Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2013 02 15, 09:51)
pasineriu i _"Odnu tebia liubliu"_ 4u.gif

pradejau ziuret, ir pasirodo, kad irgi macius blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 22:38)
Padarysiu pauze tarp anu dvieju ir pagaliau paziuresiu (nes jau seniai seniai ketinau, bet vis 'nukeldavau' ir 'nukeldavau')

''Поп'' /2009/
Ролик-1
Ролик-2
http://kinozal.tv/de...s.php?id=624832
user posted image

sitas labai geras filmas, vienas geriausiu matytu rusiškų
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 22:23)
Sveikos,
Aš trumpai, ne į temą... Ryt ryte mano tėtį operuoja verysad.gif Kaip pasakė gydytojai, vilčių labai mažai/ Jei kuri nepamiršit, bežiūrėdamos mūsų mėgiamus filmus, palaikykit suspaudusios kumščius ax.gif

Jau siunčiu glėbius 4u.gif ir mintimis kuo didžiausios sėkmės.Tikiuosi bus viskas gerai

QUOTE(arden @ 2013 02 14, 23:02)

šiandien mano mažė vožės aukštelnyka nuo kėdės.

Manasis vakar lygiai tą patį padarė tik ant plytelių blink.gif Išgirdau,kad kėdė jau baladojasi,atsisukau skubėdama gelbėt,bet kur ten-jau skrenda.Bet mes biškiuką smūgį nusilengvinom-pirma subiniukas,nugarytė tada galvytė.Bet ir pokštelėjo. Ašarų ir atrodė net iki dusulio buvo ..
O mums ir paskutiniu metu su traumom "sekasi". Prieš savaitę bėgo,susipynė kojytės,žiebė į staktos kampą,prakirto truputį skruostuką na ir mėlynė per visą žandą.Dar dabar žalia.Vakar išėjom laukutin.Kieme mašinų suvažinėtos vėžės,suledėję,šiukščios tokios.Vaikinas ėjo,paslydo-bum tuo pačiu skruostuku.Ta žalioji "puošmena" dar ir nubrozdinta doh.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 14, 23:52)
Primine man cia arden savo isgyvenimais.


Oho kiek išgyventa.Tikrai angelas sargas darbelį gerai atlieka thumbup.gif
Aš ir keletą turiu tokių nemalonių prisiminimų,nuo kurių ''220'' trenkia ,vos prisiminus. Kai gimė dukra ir tylu.Pakeliu galvą,matau veoletinį,nekrutantį leliuką .Žinau,kad turi pradėt rėkt,o čia tyla...Klausiu daktarės.kol tyli ir ant tų žodžių silpnas silpnas knerktelėjimas ir paskui vis garsyn garsyn wub.gif Paskui visas pirmosios maitinimas man ištisas stresas.Kaip ji sprinkdavo-dieve dieve. Būdavo valgo valgo,tik nustojo ir žiūrėk akys jau verčiasi.Jau dūstą.Šoku,kratyt žemyn galva (taip seselė gimdymo namuose pamokino).Vieną sykį kratau,o mergaitė jau mėlynuoja,kvapo neatgauna.Atkračiau..Gal užtai tik mėnesį maitinau pati,nes bijojau ir laukt.Būdavo ji jau verkia,kad vėl valgyt nori,o aš sdar nešioju,bandau nuramint,kad dar nutempt maitinimą..Paskui perėjom prie mišinio,nes matyt nuo to pieno ir mažėt pradėjo,o dar ausų uždegimą gavom,jai valgant skauda,man guzai,aukšta tempa ir viskas užsibaigė.
Na ir tėvelio netekimas.Nuskendo,žvejodamas.Jis ir jo draugas. Nežinom kas atsitiko,bet turbūt apvirto valtis. Plaukiojo puikiai,bet gruodžio 13 šaltas vanduo padarė savo verysad.gif Kas išgyventa porą dienų ant Nemuno kranto,kai gelbėtojai braido,su valtim panemunes šukuoja "žvejodami" ir nieko neranda.Mums pasisekė-mūsų rado po dviejų dienų,o draugą dar po savaitės...
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 15, 07:53)
Pagal aprasyma ir komentarus sitas turetu buti labai labai thumbup.gif  thumbup.gif
Sukalbejau "Teve musu" uz tevelio sveikata 4u.gif Jei ne paslaptis, kas jam? Mano teva irgi pries Kaledas operavo-plauciu vezys, paskutine stadija, dabar chemija varom, daktarai vilciu daug nedave, bet mes nepasiduosim schmoll.gif Kovosim iki galo ir brangaus zmogaus neatiduosim. Tad, Ramsiau, noriu palinketi VILTIES ir STIPRYBES 4u.gif Ir nepasiduokit 4u.gif

