Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusų filmai ir serialai (XV Tema)
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
simoneta
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 18, 15:03)
sveiokos, nerandu "Танец с ангелом" iš kur atsiust ar pažiūrėt, gal pavadinime kas kitaip ax.gif
*

as netaip parasiau TAngo s angelom
as viska ziuriu per cia tad jei tinka gero ziurejimo ir noretusi nuomones wink.gif
http://serialsonline.net/serials/Tango_s_angelom-online.html
Papildyta:
man dar sitas labai patiko, kas nematet paziurekit
http://serialsonline.net/serials/Ya_tebya_lublu-online.html
Papildyta:
Ir dar viena atsiminiau, kas nematet Format a4, stilius kaip svetofor, siuolaikiskas, linksmas ir labai idomus, du kartus net ziurejau
Julsita
QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 14:28)
Hm, neturiu supratimo, bet as nieko pries buciau jei ir iki 1945 testu savo darbus smile.gif
Jo, vokietukas manau daugumai simpatijas kele (man taip pat) smile.gif
*

drinks_cheers.gif Ir jei tęs iki 1945,tai,manau,ir nenumarins nei Grišos,nei Muchos,nei vokietuko.Aš jau rašiau,bet pasikartosiu,svajočiau,kad vokietukas susieitų su ta besilaukiančia Grišos vaiko mergina (o va jos vardo jau ir neatsimenu blush2.gif )
O dabar va,berašydama,prisiminiau,kad mano POPo dar pusė nedažiūrėta doh.gif Bet kažkaip jau netraukia..
Visgi
QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 16:10)
* Ir jei tęs iki 1945,tai,manau,ir nenumarins nei Grišos,nei Muchos,nei vokietuko.Aš jau rašiau,bet pasikartosiu,svajočiau,kad vokietukas susieitų su ta besilaukiančia Grišos vaiko mergina
**O dabar va,berašydama,prisiminiau,kad mano POPo dar pusė nedažiūrėta  doh.gif  Bet kažkaip jau netraukia..
*

* Man irgi taip noretusi smile.gif Svarbiausiai, kad jo nenugalabytu.
** Jei nelimpa tai ir neprilips. Pagal save zinau. Neverta tadum gaist laiko smile.gif
sena pažįstama
QUOTE(simoneta @ 2013 02 18, 15:53)
Ir dar viena atsiminiau, kas nematet Format a4, stilius kaip svetofor, siuolaikiskas, linksmas ir labai idomus, du kartus net ziurejau
*

Aciu, kaip tik "Svetofor" baigiau, nebeturiu, ka humoristisko ziureti 4u.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 17:10)
O dabar va,berašydama,prisiminiau,kad mano POPo dar pusė nedažiūrėta  doh.gif  Bet kažkaip jau netraukia..
*

Ir nesikankink-nevertas jis aukos 4u.gif
Sim@
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 17, 15:17)
*

vadinas, musu visu kumsciai padejo thumbup.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 17, 17:52)
''Гость'' /2013/
''Мечтать не вредно'' /2012/
*

4u.gif

QUOTE(Ingaja @ 2013 02 17, 21:15)
Подруги 2010
*

4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 17, 21:33)
''Ася'' /2011/
*

4u.gif

QUOTE(jolitag @ 2013 02 18, 13:12)
У каждого своя война
*

4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 14:25)
''Жена офицера'' /2013/
*

4u.gif
aciu visoms uz rekomendacijas. Tik, is kur gaut laiko visiems perziuret? smile.gif
ipusejau V lesah i na gorah (sian jau 13 serija ziuresiu, kai vaikai uzmigs).

laba vakara visoms smile.gif
sunki diena sian buvo, dar tas oras toks bjaurus lauke. Sian klinikose mano Ugnei buvo atliktas odos lopo meginio tyrimas. Po 2 paru bus nuimti 2 pleistrai, kuriuos sian uzklijavo jai ant nugaros su gyvu ivairiu maistu, kuri valgome kasdien. Sis tyrimas siandien buvo daromas pirmakart. Naujiena Lt ir Klinikose.
Julsita
QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 16:33)

** Jei nelimpa tai ir neprilips. Pagal save zinau. Neverta tadum gaist laiko smile.gif
*

Aš jau ir nebūčiau turbūt prisivertus.Va kaip tik pabaigiau Xozeika taigi ,patenkinta,pažiūrėjus man labai gerą filmą,tai jau net nesigadinsiu nuotaikos.Jau diskan rašosi Graždanka načialnica.Tikiuosi ir šitas bus toks fainas

