Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

As esu valgiusi kebabus is farso, keptus ant lauzo, kur kalendros ir petrazoles dedami labai dideli kiekiai , tai man buvo labai skanu, todel ir noriu uzsiauginti, o seklas naudoju marinuojant agurkus, man labai patinaka
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 05, 17:48)
...kininis bastutis Pak-Choi, japoniskosios garstycios Mizuna...

Pak Choi (iš kopūstinių) labai populiarus Azijos virtuvėje- skanu šviežias ar porą sekundžių pakepintas arba sriubose. Labai daug jų sunaudoju į spring rolls.
Mizuna- plėšytais lapeliais, skoniu primena garstyčias. Norint turėti visą vasarą reiktų pastoviai, kas keletą savaičių sėti. Karštomis savaitėmis labai greitai leidžia žiedynus, kaip ir pak choi. Sėjau lauke, augo puikiai iki šalnų.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2013 02 05, 10:22)
Ežiuolių nuo pavasario galėsiu pasiūlyti pačių augalų, kurie šiemet žydės ir galėsit galvučių prisiskinti.. ir ne tik ežiuolių.


Gal kartais ir meškinio česnako turėsit? nes sotuju pirma į eilę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai žymiuosi, pas ką į svečius važiuosiu biggrin.gif Diasaja, Regila, dar būtų faina Saintlinos kalakutus aplankyt, kartu pasisupt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 02 06, 08:36)
dar būtų faina Saintlinos kalakutus aplankyt, kartu pasisupt hihihi.gif


tai reiks anksčiau važiuot, kol bus įmanona dar juos prastumdyt, kad iki sūpynių prieit biggrin.gif

Bet koks oras šiandien wub.gif Tikras pavasaris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 06, 08:44)
tai reiks anksčiau važiuot, kol bus įmanona dar juos prastumdyt, kad iki sūpynių prieit  biggrin.gif 

Bet koks oras šiandien  wub.gif  Tikras pavasaris  wub.gif


biggrin.gif

O pas mus sninga doh.gif
Atsakyti
klausiau ŽS apie česnako sėklas tai sakė neturi tokių, tik rudenį žieminių česnakų atveža pas juos, kitoj sėklų parduotuvėj pasiūlė askalonių česnakų sėklyčių, ar esat kuri tokius auginusios, ar patiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimulė: 06 vasario 2013 - 08:48
Gal kas auginate Pekino kopūstus, nes man nepavyksta jų tokių kaip parduotuvėje užsiauginti blink.gif g.gif . Pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2013 02 06, 10:58)
Gal kas auginate Pekino kopūstus, nes man nepavyksta jų tokių kaip parduotuvėje užsiauginti  blink.gif  g.gif . Pasidalinkite patirtimi.

Sveikos, gavau iš www.sonis.lt užsakymą. Pristatė greitai, bet dovanėlės nebuvo blush2.gif Ar esate užsakinėję iš jų svogūnų sodinukus? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
http://bukimeviening...hMnZS4.facebook nezinau ar atidarys nuoroda, ten reportazas apie draudimus augintis savo darzoves valstijose, rusu k.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2013 02 06, 10:24)
Sveikos, gavau iš www.sonis.lt užsakymą. Pristatė greitai, bet dovanėlės nebuvo blush2.gif

Pora kartu is ju uzsakinejau, tai dovanom nelepina jie klientu biggrin.gif Uzsakinejus esu braskiu daigus is ju, tai labai patenkinta kokybe ir derliu turejau jau tais paciais metais. labai grazus krumai ir uogytes skanios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2013 02 06, 11:24)
http://bukimeviening...hMnZS4.facebook nezinau ar atidarys nuoroda, ten reportazas apie draudimus augintis savo darzoves valstijose, rusu k.


Reportažą atidarė. Ten kažkokie kliedesiai schmoll.gif Gal balandžio 1 reportažas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 06 vasario 2013 - 09:38