Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žemės paskirties keitimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Popierizmas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ATA_
Sveikutes,

Dar toki klausimeli turiu. Yra zemes sklypas 30aru ir tam sklype stovi namas (senai statytas) paskui laikrasciuose buvo rasomas, kad tuose apylinkese bus apribotos teises statyi namus,nes ta teritorija priskiriama prie uzliejamos zonos(jei netycia uztvankai kas nutiktu),bet apie tai rase pries koki 15metu. Taigi kaip reiktu suzinoti,ar tam sklype butu galimos statybos naujo namo (kitoje vietoje ne ant senojo namo pamatu)? Ar imanoma kaip nors suzinoti tai nedarant detalaus plano?
Ralicesas
sveiki, planuoju nusipirkti kokius 5ha zemes iki 20km nuo klaipedos geltonoj zonoj. tarp misku kokioj grazioj vietoj. ir noreciau per laika pakejst paskirti i namu valda. noreciau suzinot ar tai dar ymanoma? ir kaip ten su tomis ukininko sodybomis ar ymanoma taip paprastai ten pasistatyti sodyba be jokio galvos skausmo? g.gif
Blondinas pilku batu:)
ATA ir RALICESAS, jei yra patvirtinti rajonu, kuriuose norite keisti paskirtis, bendrieji planai, juose ir ieskokite atsakymo smile.gif Del Klaipedos raj bendrojo plano tikrai nzn ar jis patvirtintas ar dar ne, as pats laukiu Kauno rajono BP ir negaliu kolkas nieko daryti. Topo nuotrauka ir geodezinius matavimus pasidariau, bet jei taip ir toliau delsiama bus, tai ko gero topo nuotraukele teks is naujo darytis... schmoll.gif
Leslie
QUOTE(Blondinas pilku batu:) @ 2008 10 21, 23:39)
ATA ir RALICESAS, jei yra patvirtinti rajonu, kuriuose norite keisti paskirtis, bendrieji planai, juose ir ieskokite atsakymo  smile.gif  Del Klaipedos raj bendrojo plano tikrai nzn ar jis patvirtintas ar dar ne, as pats laukiu Kauno rajono BP ir negaliu kolkas nieko daryti. Topo nuotrauka ir geodezinius matavimus pasidariau, bet jei taip ir toliau delsiama bus, tai ko gero topo nuotraukele teks is naujo darytis...  schmoll.gif
*

Toponuotrauką užtenka perderinti pas tuos pačius geodezininkus, kurie darė, daug pigiau bus blush2.gif

Na bet reikia tikėtis kad neužtruks tas BP metus laiko dar doh.gif
Blondinas pilku batu:)
Sita dalyka del topo nuotraukos perderinimo tai girdejau, ten apie pora simtu litu reikia sumoketi kad isnaujo parasiukus reikiamus surinktu smile.gif
Leslie
QUOTE(Blondinas pilku batu:) @ 2008 10 22, 15:42)
Sita dalyka del topo nuotraukos perderinimo tai girdejau, ten apie pora simtu litu reikia sumoketi kad isnaujo parasiukus reikiamus surinktu smile.gif
*

Tikrai taip smile.gif
rutulyte
Gal kas galit patart kur rast Klaipedos pusej nebrangu detaliuju planu projektuotoja 4u.gif
ūkio bitė
Kaži, ar tokių būnai šiais čėsais?
rutulyte
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 10 25, 11:03)
Kaži, ar tokių būnai šiais čėsais?
*

kaip suprast? g.gif
vitamax
QUOTE(rutulyte @ 2008 10 22, 23:24)
Gal kas galit patart kur rast Klaipedos pusej nebrangu detaliuju planu projektuotoja  4u.gif
*

