Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

Sena tema

Teskim pokalbius apie si puiku seriala wub.gif

user posted image
Atsakyti
Bet jau vakar kaip sunervino ta Tulčinos reklama. doh.gif Tada jau galejo šiaip neberodyt reklamos,užteko tos Tulčinos. gun_bandana.gif
Labai laukiu kada Kristina su Meda ir Margarita susieis. smile.gif
O su tuo paveikslu jau atsibodo,galėtų greičiau veiksmas rutuliotis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 01 25, 12:00)
Bet jau vakar kaip sunervino ta Tulčinos reklama. doh.gif  Tada jau galejo šiaip neberodyt reklamos,užteko tos Tulčinos. gun_bandana.gif 
L


Tai jau doh.gif
Per ta laika galejo kazka i tema parodyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 01 25, 12:00)
Bet jau vakar kaip sunervino ta Tulčinos reklama. doh.gif  Tada jau galejo šiaip neberodyt reklamos,užteko tos Tulčinos. gun_bandana.gif 
---
O su tuo paveikslu jau atsibodo,galėtų greičiau veiksmas rutuliotis. ax.gif

Man irgi užstrigo ta reklama..Balsu susijuokiau, kai klientė iškart sutiko procedūrą atlikt, replikavau, kad vargšelė kainų turbūt nematė biggrin.gif
---
Pritariu galėtų greičiau išsispręsti..Per daug užtempė doh.gif
Atsakyti
bet klausykit o ta tulčinos klientė kartais ne medos meilužio žmona iš pirmo sezono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 01 25, 17:05)
bet klausykit o ta tulčinos klientė kartais ne medos meilužio žmona iš pirmo sezono? g.gif


g.gif nieko neatsimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 01 25, 17:11)
g.gif  nieko neatsimenu  biggrin.gif


pasiaiškinau,ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 01 25, 17:14)
pasiaiškinau,ta pati  biggrin.gif

thumb_yello.gif
Atsakyti
Taip ta pati kur vaidino Astą, Gintaro meilužę. Tik čia ilgais plaukais, tai ir aš sunkiai atpažinau. Neseniai pradėjau nuo pirmo sezono žiūrėt, tai dar atsiminiau ax.gif , dabar antra įpusėjau.., seniua nelabai žiūrėdavau, tik retsykiais, o nuo 5 sezono pradėjau tik žiūrėti, tai visai įdomu pasidarė, ir pradžia suintrigavo, nes man tai irgi naujieną, nematytos serijos biggrin.gif biggrin.gif O su tą reklamą tai jo, išreklamavo ta Tulčiną dar ilgai ją vis rodė, tikrai, kad norėjosi perjungti kitą kanalą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunshine0000 @ 2013 01 25, 18:07)
Neseniai pradėjau nuo pirmo sezono žiūrėt, tai dar atsiminiau  ax.gif , dabar antra įpusėjau..,
Kur pirmus sezonus galima pamatyti? bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai tv3 archive žiūriu ten visi yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunshine0000 @ 2013 01 25, 21:55)
Aš tai tv3 archive žiūriu ten visi yra  4u.gif


Na niekaip nerandu pačių pirmųjų serijų
Atsakyti