Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

QUOTE(Saganija @ 2010 04 09, 10:19)
Laba diena,

gal kas esate susidures su vystymo koncepcija. Gavome atsakyma del leidimo rengti detalu plana, tai tenai raso, kad mums reikia rengti : "Kaimo dalies vystymo (pletros) koncepcija"
Cia gal detalaus plano pakaitalas, ar dar poto ir detalu plana reikes rengti  g.gif
Kalbama apie Vilniaus rajona.
Aciu.  4u.gif


ir man butu idomu zinoti... nes gal ir mums prireiks... g.gif
Atsakyti
Gal zinot kiek kainuotu pas architekta detalaus plano rengimas? Kauno r.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrė: 12 balandžio 2010 - 08:18
QUOTE(Skaidrė @ 2010 04 12, 07:15)
Gal zinot kiek kainuotu pas architekta detalaus plano rengimas? Kauno r.


nu cia priklauso nuo architekto dar...musiskiai pasake apie 10000lt
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 04 12, 08:15)
Gal zinot kiek kainuotu pas architekta detalaus plano rengimas? Kauno r.

Priklauso nuo situacijos, ką norite daryti, koks sklypo plotas ir t.t., nuo 2500Lt sakyčiau iki .... viršūnės nėra, būna ir 100 000 ir pan., čia komerciniams, pramoniniams, mišriems dideliems sklypams, jeigu Jus domina, parašykite į AŽ, kokia jūsų situacija, aš pati esu atestuota architektė, gal galėsiu padėti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
ir aš prisijungiu prie šios temos. Pas mus situacija tokia: dvi šeimos norime pirkti jau nusižiūrėtą 67 arų ž.ū. paskirties sklypą. Iš pradžių galvojome apie paskirties pakeitimą, bet toje vietovėje dar nėra to kaimo specialiojo plano ar kažkaip panašiai. Savivaldybėje man pasiūlė daryti pagal ūkininko pažymėjimą, bet aš sakau, kad mes ten norime statyti du gyvenamuosius namus. Vakar pasikalbėjau su vienu žmogumi. Jis papasakojo, kad jis netoliese vienas kito turėjo du ž.ū. paskirties sklypus. Ir, nors vienas nesiekė 50 arų, bet kitą sklypą taip pat kartu priskaičiavo ir tada labai lengvai galėjo statytis su ūkininko pažymėjimu. Gal Leslie galėtų patarti, ar kur šalia nusipirkus ar išsinuomojus papildomai žemės, kad jau būtų virš 100 arų, galima būtų tvarkyti dvi ūkininko sodybas? Ką manote?
Atsakyti
QUOTE(Pelede @ 2010 04 22, 08:22)
Sveikos smile.gif
ir aš prisijungiu prie šios temos. Pas mus situacija tokia: dvi šeimos norime pirkti jau nusižiūrėtą 67 arų ž.ū. paskirties sklypą. Iš pradžių galvojome apie paskirties pakeitimą, bet toje vietovėje dar nėra to kaimo specialiojo plano ar kažkaip panašiai. Savivaldybėje man pasiūlė daryti pagal ūkininko pažymėjimą, bet aš sakau, kad mes ten norime statyti du gyvenamuosius namus. Vakar pasikalbėjau su vienu žmogumi. Jis papasakojo, kad jis netoliese vienas kito turėjo du ž.ū. paskirties sklypus. Ir, nors vienas nesiekė 50 arų, bet kitą sklypą taip pat kartu priskaičiavo ir tada labai lengvai galėjo statytis su ūkininko pažymėjimu. Gal  Leslie galėtų patarti, ar kur šalia nusipirkus ar išsinuomojus papildomai žemės, kad jau būtų virš 100 arų, galima būtų tvarkyti dvi ūkininko sodybas? Ką manote?

Taip, galima taip, nebūtinai vienas sklypas ir nebūtinai ribojasi, svarbu turi pakankamai žemės ūkininkauti (bent 50 a.) biggrin.gif o pačią sodybą galima kitame sklype statyti (svarbu, kad savivinkas būtų tas pats), esu dariusi ir tiap, kad sklypas su ūkio sodyba ant 20 a. sklypo, o tolėliau gerokai žmonės turėjo ha žemės ūkio. Ir susiformino viską šitaip, Tiesa, čia buvo prieš keletą metų.
Atsakyti
O kaip dviems ūkininkams tokiu atveju? Įmanoma ar nelabai?
Papildyta:
O jeigu dar papildomai nuomotis? Tokiu atveju ar įmanoma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelede @ 2010 04 22, 09:40)
O kaip dviems ūkininkams tokiu atveju? Įmanoma ar nelabai?
Papildyta:
O jeigu dar papildomai nuomotis? Tokiu atveju ar įmanoma? smile.gif

Dėl nuomos nežinau, tikriausiai irgi tinka g.gif neteko susidurti. O dviems ūkininkams kaip sakau, reikia turėti žemę savo vardu, tai jei tas papildomas sklypas 50/50 perkamas, turėtų viskas būti gerai (aišku visur reikės bendrasavininko sutikimo).

Bet geriausiai tikslintis savo savivaldybės žemėtvarkos skyriuje, nes tvarka kaip nepaslaptis skirtinguose LT miestuose labai skiriasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 22 balandžio 2010 - 09:46
4u.gif Beveik po dviejų metų, mes jau pakeitėm žemės paskirtį, valio!!!!!!!, buvo visko ir dokumentų dingimo ir panašiai. Pats darbas užima mažai laiko, bet valdininkų pasirašymas tai mėnesiais doh.gif . Sėkmės tiems kas keičiasi žemės paskirtį, reikia didelės kantrybės.
Atsakyti
tai Šaunuoliai, sveikinu!
Papildyta:
ačiū, Leslie, už išsamius atsakymus smile.gif
Atsakyti
Kaip ten su ta miško paskirties žeme?
Visi rašo apie žemės ūkio. O ar miško paskirties žemę galima pakeist į kitą paskirtį?

QUOTE(elas bandis @ 2006 05 18, 12:44)
Gal kas žino kaip pakeisti miško paskirties žemę į kokią nors kitą,kad galima būtų ten ką nors pasistatyti(išskyrus palapinę).Turiu gražų miškelį ant ežero kranto ir nieko.... verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(meistras1 @ 2010 04 26, 13:42)
Kaip ten su ta miško paskirties žeme?
Visi rašo apie žemės ūkio. O ar miško paskirties žemę galima pakeist į kitą paskirtį?


Nea miško negalima, ten ekologinei pusiausvyrai ir t.t.
Atsakyti