Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

user posted image
Atsakyti
Profesorius Viktoras Vitkus sako:

Taip, man patinka būtent DIDELĖ moteris! Ir ką galiu padaryti? Būdavo, verslininkas Benas Gudelis pakviečia į grožio konkurso komisiją… Nueinu ten ir sujaukiu visus jo balus, visus vertinimus! Paskui nebekviesdavo. Kompromisas, žinoma, visada įmanomas, bet kai susiduria dvi kardinaliai priešingos nuomonės, net žiežirbos skyla! Man atrodo, kad didelė moteris – tai gražu, tai teisinga. Manęs nedomina modernizmas. Norisi grįžti prie Rubenso, – apvalios šlaunys, apskritos krūtys visada simbolizavo motinystę! Moteris turi būti moteriška. Ir pati savo kūnui turi kelti didelius reikalavimus. Jauki, šilta, plačiais klubais. Man nereikia, kad tokia kaip britva aplink lakstytų! Chirurgas ir taip gyvena lyg ant skustuvo ašmenų... Mėgstu stebėti moteris Egipte – tik valgo, valgo, o tie vyrai, suslikai tokie, tik aplink laksto, tik žiūri, kaip čia užtikrinus jų gerovę. Taip buvo per amžius ir TAIP TURI būti! Taigi man gražu apvalios formos, bet Holivudas, žinoma, daro savo. Dirbtinis Kanų, Sen Tropezo grožis – reklama. Tačiau pasaulyje dar yra ir kitas – natūralus – grožis.

Pasidžiaukim, kad tokių vyrų yra ir pasidžiaukim savim, (kad ir nesam labai patenkintos savimi,bet ar moterys iš viso būna ja kada patenkintos????), juk ir gamtoj absoliučios tobulybės nėra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 22 sausio 2013 - 19:04
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Jaučiu diskriminaciją, dedamos vien graios jaunos nelieknos moterys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 23:19)
kaip gerai jums  o maniškis tiradas varo baisias apie mano svorį 

na nebent pats turi tobula kuna - kitu atveju geriau tegul neprasizioja. Ypac jeigu nesudaro elementariu salygu - visiskai perimta maisto gamyba, kad tu galetumei gamintis sau tai ka valgysi ir nereikia varvinti seile kepant mesa, isleidzia sportuoti, palaiko ir giria uz rezultatus....
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 23:19)
ne, aš nekalbu, kad krūtys stangrios, užpakalis riestas turi būti. Bet kaip tada pavadinti antsvorį? aš manau tai savęs nepriežiūra.

o kuo tai skiriasi?
Jeigu kunas yra priziuretas tik tada, kai atitinka tam tikrus reikalavimus (o ne tada, kai yra priziurimas realiai), tai nieko nesiskiria antsvoris, nukarusios krutys ir celiulitinis uzpakalis
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 23:45)
Aš sakau tik, kad viršvoris, antsvoris, nutukimas, mano nuomone yra savęs neprižiūrėjimas. Nebent taip žmogui patinka, tada valio

na man ir mano randas ant subines nepatinka, bet tai ka dabar daryti

QUOTE(Aggree @ 2013 01 23, 09:07)
Man super geras dalykas yra Garnier BB kremas

bandziau - ta pati situacija, kad ant veido jisai matosi. Reikia ir labai stengtis paskirstyti ir kazkaip maskuoti perejima tap dengtos vietos ir nedengtos

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Graziai temele pradeta 4u.gif

Na,bunant namie, dazytis pries vyra - ne mano stilius biggrin.gif
O ir aplamai, minimaliai makiazo naudoju, nors buvo etapas, kai kasdien kruopsciai dazydavau akis bigsmile.gif Atsibodo biggrin.gif Buvau prisiauginus blakstienas (ten kur kepure rodau fotkese biggrin.gif )
Dabar pakanka priziuretu paryskintu antakiu, tvarkingos sukuosenos, kad saknys nebut ataugusios biggrin.gif Nagai neapsilaupe rolleyes.gif Ir depiliacija rolleyes.gif
Nors kai gime sunus, koki pusmeti nei nagai lakuoti buvo nei reguliariai kirpykloj lankytasi..bet nieko, nei tada nei dabar, nesu gavus is vyro pastabos jokios. Del svorio - taip pat. Dazniau buna man geda ar kas, nei jam, na del svorio rolleyes.gif Jei ka uzvemtu, tai sakyciau reikejo pries imant i zmonas galvot biggrin.gif
O kai sakau kad noreciau eit i kluba sportuot - kyla lengvas gincas - sportuok jei nori namie nes klube tai vyrai kabint gali ir panasiai doh.gif O jei kada pasidazau jau taip daugiau nei akis tusu, tai buna pries ka cia, kam cia pustaisi doh.gif O kai susipazinom kasdien taip pusciausi biggrin.gif
Negi bijo kad kas nuziures biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,aciu uz nauja tema,kurejai 4u.gif
Mane tai pykina nuo tu kalbu kad vyras prikaisioja svori,saviskiui tikriausiai su keptuve per marmuze uzvozciau,bet niekada nesu girdejus nieko panasaus,as jam visada grazi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 01 23, 09:19)
Jaučiu diskriminaciją, dedamos vien graios jaunos nelieknos moterys  biggrin.gif


Skambanti tyla, na niekaip nesuprantu, kodėl keturiasdešimtmetės save jau taip nurašo dėl amžiaus, juk idėjų kaip rengtis galima pasisemti ir iš jaunų... Man be galo gražios brandžios, jaunatviškai atrodančios mooterys...

Beje, prašom tuomet pasireikšti pagal savo metų stilių (su foto) smile.gif


Man patinka susitvarkiuosios moterys, tačiau pati būdama namie nesidažau, be to turiu itin jautrią odą, tad stengiuosi jos nevargint... Nuo rugpjūčio vargstu su akių alergija, apsigydom ir vėl ko užtepi - viskas iš naujo... O viskas prasidėjo nuo kremo su natūraliais aliejais..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 23 sausio 2013 - 10:19
Labas ryta. Kazkaip senokai buvau ilindus i sia tema. O cia koks gyvenimas vyksta thumbup.gif , kokiu groziu prideta.
O zinot kodel cia neilendu , ogi dingo noras puostis verysad.gif + 3 kg per ziema. Na bet tema ne apie tai.


SOS ... SOS.... Kodel neilendu i albuma . Ar pakeitet slaptazodi blink.gif
Atsakyti