Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zhaliaakee
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 04, 12:39)
Aš irgi noriu būti drabužių blogere, kosmetikos blogere, ai dar jaukių namų blogere  bigsmile.gif
*

svarbu geri norai laugh.gif
akoya_lt
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 03 04, 11:05)
uoj ne, nepirksiu, čia aš tik noriu irnesakyk.gif nebent rasiu kur nors mūsuose popigiai ir visai patiks bendras vaizdas mirksiukas.gif
tai jos darbas yra, ji tų skudurų neperka, kaip ir grožio blogų kūrėjos kosmetikos/kremų.. Viską gauna dovanų už reklamą 4u.gif
*

OMG!!! Noriu tokio darbo!!!! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Brūkšniukas @ 2013 03 04, 11:24)
čia visas sąrašas? tikrai? cool.gif
*

Gėda, bet taip, čia mano šaltojo sezono garderobas... Net nepatogiai pasijutau, permečiau akimis savo 2 kuklias lentynėles, bet ten nieko daugiau neatsirado biggrin.gif Poros suknelių ir sijonų net neskaičiuoju, nes jų tiesiog nevilkiu. Vasarai kažkaip daugiau turiu.
aggree
Hello,
As irgi vasarai zymiai daugiau turiu, ir maloniau vasarinius rubus pirkti, nors... ta vasara tokia trumpa, kad dali rubu vos viena kita karta apsirengiu.
Man vis galvos skausmas, ka rengtis i vestuves - pasimatavau suknenkas kurias turiu - blyn isaugau ir viskas ant pilvo. Supykau ant saves. Sedau ant dietos.
Rutytis
Tvarkiau spinta siandien,labai siltus rubus suslepiau,visokius slidinejimo,labai siltus megztinius ir t.t. rolleyes.gif mano pagrndiniai rubai:dzinsai,megztukai.,trikotazas biggrin.gif
sukneliu neturiu,kelias tunikas ilgesnes,spalvynas,jau kazkaip gavos,juoda,pilka,melyna,ruda,keli rubiukai raudonu atspalviu smile.gif kazkaip atsisakiau margumynu,na tik dryzuoti keli rolleyes.gif
lasvegiete
O as siandien is kuistuko parsinesiau du maudomukus vientisinius. Vienas Gottex, tokio nerandu internete, bet pasizejau ju nauju kainas, kainuoja po $250 bigsmile.gif O as mokejau $5.99, man labai grazus wub.gif O kitas tai istisinis juodas, naujas su etikete, irgi tiek pat mokejau, bet nesiu atgal iskeisti, nes nelabai man jis g.gif Ir pasizejau firma, tai jie pigus, nebenoriu as jo blush2.gif
Tai va...
judvai
[quote=lasvegiete,2013 03 04, 21:13]

Pasirodyk, t.y parodyk:)
kuri pasilikai:)
lasvegiete
[quote=judvai,2013 03 04, 11:17]
[quote=lasvegiete,2013 03 04, 21:13]
Pasirodyk, t.y parodyk:)
kuri pasilikai:)
*

[/quote]

Va tokia nuotraka gavos, nors realiai grazesnis, zymiai sodresnes spalvos, pagrindas tamsiai rudas.
user posted image

Per visa prieki isiutas tvirtas liekninantis korsetas.
Brūkšniukas
O aš dėviu ir sijonus ir sukneles - lieknina. Aišku, reikia ilgaaulių batų būtinai, bet šiuo metu bijausi paslysti... žodžiu - džinsai ir megztinis doh.gif arba švarkelis rolleyes.gif
judvai
Vau, man labai grazus maudymukas (jo spavos ir forma-super).
Dziaugiuosi tavo rastu lobiu, ir tai, kad busi grazi smile.gif

P.s. O man dar niekad neteko surast maudymuko (parduotuvej ar kuistuke) su liekninanciu korsetu, matyt ieskot nemoku:D
Ir siaip, surast maudymuka graziu spalvu, formos ir t.t. Man tai -"neimanoma misija":)
Bjauruska
Sveikos, isibrausiu ir as i jusu temuke 4u.gif
Lasvegiete, superinis maudimukas, net seile nutyso beziurint... doh.gif
aggree
Lasvagiete, superinis maudymukas smile.gif gaila, kad Lietuvoj tokių kuistukų nėra...
Rutele_S
Nu, nieko sau, darbas bigsmile.gif
lasvegiete
Po tokiu pagyru dar labiau dziaugiuosi, kad pirkau maudomuka, aciu visoms 4u.gif
lasvegiete
QUOTE(vaivaj @ 2013 03 06, 14:29)

