Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(matuke @ 2013 02 01, 10:24)
As irgi juos pastebejau, o kssnepatiko? Tiesiog neskanu? Mano vaikai taiviskavalgo, svarbi norx kiek kad butu panasu i uoga, tai mastui mazu verta kur pasonej paset


NA, neskanus jie.. tiksliau beskoniai kazkokie.. o kai ilgiau paauga-tai sumedeje... uogos ir beskones.. Neturiu net kur ju panaudoti. Nebent papuosimui, kaip rase cia kuri..
Verciau paprastuju spinatu paseti, o ir didesni lapukai siu.
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2013 01 31, 23:51)
Gal kas nors rabarbarus sodinote? gal sėklų kur užmatėte?


seklu pirkau pernai kazkuriam prekybos centre. Ko gero, Senukuose.. centus tas pakelis kainavo, net neturejau dideliu vilciu ko nors is jo sulaukt. Daiginau dezutej siltnamy. Sudygo ir augo puikiai. Apdalinau ir kaimynus, nes daugoka ten ju buvo.
Persodinti truputi kaprizijosi, kai kurie protestuodami isvis padejo sauksta, bet dalis visgi prigijo ir augo. Pernai dar nevalgem, bet siemet jau tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Tau geriau sekesi biggrin.gif Galesi kepti pyragus su braskem ir rabarbarais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 01, 10:57)
seklu pirkau pernai kazkuriam prekybos centre. Ko gero, Senukuose.. centus tas pakelis kainavo, net neturejau dideliu vilciu ko nors is jo sulaukt. Daiginau dezutej siltnamy. Sudygo ir augo puikiai. Apdalinau ir kaimynus, nes daugoka ten ju buvo.
Persodinti  truputi kaprizijosi, kai kurie protestuodami isvis padejo sauksta, bet dalis visgi prigijo ir augo. Pernai dar nevalgem, bet siemet jau tikiuosi  smile.gif


Ačiū, ryt reiks palėkti.
ir kompotas skanus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visadaten: 01 vasario 2013 - 11:05
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 01, 11:01)
Tau geriau sekesi biggrin.gif Galesi kepti pyragus su braskem ir rabarbarais bigsmile.gif


tikiuosi smile.gif
Atsakyti
rabarbarų ir aš turiu palikimo gavus smile.gif užtenka ir kompotui ir pyragui smile.gif

norėjau paklaust, kaip bulves sodinat? pas mane labai nedidelis tas plotelis, pernai iš kaimynų vagotuvą skolinom, bet derlius labai menkas buvo. užpuolė maras ir valgėm ne bulves, o bulviukus smile.gif nukasus užsėjau grikiais. vyras kėsinas art mano žemę, aš piestu stoju. tik va, kaip bulves pasodint? su kastuvu? nes vagotuvui turbūt bus per kieta žemė g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Kol nesidomejau, auginau 5 dalykus ir buvo gana, siemet bus kokie 25 ir dar mazai bus, tik va kur talpinti viska g.gif biggrin.gif

O jei bandyt eksperimentuoti ir bulves siemet auginti maisuose, skaiciau zurnale straipsni apie netradicini bulviu auginima, pomidoru temoj maciau taip pomidorus augino g.gif Kuo arciau pavasaris, tuo daugiau pagundu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 01 vasario 2013 - 12:40
QUOTE(Kulke @ 2013 02 01, 12:37)
Laba diena  smile.gif
Kol nesidomejau, auginau 5 dalykus ir buvo, gana, siemet bus kokie 25 ir dar mazai bus, tik va kur talpinti viska  g.gif  biggrin.gif

Ta pati situacija, tai kad azartą kaip pagauni biggrin.gif . Mano mama stebisi kur aš tiek sutalpinsiu, o kai paprašiau kad nupirktu tik žirnių sėklų, tai nuėjus tiek pripirko blink.gif ir dar ko net neprašiau (azartą pagavo lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(visadaten @ 2013 02 01, 00:51)
Gal kas nors rabarbarus sodinote? gal sėklų kur užmatėte?

As auginuosi. Seklos buvo lietuviskos, pacios paprasciausios. Sejau nelabai tikedama, kad kas nors gausis smile.gif . Pasejau i lysves pakrasti ir pamirsau, tik rudeniop, darza tvarkydama prisiminiau kieno tie lapai gali but biggrin.gif. Pavasari persodinau i nuolatine vieta ir auga sau, kokie ketvirti metai jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 01, 12:45)
As auginuosi. Seklos buvo lietuviskos, pacios paprasciausios. Sejau nelabai tikedama, kad kas nors gausis  smile.gif . Pasejau i lysves pakrasti ir pamirsau, tik rudeniop, darza tvarkydama prisiminiau kieno tie lapai gali but  biggrin.gif. Pavasari persodinau i nuolatine vieta ir auga sau, kokie ketvirti metai jau  mirksiukas.gif

pabandysiu 4u.gif , man jie ir su cukrumi labai skanūs, (vaikystės prisiminimai, kaime, pas močiutę) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 02 01, 12:12)
...tik va, kaip bulves pasodint? su kastuvu? nes vagotuvui turbūt bus per kieta žemė  g.gif


pas mus pagrindiniam lauke sodina traktorius. Bet turim ploteli sode, kur tarp vaismedziu traktoriui jau ner sansu ivaziuot. Tai ten lopineli zmes apsodinam ankstyvosiomis bulvemis. Pradzioj su kultivatorium pasivaikstau, o paskui vageles su kastuvu pasidarau.

Papildyta:
QUOTE(visadaten @ 2013 02 01, 12:55)
man jie ir su cukrumi labai skanūs, (vaikystės prisiminimai, kaime, pas močiutę) ax.gif


vaikystej rabarbarai su cukrum ir man skanu buvo, bet kazkodel dabar ta rugstybe prisiminus net siurpas pereina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 vasario 2013 - 13:17
QUOTE(saintlina @ 2013 02 01, 13:09)
vaikystej ir man rabarbarai su cukrum ir man skanu buvo, bet kazkodel dabar ta rugstybe prisiminus net siurpas pereina  biggrin.gif

lotuliukas.gif man ir, kai rašiau jau tyso seilės.
Atsakyti