Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus krašto statybos

Sakykit, ar katilinej pries klijuojant plyteles reikalinga daryti hidroizoliacija? Musu plytelininkas pradzioj sake nusipirkit hidroizoliacija, o vis tiek nedare, nes paziurejo, ai cia sako pirma aukste ale nesvarbu g.gif tai galvoju, ar cia gerai padare ar ne? Ar prasyt kad man ir kitur klijuotu,jei cia kliurka pridare..g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 09 06, 06:57)
Sakykit, ar katilinej pries klijuojant plyteles reikalinga daryti hidroizoliacija? Musu plytelininkas pradzioj sake nusipirkit hidroizoliacija, o vis tiek nedare, nes paziurejo, ai cia sako pirma  aukste ale nesvarbu g.gif tai galvoju, ar cia gerai padare ar ne? Ar prasyt kad man ir kitur klijuotu,jei cia kliurka pridare..g.gif

ar labai reikalinga, ar nebūtinai, nežinau. mes darėm. visur, kur plytelės, ten ir izoliaciją darėm.
Atsakyti
padek geri zmones. reikia stogininku: stogo siltinimas, pakalimai, lietvamzdziai. reikalas netoli Zujunu. jei protinga kaina - is karto duodam daryti 2 namus. gal kas turit kokiu normaliu neisprotejusiu meistru tokiems reikalams ? labai didelis dekui is anksto !
Atsakyti
QUOTE(Nerry @ 2013 09 18, 18:47)
padek geri zmones. reikia stogininku: stogo siltinimas, pakalimai, lietvamzdziai. reikalas netoli Zujunu. jei protinga kaina - is karto duodam daryti 2 namus. gal kas turit kokiu normaliu neisprotejusiu meistru tokiems reikalams ? labai didelis dekui is anksto !


O kada reikia? pas mano broli dabar sie darbai vyksta,jei norite galesiu pasiteirauti ar nebus jie užimti.
Atsakyti
Sveikos statybininkės,

Gal galit patart dėl namuko fasado. Pirminė idėja yra klinkeris + tinkas. Bet aš tinko ar medinių dailylenčių labai nenoriu, kuo galima būtų jį pakiesti? Norisi praktiškų medžiagų, kad nereikėtų tolimesnės priežiūros. Kaip pas save darėtės?
Atsakyti
QUOTE(Vesta* @ 2013 09 19, 16:15)
Sveikos statybininkės,

Gal galit patart dėl namuko fasado. Pirminė idėja yra klinkeris + tinkas. Bet aš tinko ar medinių dailylenčių labai nenoriu, kuo galima būtų jį pakiesti?  Norisi praktiškų medžiagų, kad nereikėtų tolimesnės priežiūros. Kaip pas save darėtės?

blink.gif
mes dejom ne medi o cedral'i. Mums labai grazu, nesupus niekada smile.gif Rekomenduoju smile.gif
praktiskiau uz klinkeri nieko nera, visur ji ir dekit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreciukaz: 19 rugsėjo 2013 - 15:29
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 09 19, 17:28)
blink.gif
mes dejom ne medi o cedral'i. Mums labai grazu, nesupus niekada smile.gif Rekomenduoju smile.gif
praktiskiau uz klinkeri nieko nera, visur ji ir dekit smile.gif


o pasidalinkit is kur pirkot cedral'i, kiek mokejot? g.gif
Atsakyti
Dėl apdailos, tai mūsų pirminis planas buvo klinkeris + ventiliuojamos fasado plokštės, bet kai atsiuntė sąmatą, kad vien už detales klinkeriui ~20t lt, tai nusprendėm likti su klinkeriu vientisai, kad tų spec detalių kuo mažiau reiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerry @ 2013 09 18, 18:47)
padek geri zmones. reikia stogininku: stogo siltinimas, pakalimai, lietvamzdziai. reikalas netoli Zujunu. jei protinga kaina - is karto duodam daryti 2 namus. gal kas turit kokiu normaliu neisprotejusiu meistru tokiems reikalams ? labai didelis dekui is anksto !


Musu stogdengiai kuriuos pasirinkau, dirba 4-riese. Kainos labai zemiskos.Siuo metu ir dirba prie Zujunu, nors jie vazineja is naujosios Vilnios.

Mano objekta baigs po ne maziau kaip 2 sav., nes eis siltinimo darbai.
Jeigu jums tinka, duosiu kontaktus. rasykit i az
Atsakyti

Klausimas:
Kaip galvojat, siemet speciau pasidaryti fasado siltinima putu polistirolu, jeigu langus istatys ~ po 3 sav??
ar nebus velu.
Atsakyti
QUOTE(*Silver* @ 2013 09 20, 11:27)
Klausimas:
Kaip galvojat, siemet speciau pasidaryti fasado siltinima putu polistirolu, jeigu langus istatys ~ po 3 sav??
ar  nebus velu.

Spesi-nespesi, cia tau niekas nepasakis, viskas priklauso nuo oro, pernai dar lapkricio viduryje liaudis dirbo prie fasadu
Atsakyti
Fasadas tikrai nuo oro priklauso,jei oras bus geras tai galima bus šildyti polisteroliu.
Atsakyti