auksta pasiekt jau galima. Santechnika dabar darys koki tai nulini taska, betonuos pirma sluoksni, sildomos grindys, kita savaite elektra.

Turiu dideli galvos skausma - mes su MB pagalvojom, kad taupant MB sveikata ir siaip idomu butu pasidaryt itempiamas lubas. Ar kas esat dare? Kolkas turiu paskaiciuota varianta uz 135Lt uz kvadrata  blink.gif  nors jie deklaruoja, kad kainos turi but panasios i gipso, nes nieks nepirks.... Na gipsas as isivaizduoju turetu but 60-70Lt uz kvadrata su viskuo. Gal kas turit pasidalint patirtim ar kontaktais itempiamu lubu?
*

Mes irgi mastom apie itempiamas lubas, bet daug kas apie jas net negirdeje gal kas negerai su jom, o kaina mes domejomes tai 60 lt uz kv, bijau busim ka netaip suprate smile.gif
Nerry
QUOTE(alneda @ 2013 05 08, 18:59)
Mes irgi mastom apie itempiamas lubas, bet daug kas apie jas net negirdeje gal kas negerai su jom, o kaina mes domejomes tai 60 lt uz kv, bijau busim ka netaip suprate  smile.gif
*

gal ir supratot teisingai, bet tokia kaina greiciausiai bus uz plastikines lubas. ieskokit audinio.
coliukexxx
Nors cia aisku ir ne skundu tema, bet nesusilaikysiu nepakomentavus vienos imones, gal kam bus aktualu darant pamatus Vilniaus kraste.
www.pamatumeistrai.lt
Direktorius Alvydas Juravicius
Mob. 8676 76636
UAB Pasidarysiu pats
Derinom pora sav. pamatu ibetonavimo darbu pradzia. MAza to, kad kiek pazadedavo perskambint, neperskambindavo, tai galiausiai teikesi SMS zinute (turbut reik dziaugtis, kad isvis nors SMS zinute) informuoti, kad si menesi darbu negales pradeti nes turi daug darbo.
Tai velniam reikejo vedzioti uz nosies 1-2 savaites doh.gif
Nepasitikejimas jau is pat pradziu kirbejo, bet galvojau gal cia siaip per daug imu i sirdi.
Pasirodo ne veltui..
La Lobe
Sveikos,

Pajudejo darbai ir pas mus. Tiesa dar tik pati pradzia: nuimtas augalinis sluoksnis sklype ir pastatyta budele, bet jau kiek laimes man, kad PAGALIAU PRASIDEJO bigsmile.gif

QUOTE(slyva @ 2013 05 07, 12:43)
Kaip suprantu "pasinese" cia su neigiamu atspalviu biggrin.gif
O tai is ko dar rinktis? Plyteles svetainej? Linoleumas?
*

Mums aisku dar LABAI toli iki sio etapo, bet svarstydami bendra namo koncepcija apsvarstem ir galimybe deti kilimine danga, tai labai populiaru USA ir mums patiko. Tik su prieziura irgi beda (nes ir vaikai, ir suo doh.gif ) prieziuros atzvilgiu ko gero praktiskiausia plyteles, prabraukei ir tvarka, bet kad kazkaip nera baisiai jauku su jom unsure.gif
Carpe diem
Dėl kiliminės dangos ir man abejonės - kaip ir norėčiau bent jau 2 aukšte, kur tik miegamieji, bet nežinau, kaip daryti g.gif šildymas bus grindinis, o ir tokiu atveju ko egro vis tiek reikia parketlentes dėti, o tik ant jų kiliminę dangą, tai kažkaip ir parketlenčių naujų gaila užkloti doh.gif bet man kiliminė danga miegamajame tikrai jauku, gražu, minkšta wub.gif
Mazati
Sveiki, vilnieciai,

gal kas galite parekomenduoti, kur parduoda/ pjausto veidrodzius padoriom kainom blush2.gif ?

Song, ar jau, ar jau biggrin.gif ?
Song
QUOTE(Mazati @ 2013 05 09, 13:57)

Song, ar jau, ar jau  biggrin.gif ?
*

Neeeee, dar dėl nuomos pirmoms birželio savaitėms susitariau biggrin.gif Anksčiau nieko nebus.

Veidrodžiai ir man labai aktualu bigsmile.gif
Izium'as
Sveiki. :-) Reikalingas zmogus,galintis prieziureti namo statybas. Gal kas gali rekomenduot patikima statybu prieziuretoja? Beje,gal kas zino kokios yra kainos ju paslaugu? Aciu
Nerry
QUOTE(Song @ 2013 05 09, 15:17)
Neeeee, dar dėl nuomos pirmoms birželio savaitėms susitariau biggrin.gif Anksčiau nieko nebus.

