Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

Labas rytas,

Nuoširdžiausias AČIŪ už tokią gausybę komplimentų. Sąžiningai sakau, tiek gražių žodžių išgirst iš moterų, dar niekad neteko biggrin.gif, o be to, nieko panašaus ir nesitikėjau ax.gif smile.gif

Brūkšniuk 4u.gif , taip nėra, kaip rašote, tačiau- tai širdžiai medus biggrin.gif

Ointriga šiuo metu mes sveriam vienodai mirksiukas.gif , na nebent per kelias dienas jums dar teko su keliais kg. atsisveikint biggrin.gif
(mano tikslas irgi keliaut žemyn, bet kažkodėl užstrigau ir nebejudu žemyn, nors atitinkamas pastangas dedu biggrin.gif )
Kaip minėjau suknelę pirkau čia: http://www.marks-and-spencer.lt/
praeitas metais per išpardavimą, mokėjau 77 Lt., o pirminė jos kaina buvo 219 Lt.
Aš dažniausiai rūbus perku ten, nes ten laisvai randu savo dydžio, bei tinkamo modelių.
Tuomet mano saraše Sapela ir aišku, pagrinde, perku per išpardavimus, juk aš supermamytė ir reik taupyt biggrin.gif
O geriausiai tauposi, kai perku kuistukuose biggrin.gif , tik va, ten keliaut vaikai neleidžia, nes labai greit pradeda zyzt, o juk ten reik daugiau laiko pasivaikščiot po tokią parduotuvėlę.


Dar kartelį VISOMS labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judvai: 15 kovo 2013 - 09:00
Dar vienas blogas:
http://www.allisonmcgevna.com/#!portfolio/cihc
Namie - mergina tik graži, o kai dirba modeliu, tai tikra gražuolė biggrin.gif

Atsakyti
Kas ten per kuistukine suknele, taip patikusi visoms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 03 15, 14:14)
Kas ten per kuistukine suknele, taip patikusi visoms bigsmile.gif


Įkėliau suknelę į SH lobių temukę 4u.gif
Atsakyti
sudas but storule, ner gyvenimo
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 03 24, 20:32)
sudas but storule, ner gyvenimo

hihihi.gif kaip nuoširdžiai
Atsakyti
Žiema dar nors galima po rūbais paslėpt savo "grožį",o va jau pavasaris ir greit vasara,kur tada reiks slėpt doh.gif g.gif
Atsakyti
nu kam čia verkšlent, arba darai kažką, kaip Vyšnaitė, arba myli save ir puošiesi.
Atsakyti
Sveikos, uzmaciau akcijas liekninantiems dirzams ir taip uzsimaniau nusipirkt. Gal kuri turit ar turejot? ka galetumet apie juos pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2013 03 25, 15:33)
Sveikos, uzmaciau akcijas liekninantiems dirzams ir taip uzsimaniau nusipirkt. Gal kuri turit ar turejot? ka galetumet apie juos pasakyti?

Aš turiu, su juo tik sportuoju. Pilvas puikiai šyla, prakaituoja, bet rezultatų nesimato doh.gif Mama vaikšto kasdien, sakė, jai veikia.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 03 25, 15:41)
Aš turiu, su juo tik sportuoju. Pilvas puikiai šyla, prakaituoja, bet rezultatų nesimato doh.gif Mama vaikšto kasdien, sakė, jai veikia.

turi vibruojanti, ar ta toki paprasta, kaip medziagos gabala?
Atsakyti
mergaites,reikia pagalbos,nusimto balius,turiu suknele,bet reikia figura formuojanciu apatiniu,gal galit ka pasiulyti is savo patirties,prasau labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti