Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

aciu, ikvepe ji mane, tikrai thumbup.gif kad ne visi grazus rubai tik xs devincioms bigsmile.gif
tik gaila dauguma derinuku su aukstakulniais - beabejo jie graziau atrodo, lieknina, nu bet as su jais nebepaeinu po nestuke.gif doh.gif

Che, ir ji turi mano norima MK laikrodi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As ir antra diena, kaip po jos tinklalapi narsau.
Ne viskas, bet labai daug kas smile.gif patinka jos stiliuje smile.gif.
Gal ir pasikartosiu, bet paklaust noriu, kur koreguojancius drabuzius perkate?

As ir is forrver 21 rubeliu nusiziurejau
smile.gif, nors ir is modcloth grazus rubeliai.
Siaip man ji graziai pateikia rubelius, internetinese parduotuvese taip graziai neatrodo, kaip ant jos. Na cia mano asmenine nuomone:).

Man ir aukstakulniai - "peilis", su vaiku as niekaip nesusitvarkyciau.

Ir mane ji ikvepe:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judvai: 15 vasario 2013 - 17:29
Prisiduodu. Istariau TAIP su ta raudona suknele, kuria buvau cia ikelus smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif labai bijojau... labiausiai bijojau del tos raudonos sukneles...
Atsakyti
Sveikinimai aggree 4u.gif smile.gif



QUOTE(Rutele_S @ 2013 02 15, 17:20)
ne viena ruba maciau kuris jai par mazas, na pvz paltukas,kad ties liemeniu susegtas,ji isryskintu, parinktas mazokas, nes jau per krutine tai niekaip nesueitu biggrin.gif  o gal tokia mintis ir buvo, kad segios tik ties liemeniu g.gif  nu as nesuprantu tada kazko - kam paltas jei jis negali susisegt narmaliai g.gif  biggrin.gif 



Aš ir pastebėjau jog rūbeliai kai kurie maži, kad pavyzdžiui ir čia:
http://www.youtube.c...c...5w&index=26


Gal taip gražiau ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judvai: 15 vasario 2013 - 20:36
QUOTE(aggree @ 2013 02 15, 20:30)
Prisiduodu. Istariau TAIP su ta raudona suknele, kuria buvau cia ikelus smile.gif

Tai zek atspejau tongue.gif
Papildyta:
Kai kazkada klausiau ar tiktu figurai placiom rankovem su dirzu kazkoks trumpas, isivaizdavau visai kazka panasiai, man cia grazu m bet kazkas ne taip ten su tuo plosciuku, bet kazko panasaus noreciau rolleyes.gif
http://www.youtube.c...Dsm9w8aMwuyn65w

judvai, davai parodyk ka nuziurejai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti


judvai, davai parodyk ka nuziurejai bigsmile.gif bigsmile.gif
[/quote]

Aš niekad nenešioju džinsų, nes man jie nepatogūs, o dabar ši mergina mane užbūrė "džinsais" biggrin.gif

nusižiūrėjau šiuos, nes man patinka su aukštu liemeniu, kaip manot? smile.gif
http://www.forever21...a...&VariantID=
Atsakyti
jei cia i mane kreiptasi su jus, tai prasom tiesiog tu blush2.gif

gal ir nieko, neturiu tokiu aukstu liemenu nk negaliu pasakyt, o man visai patiko jos minimi ne karta sie http://oldnavy.gap.c...iteID=onafcid89

as pora perregimu palaidiniu issirinkau rolleyes.gif dar zn kad plono dirziuko uzsimaniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(judvai @ 2013 02 15, 21:09)

grazus dzinsiukai drinks_cheers.gif
as nieko neperku internetu.. nemoku ir man reik matuotis,kad matyciau ar limpa ar ne ax.gif
agree,sveikinu! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 15 vasario 2013 - 21:32
Agree user posted image SVEIKINIMAI!!!!!!!


P.S. Džinsiukai aukštu liemeniu labai geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 02 16, 11:08)
Zhaliaakee, vis neprisiruosiu paklausti, is kur tu trauki tokius grazius paveiksliukus?? bigsmile.gif  laugh.gif  laugh.gif  blush2.gif

aš? blush2.gif ką? blush2.gif jei apie šypseniukus kalbi, tai per google susivesk smile/smiles/šypsenėlės ar kaip nors panašiai ir išsirinksi, kas tik tau patinka..aš esu vieną psl. į favoritus įsimetusi, tai iš ten pagrinde ir traukiu viską smiles.lc

Kaip faina, šian net google pasipuošusi trispalve user posted image

Man žinokit jau bėda...šian visą naktį sapnavau, kad važiuoju prie jūros ir turiu būtinai nusipirkti maudymuką doh.gif ieškojau ieškojau, matavausi matavausi ir galiausiai nusipirkau kažkokį mėlyną baltais taškeliais už labai daug pinigų doh.gif hah.gif stogas važiuoja lotuliukas.gif

Įdedu dar vieną, kuris man visai patinka:
user posted image
Papildyta:
Gražios spalvos wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 16 vasario 2013 - 12:34
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 02 16, 13:40)

Įdedu dar vieną, kuris man visai patinka:
user posted image



Būtų tobulas jei petnešos būtų ne už kaklo. Panašų matavausi Triumfe, tikrai maskuoja, labai fainas variantas.
Atsakyti