Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

QUOTE(aggree @ 2013 01 23, 13:52)
Man buvo toks metas. O dabar vel nesioju grandineles (MB per kaledas dvi padovanojo), nesibodziu ir paprastais (t.y. be ypatingos prabos) papuosaliukais pasipuost. Bet siaip mano papuosalu skonis specifinis, paprastu bezdeluskiu neikisi.


kasdienai ir as tik sidabriniai auskarai ,vienas sidabrinis ziedelis.ir laikrodis ,jau man kai grazu( gal cia su amzium) laikrodis ant rankos negaliu wub.gif man ir del grozio ir naudos,visokie odiniai ,metaliniai,t,t o apie vyrus jau nekalbu kad privalu tureti gera laikrodi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 01 23, 11:03)
as beveik sekmingai ( beveik, nes numeciau prie 2 metu ir dabar yra vel po keliu saldziu menesiu, sugryze 4 kg) buvau numetusi 10 kg. Bet tada saziningai tris menesius vakare suvartodavau tik tirsta vaisiu kokteili ( sausu pusryciu dribsniai, bananas, sultys, naturalus jogurtas ir dar kokiu vaisiu/uogu imaklinti) + atsilenkimai.
Bet - treniruoklis suluzo ir kitam vyras nepasiraso (atseit uzima vieta namuose - pagal ji jeigu jo nenaudoji per diena daugiau nei kelias valandas, jisai tik uzima vieta), o gaminant vakariene as neatsispiriu jos nevalgyti ( juolab, kad pagrindinis valgymas pas mane dazniausiai buna vakare - va sito niekaip negaliu perorientuoti).
O kad valgant nerealiai skaniai gali kristi svoris, as jau seniausiai netikiu.
Nors visada gali buti isimciu - parasyk prasau savo meniu.

kaip skanu tas kokteilis bigsmile.gif aš kartais irgi tokį valgau, bet ne kokteilį, tiesiog pasipjaustau vaisių, jei turiu įmetu razinų, tada dribsniai ir apipilu viską jogurtu essen.gif Ir aš turiu bėdą su vakariniu valgymu, aptemsta protas tiesiog, visos mintys apie maistą doh.gif Bet aš ir valgau rimtai 18 val. ne kokį vaisių, o normalią vakarienę. manyčiau tą laiką galimą prailginti iki 19 val., nes einu miegot 00:00 - 01:00. O sportuoti gi galima ir be treniruoklio, youtube yra pratimų 8 min kojoms, 8 min klubams ir užpakaliui, 8 min pilvui ir 8 min rankoms. darau pagrinde kojoms ir klubams, nes darant pilvo pratimus skauda kaklą ir nugarą, matyt darau netesingai, bet kitaip neišeina g.gif
Meniu mano toks:
ryte kava su sumuštiniais, pilno grūdo duona ir ryžių trapučiai, su bet kuo - paštetu, virtais kiaušiniais, dešra, sūriu. Suvalgau nemažai, nes dirbu fizinį darbą, todėl sočių pusryčių nebijau. Taip pat kiaušinienę mėgstu, o neseniai radau blynų be miltų ir cukraus receptą, tai mėginsiu bigsmile.gif
Apie 14 val. kažką užkandu - ar vėl tą traputį ar kokią iš anos dienos likusią kulšelę, troškinį kokį ir pan.
Apie 17-18 val. valgom vakarienę (nors vadinam pietumis, nes pietų kaip ir neturim namie, vyras grįšta vakarop, o aš žinodama kad neatsipirsiu, kai jis valgys, grįžusi iš darbo sočiai nevalgau). O vakarienė tai gali tikrai būti skani ir sveika. Aš nebevalgau bulvių su mėsa, nors dievinu jas. Makaronus , ryžius pakeičiau į pilno grūdo. Vakar pvz. pasidariau tokį troškinį sau - viriau ruduosius ryžius, apviriau šaldytas daržoves (šaparagus, kalafijoras, morkas, žirnelius), kai apvirė sumečiau į keptuvę daržoves, ryžius, jau pakeptus svogūnus ir įpjausčiau iš vakar likusia vištienos šlaunelę). Galvojau mirsiu, kaip buvo skanu. Aišku gal čia ir nėra sveika labai, nes svogūnai kepti ir šiaip viskas pakepta (nors kepiau nuo vyrui troškinamų maltinukų likusio sultinio skystyje, tai kaip ir be aliejaus). Aš esu neišranki maistui, todėl galiu valgyti ir kelias dienas tą patį patiekalą.
Aš manau, kad galima valgyti viską, aišku reiktų vis tik atsisakyti batonų, makaronus, ryžius keisti į pilno grūdo, saldumynų apmažinti, bet nebėgu iš kambario tortą pamačiusi, o ir saldainį prie kavos suvalgau. Nevalgyti vakarais, o jei labai norisi - kokio lieso jogurto, kefyro, obuolį, morką...
Pamiršau pasakyt, kad taip maitinuosi gal tik savaitę biggrin.gif Bet svoris kol kas krenta. taip pat daug judu, darbas iki pietų fizinis,po to namie sukuosi, tavrkausi, gaminu valgyt, vakarais vėl važiuoju dirbti, taip kad visą dieną beveik ant kojų....
Atsakyti
As kazkaip seniau sarka buvau,be papuosalu nei zingsnio,dabar likes tik vestuvinis ziedas ant pirsto, ir auksine grandinele su pakabuciu,sitos beveik nenusiimu,nes mociutes dovanota,daug sentimentu.Na,o jei kur iseit "i zmones" tai uzsidedu laikroduka,vyro dovanota.Siaip nezinau is kur toks isitikinimas,bet man turi but viskas suderinta,jei auksas tai auksas jei sidabras tai tik sidabras,negaliu pvz uzsidet auskaru sidabriniu,o ziedas vestuvinis auksinis,o jo niekada nenusiimu.