Mano vienintelis patarimas būtų iš ''karčios asmeninės patirties'' schmoll.gif ne pigaus ieškoti ,o patikimo ir doro.Pernai vasarą ieškojau Klaipėdos kraštuose norėjau rast,kad kas greičiau padarytų,apskambinau apie6-8įmones,visi kaip vienas kartojo 8mėm eilė.kiti iš viso atsisakė,užkibau ant vieno,kuris pažadėjo iki naujųjų padaryt,apsidžiaugiau,kai pasirašinėjom sutartį ir paėmė puse pinigų,įrašė datą iki 02mėn.15dienos,nieko nepykau sakau svarbu pavasarį galėsim pradėt statytis rolleyes.gif susipirkom visas įmanomas medžiagas ir t.t.ir ką manote aš dar po šia diena neturiu nei vieno detaliojo plano popieriaus blink.gif ,kiek skambinta,kiek žadėta,kiek savaičių iš viso nekelta ragelio,esu šitokioj būsenoj,kad nei vienam doram žmogui,nelinkėčiau to jausmo patirt.pilnai suprantu,galbūt ne taip lengvai tie dokumentai rengiami,bet jis tyčiojasi ,paskambinkpo pietų,paskambink rytoj,dabar paskutinis terminas buvo vakarykštė diena,pasakytų neiošeina,tikėkitės ne anksčiau po 2-3mėn.tai tada nors ramus sėdėtum ir lauktum,o dabar,nemoku pasakyt,kiek nervinuosi....Taip,kad prašyčiau labai gerai išsiklausinėt,paprašyt įmonės dokumentų,pasirašyt normalią sutartį,dėl kiekvienos pradelstos dienos ir t.t. Didelės sėkmės. 4u.gif
Kibirkstis
QUOTE(vitamax @ 2008 10 26, 11:48)
Mano vienintelis patarimas būtų iš ''karčios asmeninės patirties'' schmoll.gif ne pigaus ieškoti ,o patikimo ir doro.Pernai vasarą ieškojau Klaipėdos kraštuose norėjau rast,kad kas greičiau padarytų,apskambinau apie6-8įmones,visi kaip vienas kartojo 8mėm eilė.kiti iš viso atsisakė,užkibau ant vieno,kuris pažadėjo iki naujųjų padaryt,apsidžiaugiau,kai pasirašinėjom sutartį ir paėmė puse pinigų,įrašė datą iki 02mėn.15dienos,nieko nepykau sakau svarbu pavasarį galėsim pradėt statytis rolleyes.gif susipirkom visas įmanomas medžiagas ir t.t.ir ką manote aš dar po šia diena neturiu nei vieno detaliojo plano popieriaus blink.gif ,kiek skambinta,kiek žadėta,kiek savaičių iš viso nekelta ragelio,esu šitokioj būsenoj,kad nei vienam doram žmogui,nelinkėčiau to jausmo patirt.pilnai suprantu,galbūt ne taip lengvai tie dokumentai rengiami,bet jis tyčiojasi ,paskambinkpo pietų,paskambink rytoj,dabar paskutinis terminas buvo vakarykštė diena,pasakytų neiošeina,tikėkitės ne anksčiau po 2-3mėn.tai tada nors ramus sėdėtum ir lauktum,o dabar,nemoku pasakyt,kiek nervinuosi....Taip,kad prašyčiau labai gerai išsiklausinėt,paprašyt įmonės dokumentų,pasirašyt normalią sutartį,dėl kiekvienos pradelstos dienos ir t.t. Didelės sėkmės. 4u.gif
*

jeigu turit sutarti siulau kreiptis i advokata, o jei dar turit koki pazystama advokata tai visai smagu.. su advokatais jie kitaip kalba.. o galu gale cia jau ir reali zala...
rutulyte
QUOTE(vitamax @ 2008 10 26, 11:48)
*

Na as neieskau kas jau labai cia pigiai darytu, tiesiog visur kiek klausinejaus, tai kalba eina apie 15-20 000 doh.gif Man siek tiek daugokai, noreciau bent iki 15 itilpt. Ir kiek domejaus, tai pinigus reikia duoti tik tada, kai darbas bus atliktas, o ne is anksto g.gif Ir niekas nezada padaryt per kelis menesius, visi sako kad ne anksciau 9 menesiu schmoll.gif
Leslie
QUOTE(vitamax @ 2008 10 26, 10:48)
*

O jūsų sutartyje nenumatytos realios "baudos" už vėlavimą? g.gif
pvz. 0.05 proc. už vėlavimo dieną ar pan. tokiu atveju kreipkitės į advikatą.

