Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 08:55)
Sveikos, dėkui kas rekomendavo "Гражданка начальница. Продолжение."  4u.gif  4u.gif  smile.gif
jau baiginėju žiūrėti, "užkabino" mane šitas serialas. bigsmile.gif

Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu  biggrin.gif

Man ir šiandien 4 serijos liko.Ir mąstau,ar palikt vyrui,ar ne g.gif Ar nebus jam per "bobiškas" g.gif
Man dar visai nieko buvo ir yra,nes laukiu kol sudės visas naujas serijas http://kinozal.tv/br...F...amp;t=0&f=0 Jei negąsdina serijų gausa.Bet man pirmas sezonas neprailgo,o dar žiūrėjau,kai dirbau,vakarais,po kelias serijas (kartais ir daugiau blush2.gif ). Toks ramus detektyvas.Žmona advokatė,o vyras tardytojas.Kiekviena serija -atskira byla. Vyrui nepatiko,nes veiksmo per mažai,o man tai liuks.Man kažkuo panašus,nes ir vyras greitas apkaltint,o žmona tokia gerietiška,neskubanti nuteisti,norinti pirmiausiai viską iki galo išsiaiškint
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 02 19, 15:09)
atgavau savo anketa  biggrin.gif

4u.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 19, 20:41)
Ačiū už moralinę pagalbą.  4u.gif
Užvakar vakare parvažiavom namio ir pati susirgau.

sveikatos paciai 4u.gif

QUOTE(sttropez @ 2013 02 19, 23:48)
Любовь как несчастный случай (2012)

aciu uz rekomendacija 4u.gif


laba visoms smile.gif paziurejau V lesah i na gorah_vietom gal istemptas, bet ziuret galima 4u.gif

paziurejau ir si_Любовь не делится на два (1-4 серии из 4) / 2013 /
user posted image
lb patiko. Trumpai_kaip sesuo, ka tik pagimdziusi dvynukus (porele) isvyksta is savo gimtojo kaimo, nes vaikinas, kuri ji mylejo ir nuo jo pastojo, isimylejo jos seseri. Po kiek laiko, ateina laikas gimdyt ir seseriai. Deja, gimsta negyva mergaite. Stresas seimai. Moteris nenori gyvent, nori pati atjungt nuo saves aparatus, kurie palaike jos silpna sveikata...Vyras, nezinodamas, ka daryt, skambina seseriai, kad atvaziuotu ir bekalbant telefonu, isgirsta kudikio verksma...susijaudines uzklausia, kieno tai kudikis? ar jo? ar musu? Atvaziavusi sesuo su savo dvynuku porele, pagaili savo sesers, kuri neteko kudikio ir "padovanoja" savo dvyne dukrele, pazadedama, kad niekad gyvenime nesuzinos mergaite tiesos, kas tikrieji jos tevai...Paskui rodo, jau suaugusius vaikus, ju gyvenimus, klystkelius...
Butinai rekomenduoju paziureti, jei kas nematet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 02 20, 09:58)

Butinai rekomenduoju paziureti, jei kas nematet 4u.gif

Nu vis dar bandžiau susiturėt,bet jau neatsilaikiau-siunčiuosi blush2.gif
Atsakyti
sveikos.
man tas serialas schmoll.gif bet aš šališka šiuo klausimu, nes pas pačią dvyniai, tai per daug matyt domėn apėmiau.

paskutinių dienų filmai: štrafbatas, bresto tvirtovė smile.gif
vakar skilf'ą pradėjau žiūrėt. 2 serijas, bet neužakbino. bandysiu dar kelias šiandien pažiūrėt, nes vėl badas smile.gif

namie lazaretas, visi 4 serga. kas daugiau, kad mažiau, beliko tik man kojas patiest ir bus pilnas komplektas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 02 20, 10:38)


namie lazaretas, visi 4 serga. kas daugiau, kad mažiau, beliko tik man kojas patiest ir bus pilnas komplektas biggrin.gif

Oho blink.gif Kažką girdėjau apie antrą bangą gripo.Neužšokot ant jos?
Atsakyti
gal ne. ne gripas. šiaip virusiukas
Atsakyti
Sveikatos mergaitės visoms jums ir šeimoms jūsų,

Julsita, dėkui už rekomendaciją 4u.gif 4u.gif , o kad daug serijų tai negąsdina, o tai per pirmas kelias serijas tai būna, kad "pratinuosi" prie aktorių ir aplinkos, o po to matyt jau "priprantu" ir smagiau žiūrėt būna. thumbup.gif
Atsakyti
Is paskutiniuju labiausias patiko serialas Кухня, dabar ziuriu Восьмидесятые ir pradejau ziureti Деффчонки smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 11:05)
Sveikatos mergaitės visoms jums ir šeimoms jūsų,

Julsita, dėkui už rekomendaciją  4u.gif  4u.gif , o kad daug serijų tai negąsdina, o tai per pirmas kelias serijas tai būna, kad "pratinuosi" prie aktorių ir aplinkos, o po to matyt jau "priprantu" ir smagiau žiūrėt būna. thumbup.gif

Į sveikatą. Pamėgink kelias kokias serijas-gal dar nepatiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 20, 11:25)
Sveikos, dėkui kas rekomendavo "Гражданка начальница. Продолжение."  4u.gif  4u.gif  smile.gif
jau baiginėju žiūrėti, "užkabino" mane šitas serialas. bigsmile.gif

Gal ką nors panašaus galite rekomenduoti, nes jaučiu bus "badas" kai baigsiu  biggrin.gif


man dar sitas Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.


Ir dar atsiminiau kas nematet-labai geras serialas -Вера, Надежда, Любовь
Papildyta:
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 14:44)
man dar sitas  Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.
Ir dar atsiminiau kas nematet-labai geras serialas -Вера, Надежда, Любовь

O man dar vienas is megiamiausiu ir ziuretas ne karta nuotaikai pasikelt- Бальзаковский возраст, или все мужики сво…
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2013 02 20, 12:16)
man dar sitas  Семейный детектив. labai patiko, Stilius panašus, o ir aktorius gražuoliukas ir šiap artistai visi geri.
Ir dar atsiminiau kas nematet-labai geras serialas -Вера, Надежда, Любовь
Papildyta:

O man dar vienas is megiamiausiu ir ziuretas ne karta nuotaikai pasikelt- Бальзаковский возраст, или все мужики сво…

Visus,kuriuos paminėjai,su didžiausiu malonumu žiūrėjau ir tikrai prisidedui prie rekomendacijų.O jau Viera,Nadiežda,Liubov tai man išvis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kiek serganciu unsure.gif visiems sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as po svetoforo-nezinau ka ziureti g.gif
Atsakyti