Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 8

QUOTE(slepetes @ 2013 02 23, 12:57)
sveiki, speedy gal galit patart, kuri saldytuva geriau rinktis:
SAMSUNG RL55VJBIH1/XEO
SAMSUNG RL60GGERS1/XEF
arba gal galit kazka pasiulyt panasaus?

Gražesnį.
Nors pirmas gaminamas Korėjoje, o antras Lenkijoje, meistrai autorizuotame Samsung servise sako, kad ir lenkiškas nekelia problemų.
Atsakyti
Speedy, matau esi supermamu saldytuvu profas smile.gif

Klausimas tau, perziurejau daug temu, ir paciam reikia saldytuvo naujo.

Su kolegomis vokieciais pradejom kazkada snekas apie ju vokiska kokybe. Tai jie patys pasake, kad tik Liebherr liko vokiska kokybe ir surinkimas. Deja Bosch-Siemens (vienas ir tas pats gamintojas) surenkami tik Rusijoje, cia apie saldytuvus. Na kai negeria, surenka saldytuvus. thumbup.gif Mane tai ir atbaide, kaip ir zenklas vokiskas, bet nuejo pigumo keliu - gamina Rusijoje.

Siandien buvau pats parduotuveje, ir kalbejau su konsultantu. Tikrai man skeptikui patiko Samsung RL55 serija, rinkta Korejoje, o ne ta kur Lenkijoje, skirtumas surinkimo akivaizdus. Lenkijoje rinkti mano akimis kosmaras.. doh.gif

Su tuo paciu Samsung konsultantu geranoriskai pats pasisiule apziureti visus saldytuvus, aplenkem tik turkiskus ir sloveniskus. Isskyrus AEG, ir Siemens viena modeliuka, man kiti pasirode surinkimo ir funkciju prasme tikrai prasti. Kaip nekeista Elektroliux ir whirpool kokybe nesuzavejo. doh.gif As priekabus plastmasems, surinkimui, tai na nesinoretu girti Samsung, bet na kaip ir kitiems maciau cia rasiusiems / patiko nauji ju gaminiai.

Beje kur renkami AEG? irgi Brandas vokiskas, o kilme kokia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 23 vasario 2013 - 19:58
QUOTE(alfasz @ 2013 02 23, 21:57)
Speedy, matau esi supermamu saldytuvu profas smile.gif

Klausimas tau, perziurejau daug temu, ir paciam reikia saldytuvo naujo.

Su kolegomis vokieciais pradejom kazkada snekas apie ju vokiska kokybe. Tai jie patys pasake, kad tik Liebherr liko vokiska kokybe ir surinkimas. Deja Bosch-Siemens (vienas ir tas pats gamintojas) surenkami tik Rusijoje, cia apie saldytuvus. Na kai negeria, surenka saldytuvus. thumbup.gif  Mane tai ir atbaide, kaip ir zenklas vokiskas, bet nuejo pigumo keliu - gamina Rusijoje.

Siandien buvau pats parduotuveje, ir kalbejau su konsultantu. Tikrai man skeptikui patiko Samsung RL55 serija, rinkta Korejoje, o ne ta kur Lenkijoje, skirtumas surinkimo akivaizdus. Lenkijoje rinkti mano akimis kosmaras..  doh.gif

Su tuo paciu Samsung konsultantu geranoriskai pats pasisiule apziureti visus saldytuvus, aplenkem tik turkiskus ir sloveniskus. Isskyrus AEG, ir Siemens viena modeliuka, man kiti pasirode surinkimo ir funkciju prasme tikrai prasti. Kaip nekeista Elektroliux ir whirpool kokybe nesuzavejo. doh.gif  As priekabus plastmasems, surinkimui, tai na nesinoretu girti Samsung, bet na kaip ir kitiems maciau cia rasiusiems / patiko nauji ju gaminiai.

Beje kur renkami AEG? irgi Brandas vokiskas, o kilme kokia?  g.gif

Jūsų stereotipai Jums gerokai "padeda išsirinkti".
Electrolux ir AEG - Vengrija.
Liebher - didžioji dalis Bulgarijoje.
Bosch ir Siemens - didžioji dalis Turkijoje.

O tiems Jūsų vokiečiams pirmiausia dirbti reikėtu su buitine šaldymo įranga, arba geografijos pasimokyti ... po to dalinti vertingas įžvalgas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 24 vasario 2013 - 09:18
sveiki, speedy gal galit patart, kuri saldytuva geriau rinktis

Samsung RB31FSRNDSS/EF arba,
SIEMENS KG36VVL30E

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 02 24, 10:16)
Jūsų stereotipai Jums gerokai "padeda išsirinkti".
Electrolux ir AEG - Vengrija.
Liebher -  didžioji dalis Bulgarijoje.
Bosch ir Siemens - didžioji dalis Turkijoje.

O tiems Jūsų vokiečiams pirmiausia dirbti reikėtu su buitine šaldymo įranga, arba geografijos pasimokyti ... po to dalinti vertingas įžvalgas.


Drisciau labai gincytis. Reiskia ir patys Siemens-Bosch, ir aplamai vokiskuose puslapiuose kuriuos skaiciau yra meluojama, kad yra gamykla ju yra Rusijoje. g.gif g.gif g.gif

Sekancia savaite skrendu i DE, placiau pasidomesiu apie gamyba Boschu ir Siemens.

Beje del Liebherr, tikiuosi vokiskai truputi moki, jei ne paprasyk mielai isversiu:

Haushaltsgeräte werden in Deutschland von LIEBHERR in Ochsenhausen, in Marica (Bulgarien) oder in Lienz (Österreich) produziert.

Taigi trumpai - ne vien Bulgarijoje gaminama buitine Liebherr, bet ir DE, bei Sveicarijoje. Kur kurie gaminami - kitas klausimas. g.gif

Beje arogancijos galetu ir nebuti is tavo puses doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 24 vasario 2013 - 14:03
QUOTE(alfasz @ 2013 02 24, 16:00)
Drisciau labai gincytis. Reiskia ir patys Siemens-Bosch, ir aplamai vokiskuose puslapiuose kuriuos skaiciau yra meluojama, kad yra gamykla ju yra Rusijoje.  g.gif  g.gif  g.gif

Sekancia savaite skrendu i DE, placiau pasidomesiu apie gamyba Boschu ir Siemens.

Beje del Liebherr, tikiuosi vokiskai truputi moki, jei ne paprasyk mielai isversiu:

Haushaltsgeräte werden in Deutschland von LIEBHERR in Ochsenhausen, in Marica (Bulgarien) oder in Lienz (Österreich) produziert.

Taigi trumpai - ne vien Bulgarijoje gaminama buitine Liebherr, bet ir DE, bei Sveicarijoje. Kur kurie gaminami - kitas klausimas.  g.gif

Beje arogancijos galetu ir nebuti is tavo puses  doh.gif

Domėkitės ir tuo ką tose gamyklose gamina. Tada mažiau beletristikos reikės.
Aš rašiau apie laisvai pastatomus (ne amerikietiško tipo) šaldytuvus, prekiaujamus Europos Sąjungoje. KONKREČIAI, o ne kur kokia gamykla skalbykles ar čainikus gamina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 24 vasario 2013 - 14:26
QUOTE(speedy @ 2013 02 24, 15:25)
Domėkitės ir tuo ką tose gamyklose gamina. Tada mažiau beletristikos reikės.
Aš rašiau apie laisvai pastatomus (ne amerikietiško tipo) šaldytuvus, prekiaujamus Europos Sąjungoje. KONKREČIAI, o ne kur kokia gamykla skalbykles ar čainikus gamina.


Na va, viskas daugiau maziau aiskiau man darosi. Reiskia, net Liebherr saldytuvai, ir tik saldytuvai gaminami ne DE. Del Bosch ir Siemens lieka klausimas atviras, kur laisvai pastatomi ju saldytuvai gaminami smile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 24 vasario 2013 - 14:32
QUOTE(alfasz @ 2013 02 24, 16:29)
Na va, viskas daugiau maziau aiskiau man darosi. Reiskia, net Liebherr saldytuvai, ir tik saldytuvai gaminami ne DE. Del Bosch ir Siemens lieka klausimas atviras, kur laisvai pastatomi ju saldytuvai gaminami smile.gif  g.gif

Surašyčiau vokiškai, gal aiškiau būtų: nemokė niekas biggrin.gif
O kaip yra, lietuviškai surašiau jau anksčiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 02 24, 15:51)
Surašyčiau vokiškai, gal aiškiau būtų: nemokė niekas  biggrin.gif
O kaip yra, lietuviškai surašiau jau anksčiau  verysad.gif


Tada reiskias zymiosios vokiskos kokybes, kuri pagaminta mane in DE tiesiog nebera smile.gif kalbu apie saldytuvus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 02 24, 16:57)
Tada reiskias zymiosios vokiskos kokybes, kuri pagaminta mane in DE tiesiog nebera smile.gif kalbu apie saldytuvus.  thumbup.gif

Apie laisvai pastatomus šaldytuvus? Tada "made in Germany" dar yra Liebherr iš brangesnių. Reikia atsirinkti pagal konkrečius modelius. Nes didesnioji dalis gaminama Bulgarijoje.
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 02 23, 20:57)
Speedy, matau esi supermamu saldytuvu profas smile.gif

Klausimas tau, perziurejau daug temu, ir paciam reikia saldytuvo naujo.

