Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2013 01 29, 23:59)
O savo ruožtu ne į temą noriu paklausti, ar kas matėt Karaliaus kalba ?

Esu maciusi. Man patiko.
Taip pat man labai patiko ''Королевский роман'' /2012/. Jei nematet, paziurekit. Vertas demesio. http://kinozal.tv/de....php?id=1025836


Baigiau ziureti pirma filma Sonkos. Patiko. Gal tik per daug pati pradzia istempta.
Kas nemates gal nores paziureti. Trumpas atpasakojimas.
Mirus mamai dvi seses gyvena su teciu ir pamote. Jaunesnioji Sonka nuo paauglystes puikiai ivaldziusi vogimo subtilybes (net sakyciau mena). Pamote ir vyresne sesuo - itin bjaurios. Pragyvenimo budas- vilioti turtingus vyrus uz tam tikra atlygi, Vyresnioji vercia jaunesniaja taip pat tuo uzsiimti tam, kad ji nedykaduoniautu o nestu pinigus 'i namus'. Veliau ja istekina uz turtingojo jauniko. Ta zinoma ilgai neapsikentusi ir noredama buti laisva (nuo nemylimo vyro) ir nepriklausoma (nes pamote ir sesuo ja terorizuoja, kad ji melztu pinigus is savo turtingojo vyro ir remtu jas) pabega is namu su kudikiu ant ranku. Del sito, jai tenka labai skaudziai sumoketi: mirsta jos mergyte nuo dvipusio plaucio uzdegimo... Tad pabegusi is vyro namu, ji netenka kudikio, praranda visas santaupas kurias vezesi (ja apsvarina jai miegant).
P.S. kur ji bebutu, ar su kudikiu ant ranku, ar be kudikio, ji visur visada vagia. Vagystes ir aferizmas yra jos pragyvenimo saltinis ir gyvenimo budas.
Stai tokia pradzia sio filmo smile.gif

Baisiausios man buvo paskutines 3 serijos- kai ja nuteisia ir istremia i katorga, i sala (i ta sala plukdo laivu 6 menesius ir is ten niekas jau niekada negrizta, nes aplink vandenynas... kaip sakoma nepaspruksi isokes i vandenyna, gi neparplauksi namo). Kai ten Nagijevas pasodina ja trim metam i karceri (vienute) uz pabegima (pirma kart ji pabego del mylimojo, antra- noredama pamatyti savo dvi dukrytes). Visu baisiausia man 12-oji serija, kai ji pradeda nuzmogeti, nuproteti tame karceryje. Zmogaus kalba pamirsti, vaikscioti atpranti, nusilpsti, nes visa ta laika rankos ir kojos surakintos ir t.t. Taip itikinamai si aktore suvaidino, kad jokio kita man rodos taip nesugebetu.
Tad pirmas filmas baigiasi tuo, kad ji bando trecia kart begt pas savo dvi dukrytes.


Dar paziurejau pagaliau Степные дети 2012. Neuzkabino tiesiog ir tiek. Neveltui tiek laiko pas mane jis 'gulejo' ir merdejo.

Maciau temoje buvo minimas ДухLess 2011 ir Адмиралъ 2008. Pirmas labiau nepatiko, antras maziau nepatiko rolleyes.gif (antrojo filmo pabaiga istrigo man, graudi, pamenu net asara beziurint nubraukiau).

Pamenu kai pries pora geru metu ziurejau ''1941'' /2009/ ir ''1942'' /2010-2011/, tai irgi ziurejau be jokiu nonstop. Negalejau ir nenorejau ateiciai palikti. smile.gif Kad tik daugiau toookiu filmu. Nepaprastai geras.
Nepamenu dabar ar vyras ji ziurejo ar ne g.gif Reiks paklaust ir pasiulyt. Prie progos dar ir pati antra karta aki uzmesiu.

Atsakyti
Laba diena 4u.gif

ne i tema,bet vakar su vaikais paziurejom Xakito,tai vaikai verke.

o siandien pradejau Kotovskij ziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 14:54)



Baigiau ziureti pirma filma Sonkos. Patiko.


Baisiausios man buvo paskutines 3 serijos-


Antra dalis visa labai žiauri verysad.gif
Atsakyti
pradejau sita_ ax.gif
user posted image
aciu tai, kuri rekomendavo 4u.gif
sitas jau man patinka. atsisveikinu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 vasario 2013 - 17:35
''Ищите маму'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1055565
user posted image
Atsakyti
http://rutor.org/tor...-04-2013-satrip

nematytas dar turbut.
Atsakyti
Sveikutes,as cia naujoke pas jus,perziurejau praeitas temas bet neradau ar diskutavote apie si seriala
Остров ненужных людей

nemigo naktys ziurint ji,labai itrauke doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lomely: 02 vasario 2013 - 19:20
QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 19:10)
''Ищите маму'' /2012/

4u.gif dekui 4u.gif

as vis dar su desantais wub.gif (mazoji miega, berniukas "Sreka" ziuri), tai ramu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 vasario 2013 - 19:26
QUOTE(lomely @ 2013 02 02, 19:19)
Sveikutes,as cia naujoke pas jus,perziurejau praeitas temas bet neradau ar diskutavote apie si seriala
Остров ненужных людей

nemigo naktys ziurint ji,labai itrauke  doh.gif

Jau prieš kokį pusmetį.Daugumai patiko,o man ne -nesusigaudžiau aš kas ten vyksta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 02 vasario 2013 - 19:44
Sveikos,
Pas mus ne žiiema, kaip Sim@ sakė, bet šlykštus lietus blink.gif Nors prie jūros pašerti žuvėdrų vistik nuvažiavom tongue.gif
Vakarr turėjau toliau žiūrėti pagal planą Страна03, bet atėjo sesė tai žiūrėjom Неотложка. Patiko jai, na aš irgi nesispardžiau 4u.gif

Šiandien kai kokie šaltiniai mane informavo, kad Ярослав недавно получил Литовское гражданство, чтобы летать к тёще без проблем. Тёща живёт в КЛАЙПЕДЕ. Šioji žinia mane nuteikė gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 02, 20:54)
Šioji žinia mane nuteikė gerai tongue.gif

atsiprasau, o kas tas jaroslavas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 02 02, 19:56)
atsiprasau, o kas tas jaroslavas? g.gif

Žaliaakis
Atsakyti