Seniai besigyriau, bet šita palaidinė tikrai verta dėmesio

Simpatiska 4u.gif
Donma
Noriu ir as I jusu buri blush2.gif
http://www.part.lt/img/cac28ac00492c57fc61...55085598572.jpg
Prasom baisiai nepeikti blush2.gif
atraversiamo
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 12:37)
Noriu ir as I jusu buri blush2.gif
http://www.part.lt/img/cac28ac00492c57fc61...55085598572.jpg
Prasom baisiai nepeikti blush2.gif
*

del ko norite? smile.gif
parodykit bent viena vieta per kuria esat apvalute pirmiausia.. doh.gif
Bjauruska
QUOTE(Javute @ 2013 03 07, 14:06)
del ko norite?  smile.gif
parodykit bent viena vieta per kuria esat apvalute pirmiausia..  doh.gif
*

Vadinasi ne as viena taip pagalvojau... ax.gif
Intemora
gal komplimentu nori? as tai lygiai taip pat atrodau,bet sveriu 61 kg ir nemanau,kad esu apvalute,o ateinu cia pasiskaityti nes numeciau virs 20 kg,todel dar sirdyje kazkur esu apvalute,bet tikrai nededu savo nuotraukos,nes zinau ,kad apvaluciu akimis,neesu apvalute,nebent kokiom anoreksikem.
Donma
QUOTE(Javute @ 2013 03 07, 15:06)
del ko norite?  smile.gif
parodykit bent viena vieta per kuria esat apvalute pirmiausia..  doh.gif
*

Na jei 83 sverdama ne apvalute tai tada patyliu doh.gif
atraversiamo
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:24)
*

norit pasakyti cia Jus tiek sveriat?
Bjauruska
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 14:24)
*

Prasom nepykti, bet nepanasu... schmoll.gif Bent jau is foto smile.gif
Donma
QUOTE(Javute @ 2013 03 07, 15:25)
norit pasakyti cia Jus tiek sveriat?
*

Taip blush2.gif
atraversiamo
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:26)
Taip blush2.gif
*

nepykit, bet zinokit sunku patiketi mirksiukas.gif
murmt
*

Tai gal tie kg - grynas raumuo? Ar ūgis 1.90 m? Arba po rūbais vientisas Spanxas, kitaip neįsivaizduoju, kaip galima taip atrodyti prie 83 kg smile.gif
Donma
QUOTE(Javute @ 2013 03 07, 15:27)
nepykit, bet zinokit sunku patiketi  mirksiukas.gif
*

Na as cia neirodinesiu,paprasciausiai norejau I jusu gretas, esu 1.70 ugio ir siai dienai 83kg,taip kad prasom isileisti blush2.gif
atraversiamo
Prasom, niekas neisvarys smile.gif

gal kada kitaip pasirodysit, kur pasimatys apvalumai.. nes dabar nuotrauka uzmaskuota tikrai gerai 4u.gif
Donma
Tai tame ir esme kad renkuos tokius rubus,po kuriais viskas ir paslepta blush2.gif
Bjauruska
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 14:34)
Tai tame ir esme kad renkuos tokius rubus,po kuriais viskas ir paslepta blush2.gif
*

Na, cia kaip kam su tuo maskavimu... Mane kuo nors panasiu aprengus butu nekoks vaizdelis... Pirmiausia pilvas islystu.. blush2.gif
Donma
Na pilvuka tenka kartais ir itraukt mirksiukas.gif O siaip esu tokia kokia esu blush2.gif
Brūkšniukas
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:29)
Na as cia neirodinesiu,paprasciausiai norejau I jusu gretas, esu 1.70 ugio ir siai dienai 83kg,taip kad prasom isileisti blush2.gif
*

Hmm g.gif ir aš esu 170 ūgio, ir sveriu 86 bigsmile.gif nes numečiau 15 biggrin.gif

tikrai apvalutė... ir vietomis minkštutė cool.gif
lasvegiete
Donma, graziai atrodot, ir as patikesiu, kad gali toks svoris but. As kai panasiai sveriau irgi gana gerai atrodziau, nes visad labai sportiska buvau. Va dabar ilipus i trizenkli skaiciu, tai jau tikrai apvali doh.gif Ech, valios reik, kad iki vasaros pataisyciau situacija sad.gif
Rutytis
Sveikutes smile.gif Donma gerai atrodai,tikrai sugebi uzsimaskuot thumbup.gif bet kadangi musu tema apie apranga,pasakok kaip sekasi pasirinkt garderoba,kur apsipirkineji? g.gif
Donma
Dekui,na firminiu rubu tai tikrai neperku blush2.gif Didelio garderobo ir neturiu,megstu kad nebutu labai aptempti rubeliai,na kartais tenka pilvuka itraukt,nesioju dzinsus,bliuskutes ar megztukus nesioju tokio stiliaus ir tamsesniu spalvu blush2.gif
http://www.part.lt/img/8a155c474f1af51b06b...7ff4573f160.jpg
(sitoje foto ne as mirksiukas.gif )
Dzinsus renkuosi tiesius ne siaurejancius,nes tada virsutine dalis labai plati atrodo blush2.gif Sukneles ir renkuos,kad nebutu nei labai aptempta, nei per plati mirksiukas.gif
Daznai kovoju su "sonine",nes mano gimines moterys tokios visos doh.gif
O rubelius perku ir humanoje ir bazese,ir vadinamosiose mugese blush2.gif
P.s o kaip I ta jusu albuma galima butu patekti? mirksiukas.gif

