Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(diasaja @ 2013 01 30, 07:39)
Ar bandei sėti prieskonius šiltnamyje? Ar išdygo visi? Kai sėju tiesiai į daržo žemę prieskonius, man ne visi išdygsta. Planavau ant palangės susidaiginti šiemet.
parodyk bigsmile.gif


Nebandziau ax.gif Siemet pirmi metai bus... Lauke taip pat jie sunkiai dygsta doh.gif O namuose labai lepus-buna tik nuvirsta visi ant sono ir viskas... Man sake, kad siltnamyje labai gerai dygsta ir auga. Pabandysiu smile.gif

Neparodysiu... Kol kas... Pernai po visko issuko vyras. Siemet vel sumeistravos-tada idesiu foto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 01 30, 10:35)
tik 28km ir tik su 2  mirksiukas.gif....   baika  biggrin.gif


Na, nelabai baika... kai nori, zinoma, viska gali.. Bet man pernai gana sudetinga buvo vazineti, nors ir arciau-bet kai plynas laukas pas mus, nei kur prisesi normaliai, nei valgyt padarysi... Rudeni jau sakiau, kad kam as cia sau uzsikroviau taip doh.gif Tureciau as po langais viska bigsmile.gif Na, bet siemet vel neisivaizduoju kaip cia nieko nesesiu, neauginsiu, i zeme ranku nekisiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 30 sausio 2013 - 11:10
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 30, 11:10)
bet kai plynas laukas pas mus, nei kur prisesi normaliai, nei valgyt padarysi... Rudeni jau sakiau, kad kam as cia sau uzsikroviau taip doh.gif


aš tavo vietoje turbūt dar vasaros vidurio nesulaukus taip sakyčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 01 30)
tik 28km ir tik su 2  mirksiukas.gif....  baika  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Mano santykis 75:4 (km:vaikai)
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 01 30, 10:35)
tik 28km ir tik su 2  mirksiukas.gif....  baika  biggrin.gif

aha kai mazyle vasara metuku buvo o miegodavo tik po 1-1.5 h, o dar ir prudas prie pat tai zinai kaip priziuret reikejo doh.gif kai sunus augo tai super buvo tas tai knarkdavo po 4 h vezime viska apsidirbt galejau, o vat su princese tai kudos antys visur nueina ir apiena doh.gif

QUOTE(madmuazele @ 2013 01 30, 11:10)
Papildyta:
Na, nelabai baika... kai nori, zinoma, viska gali.. Bet man pernai gana sudetinga buvo vazineti, nors ir arciau-bet kai plynas laukas pas mus, nei kur prisesi normaliai, nei valgyt padarysi... Rudeni jau sakiau, kad kam as cia sau uzsikroviau taip doh.gif Tureciau as po langais viska bigsmile.gif Na, bet siemet vel neisivaizduoju kaip cia nieko nesesiu, neauginsiu, i zeme ranku nekisiu...

va va pas mus tas pats tai mes grize vakare nusikale dar valgyt rytoju ivaikams darydavom ir vel ryte su krepsiais vaziuodavom doh.gif nu vienu zodziu, bet malonumas nerealus ane madmuazele wink.gif o jus name gyvenat ir i sodyba vazinejat ar irgi bute bet nuoga sklypeli lankot??? rolleyes.gif

beja jus man pasakykit ka pries sejant reik kist i saldikli ar saldytuva??? ze*muoges ir??? g.gif nu niekaip nepamenu doh.gif
Atsakyti
Labuka
sakykit ar jau sėjat ką nors? Labai laukiu pavasario blush2.gif Pernai sakiau, kad jau daugiau neapsidėsiu palangių daigais, bet jau ir vėl niežti rankos kažką sėti, sodinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 30, 11:16)
aš tavo vietoje turbūt dar vasaros vidurio nesulaukus taip sakyčiau  unsure.gif

biggrin.gif

QUOTE(Ninkasi @ 2013 01 30, 11:22)
va va pas mus tas pats tai mes grize vakare nusikale dar valgyt rytoju ivaikams darydavom ir vel ryte su krepsiais vaziuodavom  doh.gif nu vienu zodziu, bet malonumas nerealus ane madmuazele wink.gif o jus name gyvenat ir i sodyba vazinejat ar irgi bute bet nuoga sklypeli lankot??? rolleyes.gif


Taip taip drinks_cheers.gif Tik kai paziuriu-pas tave maziukai abu doh.gif
Mes gyvenam bute ir vazinejam i nuoga sklypeli smile.gif Labai tikimes, kad greitu metu jis jau nebebus nuogas... Cia desimtmecio planas blush2.gif


QUOTE(*Vosylka* @ 2013 01 30, 11:22)
Labuka
sakykit ar jau sėjat ką nors? Labai laukiu pavasario blush2.gif Pernai sakiau, kad jau daugiau neapsidėsiu palangių daigais, bet jau ir vėl niežti rankos kažką sėti, sodinti blush2.gif


Tai, kad jau viskas paseta irnesakyk.gif Veluoji hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2013 01 30, 11:22)
kai sunus augo tai super buvo tas tai knarkdavo po 4 h vezime

beja jus man pasakykit ka pries sejant reik kist i saldikli ar saldytuva??? ze*muoges ir??? g.gif nu niekaip nepamenu  doh.gif


tokių vaikų iš viso nebūna schmoll.gif Būna tik tokie, kur nemiega visai ir nei minutei palikt negali.

nereikia žemuogių šaldyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 sausio 2013 - 11:40
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 30, 12:33)
Tai, kad jau viskas paseta irnesakyk.gif Veluoji hihihi.gif



nono.gif dar nė vienos sėklos nepasėjau... o kam skubėti?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 30, 11:33)
Tai, kad jau viskas paseta irnesakyk.gif Veluoji hihihi.gif


negąsdink žmogaus cool.gif
Vosylka, niekur nevėluoji, visa sėja dar kantriai laukia.

Papildyta:
QUOTE(matuke @ 2013 01 30, 11:21)
Mano santykis 75:4 (km:vaikai)
lotuliukas.gif


mdia... čia turbūt dar blogiau nei su dviem katėm važiuot.. nors nemaniau, kad taip gali būt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 sausio 2013 - 11:44
QUOTE(saintlina @ 2013 01 30, 12:43)
negąsdink žmogaus  cool.gif 
Vosylka, niekur nevėluoji, visa sėja dar kantriai laukia.

Tai vat, kad nenoriu per anksti, nes vyras jau ir taip bamba, kai palangės ir stalas apkrautas daigais. Aš daug nenoriu, bet nors kiek, nes sodyba toli, tai kažko ir neprisiauginsi.Daugiausia vietos užima pomidorai.O gal kokią gerą veislę sėjat porų?
Atsakyti
Winter Bandit-geriausi porai kokius esu auginusi ax.gif

Mano vyresnelis ir pabumbejo: "oooo, ir vel pas mane kambaryje miskas bus" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 30 sausio 2013 - 11:51
QUOTE(*Vosylka* @ 2013 01 30, 11:49)
O gal kokią gerą veislę sėjat porų?


aš pernai auginau šituos
http://www.balticsee...s...t&Itemid=27

Didžiuuliai užaugo, dėt neturėjau kur.
Šiemet bandysiu tuos antruosius iš šio puslapio.
Atsakyti