QUOTE(rutulyte @ 2008 10 26, 15:10)
Na as neieskau kas jau labai cia pigiai darytu, tiesiog visur kiek klausinejaus, tai kalba eina apie 15-20 000  doh.gif Man siek tiek daugokai, noreciau bent iki 15 itilpt. Ir kiek domejaus, tai pinigus reikia duoti tik tada, kai darbas bus atliktas, o ne is anksto  g.gif Ir niekas nezada padaryt per kelis menesius, visi sako kad ne anksciau 9 menesiu  schmoll.gif
*

Kiek aš žinau, dauguma įmonių ima avansą pradėdami darbus, apie 30-50% visos sąmatos.
ūkio bitė
2rutulyte: kas gi Jums imsis be avanso tokius "darbus" daryti? Juk jei nepavyks- nuostolius apturės TIK užsakovas.
vitamax
QUOTE(Ingeliukė @ 2008 10 27, 10:29)
O jūsų sutartyje nenumatytos realios "baudos" už vėlavimą?  g.gif 
pvz. 0.05 proc. už vėlavimo dieną ar pan. tokiu atveju kreipkitės į advikatą.
Kiek aš žinau, dauguma įmonių ima avansą pradėdami darbus, apie 30-50% visos sąmatos.
*

taip yra toks punktas 0,05proc.bet kokia tai juokinga suma gaunasi,o kiek kainuos advokato paslaugos? : g.gif. Kiek domėjausi avanso prašo beveik kiekviena įmonė t.y apie50%,.
rutulyte
Reiskias mus apmulkino del to avanso rolleyes.gif Nors is ties mazai as tuo ir tikejau, nes siais laikais tokiu fintu nebuna schmoll.gif
kriskol
4u.gif Sveikos einu šian į žemėtvarką, pasiklausiu kodėl stringa patikrinimas, kažką negero jaučiu.Taip noriu kuo greičiau žemės paskirtį pakeist, uch. verysad.gif
vitamax
QUOTE(hilin @ 2008 10 30, 15:01)
4u.gif Sveikos einu šian į žemėtvarką, pasiklausiu kodėl stringa patikrinimas, kažką negero jaučiu.Taip noriu kuo greičiau žemės paskirtį pakeist, uch. verysad.gif
*

Labutis,įtariu teks dar palūkėt blink.gif ,aš taip pat labai laaabai norėjau,bet jau 4metai,et,bet svarbu,kad pasiekiau savo ir pakeisiu clap.gif ,nors momentais bash.gif ,galvojau ar reikia tiek nervinių ląstelių eikvot,?Na ir kokį ATS.gavote?
kriskol
bigsmile.gif Pažadėjo kitą savaitę pasirodyt, apžiūrai, na žiūrėsim kaip ten bus.
O ko jūs taip ilgai ir būtent ko laukėt?
rivera
Sveiki,
Kadangi cia visi daug vaikstineja del zemes dokumentu gal man patarsite ax.gif .
Reikalas toks: turime zemes regioniniame parke. Toje zemeje kazkada stovejo gyvenamasis ir ukinis pastatas jau turime tai patvirtinancius dokumentus is archyvo. Taciau jokiu pamatu nelike nes buvo vykdoma melioracija ir toje zemeje kolukio laikais augo grudines kulturos. Tiesa, is po zemiu yra matomi keli didesni akmenys kurie gal but like nuo pamatu, bet jie tik keli. Tikslios vietos kur stovejo pastatai nera nurodyta nei dokumentuose nei matyti vietoje. Tam , kad nustatytytu arba nurodytu kur galetu buti pastatai buvo iskviesti tai atliekantys zmones (tiksliai negaliu pasakyti kokiai istaigai priklausantys, nes tai dariau ne as pati). Atvaziavo paziuejo ir liepe atsivezti akmenis pamatams, kad galetu nufotografuoti jog cia buvo pastatai. Kazkaip keistai nuskambejo, nes juk yra dokumentai tai jau irodantys, juk taip daro tie kas nori gauti dokumentus jog ten buvo pastatai( nors gal ju ten niekad ir nebuvo).
Gal jus zinot kur reiktu kreiptis turint dokumenta is archyvo su israsu apie buvusius pastatus? Ir ka mums toliau daryti norint pasistatyti nama? negi rimtai tempti akmenis ir fotkint g.gif
kriskol
4u.gif Geras patarimas, dokumentai sako viena tai kam kartotis, deja neraukiu apie tai.Mano manymų jei pataria tai reikia taip ir padaryt. biggrin.gif
vitamax
QUOTE(hilin @ 2008 11 02, 18:36)
bigsmile.gif Pažadėjo kitą savaitę pasirodyt, apžiūrai, na žiūrėsim kaip ten bus.
O ko jūs taip ilgai ir būtent ko laukėt?
*

