Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 03, 21:15)
dabar kalbant apie svogunus. Kokius rekomenduotumet svogunus laiskams? na kaip buna kruminiai svogunai, kur daug laisku is vienos galvos islinde buna  g.gif  Cia gal ties ale salotai vadinami tokie buna?

Laiskams is BS uzsakiau laiskiniu svogunu PARADE
Atsakyti
pas mane sklype auga kaip sakau- palikimas bobutės- žieminiai laiškiniai svogūnai, skint galima jau gana anksti, dažnai velykoms jau skanauja kas mėgsta. galvučių ten kaip ir nėra, tik laiškai, kupstas tankus ir vis didėja ( gaila kad aš to brudo nevalgau), valgomi būna iki pat šalnų. Mb patinka, nei kirmija, nei kas jiems darosi. bet jau veislės tai nepasakysiu, kai pirkom sodybą buvo jau ten, sakė aplinkiniai tokius dėl laiškų augina jau daug daug metų. laiškai gana smulkūs, bet ilgi,20- 30cm ir daugiau-žiūrint kur auga.
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2013 02 03, 22:36)
Pažiūrėjau pernai metų užrašus - vieni salierai sėti  vasario pradžioje, kiti - kovo 4. Tai tie vėlesni daug tvirtesni buvo, vasariniai patįso ant palangės konkrečiai. Nors rezultatas rudenį vienodas. šiemet irgi vėliau sėsiu.
Duok ženklą kada jau maždaug svogūnams, bandysiu prisiderinti prie tavo nuotaikos ax.gif

Pas mane jie labai ilgos vegetacijos... laikysiu po lempa tada ax.gif
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif busiu kelrode zvaigzde.
Paskaiciau apie Exibition svogunus-kuo didesnes galvas nori uzauginti, tuo anksciau reikia seti.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 03, 18:42)
Citrinvyčio sėklų idėjo sonis.lt: http://www.sonis.lt/...litel-01-g.html
Nelepus visai,

dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 03, 18:52)
"Miata bolotnaja"  ir as auginau pernai-labai skani arbatairlabai graziai atrodo ji smile.gif  Dar "Melisa Meksikanskaja" auginau-taip pat puose darza :)Tikiuosi abi ir kitamet augs.

Kur yra pirkti siu seklu?
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 03, 19:01)
O gal bandyti siemet issinuomoti ir ziureti ar vertas reikalo daiktas investicijai piniginei  g.gif

Tikrai geriau pirma išsinuomuok gal ax.gif Pernai maniškis norėjo pirkt,nes naudosis nesinaudos,ale kaip mažas vaikas labai džiaugiasi, kiek jis visko su varikliais ir be jų garaže turi . Tai lyg iš Ramirent filialo valandai išsinuomavo,patampė ten bile kaip,nusispjovė ir nusprendė,kad nuo tokio darbo ir arkliai dvesia karsta.gif Šiemet jau apie kažkokį mini traktoriuką su visais padargais mąsto,kai užsiminiau,kad reiks daržus praplėst g.gif Jau ir žolę nupjaus,ir iškultivuos,ir išdrapakuos,ir dar sniegą žiemą nusistumdys,net kostiumo nenusivilkęs doh.gif Reiks ieškot kur išnuomuot pradžiai ...
Atsakyti
Ar svogūnus sėjinukus (ropelėmis) esate pirkę iš sonio? Kažin ar kokybiški jie būna? Ir dar mano pernykščiai česnakai pradėjo dygti. Aš juos valgymui noriu pasilaikyt. Jei užsišaldyčiau, kažin ar išsilaikytų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2013 02 04, 02:32)
Ir dar mano pernykščiai česnakai pradėjo dygti. Aš juos valgymui noriu pasilaikyt. Jei užsišaldyčiau, kažin ar išsilaikytų? g.gif

Per šilta,matyt,todėl ir dygsta.Nors mano česnakai šiemet pirmą kartą per tris metus ūkininkavimo irgi pradėjo dygt,nors laikomi vienodai-arba per vėlai nuėmiau,arba ankstyvas pavasaris bus biggrin.gif
Nulupu,supjaustau arba sutarkuoju ir į šaldiklį-ko jiems nesilaikyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 02 04, 04:05)
Per šilta,matyt,todėl ir dygsta.Nors mano česnakai šiemet pirmą kartą per tris metus ūkininkavimo irgi pradėjo dygt,nors laikomi vienodai-arba per vėlai nuėmiau,arba ankstyvas pavasaris bus biggrin.gif
Nulupu,supjaustau arba sutarkuoju ir į šaldiklį-ko jiems nesilaikyt ax.gif

Aišku, taip ir darysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulė @ 2013 02 03, 23:13)
na su tuo kultivatoriuku tai tikrai darbas ne moteriai, kai mačiau kaip MB paskui jį bėga vos iš juoko nenumiriau  lotuliukas.gif  Jį suvaldyti reik nemažai jėgos. Šiemet sakė sukas ir su rankiniu kultivatoriuku papurens  ax.gif štai tokiu http://pigu.lt/sodo_...koto?id=3889613



QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 03, 23:19)
na man tie rankiniai tai nuo grėblio nedaug skiriasi, gaila darbo, o jei žemė kietesnė tai jau grėblys patogesnis. nors galiu klysti. bet tie benzininiai tai tikrai gėris, išsinuomokit dienai iš senukų kokių,patys pamatysit- daug laiko susitaupys


Bandysim nuomotis, nes su tuo rankiniu, tai sviezios velenos neatkelsim. Kazka reiks mastyti smile.gif Gales MB pasportuoti su benzininiu smile.gif Sake svorio jau nori numesti ir pan... rolleyes.gif
QUOTE(matuke @ 2013 02 03, 23:39)
Laiskams is BS uzsakiau laiskiniu svogunu PARADE

O situos is anksto indeliuose namie auginate ar kaip?

QUOTE(adija5 @ 2013 02 04, 02:00)
Tikrai geriau pirma išsinuomuok gal ax.gif Pernai maniškis norėjo pirkt,nes naudosis nesinaudos,ale kaip mažas vaikas labai džiaugiasi, kiek jis visko su varikliais ir be jų garaže turi . Tai lyg iš Ramirent filialo valandai išsinuomavo,patampė ten bile kaip,nusispjovė ir nusprendė,kad nuo tokio darbo ir arkliai dvesia karsta.gif Šiemet jau apie kažkokį mini traktoriuką su visais padargais mąsto,kai užsiminiau,kad reiks daržus praplėst g.gif Jau ir žolę nupjaus,ir iškultivuos,ir išdrapakuos,ir dar sniegą žiemą nusistumdys,net kostiumo nenusivilkęs doh.gif Reiks ieškot kur išnuomuot pradžiai ...

Tie mini traktoriukai geris, bet abejoju ar tam mano plote su traktoriuku isisuks bet kokiu kas nors g.gif Ten jauni vaismedziai aplink auga, tai baisu,kad neislauzyt smile.gif

Prisikaiciau daug gerio apie Citrinvyti, bet galvoju,kad neturesiu as jam kur duoti vyniotis g.gif Jei reikia 3 metru aukscio metaliniu atramu, tai blink.gif
Atsakyti
Mano citrinvytis dar aukštesnis, nei 3m. Kiltų į viršų, bet jau namelio stogas - nėra toliau kur pritvirtinti..tai lenkiasi į apačią.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2013 02 04, 09:04)
Mano citrinvytis dar aukštesnis, nei 3m. Kiltų į viršų, bet jau namelio stogas - nėra toliau kur pritvirtinti..tai lenkiasi į apačią.

o jus namo siena leidziate lipti? g.gif
Atsakyti