Kas del sporto,tai namie nesportuoju,neturiu motyvacijos blush2.gif ,bet viena karta i savaite nueinu i baseina,vat ten tai kaip reikiant pasportuoju. Po svenciu sugalvojau i treniruoklius nueit ir nezinau kas susisviete,sugalvojau,begimo takeliu ristele 40 min.pabegiot....vos namo parejau po tokio sporto lotuliukas.gif
Atsakyti
As taip viliuosi, kad pradejus dirbt, paliekniesiu, bet ir i darba norisi gryzt lieknesniai.
Bet kaip sunku kai buni namie ir dar uz lango ziema. Vasara dar ezerai, darzai, gelynai, o dabar tik i lauka su rogutem iskeliaujam. Pusvalandis ir viskas veda namo. O namie, darai sunui valgyt ir as su juo kartu, veliau dukryte is mokyklos gryzta, jungiuosi. Na ir vyrui kompanija palaikau. Siaubas, tikrai zinau nuo ko svoris auga, bet labai daznai tos valios truksta:(.
Kelinta diena sportuoju ir kaip nekeista, kelnes lengviau uzsisega:).
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 23, 10:40)
O svoris puikiai krenta valgant nerealiai skaniai  thumbup.gif

Pilnai pritariu,isbandziau ant saves thumbup.gif nei jokiu dietu nesilaikau,nebadauju,tiesiog ziuriu ka i burna dedu blush2.gif tiesiog reikia atsisakyti tusciu produktu,kurie neduoda jokio gerumo organizmui tik mase,balti kepiniai,cukrus,saldumynai,sportuoju as nereguliariai pasirinkau kas man labiausiai patinka,begioju,zumba,aerobika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2013 01 23, 14:19)
Pilnai pritariu,isbandziau ant saves  thumbup.gif  nei jokiu dietu nesilaikau,nebadauju,tiesiog ziuriu ka i burna dedu  blush2.gif  tiesiog reikia atsisakyti tusciu produktu,kurie neduoda jokio gerumo organizmui tik mase,balti kepiniai,cukrus,saldumynai,sportuoju as nereguliariai pasirinkau kas man labiausiai patinka,begioju,zumba,aerobika  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif dar labai gerai pradžiai rašytis, ką valgai. Nes tik atrodo, kad nu nieko nevalgau, o svoris nekrenta. Aš kai pradėjau rašytis tai doh.gif Tai riežutų saujelė, tai vaiko nesuvalgytas meduolis, tai jogurto atsigeriu, tai koks pasigrambymas iš puodo, žiūrėk burna neužsidaro. Nors esu maisto vergas totalus, jei galėčiau visą laiką valgyčiau doh.gif
Atsakyti
as tai valgau viena kart ,ryte kaip pradedu tai nesustoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2013 01 23, 14:33)
as tai valgau viena kart ,ryte kaip pradedu tai nesustoju  lotuliukas.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif čia geras biggrin.gif
Atsakyti
Del papuosalu,praejau tikriausiai visus etapus,megau sidabra,po to auksa,ranku darbo papuosalus is akmenu akmeneliu,dabar tik vestuvinis ziedas dazniausiai ir nieko daugiau smile.gif
Atsakyti
Oho merginos,kokiais tempais kalbat thumbup.gif
Man atrodo, kad rukymas yra zymiai blogiau negu keli papildomi Kg. g.gif Ypac tik rukymas ir kava, baisu kaip nesveika organizmui doh.gif