Mano situaija buvo ta,kad ponios žemėtvarkininkės mano žemę priskyrė ne ž.ū/paskirties,bet miškų ūkio,tai po to tos klaidos nebepanoro ištaisyt, schmoll.gif tai buvo begalinis tąsymasis po visas įmanomas institucijas,kol galų gale........ rolleyes.gif ,sustrigom su detaliuoju blush2.gif
ūkio bitė
2vitamax: kas su Detaliu pasidare?
kriskol
4u.gif Jo jau kaip mūsų biudžetininkai dirba tai baisu, toks jausmas kad tą patį per tą patį ir nieko nepadaro.Jau antra savaitė eina laukiu skambučio, kitai savaitei rašausi vėl, eisiu klausiu, kol nenusibosiu ir manęs nepasiųs arba pagaliau atvažiuos, kažko vistiek pasieksiu.
ūkio bitė
2hilin:
taigis ir sakau kad su šytais darmajiedais reikia pch-izmo skraiste apsisiausti ir veltinę kepurę nuo smegenėlių perkaitimo užsidėti.
Niekur čia nepriskubėsi o paraginimas nepakenx.
kriskol
biggrin.gif Einu tuomet kepurę megztis, bet man jis toks geranoriškas pasirodė, dar ir patarė, o kai buvau, tai jautėsi mus nuskriaudęs kad neišėjo atvažiuot.Velniai juos žino ko jie priėdę....kam žadėt ir kuom tikėt ax.gif Šia savaitę palauksiu, gal pasaulyje yra ir gerų žmonių, ką pasako, tą padaro bigsmile.gif
vyckax
Tokį klausimėlį turiu. Gal kas susidūrė, ar šiaip žino. Mūsų žemės nemažą dalį pagal planą sudaro miškas. Miškui priskirtas ir senas sodas, kuris ryškiai ir dabar matomas, nes dar tebėra senos obelys o kitokiu medžių toje vietoje kaip ir nėra. Kaip reikėtų elgtis, kad ištaisyti miškotvarkininkų ar žemėtvarkininkų klaidą ir pakeisti sodo paskirtį?
Leslie
QUOTE(vyckax @ 2008 11 11, 21:09)
Tokį klausimėlį turiu. Gal kas susidūrė, ar šiaip žino. Mūsų žemės nemažą dalį pagal planą sudaro miškas. Miškui priskirtas ir senas sodas, kuris ryškiai ir dabar matomas, nes dar tebėra senos obelys o kitokiu medžių toje vietoje kaip ir nėra. Kaip reikėtų elgtis, kad ištaisyti miškotvarkininkų ar žemėtvarkininkų klaidą ir pakeisti sodo paskirtį?
*

Sklypo paskirtis miškų ūkio?
Ar tiesiog sklypo plane nurodytas apribojimas želdiniai? g.gif
vyckax
Sklypo plotas 1,6 ha, is ju 0,89 ha zemes ukio naudmenos, 0,7 ha miskas ir 0,01 vandenys. Sodas ieina i misko plota.
ūkio bitė
Jei paskirtis-ŽŪ padalinti į 2šmotus.
Jei MŪ- laukti geresnių laikų.
vyckax
O koks tikslas butu padalinti i du?
ūkio bitė
Kad tikslą pats pasakėte- atskirti sodą nuo miško. Kam dar papildomų tikslų prisigalvoti?
Nebent dalinti į 3šmotus, kelis parduodant.
Leslie
QUOTE(vyckax @ 2008 11 12, 17:28)
Sklypo plotas 1,6 ha, is ju 0,89 ha zemes ukio naudmenos, 0,7 ha miskas ir 0,01 vandenys. Sodas ieina i misko plota.
*

QUOTE(vyckax @ 2008 11 13, 16:01)
O koks tikslas butu padalinti i du?
*

O kokia žemės sklypo naudojimo paskirtis? g.gif
Ir ką jūs norite daryti tame sklype?
Kad toje vietoje kur miškas tai tikrai nieko nebepadarysite, o likusioje dalyje, jei jūsų sklypas žemės ūkio, ir leidžia vietovės bendrais planas, paskirtį galėsite pasikeisti į gyvenamasias teriorijas. Arba formuoti ūkininko sodybą ar pan.

