Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Upjora @ 2013 02 06, 20:14)
peršokau prie "Страсти по Чапаю" kol kas patenkinta.  rolleyes.gif

Geras pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2013 02 06, 19:14)
Nu,tada lauksim gegužės,jei nepamiršim,kad laukiam. hihihi.gif

Pradėjau "Hеотложка " bet erzino garsas.Pilna mematytų filmų,kam kankintis su tokia kokybe,tai peršokau prie "Страсти по Чапаю" kol kas patenkinta.  rolleyes.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 02 06, 19:22)
drinks_cheers.gif mane ir..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 06, 15:31)
Net smalsu kaip mūsų tautiečiams pavyks ta romantinė komedija. Kažkas naujo. Na, bent jau už pastangas pagyrų verti, mano galva smile.gif
Tačiau, man ''Zero'' /2006/ žanras: drama; ir ''Zero 2'' /2010/ žanras: komedija, veiksmo; fe kaip nepatiko schmoll.gif

Man Zero abu patiko. Laukiu ir naujausio E.Velyvio filmo biggrin.gif po visu meiliu-seiliu arba tu sovietiniu lietuvisku filmu, lb gerai ziurejosi tas Zero.....
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri zino kiek sezonu yra sio filmo Судьбы загадочное завтра
filmas

Paziurejau tas 16 seriju,ar tai jau viskas? Kazkaip neaiskiai baigesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 02 06, 23:09)
gal kuri zino kiek sezonu yra sio filmo  Судьбы загадочное завтра
filmas

Paziurejau tas 16 seriju,ar tai jau viskas? Kazkaip neaiskiai baigesi  g.gif

Tik tiek ir yra
As vis tikejausi ir tikiuosi tesinio, nes man ten i galutine pabaiga net nepanasu. Kazkodel noreciau tiketi, kad bus.

--------------------------------------------------------------------------------------

user posted image

Labos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 06 vasario 2013 - 23:48
Perziurejau Любить нельзя забыть. Kazkokia pabaiga kvaila, atrodo, kad scenaristas nezinojo kaip pabaigti, tai pabaige bet kaip...
Atsakyti
man ir sis filmas keistas, tikejausi visai kitokios pabaigos blush2.gif vakar jau raides rodo, o as nesusivokiu, kad taip turejo baigtis ax.gif
vakar pradejau ,,bilieta i Lasvega", bet po 10 min. isjungiau, man ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 02 07, 12:01)
man ir sis filmas keistas, tikejausi visai kitokios pabaigos blush2.gif vakar jau raides rodo, o as nesusivokiu, kad taip turejo baigtis ax.gif
vakar pradejau ,,bilieta i Lasvega", bet po 10 min. isjungiau, man ne schmoll.gif

Va tai tau... Nebūtų,kaip su tuo Dux less'u-laukta,tikėtasi ir nėr į ką žiūrėt g.gif
Atsakyti
O,mergaitės,pažiūrėkit,kokį filmą užtikau,tik dar ne visas.Tiksliau,koks aktorius ax.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=924830
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 07, 16:38)
Tiksliau,koks aktorius  ax.gif

ir koks gi? g.gif

Ramsius, sian parsinesiau is pasto. Aciu. Kai kas tiko. Kai ka perleisim kazkam kitam. Bet ateity, galesim bendradarbiaut mirksiukas.gif

laba vakara visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 02 07, 17:31)
ir koks gi? g.gif



Niugis iš 1941 ir 1942 smile.gif Paškovas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 07 vasario 2013 - 19:02
Pasiulykit ka nors siam vakarui nail.gif vacation4.gif
Atsakyti