Ir pries beveik 9m,sveriau 68kg,po dukros gimimo svoris pakito ir dbr esu gerokai apsunkusi doh.gif O mano kaulu struktura nera is smulkiuju mirksiukas.gif
akoya_lt
*

Va va, niekas netiki, kai pasakai, kad su 1.70 sveri virš 80 kilų... Nors paimti tikrai yra už ko (kalbu asmeniškai apie save) unsure.gif Todėl visiškai tikiu, nes aš pati irgi apypanašiai atrodau, aišku, kai pasistengiu truputį pamaskuoti tai, kas NEGRAŽUUUUUU mirksiukas.gif
Donma
QUOTE(akoya_lt @ 2013 03 07, 19:45)
Va va, niekas netiki, kai pasakai, kad su 1.70 sveri virš 80 kilų... Nors paimti tikrai yra už ko (kalbu asmeniškai apie save)  unsure.gif Todėl visiškai tikiu, nes aš pati irgi apypanašiai atrodau, aišku, kai pasistengiu truputį pamaskuoti tai, kas NEGRAŽUUUUUU  mirksiukas.gif
*

Dekui,kad suprantate mirksiukas.gif
Zhaliaakee
QUOTE(vaivaj @ 2013 03 07, 00:29)

Seniai besigyriau, bet šita palaidinė tikrai verta dėmesio

*

patiko lopai ant alkūniu thumbup.gif wub.gif

Merginos, čia jus pavasaris taip veikia blink.gif nepulkit naujokių lotuliukas.gif juokauju tikrai ne storulė, bet ir ne pagaliukas, taip kad... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Rutele_S
Tikiu kad 83 sveria nes ir as su 1.73 beveik 80 tempiu, tik maskuotis labai jau nemoku schmoll.gif nu mazum ismoksiu kadanors biggrin.gif
solnyszko
Sveikutes, seniai besilankiau pas jus smile.gif

Si ta grazaus uzmaciau:

1. Maskuoja netobula pilvuka, gaila ne mano ugiui pasiuta, buciau pirkusi sad.gif
http://www.ffmoda.com/pl/products/wiosna-2...nki/lr31103340/

2. Idomus rubelis, bet ir vel ne mano ugiui. Siek tiek zemesnei ant juodu legingsu atrodytu super, man nelabai uzpakali denge doh.gif
http://www.ffmoda.com/pl/products/wiosna-2...nki/lr31305599/

3. Sita nusipirkau. Dabar vasaros laukiu smile.gif
http://www.ffmoda.com/pl/products/wiosna-2...opy/jz31341232/

Jei apie svori, tai sverdama apie 95 kg nesijauciu par stora. Kai is gimdymo namu grizau sverdama 81, jauciausi perkarusi, pasilenkus kysojo sonkauliai doh.gif Ugis tai didokas - 180 cm
griegzde
Solnyszko esam vienodo sudejimo :-)
o kur pirkai siuos rubelius? is sio puslapio? is lenku ? Patiko visi. O pirma suknele, kodel netiko ?
akoya_lt

3. Sita nusipirkau. Dabar vasaros laukiu smile.gif
http://www.ffmoda.com/pl/products/wiosna-2...opy/jz31341232/

Jei apie svori, tai sverdama apie 95 kg nesijauciu par stora. Kai is gimdymo namu grizau sverdama 81, jauciausi perkarusi, pasilenkus kysojo sonkauliai doh.gif Ugis tai didokas - 180 cm
*

[/quote]

Wow, animal print, vis pasižiūriu, pavarvinu seilę, parduotuvėj paglostau, bet net nesimatuoju... Baisu, parduotuvėse veidrodžiai kreivi, namie, beje, irgi lotuliukas.gif doh.gif Bet šiaip labai kažko norėčiau, vienam seriale mačiau vilkinčią moterį paltuku su leopardiniu pamušalu, tai sakau, man tiktų toks variantas smile.gif
O svoris turbūt retai kurią tenkina- sverdama 70 kg jaučiausi kaip tanklaivis, dabar su 86- tik banginio patelė cool.gif
solnyszko
QUOTE(griegzde @ 2013 03 09, 11:26)
Solnyszko esam vienodo sudejimo :-)
o kur pirkai siuos rubelius? is sio puslapio? is lenku ? Patiko visi. O pirma suknele, kodel netiko ?
*

Rubus pirkau "Tesco" Suvalkuose. Ten matavimosi kabinose veidrodziai normalus, neiskraipantys vaizdo smile.gif Kainos irgi normalios, o kokybe gana gera.