Del papuosalu, tai as turiu visokiu, bet mano megstamiausi yra auskarai. Be auskaru jauciuosi kaip nuoga. Visada bunu su auskarais, o kitais papuosalais pasipuosiu pagal nora. Vestuvinis ziedas ir suzadetuviu ziedas yra siuo metu mazi, po tokio didelio antsvorio po vaiku verysad.gif Tai uzsidejus kitoki auksini nesioju ir laukiu, kol vel tiks. Mano vyras yra islaidautojas kai perka man papuosalus, ziedai su deimantais ir tik auksas, jam niekas kitas ant manes negrazu. O as visai megstu ir sidabra blush2.gif Mama man pastoviai sidabra dovanoja gimtadieniui. Turiu keleta tikrai nuostabiu apyrankiu, bet kazkaip as ju neprisiderinu, vis guli ir laukia savo eiles doh.gif
Gerai, einu treniruoklio mint, kol mazylis miega, iki
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2013 01 23, 14:02)
Kaune tai Urmo bazej,kaip tik mama nusipirko labai kokybiski ir visokiu modeliu ir dydziu yra ir kaina nesikandzioja.

gali tiksliau parasyti - gal kada ir iki kauno nuvaziuosiu. Ne taip ir toli - valanda kelio.

QUOTE(aggree @ 2013 01 23, 14:52)
Kai rukiau, sveriau maziau. Bet klausimas ar ta cigarete tikrai priaugino svorio, nes panasiau, kad priaugino seslesnis gyvenimo budas ir MB, kai pradejom gyventi kartu.

ne taip supratai
dazniausiai rukantys zmones sveria maziau, o METUS rukyti priauga svorio, nes rulymas yra keiciamas valgymu ( o ir siaip nikotinas apetita slopina)

QUOTE(Becel @ 2013 01 23, 15:31)
Ir aš turiu bėdą  su vakariniu valgymu, aptemsta protas tiesiog, visos mintys apie maistą  doh.gif  Bet aš ir valgau rimtai 18 val. ne kokį vaisių, o normalią vakarienę. manyčiau tą laiką galimą prailginti iki 19 val., nes einu miegot 00:00 - 01:00.

na matai, as 18 val tik is darbo griztu, jeigu niekur daugiau po jo nevaziuoju. Du kart i savaite vezu vaikus i burelius, tai tomis dienomis griztu 19-19.30.
Svori numeciau darydama atsilenkimus - be treniruoklio negaliu, iskart skauda nugara (gimdymo trauma).

QUOTE(Becel @ 2013 01 23, 15:31)
Vakar pvz. pasidariau tokį troškinį sau -  viriau ruduosius ryžius,  apviriau šaldytas daržoves (šaparagus, kalafijoras, morkas, žirnelius), kai apvirė sumečiau į keptuvę daržoves, ryžius, jau pakeptus svogūnus ir įpjausčiau iš vakar likusia vištienos šlaunelę). Galvojau mirsiu, kaip buvo skanu.

fu kaip neskanu - ryziai, sparagai
As nepiktai, tik tikrai - man tai neskanu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 23 sausio 2013 - 16:17
QUOTE(Bekasė @ 2013 01 23, 16:07)
dazniausiai rukantys zmones sveria maziau, o METUS rukyti priauga svorio, nes rulymas yra keiciamas valgymu ( o ir siaip nikotinas apetita slopina)

fu kaip neskanu - ryziai, sparagai
As nepiktai, tik tikrai - man tai neskanu.

Cia as blogai parasiau, kol rukiau, sveriau maziau. Meciau priaugau. Tik manau ne pats neberukymas kaltas, o tiesiog suletejes gyvenimo tempas.

Man tai irgi nelabai skaniai skamba... Ryziu isvis nemegst ax.gif
Atsakyti