Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 05 16, 17:07)
Girl with curves galerija pasipildė thumbup.gif  man į akis pirmiausiai krito geltona palaidinė+juodas su neoninėm detalėm sijonas.. Nors sakyčiau jis kaip tik akcentuoja tai, ko ji turi daugiausiai, a la probleminę vietą, bet kaip figūra efektingai atrodo wub.gif

http://girlwithcurve...36/holiday-blue
Geras, radau beveik savo vestuvinę suknenką smile.gif
Atsakyti
agree, ar man atmintis kaip vištos, ar tu nesirodei dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 05 16, 17:28)
agree, ar man atmintis kaip vištos, ar tu nesirodei dar? g.gif

nepamenu smile.gif gal ne, bet va jei primintumėt slapuką mūsų, tai įmesčiau kelias foto.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 16, 17:32)
nepamenu smile.gif gal ne, bet va jei primintumėt slapuką mūsų, tai įmesčiau kelias foto.

persiunčiau tau Nuotraukos laišką su prisijungimais 4u.gif
Atsakyti
Įkėliau smile.gif galit paveizėt smile.gif
Atsakyti
tikrai kokios panasios, raukinukai tik skiriasi, ir pas tave virsus parauktas dar smile.gif

aggree, zavingai atrodei mirksiukas.gif

ziuriu pas visus albumai kaip sukurti pries 5 menesius, taip nieko ir naujo perdaug nera ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,su pavasariu,ka nauji isigyjot is apredu?as tai vis dar bandau kapsule kurt,sunku,tikrai nera taip lengva kaip atrode ax.gif einu i albumcika,ka nors ir savo imesiu,gal tik nauja sukuosena laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 05 16, 18:03)
tikrai kokios panasios, raukinukai tik skiriasi, ir pas tave virsus parauktas dar  smile.gif

aggree, zavingai atrodei  mirksiukas.gif

ziuriu pas visus albumai kaip sukurti pries 5 menesius, taip nieko ir naujo perdaug nera  ax.gif

dėkui smile.gif jaučiaus pati gražiausia tą dieną smile.gif o svėriau tikriausiai daugiausiai per visą savo gyvenimą biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa,as buvusi Shidochika hi.gif
Agree labai graziai atrodei,ziurejau atsiziuret negalejau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 16, 18:18)
dėkui smile.gif jaučiaus pati gražiausia tą dieną smile.gif o svėriau tikriausiai daugiausiai per visą savo gyvenimą biggrin.gif


svarbiausia kad tau gerai buvo! drinks_cheers.gif smile.gif
QUOTE(Rutytis @ 2013 05 16, 18:45)
Tiesa,as buvusi Shidochika  hi.gif
Agree labai graziai atrodei,ziurejau atsiziuret negalejau  bigsmile.gif

malonu Rutyti rolleyes.gif
greit rodomes sukuosenas naujas flirt.gif aciuks.gif
Atsakyti
Javute ikeliau savo shmuliaka mirksiukas.gif
Rodykites ir jus ka nors naujo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2013 05 16, 19:38)
Javute ikeliau savo shmuliaka  mirksiukas.gif
Rodykites ir jus ka nors naujo  bigsmile.gif

labai jaunina trumpesni plaukai, bent man graziau atrodo ax.gif smile.gif (bet nenorejau pasakyti kad su ilgesniais sena atrodot) nezinau kaip issireksti, na supratai manau lotuliukas.gif thumbup.gif

pas mane nieko naujo fronte ax.gif
Atsakyti