Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

sena tema ČIA

dūzgiam toliau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū už temutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 28, 22:38)
tokia didelė, o dar reklaminėm pasakom tiki..  biggrin.gif


bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia grazi uzsklandele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adija5 @ 2013 01 28, 22:19)
Kiek supratau,tai ir burokėlius, ir morkas iš BS perkat?Ten jie irgi geri?


aš tai perku smile.gif Pas mane puikiai užauga. Visų daržovių sėklas ten perku išskyrus pomidorus ir paprikas.
Atsakyti
Tikiu tongue.gif. Dar ir savo jutimais bei skoniu receproriais pasitikiu biggrin.gif

Aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 28, 22:25)
Tikiu tongue.gif. Dar ir savo jutimais bei skoniu receproriais pasitikiu biggrin.gif


gerai jau gerai, auginai - žinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 28, 22:26)
gerai jau gerai, auginai - žinai  smile.gif

As nesimusu 4u.gif

O siaip... neuzilgo-dylant menuliui zadu porus ir svogunus seti. Siemet dsaaaaug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 28, 22:30)
neuzilgo-dylant menuliui zadu porus ir svogunus seti. Siemet dsaaaaug bigsmile.gif


ar pablūdai???? ANKSTIIIIII blink.gif blink.gif

O aš tai tikrai šitų daug nesėsiu. Nu nafik. Svogūnų dar dabar nežinia kiek bulvinių maišų. Porų nieks nesiveržė valgyt.
Nebent vėl mamai pasirodys mažoka...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 28, 23:30)
As nesimusu 4u.gif 

O siaip... neuzilgo-dylant menuliui zadu porus ir svogunus seti. Siemet dsaaaaug bigsmile.gif

Bet dar peranksti, perauga ir nieko nelieka, man karta taip buvo. Sunyko sudziuvo ir viskas. Porai maziau bijo o svogunus tikrai peranksti. Pazistu zmones kurie tiesiai i darza seja balandzio menesi ir kokie porai geri uzauga.
Atsakyti
uz tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal galite rekomenduoti zirniu veisle, kad butu saldus.
Atsakyti
Ačiū už namučius naujus. Bet ir per dieną pridūzgėt doh.gif Jaučiasi, kad tuoj sėja.

QUOTE(adija5 @ 2013 01 28, 20:32)
Užsisakysiu counter,megaton,parel ir krauntman.Caramba jau turiu biggrin.gif Kaip matai,tiko drinks_cheers.gif Tiesa,o jie tokie smailiagalviai ir buvo?
Inkalk g.gif Kažin kokie tie teisingi tarpai tada gausis?Ir aplamai dar neaišku,ar paskui tas sėklas suklijuotas rytoj rasiu,kai nukišiu g.gif

Aš pernai 10 Caramba pasisėjau, Tokie ir buvo smailiagūžiai.

QUOTE(saintlina @ 2013 01 28, 21:38)
tokia didelė, o dar reklaminėm pasakom tiki..  biggrin.gif  Ne, šiaip ir man anos firmos daržovės patinka, tik šitie kažkaip nelabai buvo..

Man būtent tokie ir buvo kaip parašyta, ant pokelio thumbup.gif Lapai ploni, labai skanios salotos, anyta vienus lapus valgė, labai skanu sakė lotuliukas.gif thumbup.gif bet aš ir vėlokai juos sėjau gal birželio pabaigoj. Šiemet vėl sėsiu, bet per kelis kartus, kad būtų visą vasarą man jų.
Atsakyti