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 18, 16:39)
*Aciu, kaip tik "Svetofor" baigiau, nebeturiu, ka humoristisko ziureti 4u.gif
**Ir nesikankink-nevertas jis aukos 4u.gif
*

* Aš ir vakar jį pradėjau žiūrėt(turiu galvoj 5-tą sezona).Ot fainas. O nebamdei žiūrėt Vosmidiesiatyje? Man ir šitas smagiai žiūrisi.
O to FormatA4 aš neradau g.gif Gal galit kas tikslų pavadinimą galit parašyt?
** drinks_cheers.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 02 18, 17:54)

sunki diena sian buvo, dar tas oras toks bjaurus lauke. Sian klinikose mano Ugnei buvo atliktas odos lopo meginio tyrimas. Po 2 paru bus nuimti 2 pleistrai, kuriuos sian uzklijavo jai ant nugaros su gyvu ivairiu maistu, kuri valgome kasdien. Sis tyrimas siandien buvo daromas pirmakart. Naujiena Lt ir Klinikose.
*

O čia koks alergijos tyrimas,ar kas?
simoneta
Format A 4

http://serialsonline.net/serials/Format_A4-online.html
Julsita
QUOTE(simoneta @ 2013 02 18, 21:10)

Online nežiūriu,o va pavadinimą nusikopinau ir radau ir kinozale ax.gif
Papildyta:
Jėhooooo,mergai,Svetaforo jau prasideda ŠEŠTAS SEZOOOOOONAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Krištolinė ledi
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 08:27)
Jėhooooo,mergai,Svetaforo jau prasideda ŠEŠTAS SEZOOOOOONAS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

as dar laukiu kada internu visas serijas ides g.gif
sena pažįstama
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 09:27)
Online nežiūriu,o va pavadinimą nusikopinau ir radau ir kinozale  ax.gif
Papildyta:
Jėhooooo,mergai,Svetaforo jau prasideda ŠEŠTAS SEZOOOOOONAS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Jeeeeee thumbup.gif thumbup.gif
Vakar visa diena ziurejau "Grazdanka nacalnica"-nieko, neblogas, lengvas, toks teigiamas drinks_cheers.gif
Julsita
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 19, 08:35)

as dar laukiu kada internu visas serijas ides g.gif
*

drinks_cheers.gif Aš ir,bet kad labai jau lėtai jas deda smile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 19, 08:45)

Vakar visa diena ziurejau "Grazdanka nacalnica"-nieko, neblogas, lengvas, toks teigiamas drinks_cheers.gif
*

Aš ir vakar pradėjau,šiandien tęsiu.Bet man taip įdomiai su ta pagrindine aktore.Svetafore tai ji tokia motera papliurzėjus (taip kaip aš blush2.gif ) ,o va načialnicoj tokia lyg ir normaliai.Negi kamufliažas taip maskuoja ir figūros"privalumus" g.gif
sena pažįstama
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 10:07)
drinks_cheers.gif Aš ir,bet kad labai jau lėtai jas deda  smile.gif
Aš ir vakar pradėjau,šiandien tęsiu.Bet man taip įdomiai su ta pagrindine aktore.Svetafore tai ji tokia motera papliurzėjus (taip kaip aš  blush2.gif  ) ,o va načialnicoj tokia lyg ir normaliai.Negi kamufliažas taip maskuoja ir figūros"privalumus"  g.gif
*

Tai gal dar pirmas serijas ziuri mirksiukas.gif Pabaigoj ir ten isstorejus doh.gif Man tas irgi i akis lenda blush2.gif Svetofore, kai pasake, kad laukiasi-galvojau, jog ir tikrai kaip aktore gal laukiasi, tad pastorejo naturaliai nuo hormonu. Nors kas ten zino, o gal ir realybej laukiasi, kad jie nusprende ta berniuka daryti? g.gif Gal 6 sezone ir pamatysim ja su pilvu rolleyes.gif
Krištolinė ledi
man irgi i akis krito,kad ji isstorejo cool.gif
Sim@
QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 21:16)
O čia koks alergijos tyrimas,ar kas?
*

taip. cia odos tyrimas

labas rytas visoms 4u.gif
Julsita
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 19, 09:28)
Tai gal dar pirmas serijas ziuri mirksiukas.gif Pabaigoj ir ten isstorejus doh.gif Man tas irgi i akis lenda blush2.gif Svetofore, kai pasake, kad laukiasi-galvojau, jog ir tikrai kaip aktore gal laukiasi, tad pastorejo naturaliai nuo hormonu. Nors kas ten zino, o gal ir realybej laukiasi, kad jie nusprende ta berniuka daryti? g.gif Gal 6 sezone ir pamatysim ja su pilvu rolleyes.gif
*

Aha,Graždankos va eisiu antrą pradėt,o Svetafore 10-tą žiūriu,tai kalbos apie sūnaus gamybą dar nebuvo.Tai mažum tikrai moteris laukėsi g.gif Va Voroninuose kai laukėsi,tai scenarijaus nepritaikė,tai tik rūbai moters išplatėjo,o ir visada jei filmuodavo visu ūgiu,tai būdavo kokią važą su gėle tis pilveliu laiko,tai pagalvėlę,tai už kokios sofos užlenda.Nu,žodžiu,labai matėsi,kad slepia pilvuką.o paskui vėl jau į aptemptus drabužius šoko smile.gif
Zivilka
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 09:27)

*

vakar pradejom su MB, kokias 7 serijas suziurejom vienu ypu, fainas.
svelni
Laba,
jeeeeeeeeeee bis.gif atgavau savo anketa biggrin.gif
siunciuosi kruva jusu rekomenduotu filmu, tik nzn kada reikes juos ziureti blush2.gif
Julsita
QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 14:09)
Laba,
jeeeeeeeeeee bis.gif  atgavau savo anketa  biggrin.gif
siunciuosi kruva jusu rekomenduotu filmu, tik nzn kada reikes juos ziureti  blush2.gif
*

thumbup.gif Ir kame reikalas buvo? Jau kelintoj temoj randu,kad neįeina į savo profilius g.gif
Ramsius
Sveikos,
Ačiū už moralinę pagalbą. 4u.gif
Užvakar vakare parvažiavom namio ir pati susirgau. Vakar visą d pragulėjau su temperatūra ir baisuliniu kosuliu blink.gif Bet šiandien šiaip ne taip išvirtau iš lovos, nugi reikai naujieną pamatyti. Jeigu jau mirti, tai negaliu gi likti be Жена офицера tongue.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 13:25)
Gal ir as paziuresiu, bet tik man si aktore nelabai schmoll.gif is Осенний лист ja dar pamenu...
''Жена офицера'' /2013/
*

Man tai šita ko tai nelimpa
user posted image
QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 14:01)
Laukiam laukiam  thumbup.gif  Na dabar belieka tik visų 8 serijų sulaukt ir kibsim  smile.gif
*

QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 14:12)
Speju, kad Ramsius jau tikrai kur nors padpolnai paziurejo 1-ma serija (bent jau zadejo nelaukt kinozale kol ides) biggrin.gif
Ramsiau, buk zmogus parasyk, kaip ten bent jau is pirmo zvilgsnio ta pradzia smile.gif
*

Žinoma kad nesulaukiau unsure.gif Dabar sėdžiu nervinga, bo baigėsi 4 serija žalty tokioj vietoj blink.gif

Iš mas šiuo atveju rekomendatorė prastoka, aš gi, tskant, suinteresuotas asmuo lotuliukas.gif Nors nieko, nieko. Melodrama, detektyvas, kaip turi būti. Tik vat vieta - karinis dalinys tokia neįprasta.
Tik man pasirodė, kad Žaliaakis ko tai labai pavargęs g.gif Arba susenęs g.gif
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 19, 19:41)

1.Užvakar vakare parvažiavom namio ir pati susirgau.
2.Jeigu jau mirti, tai negaliu gi likti be Жена офицера tongue.gif

3.Žinoma kad nesulaukiau unsure.gif Dabar sėdžiu nervinga, bo baigėsi 4 serija žalty tokioj vietoj blink.gif

4.Tik man pasirodė, kad Žaliaakis ko tai labai pavargęs g.gif Arba susenęs g.gif
*

1.Va tai tau.Tai ką-linkime pasveikti ir siunčiam muzikinius linkėjimus https://www.youtube.com/watch?v=rrqGdliObGQ
2. lotuliukas.gif thumbup.gif
3.Va dėl to ir laukiu,kol turėsiu visas serijas.Nors kitą sykį tai daugiau minusas,nei pliusas.Turiu galvoj situacijas,kai filmas žiūrimas vėlai vakare ir neatsiranda valios jo išjungti iki paryčių blush2.gif
4.Visaip čia gali būt g.gif Gal daug dirba,o ir ne jaunyn eina smile.gif
svelni
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 15:36)
thumbup.gif  Ir kame reikalas buvo? Jau kelintoj temoj randu,kad neįeina į savo profilius  g.gif
*

pirma slptz pamirsus buvau, antra-emeilas senas nebeveikiantis buvo...bet paskui prisiminiau ta emeila, todel grazino anketa rolleyes.gif
Visgi
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 19, 19:41)
* Vakar visą d pragulėjau su temperatūra ir baisuliniu kosuliu
** Man tai šita ko tai nelimpa
*** Dabar sėdžiu nervinga, bo baigėsi 4 serija žalty tokioj vietoj 
**** Tik man pasirodė, kad Žaliaakis ko tai labai pavargęs g.gif Arba susenęs g.gif
*

* As tamstai i kompanija tinku, nes baisulinis virusas ir man, tik kol kas be temp, tpfu tpfu tpfu
** Man ji visad buvo nei siokia nei tokia
*** Ir as. Tvarkingai nuo vakar ziuriu per TV nuo pirmos serijos. Man patinka ax.gif Nuspeju kas susikryzmins porom, ir nuspeju kas to 'kriminalo' kaltininkas (bus matyt gale filmo ar nuojauta neapgavo).
**** Is filmu su juo, nieko beveik nemaciau lyg siol, bet noreciau, kad ji liktu su juo. Speju, kad tep ir bus smile.gif
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2013 02 19, 19:56)
1.Va tai tau.Tai ką-linkime pasveikti ir siunčiam muzikinius linkėjimus https://www.youtube.com/watch?v=rrqGdliObGQ
2.Va dėl to ir laukiu,kol turėsiu visas serijas.Nors kitą sykį tai daugiau minusas,nei pliusas.Turiu galvoj situacijas,kai filmas žiūrimas vėlai vakare ir neatsiranda valios jo išjungti iki paryčių  blush2.gif
3.Visaip čia gali būt  g.gif  Gal daug dirba,o ir ne jaunyn eina  smile.gif
*

1.Ačiū už linkėjimus 4u.gif
2. thumbup.gif
3. Nu teip teip 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 19, 21:35)
* As tamstai i kompanija tinku, nes baisulinis virusas ir man, tik kol kas be temp, tpfu tpfu tpfu
** Ir as. Tvarkingai nuo vakar ziuriu per TV nuo pirmos serijos. Man patinka ax.gif Nuspeju kas susikryzmins porom, ir nuspeju kas to 'kriminalo' kaltininkas (bus matyt gale filmo ar nuojauta neapgavo).
*** Is filmu su juo, nieko beveik nemaciau lyg siol, bet noreciau, kad ji liktu su juo. Speju, kad tep ir bus smile.gif
*

*Taip kosiu, kad atrodo visus vidurius iškosėsiu doh.gif (pampersai būtų ne pro šalį)
** drinks_cheers.gif Man pirma serija kokia tai nelabai buvo, o jau nuo antros pamažu pamažu bigsmile.gif Man dar ta pagrndinė tokai na, lytg nieko, bet, kaip VK kolegės sako, ни рыба, ни мясо g.gif Man vietoj jos labiau šita būtų tikusi user posted image.
Gyvesnė tokia, su kažkokiais jausmais. Ana nelabai... schmoll.gif Nu man jau irgi aišku darosi aks ir kaip turėtų būti gale. Bet Deniso irgi gaila, anas ne iš kelmo spirtas bigsmile.gif Kaip prausykloj su Žaliaakiu aiškinosi lotuliukas.gif
***Nu, kaipgi nemačius blink.gif g.gif

Visgi
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 19, 21:59)
*Taip kosiu, kad atrodo visus vidurius iškosėsiu  doh.gif (pampersai būtų ne pro šalį)
**  drinks_cheers.gif
***Nu, kaipgi nemačius blink.gif  g.gif
*