Pirma suknele netiko nes pasiuta zemesnio ugio moteriai, man per aukstai juosmuo buvo sad.gif

Del tigriniu rastu - viskas priklauso nuo modelio. Ta bliuskyte kur idejau neisryskina nestumo sugadinto pilvo smile.gif
Rutele_S
mane toji randandona suknia sudomino. o kokia medziaga? isryskinanti visus kauburelius ar standesnis audinukas?
solnyszko
QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 09, 12:50)
mane toji randandona suknia sudomino. o kokia medziaga? isryskinanti visus kauburelius ar standesnis audinukas?
*

Krepas. Nestandi, taciau ir neskystalas. Jei gerai pamenu, su pamusalu. Man neisryskino nieko ko nereikia. Is viso, man patinka sukneles su pamusalu. Tada neislenda kas nereikia, tarkim kelnaiciu konturai ant sedynes
Realybe
*

nelabai panasu,bet tikiu,nes figura dekingo tipo,palaidine maskuoja tikriausiai riebaliukus mirksiukas.gif
as irgi panasi,mane irgi bare biggrin.gif
Yra pas mus ir buvusiu apvaluciu. PVZ.Shidochika tongue.gif

QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:29)
*

isileidom 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2013 03 07, 13:39)
Na, cia kaip kam su tuo maskavimu... Mane kuo nors panasiu aprengus butu nekoks vaizdelis... Pirmiausia pilvas islystu..  blush2.gif
*

matai nuo figuros tipo priklauso viskas. As su kai kuriais rubais net labai matosi,kad apvalute,o su kitais tik privalumai matosi lotuliukas.gif
kada netingesiu parodysiu,
spec. apsirengsiu skirtingai,kad pamatyt kaip rubas gali keist vaizdeli rolleyes.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 08, 18:41)
Tikiu kad 83 sveria nes ir as su 1.73 beveik 80 tempiu, tik maskuotis labai jau nemoku schmoll.gif  nu mazum ismoksiu kadanors biggrin.gif
*

panasiai ir as,ugis tas pats ir mano drinks_cheers.gif
lasvegiete
Man irgi raudona suknia labiausiai patiko blush2.gif Tiek del paraukimo sone, tiek del ilgio, mano skonio mirksiukas.gif
O kad rubai svarbu slepti trukumams, tai faktas. Turiu labai daug laisvu palaidiniu, derinu su tiesaus kirpimo dzinsais, kelnem, kartais "pencil" sijonais iki keliu, ir puse bedos vaizdelis blush2.gif
Donma
Idetos sukneles grazios,bet as nei vienos nesirinkciau,nes man netiktu blush2.gif
Realybe
QUOTE(Donma @ 2013 03 09, 21:19)
Idetos sukneles grazios,bet as nei vienos nesirinkciau,nes nemegstu aptemptu,klubai isrysketu dar labiau,bet cia mano nuomone  mirksiukas.gif
Nes visos esam skirtingos ir ne visoms viskas tinka blush2.gif
*

tavo klubai nera labai platus.
mano platus,bet as nesirenku palaidu,nes dar labiau platina.
Nebent suknele krentanti smile.gif
vat tokio tipo suknute man visai tiktu manau,graziai krenta sijonas
http://www.swakdesigns.com/plus-size/p-1040-lola-dress.aspx
akoya_lt
O kaip manote, ar apvalioms tinka ankle boots? Iki kulkšnies? Išvis, kokie geriausi?
Zhaliaakee
QUOTE(akoya_lt @ 2013 03 10, 00:00)
O kaip manote, ar apvalioms tinka ankle boots? Iki kulkšnies? Išvis, kokie geriausi?
*

nuo kojų priklauso mirksiukas.gif yra ir lieknų panelių atrodančių su tokiais batais baisiai 4u.gif Aš turiu juodus paprastus batukus tokio tipo, ant neaukštos platformos, tai nešioju su juodom matinėm pėdkelnėm ir vargo nematau irnesakyk.gif taikau taisyklę batai+tokios pačios spalvos pėdkelnės=ilgos kojos wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.