Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:24)
Na jei 83 sverdama ne apvalute tai tada patyliu doh.gif



Va va, niekas netiki, kai pasakai, kad su 1.70 sveri virš 80 kilų... Nors paimti tikrai yra už ko (kalbu asmeniškai apie save) unsure.gif Todėl visiškai tikiu, nes aš pati irgi apypanašiai atrodau, aišku, kai pasistengiu truputį pamaskuoti tai, kas NEGRAŽUUUUUU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2013 03 07, 19:45)
Va va, niekas netiki, kai pasakai, kad su 1.70 sveri virš 80 kilų... Nors paimti tikrai yra už ko (kalbu asmeniškai apie save)  unsure.gif Todėl visiškai tikiu, nes aš pati irgi apypanašiai atrodau, aišku, kai pasistengiu truputį pamaskuoti tai, kas NEGRAŽUUUUUU  mirksiukas.gif


Dekui,kad suprantate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2013 03 07, 00:29)

Seniai besigyriau, bet šita palaidinė tikrai verta dėmesio


patiko lopai ant alkūniu thumbup.gif wub.gif


Merginos, čia jus pavasaris taip veikia blink.gif nepulkit naujokių lotuliukas.gif juokauju tikrai ne storulė, bet ir ne pagaliukas, taip kad... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikiu kad 83 sveria nes ir as su 1.73 beveik 80 tempiu, tik maskuotis labai jau nemoku schmoll.gif nu mazum ismoksiu kadanors biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, seniai besilankiau pas jus smile.gif

Si ta grazaus uzmaciau:

1. Maskuoja netobula pilvuka, gaila ne mano ugiui pasiuta, buciau pirkusi sad.gif
http://www.ffmoda.co...nki/lr31103340/

2. Idomus rubelis, bet ir vel ne mano ugiui. Siek tiek zemesnei ant juodu legingsu atrodytu super, man nelabai uzpakali denge doh.gif
http://www.ffmoda.co...nki/lr31305599/

3. Sita nusipirkau. Dabar vasaros laukiu smile.gif
http://www.ffmoda.co...opy/jz31341232/

Jei apie svori, tai sverdama apie 95 kg nesijauciu par stora. Kai is gimdymo namu grizau sverdama 81, jauciausi perkarusi, pasilenkus kysojo sonkauliai doh.gif Ugis tai didokas - 180 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solnyszko: 08 kovo 2013 - 20:58
Solnyszko esam vienodo sudejimo :-)
o kur pirkai siuos rubelius? is sio puslapio? is lenku ? Patiko visi. O pirma suknele, kodel netiko ?
Atsakyti


3. Sita nusipirkau. Dabar vasaros laukiu smile.gif
http://www.ffmoda.co...opy/jz31341232/

Jei apie svori, tai sverdama apie 95 kg nesijauciu par stora. Kai is gimdymo namu grizau sverdama 81, jauciausi perkarusi, pasilenkus kysojo sonkauliai doh.gif Ugis tai didokas - 180 cm
[/quote]


Wow, animal print, vis pasižiūriu, pavarvinu seilę, parduotuvėj paglostau, bet net nesimatuoju... Baisu, parduotuvėse veidrodžiai kreivi, namie, beje, irgi lotuliukas.gif doh.gif Bet šiaip labai kažko norėčiau, vienam seriale mačiau vilkinčią moterį paltuku su leopardiniu pamušalu, tai sakau, man tiktų toks variantas smile.gif
O svoris turbūt retai kurią tenkina- sverdama 70 kg jaučiausi kaip tanklaivis, dabar su 86- tik banginio patelė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 09, 11:26)
Solnyszko esam vienodo sudejimo :-)
o kur pirkai siuos rubelius? is sio puslapio? is lenku ? Patiko visi. O pirma suknele, kodel netiko ?


Rubus pirkau "Tesco" Suvalkuose. Ten matavimosi kabinose veidrodziai normalus, neiskraipantys vaizdo smile.gif Kainos irgi normalios, o kokybe gana gera.

Pirma suknele netiko nes pasiuta zemesnio ugio moteriai, man per aukstai juosmuo buvo sad.gif

Del tigriniu rastu - viskas priklauso nuo modelio. Ta bliuskyte kur idejau neisryskina nestumo sugadinto pilvo smile.gif
Atsakyti
mane toji randandona suknia sudomino. o kokia medziaga? isryskinanti visus kauburelius ar standesnis audinukas?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 09, 12:50)
mane toji randandona suknia sudomino. o kokia medziaga? isryskinanti visus kauburelius ar standesnis audinukas?


Krepas. Nestandi, taciau ir neskystalas. Jei gerai pamenu, su pamusalu. Man neisryskino nieko ko nereikia. Is viso, man patinka sukneles su pamusalu. Tada neislenda kas nereikia, tarkim kelnaiciu konturai ant sedynes
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:24)
Na jei 83 sverdama ne apvalute tai tada patyliu doh.gif

nelabai panasu,bet tikiu,nes figura dekingo tipo,palaidine maskuoja tikriausiai riebaliukus mirksiukas.gif
as irgi panasi,mane irgi bare biggrin.gif
Yra pas mus ir buvusiu apvaluciu. PVZ.Shidochika tongue.gif

QUOTE(Donma @ 2013 03 07, 13:29)
Na as cia neirodinesiu,paprasciausiai norejau I jusu gretas, esu 1.70 ugio ir siai dienai 83kg,taip kad prasom isileisti blush2.gif

isileidom 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2013 03 07, 13:39)
Na, cia kaip kam su tuo maskavimu... Mane kuo nors panasiu aprengus butu nekoks vaizdelis... Pirmiausia pilvas islystu..  blush2.gif

matai nuo figuros tipo priklauso viskas. As su kai kuriais rubais net labai matosi,kad apvalute,o su kitais tik privalumai matosi lotuliukas.gif
kada netingesiu parodysiu,
spec. apsirengsiu skirtingai,kad pamatyt kaip rubas gali keist vaizdeli rolleyes.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 08, 18:41)
Tikiu kad 83 sveria nes ir as su 1.73 beveik 80 tempiu, tik maskuotis labai jau nemoku schmoll.gif  nu mazum ismoksiu kadanors biggrin.gif

panasiai ir as,ugis tas pats ir mano drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 09 kovo 2013 - 15:08
Man irgi raudona suknia labiausiai patiko blush2.gif Tiek del paraukimo sone, tiek del ilgio, mano skonio mirksiukas.gif
O kad rubai svarbu slepti trukumams, tai faktas. Turiu labai daug laisvu palaidiniu, derinu su tiesaus kirpimo dzinsais, kelnem, kartais "pencil" sijonais iki keliu, ir puse bedos vaizdelis blush2.gif
Atsakyti