Bet svarbiausia žinoti, kokia jūsų sklypo paskirtis.
Jei miškų ūkio, kaip ir sakė ŪkioBitė nieko nebepadarysit vistiek..
vyckax
Gal nepakankamai aiskiai suformulavau klausima, nes nesusikalbame. Kas galima daryti zemes ukio zemeje ir kas misko - as puikiai zinau. Mano klausimas buvo apie tai, kad klaidingai yra ivertintas senas sodas, priskiriant ji miskui (mazas skirtumas - ir miske ir sode medziai auga smile.gif . Taigi ar imanoma atitaisyti klaida ir soda, kuris planuose neteisingai pavaizduotas kaip miskas "paversti" zemes ukio naudmenomis"? Kur del to kreiptis?
ūkio bitė
Įmanoma, kreiptis paskadastrinių matavimų specus dėl kad.duomenų pakeitimo.
Tik kox čia tolkas?
vitamax
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 11 07, 22:43)
2vitamax: kas su Detaliu pasidare?
*

Su Detaliuoju sustrigom taip,kad nesilaiko sutarties sąlygų ir neparengia dokumentų, unsure.gif pagal sutartį turėjo būt 2008,02mėn,o dar niekonėra g.gif
vitamax
QUOTE(vyckax @ 2008 11 14, 19:48)
Gal nepakankamai aiskiai suformulavau klausima, nes nesusikalbame. Kas galima daryti zemes ukio zemeje ir kas misko - as puikiai zinau. Mano klausimas buvo apie tai, kad klaidingai yra ivertintas senas sodas, priskiriant ji miskui (mazas skirtumas - ir miske  ir sode medziai auga  smile.gif . Taigi ar imanoma atitaisyti klaida ir soda, kuris planuose neteisingai pavaizduotas kaip miskas "paversti" zemes ukio naudmenomis"? Kur del to kreiptis?
*

Bandyk pradėt nuo žemėtvarkos kur pripaišė tokią paskirtį,jei ne miškų urėdija,kuriai priklausote,pasižiūrėkit ten pagal žemėlapius yra pas juos užneštas miškas ar ne g.gif ,jei nieko nematysit ten kreipkitės į miškotvarkos institutą Kaune 4u.gif ,linkiu sėkmės
Duti
Man ar tai nuo savaitgalio ar tai popierizmo temos vėl viskas susivėlė:
Jei yra namų valdos sklypas tarkim Bukiškėse, dalį jo šeimininkas nori atidalinti ir parduoti:
1. ar reikia daryti detalųjį planą to sklypo?
2. Ar tą detalųjį (jei riekia) galima daryti dabar, t.y. kai nėra patvirtinto vilniaus r. bendrojo plano?
3. Ką dar daryti kad vienas bendras taptų 2 atskirais?
vyckax
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 11 14, 22:04)
Įmanoma, kreiptis paskadastrinių matavimų specus dėl kad.duomenų pakeitimo.
Tik kox čia tolkas?
*

Aciu uz atsakymus. Tolkas gal tame, kad toje vietoje, kur yra tas sodas, misku pavadintas, butu racionaliausia statyti pirti.
***zanute***
Sveiki mirksiukas.gif Noreciau paklausti kiek mazdaug kainuoja zemes ukio paskirties zeme perdaryt i namu valdos,ar turi reismes sklypo dydis, ir kiek mazdaug tai trunka ? Neturiu laiko skaityt visos temos blush2.gif aciu uz atsakymus 4u.gif 4u.gif
Leslie
QUOTE(Duti @ 2008 11 16, 12:34)
Man ar tai nuo savaitgalio ar tai popierizmo temos vėl viskas susivėlė:
Jei yra namų valdos sklypas tarkim Bukiškėse, dalį jo šeimininkas nori atidalinti ir parduoti:
1. ar reikia daryti detalųjį planą to sklypo?
2. Ar tą detalųjį (jei riekia) galima daryti dabar, t.y. kai nėra patvirtinto vilniaus r. bendrojo plano?
3. Ką dar daryti kad vienas bendras taptų 2 atskirais?
*

1. Taip, reikia.
2. Galima daryti dabar, kadangi jūs nekeisite žemės naudojimo paskirties - detalųjį planą darysit supaprastinta tvarka.
3. Kreiptis dėl sąlygų DP, pasidaryti topografinę nuotrauką ir t.t. 4u.gif
kriskol
QUOTE(vyckax @ 2008 11 16, 18:28)
Aciu uz atsakymus. Tolkas gal tame, kad toje vietoje, kur yra tas sodas, misku pavadintas, butu racionaliausia statyti pirti.
*