Veidrodžiai ir man labai aktualu bigsmile.gif
*

mums veidrodzius dare berods Stiklita. jokiu kontaktu neturiu, nes viska organizavo darbu vykdytojas. pasigooglinkit
Song
QUOTE(Nerry @ 2013 05 09, 23:19)
mums veidrodzius dare berods Stiklita. jokiu kontaktu neturiu, nes viska organizavo darbu vykdytojas. pasigooglinkit
*

Stiklitą ir Graverą žinau, kainos gerulės pas abu, bent anksčiau buvo, kai bute Gravera dėjo didelius veidrodžius. Dar iki šio punkto nepriėjau doh.gif biggrin.gif
====
QUOTE(coliukexxx @ 2013 05 09, 07:30)

... Tai velniam reikejo vedzioti uz nosies 1-2 savaites  doh.gif

nepergyvenkit, pas jus tik ziedeliai. supraskit, jog cia ne Vokietija, cia Lietuva, zodiniai susitarimai isvis negalioja smile.gif mano atveju architekte vienus metus sugadino, po to 3 konstruktoriai buvo pramesti, dabar gaidys statybos darbu vadovas pabego (matyt pamate, kad per skystos blauzdeles mano projektui), tai dar vieni metai tikriausiai suniui ant uodegos nueis.
ziurekit i namo statyma kaip i hobi, laisvalaiki, kitaip prazilsite biggrin.gif
Mazati
QUOTE(Nerry @ 2013 05 09, 23:19)
*

Aciu, pasidomesiu 4u.gif Siaip, idomumo dlei, kiek gali veidrodzio kvadratas kainuoti? Neturiu supratimo, po to bet kokia kaina bus normali biggrin.gif
giedriause
QUOTE(==== @ 2013 05 10, 06:37)
nepergyvenkit, pas jus tik ziedeliai. supraskit, jog cia ne Vokietija, cia Lietuva, zodiniai susitarimai isvis negalioja smile.gif mano atveju architekte vienus metus sugadino, po to 3 konstruktoriai buvo pramesti, dabar gaidys statybos darbu vadovas pabego (matyt pamate, kad per skystos blauzdeles mano projektui), tai dar vieni metai tikriausiai suniui ant uodegos nueis.
ziurekit i namo statyma kaip i hobi, laisvalaiki, kitaip prazilsite  biggrin.gif
*

Oi ačiū paguodėte. Mes iš architektės fazės neišlipame, nors projektėlis daugiau negu elementarus. O ji, gražuolė, net meluoti nesivargina. Paklausus kada, ji išdidžiai pareiškia, kad dabar ji rūpinasi sveikata. Po mėnesio sveikatinimo procedūrų ji sako, kad va, jūsų popieriai padėti, bet dabar ji daro kitus, bet, kai tik galės, imsis mūsų. Ir taip tęsiasi tęsiasi... Aš periodiškai kas savaitę ją aplankau, bet, be mano sugadintų nervų, jokių poslinkų nesimato. O statybininkai vis skambina - kada? Bijau, kad neištvėrę, prisiims kitų darbų ir pabėgs.
Song
QUOTE(giedriause @ 2013 05 10, 09:56)
Aš periodiškai kas savaitę ją aplankau, bet, be mano sugadintų nervų, jokių poslinkų nesimato. O statybininkai vis skambina - kada? Bijau, kad neištvėrę, prisiims kitų darbų ir pabėgs.
*

Skambinčiau kasdien bigsmile.gif Kad užsikinistų ir greičiau viską padarytų. Mane vienas gerad žmogus išmokė, ir tikrai veikia, statybų metu įsitikinau.
slyva
QUOTE(Song @ 2013 05 10, 10:47)
Skambinčiau kasdien bigsmile.gif Kad užsikinistų ir greičiau viską padarytų. Mane vienas gerad žmogus išmokė,  ir tikrai veikia, statybų metu įsitikinau.
*

o statybu metu ir siaip ismoksti visiems lipti ant galvos, nors iki tol nedrisdavai biggrin.gif neparodysi pirstu, tai nieko ir nesulauksi.
kol kas tai mums su fasadininkais labiausiai pasiseke thumbup.gif dirba kaip normalus zmones.

giedriause, jei nebeiseina pakeisti architektes, tai tikrai skambinkit kasdien, nesulauksit kitaip.. Su tais architektais jauciu daznai taip buna, musiskis budavo irgi sako- rytoj atsiusiu, tai atsiuncia po savaites doh.gif jei pasako bus antradieni, tai dar neaisku kuri doh.gif kazkokie baisiai neracionalus tie architektai biggrin.gif
slyva
o gal kas turit parekomenduoti, kas klijuoja klinkeri? musiskiai fasadininkai to nedaro...
Song
Ir aš paklausiu biggrin.gif Gal kas turit patikimus žmones, kas galėtų suorganizuoti tvorą? Betonavimas, kuolai ir tt. Turiu vieną sąmatą, noriu dar nuomonių. Blyn, kaip brangu verysad.gif
Buzzy
Fasado negaliu nieko rekomenduot, bet va santechnika-geotermininka ir betonuotoja tikrai galiu rekomenduot.

Del architektu - musiske irgi letom apsukom anksciau dirbo, tai vienintelis jos minusas, bet taktika - daznai skambini, greiciau daro - pasiteisino.
Izium'as
Sveiki visi. smile.gif Padarem va neseniai ir mes geologinius tyrimus, tai gavom va toki atsakyma: g.gif

Nuotrauko imeciau atsakyma. Gal galit paiskint kokius tipo pamatus man geriausiai irengt.? g.gif rolleyes.gif nes nelabai suprtatau is isvadu... unsure.gif Aciu
Izium'as
Sveiki visi. Padarem va neseniai ir mes geologinius tyrimus, tai gavom va toki atsakyma:

''1. Tirta statybos aikstele padengta 0,3 m StOI'1O dirvoicmiu.
2. Statybinéjc aik§tcléjc sliigsantis iki 0,9 —— 1,3 m gylio purus smulkusis smélis (IGS1),
pasiiymi silpnomis fizikinémis ir mcchaninémis savybémis (qc k vid == 3,7 1\/[Pa), todél be
spccialaus paruoéimo (suta11kinim0) ncrckomcnduoj amas pamatq pagrindu.
3. Statybinéjc aikétcléjc sligsantis iki 1,9 — 3,4 m gylic silpnas smélingas dulkingas molis
(IGS4), pasiiymi silpnomis Hzikinémis ir mcchaninémis savybémis (qc k vid. = 0,9 MPa),
todél ncrckomenduoj amas poliniq pamatq pagrindu.
4. Projcktuojamo namo pamatq pagrindu gali bilti visi statybcs sklypc sutikti gruntai (IGS2-
3; 5-7), iéskyrus pun; smulkq sméli (IGS1) ir silpnac morcnini smélinga, dulkinga, moli
(IGS4). Projcktuojzmt polinius pamatus, poliq laikomqja, gcba, skaiéiuoti pagal statinio
zondavimo duomc-mis. 2
5. [vcrtinus aikétclés gcologincs ir hidrogcologincs sqlygas rckomcnduojamc CFA polius
(bctonas padodamas per grajto viduri).
6. Smulkusis smélis iki vzmdcns lygio yra birus.
9 7. Poicminis vzmduo sutiktas 1,0 — 1,6 m gylyjc (abs. 21. 158,9 -— 160,2 m) IIUO esamo icmés
paviréiaus. Snicgc tirpsmo mctu ir po ilgalaikiq liiuiiq poicminio vandcns lygis gali
pakilti ir sickti 0,2 m gyli nuo csamo icmés paviréiaus.
8. Pastatq pamatq ir grindq ircngimo laikotaxpiu, gruntq csanti po jais bintina apsaugoti nuo
iébrinkimo ir su§alim0.

Nuotrauko imeciau atsakyma. Gal galit paiskint kokius tipo pamatus man geriausiai irengt.? nes nelabai suprtatau is isvadu... Aciu
equity
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 12, 16:15)
Nuotrauko imeciau atsakyma. Gal galit paiskint kokius tipo pamatus man geriausiai irengt.?   nes nelabai suprtatau is isvadu...  Aciu
*

Brangius.
Pas mus buvo panašus gruntas, tai architektas siūlė vibrospraustinius polius.
Pasirinkom polius su sutankintu padu.
Kai statoma pardavimui, tai nieks labai į grunto tyrimus nekreipia dėmesio. Atvažiuoja račiokas, išgręžia skyles poliams ir suverčia betoną smile.gif
Nateja
QUOTE(Song @ 2013 05 09, 23:27)
Stiklitą ir Graverą žinau, kainos gerulės pas abu, bent anksčiau buvo, kai bute Gravera dėjo didelius veidrodžius. Dar iki šio punkto nepriėjau doh.gif  biggrin.gif
*

Jei reikia ne super duper didelio veidrodzio (pas mane buvo 1.50*2.10, tai jau per didelis), tai pigiai pjausto diedulis kalvariju turguj, grynai kalvariju turguj yra kazkokia parduotuve, ten jis pjausto stikla, veidrodzius, bet mano buvo dideliu matmenu, tai sako, negaliu labai apsisukt savo patalpoj su tokiu dideliu, vistiek reikia normaliai kampus sutvarkyt, pasiunte i stiklo pjaustykla verkiu g. Vyrai losia kortom, kainas uzsilauze, sako uz pigiau jiems dirbt neva neapsimoka, jiems transportas kainuoja..
Is kauno zmones padare pigiau ir ta pati.
Novalda dar lyg apynormalias kainas stato.
Izium'as
QUOTE(equity @ 2013 05 12, 14:29)
Brangius.
Pas mus buvo panašus gruntas, tai architektas siūlė vibrospraustinius polius.
Pasirinkom polius su sutankintu padu.
Kai statoma pardavimui, tai nieks labai į grunto tyrimus nekreipia dėmesio. Atvažiuoja račiokas, išgręžia skyles poliams ir suverčia betoną smile.gif
*

suprantu. Bet mes sau statome. Todel noriu zinot,kas kaip yra
Iden
Kai ir pardavimui zmones stato irgi ziuri koks gruntas,kad namas gerai stovetu.Nereikia visus statyti pagal viena liniuote
mintas
QUOTE(slyva @ 2013 05 10, 12:15)
Su tais architektais jauciu daznai taip buna, musiskis budavo irgi sako- rytoj atsiusiu, tai atsiuncia po savaites doh.gif jei pasako bus antradieni, tai dar neaisku kuri doh.gif kazkokie baisiai neracionalus tie architektai biggrin.gif
*

Nevartokit daugiskaitos. Aš su savo architektu neturėjau jokių problemų, net ir statybų leidimą vos ne tą pačią dieną, kaip buvo žadėjęs gavau, o ir dabar kai ko prireikia, visad pagelbsti ir ilgai laukti nereikia. Nė vieno blogo žodžio jo adresu negalėčiau pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 12, 17:15)
Sveiki visi.  Padarem va neseniai ir mes geologinius tyrimus, tai gavom va toki atsakyma:

2. Statybinéjc aik§tcléjc sliigsantis iki 0,9 —— 1,3 m gylio purus smulkusis smélis (IGS1),
pasiiymi silpnomis fizikinémis ir mcchaninémis savybémis (qc k vid == 3,7 1\/[Pa), todél be
3. Statybinéjc aikétcléjc sligsantis iki 1,9 — 3,4 m gylic silpnas smélingas dulkingas molis
(IGS4), pasiiymi silpnomis Hzikinémis ir mcchaninémis savybémis (qc k vid. = 0,9 MPa),
4. Projcktuojamo namo pamatq pagrindu gali bilti visi statybcs sklypc sutikti gruntai (IGS2-
3; 5-7), iéskyrus pun; smulkq sméli (IGS1) ir silpnac morcnini smélinga, dulkinga, moli
(IGS4). Projcktuojzmt polinius pamatus, poliq laikomqja, gcba, skaiéiuoti pagal statinio
zondavimo duomc-mis. 2
5. [vcrtinus aikétclés gcologincs ir hidrogcologincs sqlygas rckomcnduojamc CFA polius
9 7. Poicminis vzmduo sutiktas 1,0 — 1,6 m gylyjc (abs. 21. 158,9 -— 160,2 m) IIUO esamo icmés
paviréiaus. Snicgc tirpsmo mctu ir po ilgalaikiq liiuiiq poicminio vandcns lygis gali
8. Pastatq pamatq ir grindq ircngimo laikotaxpiu, gruntq csanti po jais bintina apsaugoti nuo
iébrinkimo ir su§alim0.
Nuotrauko imeciau atsakyma. Gal galit paiskint kokius tipo pamatus man geriausiai irengt.?  nes nelabai suprtatau is isvadu...  Aciu
*

Pirmiausiai, kadangi tvirtas gruntas tiktai nuo ~3,4m gylio, tai jei daryti polinius pamatus, tai ir gylis jų bus ne mažesnis. Tai kad gruntinis vanduo nuo 1m gylio, bei biraus smėlio, tai su gręžtiniais bus sunkumų, reikia arba specialios įrangos, kuri gręžia ir iškart betoną pila, arba rinktis spraustinius polius. Aš rinkčiausi spraustinius, man jie patikimiau atrodo, o ir kaina palyginus su ta specialia įranga išgręžtais ir išbetonuotais poliais, nesikandžioja.

Galima pamastyti ir apie plokščiuosius pamatus, legalett tipo. Jie gal būtų optimaliausi.
ilta
Sveiki, gal kas patartumėte, kur Vilniuje geriau ieškoti stiklinių vidaus durų? Paprastų, neprimargintų, matinio stiklo, vonios kambariui. dėkui.
D'Arbuzas
Sveiki, noriu pasidžiaugti / pasigirti - pas mus baigė pamatus. Viskuo labai patenkinti, tad jeigu ieškosite rangovo pamatams - drąsiai galėsiu rekomenduoti saviškius.

http://pirmasnamas.wordpress.com/2013/05/16/pamatai-baigti/
La Lobe
Ateinu pasiskusti doh.gif
Kaip uzknisa tas instituciju vilkinimas iki paskutines minutes rolleyes.gif leidimo vis dar negave, uztriges dviejuose institucijose, si savaite kaip ir paskutine...

QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 16, 07:42)
Sveiki, noriu pasidžiaugti / pasigirti - pas mus baigė pamatus. Viskuo labai patenkinti, tad jeigu ieškosite rangovo pamatams - drąsiai galėsiu rekomenduoti saviškius.

*

Super thumbup.gif
sylvijak
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 12, 17:15)
Sveiki visi.  Padarem va neseniai ir mes geologinius tyrimus, tai gavom va toki atsakyma:

zondavimo duomc-mis. 2
iébrinkimo ir su§alim0.
Nuotrauko imeciau atsakyma. Gal galit paiskint kokius tipo pamatus man geriausiai irengt.?  nes nelabai suprtatau is isvadu...  Aciu
*

Čia geriausia klausti pačio konstruktoriaus, nes jis bendradarbiaudamas su architektu paskaičiuoja tikslias apkrovas ir parenka atitinkamus pamatus.
Bent jau aš projektuodama pastatus, visada siūlau, kad užsakovas kartu samdytų ir konstruktorių, taip gaunasi tiklsūs paskaičiavimai būtent tam projektui pagal vieta ir geologiją priimti sprendimai, kurie taip pat padeda užsakovui ir atitinkamai sutaupyti pinigėlių, nes nebelieka kūrybos statybininkams smile.gif alia dedam dar metalo tai jau tikrai laikys smile.gif o tas metalas kaip žinia irgi kainuoja.
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2013 05 09, 09:14)
Dėl kiliminės dangos ir man abejonės - kaip ir norėčiau bent jau 2 aukšte, kur tik miegamieji, bet nežinau, kaip daryti  g.gif šildymas bus grindinis, o ir tokiu atveju ko egro vis tiek reikia parketlentes dėti, o tik ant jų kiliminę dangą, tai kažkaip ir parketlenčių naujų gaila užkloti  doh.gif bet man kiliminė danga miegamajame tikrai jauku, gražu, minkšta  wub.gif
*

Kiliminė danga tikrai gerai, tik užkliuvo šildymo tipas miegamuosiuose, nes miegamuosiuose nėra rekomenduojama daryti grindinio šildymo, nes tarp kiliminės dangos ir grindų susidaro palanki mikroflora parazitams.

1. Radau iš tiklapio www.vilpra.lt
Kodėl teigiate, kad grindų šildymas nerekomenduojamas miegamuosiuose? - kokiais šaltiniais remiatės?
2012-04-12 Artūras, Vilnius
Laba diena gerb. Artūrai, Iš principo, miegamajame galima daryti grindinį šildymą. Jums gal tik nerekomendavo iš praktinės pusės. Grindys nėra inertiškos, jos ilgiau šyla ir atvėsta palaipsniui. Paprastai priimta, kad miegamajame būna kiek žemesnė temperatūra, negu kitose patalpose. Jei bus grindinis šildymas, net ir išjungus šildymą, grindys dar ilgokai akumuliuos šilumą. Radiatorius užsukus, jie greičiau atvėsta ir šiluma nebeišsiskiria. Pagarbiai, Vitalijus Lekys
2. http://www.elstava.lt/?c_id=6&it_id=2
3.http://sproject.lt/virsutinis-antras-meniu/sildymo-sistemos/grindinis-sildymas/

Gal padės apsispręsti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 09, 21:38)
Sveiki. :-) Reikalingas zmogus,galintis prieziureti namo statybas. Gal kas gali rekomenduot patikima statybu prieziuretoja? Beje,gal kas zino kokios yra kainos ju paslaugu? Aciu
*

Galėčiau rekomenduoti, jei domintų rašykit į a.ž. smile.gif
Kainos jau ne mano žinioje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2013 02 28, 16:54)
Gal kas statotes/ ruosiates Pavilny, Urbsio/Dziaugsmo g. rajone.
Uzmaciau sklypa , akcijini. Norisi pirkt.
Kaip ten vietos naujakuriams? Kaip gruntai gal kas zinot, kaip giliai vanduo?
Is anksto aciu
*

Esu projektavusi, bet geriau, kai tiksliai konkrečioje vietoje padaromi gręžiniai, tada papraščiau ir tiklsiau padaromi konstruktyviniai sprendiniai.
Izium'as
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 16, 05:42)

*

Sveiki :-) Sveikinu su pamatu irengimu. Butu idomu suzinot kokio tipo pamatus daret ir kokia suma Jums tai atsiejo? :-) ir kas Jums dare? Nes dbr padarem geologinius tyrimus,tai ieskom kas irengtu pamatus. Kadangi pas mus gruntinis vanduo gan aukstai,tai sukam galva ka ir kaip daryt. :-/ ar daryt rusi ar ne. Aciu uz informacija :-)
D'Arbuzas
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 16, 10:32)
Sveiki :-) Sveikinu su pamatu irengimu. Butu idomu suzinot kokio tipo pamatus daret ir kokia suma Jums tai atsiejo? :-) ir kas Jums dare? Nes dbr padarem geologinius tyrimus,tai ieskom kas irengtu pamatus. Kadangi pas mus gruntinis vanduo gan aukstai,tai sukam galva ka ir kaip daryt. :-/ ar daryt rusi ar ne. Aciu uz informacija :-)
*

Darėmės gręžtinius. Viskas kainavo 33590 Lt. Čia nuo sklypo išlyginimo iki pamatų užpylimo. Darė tiek namo, tiek pertvarų pamatus. Darbas + medžiagos.
kristal
QUOTE(slyva @ 2013 05 07, 13:22)
Dar irgi iskilo klausimas - vieniems uzkliuvo, kad nuoteku vamzdziai pas mus ne oranziniai... Perklausem savo santechniku, sako wavin storasieniai irgi tinka... Tai ir galvojam, kaip cia is tikro g.gif Gal kas galit pasakyt? Vyras sako, tie oranziniai lyg lauko, viduj gal nebutinai juos deti? Kaip pas kitus?
*

Musu nuoteku vamzdziai pilki, jei neklystu, tie, kur garsa slopina. Manau, nepergyvenk, viskas cia gerai su jais smile.gif

QUOTE(Buzzy @ 2013 05 07, 20:08)
*

Domejausi ir aš pakabinamom, dėl patogumo ir greitumo montuoti. Susirinkau 6 pasiulymus...
Turite tikriausiai Clipso lubu pasliulyma - jie brangiausi rinkoje. Ju ne PVC, o audinys. Taciau, kiek gilinausi, tai nelabai radau faktu kodel tureciau moketi dvigubai... Jei tik kad lubos "kvepuotu", tai ka aš žinau... jos puikiai kvepuos ir pro krastinius tarpelius, mano manymu. Čia jau daugiau žaidžia vadybininkai ekologijos mada. Visi kiti siulo 55-65 Lt./m2.
Abiem atvejais gali rinkis blizgias arba matines (atrodys kaip iprastinės lubos). dar nepamirškite pasidomėti ar kaina siulo su montavimu ar be, kiek papildomai nori už halogenu ar lempu įmontavima.
Nerry
QUOTE(sylvijak @ 2013 05 16, 11:27)

1. Radau iš tiklapio www.vilpra.lt 
Kodėl teigiate, kad grindų šildymas nerekomenduojamas miegamuosiuose? - kokiais šaltiniais remiatės?
2012-04-12 Artūras, Vilnius
Laba diena gerb. Artūrai, Iš principo, miegamajame galima daryti grindinį šildymą. Jums gal tik nerekomendavo iš praktinės pusės. Grindys nėra inertiškos, jos ilgiau šyla ir atvėsta palaipsniui. Paprastai priimta, kad miegamajame būna kiek žemesnė temperatūra, negu kitose patalpose. Jei bus grindinis šildymas, net ir išjungus šildymą, grindys dar ilgokai akumuliuos šilumą. Radiatorius užsukus, jie greičiau atvėsta ir šiluma nebeišsiskiria.  Pagarbiai, Vitalijus Lekys

*

gal kas nors is grindinio sildymo miegamajame skeptiku galetu argumentuoti, kodel miegamajame negalima pastoviai palaikyti mazesnes temperaturos ir tuo budu visiskai nesukti galvos del grindu inertiskumo ?
Papildyta:
QUOTE(sylvijak @ 2013 05 16, 11:27)

siaubingai naudinga nuoroda. ypac kai straipsnio gale pamatai, kad informacijai daugiau nei 13 metu ("Parengta remiantis laikraščio "Šildymas, vėdinimas, santechnika", 1999 m., Nr.4 medžiaga")
Papildyta:
QUOTE(kristal @ 2013 05 17, 12:08)
jos puikiai kvepuos ir pro krastinius tarpelius, mano manymu. Čia jau daugiau žaidžia vadybininkai ekologijos mada. Visi kiti siulo 55-65 Lt./m2.

Abiem atvejais gali rinkis blizgias arba matines (atrodys kaip iprastinės lubos).
*

pro jokius tarpeliu tokios lubos kvepuoti negali, nes tokios lubos is esmes turi buti per visa perimetra hermetiskos. kitaip po metu-triju nuiminesit audini ir valysit ji is vidines puses nuo padvesusiu vabzdziu ir dulkiu.

del matines plastmases, tipo ji neblizga. matet dideli lubu plota taip dengta ar sprendziat pagal A4 dydzio lapeli ?
mintas
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 16, 19:39)
Darėmės gręžtinius. Viskas kainavo 33590 Lt. Čia nuo sklypo išlyginimo iki pamatų užpylimo. Darė tiek namo, tiek pertvarų pamatus. Darbas + medžiagos.
*