* Su kosuliu tai teip teip, bet sloga, tai eina sau, man rodos, kad man nosis kaip bulba nuo tos slogos, eina kaku doh.gif
** O man viskas tiko ir patiko, net ir ta aktore jau i tema 'pasidare' (o jis toks ir saziningas ir gerietis) ax.gif Butu galimybe, tai migom visas serijas perziureciau, nesvarstydama... O dabar- kankinkis ir lauku kas vakara doh.gif
*** Domrobotnica lyg tik teko matyti mastau.gif
sttropez
QUOTE(Visgi @ 2013 02 18, 12:42)

''Танго с ангелом'' /2009/

user posted image
*

siunciuosi, 24 serijos doh.gif uzims laiko, galvoju, ka cia tuoj pat paziurejus smile.gif

Papildyta:
radau, bandysiu Любовь как несчастный случай (2012)

user posted image
svelni
Perziurejau "Мое любимое чудовище "-man patiko.Tik jau tas pagrindinis veikejas-tai oi kaip ne mano skonio ir ne jam tokius vaidmenis vaidinti schmoll.gif man kazkuom jis primena Dolf Lungren(tik sitas aisku grazesnis biggrin.gif ) veiksmo filmu zvaigzde unsure.gif
Julsita
QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 23:07)
Perziurejau "Мое любимое чудовище "-man patiko.Tik jau tas pagrindinis veikejas-tai oi kaip ne mano skonio ir ne jam tokius vaidmenis vaidinti  schmoll.gif  man kazkuom jis primena Dolf Lungren(tik sitas aisku grazesnis  biggrin.gif ) veiksmo filmu zvaigzde  unsure.gif
*

Mano mintis išsakei tongue.gif Net ir apie Lungreną jau ne kartą pagalvojus smile.gif Bet kiek teko man su šituo matyt,tai vis pagrindinį,ir vis gerietį smile.gif
saulyte525
Sveikos, dėkui kas rekomendavo "Гражданка начальница. Продолжение." 4u.gif 4u.gif smile.gif
jau baiginėju žiūrėti, "užkabino" mane šitas serialas. bigsmile.gif

Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu biggrin.gif
Julsita
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 08:55)
Sveikos, dėkui kas rekomendavo "Гражданка начальница. Продолжение."  4u.gif  4u.gif  smile.gif

Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu  biggrin.gif
*

Man ir šiandien 4 serijos liko.Ir mąstau,ar palikt vyrui,ar ne g.gif Ar nebus jam per "bobiškas" g.gif
Man dar visai nieko buvo ir yra,nes laukiu kol sudės visas naujas serijas http://kinozal.tv/browse.php?s=%D1%F3%EF%F...amp;t=0&f=0 Jei negąsdina serijų gausa.Bet man pirmas sezonas neprailgo,o dar žiūrėjau,kai dirbau,vakarais,po kelias serijas (kartais ir daugiau blush2.gif ). Toks ramus detektyvas.Žmona advokatė,o vyras tardytojas.Kiekviena serija -atskira byla. Vyrui nepatiko,nes veiksmo per mažai,o man tai liuks.Man kažkuo panašus,nes ir vyras greitas apkaltint,o žmona tokia gerietiška,neskubanti nuteisti,norinti pirmiausiai viską iki galo išsiaiškint
Sim@
QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 15:09)
atgavau savo anketa  biggrin.gif
*

4u.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 19, 20:41)
Ačiū už moralinę pagalbą.  4u.gif
Užvakar vakare parvažiavom namio ir pati susirgau.
*

sveikatos paciai 4u.gif

QUOTE(sttropez @ 2013 02 19, 23:48)
Любовь как несчастный случай (2012)
*

aciu uz rekomendacija 4u.gif

laba visoms smile.gif paziurejau V lesah i na gorah_vietom gal istemptas, bet ziuret galima 4u.gif

paziurejau ir si_Любовь не делится на два (1-4 серии из 4) / 2013 /
user posted image
lb patiko. Trumpai_kaip sesuo, ka tik pagimdziusi dvynukus (porele) isvyksta is savo gimtojo kaimo, nes vaikinas, kuri ji mylejo ir nuo jo pastojo, isimylejo jos seseri. Po kiek laiko, ateina laikas gimdyt ir seseriai. Deja, gimsta negyva mergaite. Stresas seimai. Moteris nenori gyvent, nori pati atjungt nuo saves aparatus, kurie palaike jos silpna sveikata...Vyras, nezinodamas, ka daryt, skambina seseriai, kad atvaziuotu ir bekalbant telefonu, isgirsta kudikio verksma...susijaudines uzklausia, kieno tai kudikis? ar jo? ar musu? Atvaziavusi sesuo su savo dvynuku porele, pagaili savo sesers, kuri neteko kudikio ir "padovanoja" savo dvyne dukrele, pazadedama, kad niekad gyvenime nesuzinos mergaite tiesos, kas tikrieji jos tevai...Paskui rodo, jau suaugusius vaikus, ju gyvenimus, klystkelius...
Butinai rekomenduoju paziureti, jei kas nematet 4u.gif
Julsita
QUOTE(Sim@ @ 2013 02 20, 09:58)