Žinot pas mus diedukams priklausanti žemė buvo vadinama namų valda, o kai padarė dovanotina savo dukrai parašyta kad jau žemės ūkio paskirties, bandėm belstis visur kad ištaisytų savo padarytą klaidą, pasakė, nieko nekeis ir vsio.Tai kad jie sodą su mišku gali sumaišyt nenaujiena.Per jų klaidas tik paprasti žmonės kenčia.Ieškojom kitu būdų kaip žemės paskirtį pakeist.Be to stovintis namas išeina, kad kabo ore su savo visais ūkiniais pastatais kurie registre yra . bigsmile.gif Prisirenkat stiprybės, naglumo ir einat po truputį baladotis visur kur įmanoma.Sėkmės. mirksiukas.gif
celly666
sveikos 4u.gif tai va merginos noriu su jum pasidalinti savo rupesteliu doh.gif tevai turi zemes ukio paskirties sklypa 2.8ha,galvojome pakeisti i namu valda paskirti ir tada susidureme su naujiena,kad tenais i namu valda keisti neimanoma mat bendrajam Kauno rajono plane numatoma jog ten bus buferine apsaugos zona,nors tas planas dar nepatvirtintas kaip girdejau.Tad mums pasake kad vienintele iseitis norint pakelti tos zemes verte yra ukininko sodybu projektavimas.Mes tvarkytis ememes per Nekilnojamo turto agenturas,mat tardavomes,kad jos investuoja savo pinigelius i visa reikiama darba,bet ir parduodame per ta pacia agentura,tad galu gale atsiskaiciuotume kas kam priklauso,taciau ji pasake savo zodi,kad jie noretu 1ha zemes uz visa darba ir investicijas.Na,mums pasirode,kad tai yra labai jau daug,tad ir nutraukeme bendradarbiavima su jais....,beto jie nieko konkreciai negalejo atsakyti i musu klausimus...tarkim klausdavom kokia yra visu darbu samata-kiek pinigu atsieitu-jie pasakydavo,kad pries laika labai sunku pasakyti kazka,tada paklausi,o kokios kainos butu to sklypu jau sutvarkytu ir suprojektuotu i ukininko sodybas-jie taip pat negaledavo nieko atsakyti,tai kildavo tik vienas klausimas,kad jie bim bam nusprende,kad vat aj norim mes 1ha-tik pasipelnyti sau,nieko ne skaiciuojant nei ka...
Tad dabar vel likome ant ledo nieko nepese ir ieskomes naujos agenturos....,tad vat ir klausimelis jums gal zinok tokia agentura ar pacios buvot susidure,kuria galetumete rekomenduoti-mums reiketu,kad atliktu topografine nuotrauka,geodezinius matavimus,tada sklypu dalinimas(mat kad suformuotum ukininko sodyba uztenka maziausiai 50a.tad dalintume i kokius 5sklypus ta 2.80ha) ir ukininko sodybu projektavimas ir kad jie uzsiimtu pardavimu sklypu,mat sutvarkius noretume ir parduoti.
Kibirkstis
gal kas nors ka nors girdejo apie padeti su vilniaus rajono planu? ax.gif
kriskol
g.gif tylu, kažkaip niekur neskuba, nieko negirdėjau
ModestSuperHero
Jei turite klausimų susijusių su projektais, projektų rengimo tvarka ir pan. - galite pabandyti nemokama konsultacija internetu: www.architektaipaprastai.lt

Aš nebandžiau, nes nestatau tongue.gif
Lee*
Sveikos, mamos 4u.gif Paaiskinkit man, ar imanoma pakeisti komercine paskirti i n.v. arba z.u.? Aciu smile.gif
kriskol
4u.gif vat mes irgi aiškinomės, supratom tiek, kad pinigai, dideli pinigai, keičia. Bandom pakeisti kitokiais būdais, tvarkom dok., bet ar pakeis????????????????? žiūrėsim kas bus.
cingizas
Nesuprantu kas per betvarke Lietuvoje. Tvarkant reikalus valstybinese istaigose su paprastu mirtinguoju niekas nesiskaito, terminu nepaiso, zinoma kol darbo inspekcija ar skundu vyriausybes atstovui nepagrasini... o tuomet per dvi dienas popierius sutvarko...

O Vilniaus rajono bendrasis pletros planas kaip kokia iliuzija ar mirazas - keturis metus laukiam - kaip nera - taip nera... visi tik sako tuoj bus... Vakaru Europoje lektu visi tokie valdininkai is savo postu labai greitai, o ziniasklaida pirti uzkurtu...

kriskol
biggrin.gif seniai aišku, visi tai žino, bet kaip teisingai pasakei mes mirtingieji, todėl ir tampo kaip marionetes už virvučių ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.