Įvertinus, kad pagal nuotraukas pamatų rostverko ilginių metrų pakankamai daug, kaina tikrai gera.
zigiz
QUOTE(Izium'as @ 2013 05 12, 16:15)

zondavimo duomc-mis. 2
iébrinkimo ir su§alim0.
*

kaltiniai poliai, spraustiniai poliai, stulpinius pamatai
Nerry
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 16, 19:39)
*

koks pamatu uzstatymo plotas ? kokio gylio poliai ? nes kaina, net ivertinus pertvaru pamatus ir grunto uzpylima, yra nesveikai didele. nenuostabu, kad uz tokia kaina esat patenkinti darbininkais. uz tokia kaina jie apart pamatu turetu dar ir pusrycius i lova atnesti.
Papildyta:
musu pamatu samata palyginimui (is vidaus polisterolu nesiltinta):

zemes darbai (sklypo lyginimas) 700
"ufonautiniai" matavimai 200
pamatai (darbas+medziagos) 9650
pamatu uzpylimas zvyru 400

cia dare savas zmogus, be uzdarbio. darant siaip, reiketu prideti dar kokius 5000 jo uzdarbiui. pertvaru pamatai buvo daryti pries pat murijima, ju kaina su medziagom gavosi viso labo apie 1500 lt. taigi viso uz pamatus max 17 500.

info apie pamatus: poliai - 2,5m, rostverkas - 60x20 cm, viso apie 75 beginius metrus.

jei kaina gaunasi virs 33 000, cia turetu buti vieno auksto kokiu 200 kv namas.
Bingo
Panasu kad ir zvyra uzpylimui beveik nemokamai jums atveze? O hidroizoliacija, apsiltnima zmones siaip sugalvojo?
Nerry
QUOTE(Bingo @ 2013 05 18, 14:29)
Panasu kad ir zvyra uzpylimui beveik nemokamai jums atveze? O hidroizoliacija, apsiltnima zmones siaip sugalvojo?
*

zvyro niekas neveze, naudojamas sklype esantis zvyras, likes nuo sklypo lyginimo. musu atveju pamatai bus siltinami tik is isores, kad siltinimas butinas ar nebutinas is vidaus - galim gincytis iki nudvesimo. jei jums tinka statybininku, kuriu pagrindinis tikslas padaryti kuo didesne samata, isaiskinimai - cia jau jusu problema.
Papildyta:
jei siltinimas is vidaus labai butinas, prasau argumentuotai pakomentuoti, kas blogai sitame cokolio mazge:

http://cdn.uber.lt/ng/building/1304667622_cokolis.jpg
Papildyta:
beja jei kalbate apie siame mazge matoma hidroizoliacija, tai musu atveju medziagos jai kainuos apie 350 lt, plius apie 400 uz darba. tikrai esminis pabrangimas.
D'Arbuzas
QUOTE(Nerry @ 2013 05 18, 13:18)
koks pamatu uzstatymo plotas ? kokio gylio poliai ? nes kaina, net ivertinus pertvaru pamatus ir grunto uzpylima, yra nesveikai didele. nenuostabu, kad uz tokia kaina esat patenkinti darbininkais. uz tokia kaina jie apart pamatu turetu dar ir pusrycius i lova atnesti.
Papildyta:
musu pamatu samata palyginimui (is vidaus polisterolu nesiltinta):

zemes darbai (sklypo lyginimas) 700
"ufonautiniai" matavimai 200
pamatai (darbas+medziagos) 9650
pamatu uzpylimas zvyru 400

cia dare savas zmogus, be uzdarbio. darant siaip, reiketu prideti dar kokius 5000 jo uzdarbiui. pertvaru pamatai buvo daryti pries pat murijima, ju kaina su medziagom gavosi viso labo apie 1500 lt. taigi viso uz pamatus max 17 500.

info apie pamatus: poliai - 2,5m, rostverkas - 60x20 cm, viso apie 75 beginius metrus.

jei kaina gaunasi virs 33 000, cia turetu buti vieno auksto kokiu 200 kv namas.
*

Taip, namas 1a virš 180 kv. Už darbą sumokėjom apie 8000 Lt. Poliai 2,4m, rostverkas - 60x25 cm. Kaina tikrai nėra nesveikia, turint omeny, kad patys tik nuotraukas darėm...
Papildyta:
QUOTE(Nerry @ 2013 05 18, 13:49)
zvyro niekas neveze, naudojamas sklype esantis zvyras, likes nuo sklypo lyginimo. musu atveju pamatai bus siltinami tik is isores, kad siltinimas butinas ar nebutinas is vidaus - galim gincytis iki nudvesimo. jei jums tinka statybininku, kuriu pagrindinis tikslas padaryti kuo didesne samata, isaiskinimai - cia jau jusu problema.
Papildyta:
jei siltinimas is vidaus labai butinas, prasau argumentuotai pakomentuoti, kas blogai sitame cokolio mazge:

Papildyta:
beja jei kalbate apie siame mazge matoma hidroizoliacija, tai musu atveju medziagos jai kainuos apie 350 lt, plius apie 400 uz darba. tikrai esminis pabrangimas.
*

Vienintelis pastebėjimas dėl cokolio detalės - rostverko viršus sutampa su grindų viršumi. Kiek žinau, reiktų pakelti kokius 5 ar 10 cm, kad ties pamato ir mūro sandūra atsirastų grindų polistirolas...
zigiz
QUOTE(Nerry @ 2013 05 18, 13:49)
Papildyta:

Papildyta:
*

hidroizoliacija grindyse virs apsiltinimo apsaugo nuo dregmes is patalpos vidaus, matyt grindu detale tinka patalpoms su dregnu rezimu.
jei detale skirta sausu patalpu grindims tai hidroizoliacija turetu buti po apsiltinimo sluoksniu ir saugoti nuo dregmes is grunto. todel logiska ir rostverko virsu daryti tamia paciame aukstyje, kad nereiketu lankstyti izoliacijos, kiekvienas sujungimas (kampas) galimas brokas.
izoliacija ant rostverko sono nereikalinga o po apsiltinimu ant grunto - juokinga.
Nerry
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 18, 15:28)
Taip, namas 1a virš 180 kv. Už darbą sumokėjom apie 8000 Lt. Poliai 2,4m, rostverkas - 60x25 cm. Kaina tikrai nėra nesveikia, turint omeny, kad patys tik nuotraukas darėm...

*

viskas ok, jei toks namas ir tokio dydzio pamatas, tada kaina logiska. jei dar buvo puikus servisas ir jokiu nervu - dziugu uz jus
Papildyta:
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 18, 15:28)

Vienintelis pastebėjimas dėl cokolio detalės - rostverko viršus sutampa su grindų viršumi. Kiek žinau, reiktų pakelti kokius 5 ar 10 cm, kad ties pamato ir mūro sandūra atsirastų grindų polistirolas...
*

visiskai sutinku, esu tokio mazgo salininkas, nors kolega auksciau ir siulo kitoki sprendima. cia jau kiekvienam pagal skoni ir religinius isitikinimus, objektyvios tiesos turbut nera
Noriukas5
Ne kokius 5 ar 10 cm kelkit grindu lygi o visais 20 cm virs pamato , negalvokit, kad pamatas bus lygus kaip styga ir siena eis palei pamato krasta, reikia, kad nors kokie 10 cm uzeitu ant pamato, plius betonas 8 cm ir grindu danga ir gaunasi visi 20 cm.
zigiz

visiskai sutinku, esu tokio mazgo salininkas, nors kolega auksciau ir siulo kitoki sprendima. cia jau kiekvienam pagal skoni ir religinius isitikinimus, objektyvios tiesos turbut nera
*

[/quote]

kokie religiniai isitikinimai vercia daryti nesamones?
jei namas tures iejimo duris tai toje vietoje noredamas isvengti slenksciu turesi dauzyti savo rostverko virsu noredamas ji pazeminti ~10cm.
p.s. detalej drenazas - neitema
Nerry
[quote=zigiz,2013 05 19, 11:36]
*

[/quote]

kokie religiniai isitikinimai vercia daryti nesamones?
jei namas tures iejimo duris tai toje vietoje noredamas isvengti slenksciu turesi dauzyti savo rostverko virsu noredamas ji pazeminti ~10cm.

*

[/quote]

kokias cia nesamones rasot tamsta ? jei grindys pakeltos 10 cm virs rostverko, jus tikslu isvengti slenkscio siulot dar nudauzyti rostverka ? pasiulymas tikrai vertas demesio
Papildyta:
QUOTE(Noriukas5 @ 2013 05 18, 23:41)
Ne kokius 5 ar 10 cm kelkit grindu lygi o visais 20 cm virs pamato , negalvokit, kad pamatas bus lygus kaip styga ir siena eis palei pamato krasta, reikia, kad nors kokie 10 cm uzeitu ant pamato, plius betonas 8 cm ir grindu danga ir gaunasi visi 20 cm.
*

mes rizikuosim ir grindu siltinimo sluoksni virs rostverko leisim tik 5 cm. visas grindu sumustinis - taip, gausis 15 cm nuo rostverko. tikiuosi del to rostverkas ties duru anga neistins ir jo dauzyti nereikes.
Mazati
Vilnieciai, visi statybose biggrin.gif ?

As su klausimu/ prasymu 4u.gif Gal kas galit rekomenduoti uzuolaidu siuveja, kuri siutu ne salono kainom? Nes kaineles doh.gif
Kava&arbata
Sveiki, gal kas pradeda statybas SB Seskine?

Mes dabar draugaujam su architektu, tai tik pradziu pradzia smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.