Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

Paziurejau 1941,rytoj pradesiu 1942.kazkaip tas 12 sseriju paziurejau kaip kokias 4.Gaila man buvo ir to vokiecio ir to storulio verysad.gif ai,daug ko gaila buvo.Geras filmas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 11, 10:55)
Patinka spurgos


QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 11, 10:57)
Nemegsta seima, del musu gali ir nebuti.


QUOTE(Julsita @ 2013 02 11, 12:08)
Mėgstam,net labai,


QUOTE(svelni @ 2013 02 11, 15:18)
as ne schmoll.gif  blush2.gif  man tradicines namines apvalios suvarske nebent.....

aciu visoms pasisakiusioms apie spurgas, isvada - skanu, bet nesveika, bet skanuuu biggrin.gif
QUOTE(tandemas @ 2013 02 12, 00:30)
man labai patiko. Taip - labai dramatiškas. Bet apie seserišką meilę (neaišku, ar tokiomis aplinkybėmis tie dvyniai suaugę kitaip pasielgtų..) Pripažįstu, kad seserų santykių linijos, kaip motyvacijos - trūko. Todėl kyla klausimai...


kada bus trecia serija? g.gif kad tik nepamirsciau paziureti, jau tikrai bresta reikalas konspektuoti doh.gif

QUOTE(veriru @ 2013 02 12, 18:02)
Is naujesniu dar patiko  Джунгли (2012)


man visai nepatiko, kazkoks niekalas, atsiprasau uz
nuomone blush2.gif

labas vakarelis smile.gif o mes siandien blynu nevalgem, kokia geda biggrin.gif

mastau, ka si vakara ziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 09, 13:33)
Paziurejau online "Tikyj Don" ir...nesusizavejau unsure.gif O juk man taip patinka tokio lygio filmai, bet bent jau pirma serija ziauriai nuobodi blush2.gif Paskaiciau atsiliepimus-ir ten nusivylimo gaidos...

Iš pirmo žvilgsnio labai įdomus pasirodė,tai išsisaugojau nuorodą,bet paskui paskaičiau Jūsų komentarą ir suabejojau. unsure.gif


QUOTE(Visgi @ 2013 02 11, 08:54)

''Вам и не снилось'' /1980/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=477291
user posted image


Aš neseniai žiūrėjau šitą,nu labai labai patiko.

QUOTE(sttropez @ 2013 02 11, 10:08)
Susigundytumete?
user posted image

Tikrai taip.Bet mane gundo viskas,kas saldu. hihihi.gif


Sveikos!

Ačiū už nuorodas,viską išsisaugojau.Klausimas-kada viską pažiūrėt?Kaip naktį prailgint? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 02 12, 18:02)
Smagi , lengva komedija Дублер  smile.gif

http://www.youtube.c...h?v=2Erm1HtzbvA
Is naujesniu dar patiko Мамы (2012), Джунгли (2012)

ačiū labai laiku,MB liepė pažiūrėti,nes apie mėgstama dainininką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 02 12, 20:33)

man visai nepatiko, kazkoks niekalas, atsiprasau uz
nuomone  blush2.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 02 12, 21:33)
aciu visoms pasisakiusioms apie spurgas, isvada - skanu, bet nesveika, bet skanuuu 

Tai gal galvojot apie versla?
As esu uz bet koki versla Lietuvoje drinks_cheers.gif Tik kad labai dideli reikalavimai mazoms, naminems imonelems doh.gif Norejau atidaryti ir nediduke kepyklele, ir mesos rukykla-fyyyyt, neispildziau reikalavimu, keliamu apskritai didelems ir stambioms imonems doh.gif

QUOTE(Upjora @ 2013 02 12, 21:40)
Iš pirmo žvilgsnio labai įdomus pasirodė,tai išsisaugojau nuorodą,bet paskui paskaičiau Jūsų komentarą ir suabejojau. unsure.gif


As tai nepasitikeciau jokiai komentarais ir bandyciau bent pirma serija pasiziureti 4u.gif Juk zmoniu skoniai skiriasi. drinks_cheers.gif Nors as "Tikyj Don" perziurejau net tris serijas, vis galvodama, kad gal veiksmas isisiubuos, na kaip kokiam Cepajeve ar Kotovskyje-ir nuomones nepakeiciau, gaila tik laiko blush2.gif

Dabar mes ziurim "Nerealnaja istorija" thumbup.gif Ir "Svetoforo" 5 sezona thumbup.gif Grizusiai is darbo pats tas smagiai pakikenti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 13, 07:26)
Juk zmoniu skoniai skiriasi. 

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va mano dažnai skonis išsiskiria, tai nuomonę pasiskaitau, bet vistiek žiūriu smile.gif

pažiūrėjau kelias melodramas ir vėl karo noriu, vėl vokiečių noriu lotuliukas.gif gal kas turit kokį užsilikusį paslėptą lobį nerodytą ax.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

QUOTE(arden @ 2013 02 13, 09:17)
karo noriu, vėl vokiečių noriu  lotuliukas.gif  gal kas turit kokį užsilikusį paslėptą lobį nerodytą  ax.gif


O šitą mačius? Ne visai karas, pokaris ir tr vėliau, bet neblogas
Одну тебя люблю (Время и люди)
user posted image

yahoo.gif Pagaliau ateina šventė ir į mano kiemą yahoo.gif

Жена офицера
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 13 vasario 2013 - 14:52
aš jį gal kokius 3 kartus bandžiau žiūrėt, neprilipo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 13, 14:47)


yahoo.gif Pagaliau ateina šventė ir į mano kiemą  yahoo.gif



Ups,neskaičiau,o pamačiau nuotraukoj vieną žavų veidelį ir pamaniau,kad jau nuorodą įdėjai smile.gif Nu laukiam laukiam..Jau neilgai laukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 13, 17:46)
Ups,neskaičiau,o pamačiau nuotraukoj vieną žavų veidelį ir pamaniau,kad jau nuorodą įdėjai smile.gif Nu laukiam laukiam..Jau neilgai laukt smile.gif

Aš jau neiškenčiau ir serijų aprašymus perskaičiau doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 13, 18:45)
Aš jau neiškenčiau ir serijų aprašymus perskaičiau doh.gif  bigsmile.gif

Nu ir kaip-kvepia įdomiu filmu?
Oi,šiandien dar nebalsavau doh.gif
Atsakyti