Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms - 5 tema

QUOTE(Realybe @ 2013 06 03, 20:45)
o mano sijonas,man grazus ir basta,su juo jauciaus grazi rolleyes.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
kur šitoj temoj tavo sijonas? bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 03 birželio 2013 - 21:09
QUOTE(Realybe @ 2013 06 03, 22:03)
nima,cia geltona ne sitai temai skirta tongue.gif


nu nu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2013 06 03, 22:01)
dabar ir as nebesuprantu nieko biggrin.gif  doh.gif
ol rait?  bigsmile.gif

biggrin.gif aj, nesusikalbam mes irnesakyk.gif užmirštam 4u.gif ir nustojam oftopinti 4u.gif
Atsakyti
labas vakarelis grazuoles flirt.gif

kas cia per debatai vyksta, taip ir nesupratau g.gif bet viskas visom gerai kaip matau, visos liko laimingos lotuliukas.gif

zhaliaakee, grazi suknele, o spalva wub.gif


ir kur cia tas sijonelis pasiklydes? as irgi nematau cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Zaliaake, gražiai atrodai, tikrai, tinka ši suknelė, nu sakiau, kad kai kojos dailios, tai suknios tik ir tinka.

QUOTE(Realybe @ 2013 06 03, 20:07)
,o is arciau kazkodel pilvukas labiau matosi mirksiukas.gif  4u.gif

nu tai kur jam dėtis, kaip yra pas žmogų, taip yra. Gi nesusikišim tų pilvų į vidų. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Čia geri patarimai kaip pasirinkti tinkamą maudimuką apvalutėms http://www.15min.lt/...rims-746-341499 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 06 03, 22:52)

zhaliaakee, grazi suknele, o spalva  wub.gif 


suknelė dėkoja 4u.gif

QUOTE(pear @ 2013 06 04, 05:52)
Zaliaake, gražiai atrodai, tikrai, tinka ši suknelė, nu sakiau, kad kai kojos dailios, tai suknios tik ir tinka.

uoj ačiū bigsmile.gif karsta.gif norėčiau ginčytis, bet gal susilaikysiu flirt.gif

QUOTE(Burbulex @ 2013 06 04, 09:17)
  Čia geri patarimai kaip pasirinkti tinkamą maudimuką apvalutėms 4u.gif

thumbup.gif tikrai geri 4u.gif
Atsakyti
Man tie trusikai aukstu liemeniu biski juokingai atrodo,as megstu tokius alia sortukai,graziai dubce atrodo su jais blush2.gif
Atsakyti
Tie triusikai aukštu liemeniu reikalingi, kad pilvuką laikytų ir nesusivyniotų į dūdelę po pilvu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 06 03, 20:28)
kaži kodėl jis matosi??  g.gif aaaaa bigsmile.gif čia dėl to, kad neįtrauktas, nenusuktas tinkamu kampu ir, žinoma (čia, bene, svarbiausia!), nepaslėptas po kokiu nors objektu hihihi.gif gi sakau vyras fotkint nemoka, negalėjo pasakyt, kad pasitempk, pasisuk, pasitaisyk...neeee, jam gi ir taip gerai viskas irnesakyk.gif vienu žodžiu, kadangi čia labai nyku ir tylu, tai nusprendžiau įdėti tai, ką turiu, o tiksliau, kas gavosi blush2.gif  nes šiuo metu esu sergantis žmogus ir tikrai neturiu noro iš naujo vilktis suknelės, pėdkelnių, ieškoti tinkamų apatinių ir staipytis biggrin.gif o šiaip tai aš gražiai atrodžiau flirt.gif komplimentų net moterys pažėrė karsta.gif  didis.gif

zhalioji graziai atrodai!

o pasakymas 10balu! juk dauguma foto atrenkamos is baliu is 100 kaip minimum 1-2 kurias afisuojame kaip kudesnio vaizdo buta pasislepus uz kakzo ar rakursu kokiu geru : kaip ir as beje darau, gyvai visai apvali o ant foto kai ne kuriu kai pasislepus tai galima pamislyti kad ir nieko visai figura laugh.gif

ir visai tu nepastorejai schmoll.gif melagele!
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 06 04, 13:03)
zhalioji graziai atrodai!

juk  dauguma foto    atrenkamos is baliu  is 100 kaip minimum 1-2  kurias afisuojame kaip  kudesnio vaizdo buta pasislepus uz kakzo ar rakursu kokiu geru :  kaip  ir as beje darau, gyvai visai apvali o  ant foto kai ne kuriu  kai pasislepus tai  galima pamislyti kad ir  nieko visai figura laugh.gif

ir visai tu nepastorejai  schmoll.gif  melagele!

ačiū! žinau, kad meluoji, bet vis tiek man patinka laugh.gif

būtent tai aš ir norėjau paskyti, ačiū, kad paaiškinai žmonių kalba thumbup.gif

pastorėjau pastorėjau... pliuse ne vienas ir net ne pora kg blush2.gif
Atsakyti