Daug 4u.gif ir daug stiprybės ir tau
Na o į temą,tai va apsidžiaugiau ,kad Choziaika taigi antras sezonas jau sudėtas thumbup.gif Jau siunčiuosi,kaip tik baiginėju Maša v zakonie,tai šiandien ir pradėsiu
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2013 02 15, 10:05)
sitas labai geras filmas, vienas geriausiu matytu rusiškų

dėkui-pažiūrėsiu ir aš tada pirmiau šitą,tada Choziajką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 14, 22:23)
Sveikos,
Aš trumpai, ne į temą... Ryt ryte mano tėtį operuoja verysad.gif Kaip pasakė gydytojai, vilčių labai mažai/ Jei kuri nepamiršit, bežiūrėdamos mūsų mėgiamus filmus, palaikykit suspaudusios kumščius ax.gif

laikykis console.gif mes su tavim,laikom kumscius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(arden @ 2013 02 14, 23:02)


doh.gif nu ir dienela console.gif
Atsakyti
Последняя жертва (2013)
user posted image
http://www.big-movie...ertva-2013.html
aciu uz rekomendacija 4u.gif labai geras filmas 4u.gif :4u

jei moteris turtinga ir pinigai "liejas" bei turtai per krastus, tai bet koks vyras apsuks galva. o vyrai, tk sutverimai, kad sita jie jau su gimimu atsinesa i gyvenimablink.gif
isvada_kaip gerai, jei turi GERA, TIKRA, ISTIKIMA DRAUGA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 15 vasario 2013 - 16:13
Laba smile.gif

''Ванька'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1059946
user posted image


Si filma esu pabaigus ziureti sia savaite. Man jis labai patiko. Ir filmo pabaiga tenkino. Pirma karta del Diuzhevo pergyvenau, kas ir kaip ten bus, vis nuspet negalejau...
QUOTE
''Дело было на Кубани'' /2011/
Анонс
http://kinozal.tv/de...s.php?id=982619
user posted image
user posted image


Sita siandien paziurejau. Taip pat patiko.
Vokieciai ar savi- nezinia kas blogiau....
QUOTE



Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 15, 17:19)

Sita siandien paziurejau. Taip pat patiko.
Vokieciai ar savi- nezinia kas blogiau....

Kaip tik aš jį dabar žiūriu.Gal ne su mezginiu jį žiūrėt,bet aš kol kas net neįsitraukiau normaliai,o jau valandą peržiūrėjau. Dabar padariau pertrauką vakarienės gaminimui.Paskui žiūrėsiu toliau,bet jei tai būtų serialas,jau,ko gero,būčiau trenkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 15, 17:34)
Kaip tik aš jį dabar žiūriu.Gal ne su mezginiu jį žiūrėt,bet aš kol kas net neįsitraukiau normaliai,o jau valandą peržiūrėjau.

Na nzn nzn kaip cia yr, bet as be mezginio ziurejau rolleyes.gif

Smulkme, bet
Man patiko kai rode Latvija, kai latviskai kalbejo. Dar buvo parodytas Kauno kaipo miesto pavadinimas, ta vadinamoji lentele. Kai paminetas Vilnius-Kaunas miesto pavadinimai.
Man taip keista buvo, nes tikrai ne kiekvienam rusiskam filme ta isgirsi/pamatysi.
Atsakyti
Laba,

jei ka as sena temos nare svelni.....tik gavau registruotis is naujo, nes su senuoju nicku niekaip neiseina prisijungti po kompo remonto doh.gif ar slpt uzmirsau, naujo neatsiuncia, bet bandysiu atgauti senaja anketa...bet jau kaip gaila tai ne tas zodis verysad.gif verysad.gif
eisiu paziureti ka siulote is nauju filmu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldson @ 2013 02 15, 21:42)
Laba,

jei ka as sena temos nare svelni.....tik gavau registruotis is naujo, nes su senuoju nicku niekaip neiseina prisijungti  po kompo remonto doh.gif ar slpt uzmirsau, naujo neatsiuncia, bet bandysiu atgauti senaja anketa...bet jau kaip gaila tai ne tas zodis  verysad.gif  verysad.gif
eisiu paziureti ka siulote is nauju filmu  4u.gif

4u.gif Gal dar susigrąžinsi ir senąją g.gif
O aš vakare pažiūrėjau neseniai čia rekomenduotą Bielyj Bim Čiornoje ucho(Popo šiandien netęsiau-atidėjau rytdienai).Ech-aš ir nužliumbiau verysad.gif Ir dar mezginyj klaidų prisidariau-teko ardyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldson @ 2013 02 15, 22:42)
Laba,
jei ka

malonu 4u.gif

labas rytas 4u.gif as vakar su vaikais kokiam superiniame koncerte buvau, kad ojoj. Sedejau ir verkiau.

kaip Ramsius sekesi? kokios naujienos apie jos teti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 15, 18:34)
Kaip tik aš jį dabar žiūriu.Gal ne su mezginiu jį žiūrėt,bet aš kol kas net neįsitraukiau normaliai,o jau valandą peržiūrėjau. Dabar padariau pertrauką vakarienės gaminimui.Paskui žiūrėsiu toliau,bet jei tai būtų serialas,jau,ko gero,būčiau trenkus  g.gif

Vakar perziurejau, saziningai. Ir vist negaliu sakyti, kad labai patiko, nors ir be mezginio. g.gif 1941-kur kas stipriau buvo drinks_cheers.gif

Ramsiau, kaip viskas praejo? 4u.gif
Atsakyti