Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

QUOTE(cccitrin @ 2013 02 17, 23:13)
ir kokia sio grozio kaina?

neziurejau - tik pats vaizdas uz akiu uzstrigo
Atsakyti
Grazus maudomi, bet man tarkim tokia priekio iskirpte netiktu doh.gif Esu issimatavusi visokiausiu kirpimu, ir tik uzmetus aki zinau, kad papai per virsu lips doh.gif O siaip jeigu krutine nera labai didele, tai turetu graziai ziuretis mirksiukas.gif
Atsakyti
as turiu maudoma kol kas jis geras dar,tai apie nauja negalvoju smile.gif
Atsakyti
Labas,

aš naują sukienką turiu ax.gif ryškiai raudoną biggrin.gif gal į darbą išleistuvėms bus rolleyes.gif tongue.gif

Parodysiu, kai jau žinosiu, su kuo derinsiu ir kaip atrodys bendras vaizdas cool.gif
Atsakyti
Tei jau lauksim bigsmile.gif
O as dar krikstynoms sukienkos neissirinkau doh.gif Kazkaip buvau nusvaigus, kad noriu beige spalvos, na sviesiau, tamsiau, plius minus, kazko tokio, nu ir ka, pasimatavau, kaaaaaaip ta spalva man netiko doh.gif ar kad buvau be makiazo, net blakstienai nedazyti, ar is tiesu, sako isblyskina jau labai. Paskui pasiule tamsoka violetine ir ''atsigavo'' vaizdas biggrin.gif bent jau pardaveja taip sake, o man pasidazius ir tas ir anas rubas atrodo geras butu biggrin.gif
Atsakyti
Siaubas kažkoks, visą naktį taškiausi šokių aikštelėje, tai dabar labai noriu kokios sequins suknelės doh.gif

user posted image

šita graži man, bet kažkaip visur labai daug jau tų žvynų.. kažin kaip atrodyčiau g.gif
Papildyta:
gal geriau būtų tokia rolleyes.gif tik, kad labai jau baisiai ant modelio kaba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 03 03, 17:36)
Siaubas kažkoks, visą naktį taškiausi šokių aikštelėje, tai dabar labai noriu kokios sequins suknelės doh.gif



labas smile.gif
man ta juoda kur ikelei grazi labai ir pirmoji,antra nelabai 4u.gif
Atsakyti
Zhaliaakee, man taip pat pirmoji thumbup.gif o kitos nelabai. Pavydziu del sokiu, norec ir as pasiauteti drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Laukiu su randandona suknele pasirodant mirksiukas.gif
Atsakyti
nu kada nors nusifotkinsiui.. nenoriu žadėt, kad paskui nelikčiau skoloj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 03 03, 23:24)

Nepirk tų blizgių suknių internetu. Tikrai blush2.gif
Rask parduotuvėj , pamatuok, nes numanau, kad netiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2013 02 14, 10:20)



Nu labai labai gražu, bet tai kiek skudurų reikia turėti... doh.gif Aš teturiu dvejus džinsus, keletą megztukėlių, marškinius, liemenę, paltą, švarkelį, dvi striukes, viskas, ai, dar batų, tinkamų vėsiu metu, 4 poras, viskas... blink.gif blush2.gif Bet šiaip idėjų daug, kaip galima tikrai pasipuošti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 03, 23:33)
Nepirk tų blizgių suknių internetu. Tikrai  blush2.gif
Rask parduotuvėj , pamatuok, nes numanau, kad netiks  blush2.gif

uoj ne, nepirksiu, čia aš tik noriu irnesakyk.gif nebent rasiu kur nors mūsuose popigiai ir visai patiks bendras vaizdas mirksiukas.gif

QUOTE(akoya_lt @ 2013 03 04, 00:33)
Nu labai labai gražu, bet tai kiek skudurų reikia turėti...

tai jos darbas yra, ji tų skudurų neperka, kaip ir grožio blogų kūrėjos kosmetikos/kremų.. Viską gauna dovanų už reklamą 4u.gif
Atsakyti