Su kolegomis vokieciais pradejom kazkada snekas apie ju vokiska kokybe. Tai jie patys pasake, kad tik Liebherr liko vokiska kokybe ir surinkimas. Deja Bosch-Siemens (vienas ir tas pats gamintojas) surenkami tik Rusijoje, cia apie saldytuvus. Na kai negeria, surenka saldytuvus. thumbup.gif  Mane tai ir atbaide, kaip ir zenklas vokiskas, bet nuejo pigumo keliu - gamina Rusijoje.

Siandien buvau pats parduotuveje, ir kalbejau su konsultantu. Tikrai man skeptikui patiko Samsung RL55 serija, rinkta Korejoje, o ne ta kur Lenkijoje, skirtumas surinkimo akivaizdus. Lenkijoje rinkti mano akimis kosmaras..  doh.gif

Su tuo paciu Samsung konsultantu geranoriskai pats pasisiule apziureti visus saldytuvus, aplenkem tik turkiskus ir sloveniskus. Isskyrus AEG, ir Siemens viena modeliuka, man kiti pasirode surinkimo ir funkciju prasme tikrai prasti. Kaip nekeista Elektroliux ir whirpool kokybe nesuzavejo. doh.gif  As priekabus plastmasems, surinkimui, tai na nesinoretu girti Samsung, bet na kaip ir kitiems maciau cia rasiusiems / patiko nauji ju gaminiai.

Beje kur renkami AEG? irgi Brandas vokiskas, o kilme kokia?  g.gif





plastmasiu ir saldytuvu kokybes inspektorius atsirado.....o kas jei man patiko whirpool,o nepatiko samsung>?.......aplenke jisai matai turkiskus ir sloveniskus-juokas pro asaras-cia tipo vokiskus ziurejot....ar nors viena vokiska radot.........surado su kuo pasikalbet-su konsultantu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(alfasz @ 2013 02 24, 15:57)
Tada reiskias zymiosios vokiskos kokybes, kuri pagaminta mane in DE tiesiog nebera smile.gif kalbu apie saldytuvus.  thumbup.gif





cia atejo gamyklos bulgarijoje pirkejas ar plastmasinio saldytuvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 24, 19:40)
plastmasiu ir saldytuvu kokybes inspektorius atsirado.....o kas jei man patiko whirpool,o nepatiko samsung>?.......aplenke jisai matai turkiskus ir sloveniskus-juokas pro asaras-cia tipo vokiskus ziurejot....ar nors viena vokiska radot.........surado su kuo pasikalbet-su konsultantu doh.gif


Na konsultantas aisku sakau buvo su Samsung megztuku, as jam ir sakau iskart: reklamuosi man Samsung, juoktis pradejo, bet sakau klausau idemiai, nes apie Samsung saldytuvus tikrai mazai buvau girdejes. Papasakojo tikrai mano nuomone tai ka zino apie juos. Nesakydamas, kad geriausias, pigiausias, patvariausias.
Whirpool man senai zinoma, buvau ji ir issirinkes,is paveiksliuku atrode tikrai vertas demesio pagal charakteristikas, bet pamacius gyvai - eilinis paprastas saldytuvas. Nei labai grazus, nei kazkas ypatingo. Kaina aisku irgi mazesne. Mano iki siol buvo isitikinimas toks, kad vokiska kokybe tikrai gera. Bet kaip ir minejau apart liebherr (man per brangus), AEG tikrai patiko, vieno Siemens bei Samsung niekas kitas i aki nekrito. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kasco E-robot @ 2013 02 24, 19:43)
plastmasiu ir saldytuvu kokybes inspektorius atsirado.....o kas jei man patiko whirpool,o nepatiko samsung>?.......aplenke jisai matai turkiskus ir sloveniskus-juokas pro asaras-cia tipo vokiskus ziurejot....ar nors viena vokiska radot.........surado su kuo pasikalbet-su konsultantu doh.gif
Papildyta:
cia atejo gamyklos bulgarijoje pirkejas ar plastmasinio saldytuvo? g.gif


Kam ta ironija. As ieskau daikto ilgam, ieskau gero ir patikimo. Nesu toks turtingas, kad saldytuva kas 2m keisciau. Dar menuo liko iki pirkimo, tad man bet kokie argumentai idomus, uz ir pries. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti