Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
amba41
QUOTE(leibel @ 2013 02 05, 10:18)
kur galima nusipirkti ežiuolės?  g.gif
jūs dažnai minit BS o kas tai yra? blush2.gif
*

Raudonžiedžių ežiuolių sėklų galite nusipirkti beveik bet kurioje sėklų parduotuvėje.
Norint įdomesnių, irgi galima pasirinkti - http://www.e-seklos.lt/lt?sq=e%C5%BEiuol
BS - http://www.balticseeds.eu/
Kulke
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 05, 10:25)
tik prisedau prie pc ir is karto toks geras postas is ryto  bigsmile.gif  tai nepirksiu tada seklu as  schmoll.gif  lauksiu geriau ziniu is Jusu  smile.gif
*

Su eziuolem jau pasimokiau, sejau seklom,triju skirtingu rusiu, ne velnio nesudygo schmoll.gif Nezinau, gal ka ngerai dariau, gal jom kokios stratifikacijos reik, ar dar ko g.gif Gal jas is rudens reik set, nes as sejau vasara g.gif
Grazuoles man jos, bet jau su seklom is vis sunku cackintis, geriau jau norimo augalo daigeli nusipirkti.
jolituxxx
QUOTE(laimulė @ 2013 02 05, 11:05)
ir dar kokios gražios, man patinka kai augalai ne tik gražūs, darže ir gėlyne, bet ir naudingi. Ačiū už informaciją reikės būtinai įsigyti.
*

Ir dar jos ilgai žydi bigsmile.gif
Regila
Baltažiedę ir rausvažiedę turiu.
jolituxxx
QUOTE(Kulke @ 2013 02 05, 12:21)
Su eziuolem jau pasimokiau, sejau seklom,triju skirtingu rusiu, ne velnio nesudygo  schmoll.gif  Nezinau, gal ka ngerai dariau, gal jom kokios stratifikacijos reik, ar dar ko  g.gif  Gal jas is rudens reik set, nes as sejau vasara  g.gif
Grazuoles man jos, bet jau su seklom is vis sunku cackintis, geriau jau norimo augalo daigeli nusipirkti.
*

Nu kad nereikia, aš prieš kokius 4 metus jas pasisėjau ir gerai dygo pavasarį be jokių papildomų paruošimų. Bet jau nebepamenu kokia sėklų firma buvo g.gif Turiu pasirinkusi sėklų, bet dar netikrinau ar daigios.
amba41
QUOTE(Kulke @ 2013 02 05, 12:21)
Su eziuolem jau pasimokiau, sejau seklom,triju skirtingu rusiu, ne velnio nesudygo  schmoll.gif  Nezinau, gal ka ngerai dariau, gal jom kokios stratifikacijos reik, ar dar ko  g.gif  Gal jas is rudens reik set, nes as sejau vasara  g.gif
*

Gal ir iš rudens sėti reikia, nes pas mane pačios prisisėja kasmet, nes palieku "ežiukų" dėl gražumo. Tenka išravėti , jei pavasarį rečiau papurenu žemę. Taip ir atsinaujinu, nes jos nėra labai ilgaamžės. Nors pernai apvasarį sėjau geltonžiedes, tai pridygo pakankamai . Kokie 40% sudygo.
*Aukse*
QUOTE(Kulke @ 2013 02 05, 13:21)
*

gavau sarasa is Regilos su nuotraukom augaliuku, ka ji augina bigsmile.gif wub.gif Jau susidariau savo noru sarasa, itraukus ir eziuoles thumbup.gif Jau tiek gerio ten pas ja yra visokio,kad seile nutyso atsidarius sarasa wub.gif thumbup.gif Tikra saunuole 4u.gif
Kulke
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 05, 12:45)
gavau sarasa is Regilos su nuotraukom augaliuku, ka ji augina  bigsmile.gif  wub.gif  Jau susidariau savo noru sarasa, itraukus ir eziuoles  thumbup.gif  Jau tiek gerio ten pas ja yra visokio,kad seile nutyso atsidarius sarasa  wub.gif  thumbup.gif  Tikra saunuole  4u.gif
*

Och! Ir as noriu! blush2.gif
*Aukse*
QUOTE(Kulke @ 2013 02 05, 14:13)
Och! Ir as noriu! blush2.gif
*

Parasykite savo e-maila i AZ jai ir atsiust turetu 4u.gif
Alekto
Aš vėl su klausimu biggrin.gif Saldžioji bulvė,tai tas pats topinambas ar ne? Nes randu,kad vienur vadina batatu,kitur jau topinambu. Kaip ten iš tikro gal kas žino g.gif ?

Viską pati radau ir išsiaiškinau biggrin.gif
*Aukse*
QUOTE(Alekto @ 2013 02 05, 15:16)
Aš vėl su klausimu biggrin.gif  Saldžioji bulvė,tai tas pats topinambas ar ne? Nes randu,kad vienur vadina batatu,kitur jau topinambu. Kaip ten iš tikro gal kas žino g.gif ?
*

kiek skaiciau, tai tas pats. Dar vadinama ziemine bulve smile.gif
Alekto
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 05, 14:29)
kiek skaiciau, tai tas pats. Dar vadinama ziemine bulve  smile.gif
*

Ne tas pats visgi mirksiukas.gif Bandysiu pažaist šiemet. Rašo,kad gražus vijoklis būna biggrin.gif

Radau net Regilos pasisakymą labai seną biggrin.gif Todėl dar paklausiu biggrin.gif ar augs lauke tas batatas? Ar verta surizikuot?
Kulke
QUOTE(Alekto @ 2013 02 05, 14:30)
Ne tas pats visgi mirksiukas.gif  Bandysiu pažaist šiemet. Rašo,kad gražus vijoklis būna biggrin.gif

Radau net Regilos pasisakymą labai seną biggrin.gif Todėl dar paklausiu biggrin.gif ar augs lauke tas batatas? Ar verta surizikuot?
*

Jeigu neklystu, tai pas mane tas vijoklis auga! O as tiek laiko nezinojau, kas tai per vienas! Keikiu as ji tris metus doh.gif Piktybiskesnio augalo dar nesu sutikusi doh.gif Gerai tik tai, kad jis auga pas mane kur komposto konteineris stovi.
*Aukse*
QUOTE(Alekto @ 2013 02 05, 15:30)
Ne tas pats visgi mirksiukas.gif  Bandysiu pažaist šiemet. Rašo,kad gražus vijoklis būna biggrin.gif

*

Puikiausiai auga lauke tos ziemines bulves smile.gif O del Batato tai nezinau lotuliukas.gif Nes batatas ar topinambas, tai daug kur vos ne taip pat vadina doh.gif
vasarema
QUOTE(Alekto @ 2013 02 05, 14:30)

*

Tikrai auga be ypatingos priežiūros. Pas mus augo ten, kur šiltnamį vėliau pasistatėm. Perkasdami žemę, vyrai išmetė į tokią šlapią pievą visas šaknis. Dabar ten jie auga ir vis šiltnamyje randasi, tiesiog neaišku iš kur.
laurindre
Tai cia augumas tikriausiai kalbate apie topinambus, ziemines bulves. Nes jie tikrai kaip piktzoes, karta isigijes negali atsikratyti. Bet auginti tikrai verta, nes jie ir skanus ir turi daug vertingu savybiu. Tik ma visai nepatiko termiskai apdrotu skonis. Zaliaman daug skanesne, primena sviezius rieutus 4u.gif
Batatai -saldziosios bulves, ju ir isvaizda visai kita. parduotuvese ju yra pirkti,ji panasi i bulve, bet oranzines spalvos.
vasarema
Topinambai nevijuokliniai, na, kaip saulėgrąža auga ir gumbai valgomi. Batatai -vijokliai ir, pas mane bent, bulvytės mažesnės. Gal kad priežiūros negauna blush2.gif Pirkau tikrai kaip Batatą. Topinambus valgom, batato nebandžiau.
karambole
Ta proga, kad Maximoj nuolaida seklos buvo, visokiu idomesniu darzoviu paemiau paeksperimentuot blush2.gif. Kininis bastutis Pak-Choi, japoniskosios garstycios Mizuna, seriuotieji melionai (latviskai pavadinimas gerai skamba Ežu Gurkis) biggrin.gif. Gal kas bandet auginti sias darzoves?
georgiana
merginos ar kuri lanketes siame puslapyje ar verta gilintis?
http://www.supersadovnik.ru/plant_find.aspx
vilka11
Sveikos noriu pakalusti, ar daug ir kokias prieskonines darzoves auginate?
Kas per daiktas yra KINZA, kaip Lietuviskai skambetu sis pavadinimas?
Daug kur Rusiskuose receptuose minimas sis pavadinimas, noreciau uzsiauginti ir as. Gal kas auginote?
madmuazele
QUOTE(vilka11 @ 2013 02 05, 17:27)
Daug kur Rusiskuose receptuose minimas sis pavadinimas, noreciau uzsiauginti ir as. Gal kas auginote?
*

Tai lapine kalendra smile.gif Auginau, bet mazai kur naudojau.. Labai ryskus skonis jos.
zujka
QUOTE(vilka11 @ 2013 02 05, 17:27)
*

Kalendra
vilka11
Madmuazele, Zujka
aciu, nes visai pasimeciau, nezinodama ko ieskoti.
georgiana
As Kalendros turiu arbatini puoduka rinkus is pernai, rezultatas: per metus taip ir nepanaudojau, tik kelias seklytes dejau kaip vytinau kiaulienos mazaja filiuke, o siaip neuzkabino sis prieskonis mane 4u.gif
madmuazele
georgiana, jus kalbate apie blakine kalendra smile.gif O vilka apie lapine, kurios lapai naudojami maisto ruosimui...
Alekto
Oi,blakinė kalendra tai tik priešams atbaidyt lotuliukas.gif bet kol darže auga biggrin.gif nors jaučiu irgi kažkurios dalys maistui naudojamos g.gif
karambole
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 05, 19:00)
georgiana, jus kalbate apie blakine kalendra smile.gif O vilka apie lapine, kurios lapai naudojami maisto ruosimui...
*

Bet kuriuo atveju abieju lapai blakem atsiduoda doh.gif. sejau pernai, nes viena pazistama i salotas idejus buvo, tai pasirode l. skanu, bet ji IKI pirko. Siltnamines ir lieka siltnaminem, nes maniskiu is darzo buvo toks intensyvus skonis ir kvapas, kad nelabai imanoma buvo valgyt. Kalendru seklos kitas dalykas thumbup.gif. Na bet lapai doh.gif. Cia jau megeju reikia but lotuliukas.gif .
laurindre
Man ji nebent mesai marinuoti. Siaip tikrai tik megejui. Bet seklas daznai naudoju marinatams, sriuboms. padazams thumbup.gif
Regila
Japoniškas garstyčias pernai auginau. Kai jų nedaug dedi prie pomidorų-visai nieko. Už grąžgarstvę man skaniau. Tos tai nekenčiu. Vien rankos smirda kai aplink raviu..
Batatas ir topinambas labai skirtingos daržovės. Batatą auginau užpernai ar kokiais metais atgal. Graži bulvė, bet skonis ganėtinai prastas. Mėsytė graži geltona, bet tik tiek. Pabandyt augint galima, nes tik auginant patyrimas ateina. O be to naujovės žavi.
Topinambus auginam gal triek metų, kiek sodas yra. Iš pradžių augo žydinčios ir smarkiai besiplečiančios. Šiuo metu turim nežydinčias. Ūgis neišpasakytas..pernai žiūrėjom kuris aukštesnis, topinambas ar saldžiavaisis putinas..kad gal lygiosios..Jos patinka tuo, kad kulturingesnės, ne taip išbėgioja.
Para
QUOTE(laurindre @ 2013 02 05, 21:19)
Man ji nebent mesai marinuoti. Siaip tikrai tik megejui. Bet seklas daznai naudoju marinatams, sriuboms. padazams thumbup.gif
*

Aš taip pat kalendrų sėklas marinatams naudoju, ypač agurkams, kartu su garstyčiomis.

P.S. Ir dar, jos labai sveika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
vilka11
As esu valgiusi kebabus is farso, keptus ant lauzo, kur kalendros ir petrazoles dedami labai dideli kiekiai , tai man buvo labai skanu, todel ir noriu uzsiauginti, o seklas naudoju marinuojant agurkus, man labai patinaka
yerena
QUOTE(karambole @ 2013 02 05, 17:48)
...kininis bastutis Pak-Choi, japoniskosios garstycios Mizuna...
*

Pak Choi (iš kopūstinių) labai populiarus Azijos virtuvėje- skanu šviežias ar porą sekundžių pakepintas arba sriubose. Labai daug jų sunaudoju į spring rolls.
Mizuna- plėšytais lapeliais, skoniu primena garstyčias. Norint turėti visą vasarą reiktų pastoviai, kas keletą savaičių sėti. Karštomis savaitėmis labai greitai leidžia žiedynus, kaip ir pak choi. Sėjau lauke, augo puikiai iki šalnų.
uolma
QUOTE(Regila @ 2013 02 05, 10:22)
Ežiuolių nuo pavasario galėsiu pasiūlyti pačių augalų, kurie šiemet žydės ir galėsit galvučių prisiskinti.. ir ne tik ežiuolių.
*

Gal kartais ir meškinio česnako turėsit? nes sotuju pirma į eilę. mirksiukas.gif
Alekto
Aš tai žymiuosi, pas ką į svečius važiuosiu biggrin.gif Diasaja, Regila, dar būtų faina Saintlinos kalakutus aplankyt, kartu pasisupt hihihi.gif
saintlina
QUOTE(Alekto @ 2013 02 06, 08:36)
dar būtų faina Saintlinos kalakutus aplankyt, kartu pasisupt hihihi.gif
*

tai reiks anksčiau važiuot, kol bus įmanona dar juos prastumdyt, kad iki sūpynių prieit biggrin.gif

Bet koks oras šiandien wub.gif Tikras pavasaris wub.gif
Alekto
QUOTE(saintlina @ 2013 02 06, 08:44)
tai reiks anksčiau važiuot, kol bus įmanona dar juos prastumdyt, kad iki sūpynių prieit  biggrin.gif 

Bet koks oras šiandien  wub.gif  Tikras pavasaris  wub.gif
*

biggrin.gif

O pas mus sninga doh.gif
laimulė
klausiau ŽS apie česnako sėklas tai sakė neturi tokių, tik rudenį žieminių česnakų atveža pas juos, kitoj sėklų parduotuvėj pasiūlė askalonių česnakų sėklyčių, ar esat kuri tokius auginusios, ar patiko?
Para
Gal kas auginate Pekino kopūstus, nes man nepavyksta jų tokių kaip parduotuvėje užsiauginti blink.gif g.gif . Pasidalinkite patirtimi.
saulyte33
QUOTE(Para @ 2013 02 06, 10:58)
Gal kas auginate Pekino kopūstus, nes man nepavyksta jų tokių kaip parduotuvėje užsiauginti  blink.gif  g.gif . Pasidalinkite patirtimi.
*

Sveikos, gavau iš www.sonis.lt užsakymą. Pristatė greitai, bet dovanėlės nebuvo blush2.gif Ar esate užsakinėję iš jų svogūnų sodinukus? Kokie atsiliepimai?
Algyte
http://bukimevieningi.webnode.com/products...hMnZS4.facebook nezinau ar atidarys nuoroda, ten reportazas apie draudimus augintis savo darzoves valstijose, rusu k.
*Aukse*
QUOTE(saulyte33 @ 2013 02 06, 10:24)
Sveikos, gavau iš www.sonis.lt užsakymą. Pristatė greitai, bet dovanėlės nebuvo blush2.gif
*

