Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(karambole @ 2013 01 31, 12:33)
O sakykit, apie baklazanus yra kokia atskira tema, ar cia rasyt galima?


yra tema. Bet sulauksit atsakymo ir cia smile.gif
Atsakyti
Ar kaliaropes auginat,naudojat,valgot?
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 01 31, 13:23)
Ar kaliaropes auginat,naudojat,valgot?


neauginau iki siol. Bet siemet auginsiu. Kai buvau pas Jurgineli, ragavau, man visai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 31, 15:26)
neauginau iki siol. Bet siemet auginsiu. Kai buvau pas Jurgineli, ragavau, man visai patiko  smile.gif

drinks_cheers.gif Ir aš šiemet bandysiu, nes gavau dovanų sėklų rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus dėl ridikėlių 4u.gif

Aš irgi šiemet kaliaropes bandysiu augint ax.gif jei aišku atrasiu dar laisvos vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 31, 13:52)
todėl, kad matom kaip tos bobutės ekologiškai augina ir tarsi vienintelė galimybė, kai tuo tarpu yra daugiau vietų įsigyt  mirksiukas.gif


jeigu vienas kitas atvejis pasitaikė, kai nesąmones daro, tai nereiškia, kad visos taip daro. Tuo labiau dar nuo senatvės nenukvakę artimieji.. rolleyes.gif Ir nebūtina čia mirti iš juoko ir paryškintu šriftu dėstyt savo nuomonę .. doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 31 sausio 2013 - 14:29
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 31, 13:52)
todėl, kad matom kaip tos bobutės ekologiškai augina ir tarsi vienintelė galimybė, kai tuo tarpu yra daugiau vietų įsigyt  mirksiukas.gif

Mes irgi pirkom iš bobutės..nieko nematau tame baisaus smile.gif
Atsakyti
Pas bobulytes turguje gali pataikyti: arba pas ekologiskas, arba pas spekuliantes. Ekologiskos (ekologija siais laikais visi supranta skirtingai) augina ir pardavineja savo produkcija, o vat spekuliantes atsiveza is lenkijos cesnaku ir sako, taigi vaikeli mano sode augo smile.gif

Prisiskaiciau apie BS ir prisisakiau seklu. Dabar nagus nusigrausiu iki kitos savaites, gerai, kad ziema ilgus sugebu uzsiauginti, tai neprailgs vakarai biggrin.gif


O man dar klausimas del cesnaku zieminiu. Pirkau rudeni tikru lietuvisku zieminiu cesnaku (tuo tikiu), bet rudeni nepasisodinau, o dabar nevalgau tai ir gyvena jie pas mane nenaudojami. Gal kas zino - gal as juos si rudeni galesiu sodinti ar jie jau bus po vasaros sugede?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 01 31, 14:12)
jeigu vienas kitas atvejis pasitaikė, kai nesąmones daro, tai nereiškia, kad visos taip daro. Tuo labiau dar nuo senatvės nenukvakę artimieji..  rolleyes.gif Ir nebūtina čia mirti iš juoko..  doh.gif  tongue.gif

aplink mane 5 babytės, visos daro nesąmones ir viena tikrai žinau, kad turguj sėdi su savo bais ekologiškom daržovėm, braškėm ir prieskoninėmis žolelėmis. Todėl kaskart natūraliai juokas suima. Saviškėm jau pabodo pirštu badyt į netyčia paliktus pėdsakus (tarkim, trąšų maišeliai šalia vandens bačkų ar insekticidų pakuotės). Beje, su šypsena aš joms ten pirštu pagrūmoju, kad jos man savo gero nesiūlytų. Na, bet šiais laikais jaunimas nenori ekologiškų daržovių blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingiote @ 2013 01 31, 14:29)

O man dar klausimas del cesnaku zieminiu. Pirkau rudeni tikru lietuvisku zieminiu cesnaku (tuo tikiu), bet rudeni nepasisodinau, o dabar nevalgau tai ir gyvena jie pas mane nenaudojami. Gal kas zino - gal as juos si rudeni galesiu sodinti ar jie jau bus po vasaros sugede?


man rodos, geriau tu juos valgyt pradek. Labai abejoju, ar jie sulauks spalio smile.gif
Jei ne sudzius, tai sudygs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 01 31, 15:34)
aplink mane 5 babytės, visos daro nesąmones ir viena tikrai žinau, kad turguj sėdi su savo bais ekologiškom daržovėm, braškėm ir prieskoninėmis žolelėmis. Todėl kaskart natūraliai juokas suima. Saviškėm jau pabodo pirštu badyt į netyčia paliktus pėdsakus (tarkim, trąšų maišeliai šalia vandens bačkų ar insekticidų pakuotės). Beje, su šypsena aš joms ten pirštu pagrūmoju, kad jos man savo gero nesiūlytų. Na, bet šiais laikais jaunimas nenori ekologiškų daržovių  blush2.gif  biggrin.gif


taip, yra visokių, nesiginčysiu. Bet jeigu ir nusipirks žmogus iš tokios babytės cheminėm trąšom patręštų česnakų, ar artimieji pasiūlys, manau, kad ne tragedija. Vėliau užsiaugins savo pagal savo norą- ekologiškai ar nelabai... rolleyes.gif

Atsakyti
Ai baikit su savo ekologija... Kiba ka mes savo auginam ekologiska? ax.gif Jau nervina tas zodis.. As nemazai prekiu perku eko zenklu pazymetu, sertifikuoti ir visaip kitaip -uotu... Bet tai ka mes auginam tikrai neekologiska smile.gif

Prisipirkau dar svogunu lotuliukas.gif Pirkau ilgam laikymui, "auksinius". Dar zirniu kur rekomendavot nusipirkau-Markana. Apie Oskar pamirsau blush2.gif Dar morku "rainbow" paemiau... kazkaip taip graziai jos i mane ziurejo.
Atsakyti