Įkraunama...
Įkraunama...

LRT projektas ,,Auksinis balsas"

Naujas projektas, kuriame dalyvaus: Vilija, Laura Zigmantaitė, Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas, Ruslanas, Vaidas Baumila, Gabalis, Aistė Pilvelytė.
Jie dainuos kiekvienoje laidoje vis skirtingą muzikos žanro dainą gyvai su simfoniniu orkestru.

Manau, tikrai geras projektas bus.http://www.balsas.lt/naujiena/713332/dainininke-v-mataciunaite-i-lietuvos-scena-grizta-su-trenksmu?utm_source=kitiRubrikosStr&utm_medium=susijeLietuvos-izymybes&utm_campaign=naujiena
Atsakyti
Buvau II laidos filmavime, tai tikrai super, galiu sakyti, kad vienas geriausių Lietuvos muzikinių projektų. Gyva muzika, superiniai atlikėjai, scenografija, nebūdinga LRT, šmaikštusis Rožickas, gera komisija:)
Atsakyti
Nu dalyviai tai tokie labai jau ivairus, sukirpimo prasme, del komisijos neabejoju, kad gera vien jau kiek vertas Pitrenas..na ryt pamatysim, kas ten bus g.gif
Atsakyti
Na, merginos, laukiat? As tai labai. Tikiuosi, kad bus super. Vien Vaidas Baumila man toks idomus... o ir kiti beabejo domina. Tikiuosi, kad bus kas suzaves, kas nustebins, o kas tiesiog sauniai pasirodys.
Atsakyti
Baumila labai paaugo, bet jam dainuojaant per x faktoriu, klaidu dainavimo technikos girdejosi
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 02 02, 20:38)
Baumila labai paaugo, bet jam dainuojaant per x faktoriu, klaidu dainavimo technikos girdejosi

Tiesa.... na, gal tai tik didelio jaudulio pasekme.... nes visgi jis baige magistrantura prie Londono kazkokioj ale konservatorijoj, na, tiksliai nezinau istaigos pavadinimo.... taigi, miuziklo dainininkas jis, kaip supratau. Buvo LRT Labo ryto studijoj penktadieni, jis pasakojo pats tai. Tai sakau, gal tai buvo tik jaudulys, del to, kad visi zino, kaip jis dainuoja, o cia visai kita dainavimo maniera, stilius, visai kitas balsas, nes pastatymas labai keicia skambesi... ir man TAIP gaila buvo keliose vietose, kur jis suklupo, vienoj vietoj tai tiesiog per pacia pacia kulminacija nesuskambejo..... na, bet as tikiu, siandien to nebus.... jau GREIT isgirsim thumbup.gif
Atsakyti
Na va pirmoji daina turbūt mano viena mėgstamiausių apskritai iš dainų visų, bet Baumilai smarkiai trūko galingumo balse. Ir scenografija beveik identiška. Tačiau jaučias, kad jis tikresnis scenoje, paaugęs. O vedėjui tai bauda už baisų tarimą anglų, net atlikėjo pavardės ištarti nesugebėjo doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinceraaa: 02 vasario 2013 - 21:22
labai sunku vertinti,kai nesi matęs kitų atikėjų pasirodymų.
O kaip vertinate Beatą?smile.gif
Atsakyti
Nieko apie ją nežinau, bet dabar tai nesusipratimas man ten ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinceraaa: 02 vasario 2013 - 21:29
Karina savo stiliumi, patiko dainos žodžiai.
Ruslanas kaip visada gerai padainavo:)
Atsakyti
Man pvz Tarasoviene prasciausiai kol kas. Nzn... as gal labai subjektyvi aisku.
Atsakyti
Man Tarasovienė turi balsą, tikrai neblogąsmile.gif
O Viktoras bus naujoji žvaigždėsmile.gif
Atsakyti