Pora kartu is ju uzsakinejau, tai dovanom nelepina jie klientu biggrin.gif Uzsakinejus esu braskiu daigus is ju, tai labai patenkinta kokybe ir derliu turejau jau tais paciais metais. labai grazus krumai ir uogytes skanios smile.gif
Para
QUOTE(Algyte @ 2013 02 06, 11:24)
http://bukimevieningi.webnode.com/products...hMnZS4.facebook nezinau ar atidarys nuoroda, ten reportazas apie draudimus augintis savo darzoves valstijose, rusu k.
*

Reportažą atidarė. Ten kažkokie kliedesiai schmoll.gif Gal balandžio 1 reportažas?
zujka
Skamba pompastiškai, bet po truputi viskas taip ir vyksta.

http://www.zemesukis.com/augalininkyste/se...tis-t11930.html
Gaudvilė
QUOTE(laimulė @ 2013 02 06, 08:48)
klausiau ŽS apie česnako sėklas tai sakė neturi tokių, tik rudenį žieminių česnakų atveža pas juos, kitoj sėklų parduotuvėj pasiūlė askalonių česnakų sėklyčių, ar esat kuri tokius auginusios, ar patiko?
*

Tačiau skonis - svogūnų. Tik skiltelių išsidėstymas primena česnakus 4u.gif

QUOTE(Algyte @ 2013 02 06, 09:24)
*

O Jūs pati minėtą įstatymą skaitėt? g.gif 'Ant greičio' radau pataisas - labai daug psl, tačiau kiek užteko kantrybės prabraukt pirštu, tai ten tokio tipo draudimų neradau. O ir pats reportažas, hmm, nerimtas tongue.gif
Algyte
Netik neskaiciau, bet ir neieskojau. Mane paralyziuoja net mintys apie tokios situacijos gresme. Tikejaus kad labiau ismanancios pakomentuos ax.gif nes siaip kalba jau keliskart buvo pradeta, kai ejo straipsniai apie draudimus mainytis seklomis, bet niekas nesukonkretino
saintlina
QUOTE(Para @ 2013 02 06, 08:58)
Gal kas auginate Pekino kopūstus, nes man nepavyksta jų tokių kaip parduotuvėje užsiauginti  blink.gif  g.gif . Pasidalinkite patirtimi.
*

Tik esu skaičius, kad jiems reikia 'trumpos dienos'. Tai arba anksti pavasarį augint, arba jau į vasaros galą. Buvau galvojus pernai rudeniop pasisodinti, bet visai pamiršau smile.gif
Gaudvilė
QUOTE(Algyte @ 2013 02 06, 10:13)
Netik neskaiciau, bet ir neieskojau. Mane paralyziuoja net mintys apie tokios situacijos gresme. Tikejaus kad labiau ismanancios pakomentuos  ax.gif nes siaip kalba jau keliskart buvo pradeta, kai ejo straipsniai apie draudimus mainytis seklomis, bet niekas nesukonkretino
*

visur baubus matot?
ar slaptose tarnybose dirbat? biggrin.gif

Vienok, ne tokie draudimai buvo apeinami, baikė irnesakyk.gif
saulyte33
Gal naudojote tokį preparatą? Ar pasiteisino? smile.gif
http://www.sonis.lt/lt/biopreparatai/3055-...9032170116.html
visadaten
QUOTE(Para @ 2013 02 06, 08:58)
*

Bandysiu ir aš, smile.gif kelias sėklytes jau pasodinau, kitas sėsiu vasario pabaigoje, ir dar tiesiai į dirvą pabandysiu.
tany
QUOTE(saintlina @ 2013 02 06, 10:23)
Tik esu skaičius, kad jiems reikia 'trumpos dienos'. Tai arba anksti pavasarį augint, arba jau į vasaros galą. Buvau galvojus pernai rudeniop pasisodinti, bet visai pamiršau  smile.gif
*

o tai kada seti? pavasariui
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.