Butinai rekomenduoju paziureti, jei kas nematet 4u.gif
*

Nu vis dar bandžiau susiturėt,bet jau neatsilaikiau-siunčiuosi blush2.gif
arden
sveikos.
man tas serialas schmoll.gif bet aš šališka šiuo klausimu, nes pas pačią dvyniai, tai per daug matyt domėn apėmiau.

paskutinių dienų filmai: štrafbatas, bresto tvirtovė smile.gif
vakar skilf'ą pradėjau žiūrėt. 2 serijas, bet neužakbino. bandysiu dar kelias šiandien pažiūrėt, nes vėl badas smile.gif

namie lazaretas, visi 4 serga. kas daugiau, kad mažiau, beliko tik man kojas patiest ir bus pilnas komplektas biggrin.gif
Julsita
QUOTE(arden @ 2013 02 20, 10:38)

namie lazaretas, visi 4 serga. kas daugiau, kad mažiau, beliko tik man kojas patiest ir bus pilnas komplektas biggrin.gif
*

Oho blink.gif Kažką girdėjau apie antrą bangą gripo.Neužšokot ant jos?
arden
gal ne. ne gripas. šiaip virusiukas
saulyte525
Sveikatos mergaitės visoms jums ir šeimoms jūsų,

Julsita, dėkui už rekomendaciją 4u.gif 4u.gif , o kad daug serijų tai negąsdina, o tai per pirmas kelias serijas tai būna, kad "pratinuosi" prie aktorių ir aplinkos, o po to matyt jau "priprantu" ir smagiau žiūrėt būna. thumbup.gif
MajaLi
Is paskutiniuju labiausias patiko serialas Кухня, dabar ziuriu Восьмидесятые ir pradejau ziureti Деффчонки smile.gif
Julsita
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 11:05)
Sveikatos mergaitės visoms jums ir šeimoms jūsų,

Julsita, dėkui už rekomendaciją  4u.gif  4u.gif , o kad daug serijų tai negąsdina, o tai per pirmas kelias serijas tai būna, kad "pratinuosi" prie aktorių ir aplinkos, o po to matyt jau "priprantu" ir smagiau žiūrėt būna. thumbup.gif
*

Į sveikatą. Pamėgink kelias kokias serijas-gal dar nepatiks smile.gif
simoneta
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 11:25)
Sveikos, dėkui kas rekomendavo "Гражданка начальница. Продолжение."  4u.gif  4u.gif  smile.gif

Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu  biggrin.gif
*

man dar sitas Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.

Ir dar atsiminiau kas nematet-labai geras serialas -Вера, Надежда, Любовь
Papildyta:
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 14:44)
man dar sitas  Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.
*

O man dar vienas is megiamiausiu ir ziuretas ne karta nuotaikai pasikelt- Бальзаковский возраст, или все мужики сво…
Julsita
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 12:16)
man dar sitas  Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.
Papildyta:

O man dar vienas is megiamiausiu ir ziuretas ne karta nuotaikai pasikelt- Бальзаковский возраст, или все мужики сво…
*

Visus,kuriuos paminėjai,su didžiausiu malonumu žiūrėjau ir tikrai prisidedui prie rekomendacijų.O jau Viera,Nadiežda,Liubov tai man išvis wub.gif wub.gif wub.gif
Krištolinė ledi
kiek serganciu unsure.gif visiems sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as po svetoforo-nezinau ka ziureti g.gif
simoneta
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 15:28)
Visus,kuriuos paminėjai,su didžiausiu malonumu žiūrėjau ir tikrai prisidedui prie rekomendacijų.O jau Viera,Nadiežda,Liubov tai man išvis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

drinks_cheers.gif smagu rasti bendraskoniu;) tad pasiulyk man ka paziuret, nes man tie 1980 kazkaip nesiziuri
Julsita
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 14:42)
drinks_cheers.gif  smagu rasti bendraskoniu;) tad pasiulyk man ka paziuret, nes man tie 1980 kazkaip nesiziuri
*

Jei jumoristinių nori,tai man labai patiko Voroninai,bet ,kiek temoj šnekėjom,tik man-visom kitom nepatinka.Jei nemačius,pabandyk http://kinozal.tv/browse.php?s=%C2%EE%F0%E...amp;t=0&f=0 Nors man Vosmidesiatyje visai gerai žiūrisi ax.gif
Visgi
Laba smile.gif

Po visu kariniu filmu esu paziurejus du lengvus filmus
(mat beziurint tuos apie kara filmus, paryciui vis trys rytus is eiles sapnavau vokiecius, kad pas mane, du pirmus rytus vokieciai su tuo motociklu 'kašiku' vaziuoja, na tuo vadinamu 'lopšiu', o trecia ryta sapnuoju, kad pas mane namuose lyg niekur nieko, svetaineje prie lango stovi juodai uniformuotas vokietis, kojos peciu plotyje, ir ziuri pro langa biggrin.gif Pamenu, kad sapne as ju biski bijojau, galvojau- na ir ko jiems reik is manes, ko jie cia vaziuoja biggrin.gif )

Ziurejus esu si. Pries miega, gulint lovoj man labai gerai ziurejosi.
''Ванька'' /2012/
*

Apie berniuka razbainika (kuris yra nuosavos mamos vetomas metomas ir paliekamas tetai gyventi) ir apie jo teta megstancia labai daug ir skaniai pavalgyti, na ir zinoma svajojancia isteketi. Bet galiausiai susitaiko su tuo, kad ji nepatraukli, neliekna ir ko gero niekam nereikalinga. Nors labai simpatija jaucia savo naujam kaimynui odontologui. Ji zino, kad jis turi antra pusia, bet ji jokiu vilciu ir nepuoseleja. Nes kur ji o kur jis...
Berniukas labai tiesmukas, ir sako- ''privalai susirupinti savo isvaizda- sukuosena, makijazu, ir garderoba pakeist, nes tu ne tik, kad 'dzipininko' (tam vaikui patiko anas gydytojas kaimynas kuris su dzipu vazinejo) nesusirasi bet ir joks net traktoristas i tave tokia neziures....
Vnz engvas, paprastas ir nuspejamas siuzetas.

QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 23:07)
Perziurejau "Мое любимое чудовище "-man patiko.
*

Man irgi patiko. Lengvai ziurejosi.
Del aktoriaus tai jo, man jis irgi toks masyvus-kampuotas, o tokie vaidmenys jam 'pukuoti-minkstuciai-svelnuciai' smile.gif

QUOTE(sttropez @ 2013 02 19, 22:48)
bandysiu Любовь как несчастный случай (2012)
*

Esu maciusi. Neypatingas, bet nieko toks, ziureti galima smile.gif

Ramsius
QUOTE(Visgi @ 2013 02 19, 22:11)
* (o jis toks ir saziningas ir gerietis) ax.gif
**Butu galimybe, tai migom visas serijas perziureciau, nesvarstydama... O dabar- kankinkis ir lauku kas vakara doh.gif
***Domrobotnica lyg tik teko matyti mastau.gif
*

* biggrin.gif Man rodos jis jau ją būtų pabučiavęs tada, kai jie tarpdury stovėjo labai arti vienas kito, kai ana išeidinėjo iš ano kambario...Ale jis sąžiningas ir doras, juk iš pat pradžiu suvokė kad aniedu - pora. Nu, lauksim šiandien išgelbėjimo, gal tada ji mesis jam ant kaklo
** drinks_cheers.gif Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif
*** Ane? Man kažkaip atrodė kad daugiau g.gif
Man kas ten patiko tame filme apskritai- patraukė akį spalvos. Miškas, kiti peizažai, ežeras - tokių gražių rudeninių spalvų

QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 08:55)
*

Žinoma padėtis tongue.gif

QUOTE(arden @ 2013 02 20, 10:38)
*

Sveikatos 4u.gif Ir nesirk pati. Aš tik dabar supratau ką reiškia pačiai sirgti blink.gif....kaip aplink tave niekas nešokinėja kaip tu apie juos.

QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 12:16)
*

thumbup.gif Ir man. Kovo mėnesį turi pasirodyti antra dalis bigsmile.gif
Julsita
Pabaigiau Гражданка начальница .Ech,kaip patiko,net gaila,kad baigėsi..Čia taip mąsčiau,bežiūrėdama/megzdama ir susiprotėjau pakelt akis nuo mezginio.O ten užrašas,kad prodolženie na vipzal blink.gif Nu aš pirmiausia į kinozalą-nieko.Tada tam vipzale ir nieko.O tada googlėj jau va ką radau http://kinovara.ru/load/filmy_onlajn/seria...ija/2-1-0-12163 . Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu
Visgi
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 15:41)
Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif
*

Na va kaip gerai, sekasi gi smile.gif O as be vakaro niekaip negalesiu ziureti schmoll.gif Svarbu man namo speti gristi iki kol prades per TV rodyti naujas serijas.
Julsita
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:03)
. Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu
*

doh.gif Ot tai pažiūrėjau.Jau ir mezginį atsinešiau,įsitaisiau,paspaudžiau,kad žiūrėt 15seriją,o ten..."SKORO" doh.gif Va ir visos radybos doh.gif Tai ir kinozale reiškia bus "SKORO" lotuliukas.gif
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:03)
Pabaigiau Гражданка начальница .Ech,kaip patiko,net gaila,kad baigėsi..Čia taip mąsčiau,bežiūrėdama/megzdama ir susiprotėjau pakelt akis nuo mezginio.O ten užrašas,kad prodolženie na vipzal  blink.gif  Nu aš pirmiausia į kinozalą-nieko.Tada tam vipzale ir nieko.O tada googlėj jau va ką radau http://kinovara.ru/load/filmy_onlajn/seria...ija/2-1-0-12163 . Nugi einu žiūrėt online,ko labai nemėgstu
*

O aš vat dar vis nepažiūriu šito. Pradžia 1 dalies mačiau ir kažkaip nepabaigiau, neprilipo bigsmile.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 20, 16:13)
Na va kaip gerai, sekasi gi smile.gif O as be vakaro niekaip negalesiu ziureti schmoll.gif Svarbu man namo speti gristi iki kol prades per TV rodyti naujas serijas.
*

Nu pažiūrėjau. Nu žalty tie režisieria gyvatės tikri, nu pabaigia serijas tokiose vietose kad nė ką besakyt blink.gif Anas jau lenkėsi ją pabučiuoti ir bac - serija baigėsi doh.gif Bet jau kuo toliau tuo įdomiau darosi tongue.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 02 20, 16:39)
doh.gif Ot tai pažiūrėjau.Jau ir mezginį atsinešiau,įsitaisiau,paspaudžiau,kad žiūrėt 15seriją,o ten..."SKORO"  doh.gif Va ir visos radybos  doh.gif  Tai ir kinozale reiškia bus "SKORO"  lotuliukas.gif
*

bigsmile.gif Aš taip pažiūrėjau Moterų daktarą doh.gif lotuliukas.gif
Vilioja
Zdrastvuijtie 4u.gif bigsmile.gif
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 15:41)

** drinks_cheers.gif Jau siunčiuosi 5 ir 6 mirksiukas.gif

Įtariu, kad po šitom žvaigždutėm kažkas įdomaus. Bandžiau atsekt, bet per kelis puslapius - vien žvaigždutėm šnekatės lotuliukas.gif Apie ką čia jūs? noriu šito filmo biggrin.gif
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 20, 19:19)
O aš vat dar vis nepažiūriu šito. Pradžia 1 dalies mačiau ir kažkaip nepabaigiau, neprilipo bigsmile.gif

*

Matai kaip..O man prilipo,net labai.Žaliaakis tai tik pradžioj kelias minutes pasivaideno ir viskas-toliau nė kvapo.

QUOTE(Vilioja @ 2013 02 20, 20:04)

Įtariu, kad po šitom žvaigždutėm kažkas įdomaus. Bandžiau atsekt, bet per kelis puslapius - vien žvaigždutėm šnekatės lotuliukas.gif  Apie ką čia jūs? noriu šito filmo biggrin.gif
*

tongue.gif Žvaigždučių skaičius citatoj ir atsakyme rodo,į kokį klausimą atskinėjama smile.gif Pvz. citatoj* ir atsakyme*,citatoj jau kažkokia kita mintis pažįmėta ** ir ties ** atsakyme ji pakomentuota..
Kaži suprantamai aš čia g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.