Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija, 3 tema

QUOTE(Loxxy @ 2015 02 27, 08:41)
Va kokios nuomonės skirtingos. Aš kaip tik sakyčiau tik nevažiuokite į Benidormą, o ypač vasarą. Tipinė Palanga. O minėti pramogų parkai, bus perkrauti žmonėmis. Temperatūra per aukšta visoms pramogoms apart vandens  unsure.gif Pramogauti ten reiktų važiuoti gegužę, ar rugsėjį. Na iš bėdos birželį. Bet liepą ar rugpjūti tik surišktą į Benidormą nuveštų. Prie +30 tikrai nei zoo, nei karuselės džiaugsmo man nesuteiktų.
Bet aš nemėgstu perkrautų vietų, man nepatinka minios. Jei prie pramogos reik stovėti eilėke, anokia čia pramoga.
Mano supratimu, Benidormas  skirtoms tiems kam patinka vietos, kuriose daug žmonių, šurmulys, kurie mėgsta komercines pramogas4u.gif

va čia pritariu 200% drinks_cheers.gif dėl Benidormo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 02 27, 12:10)
va čia pritariu 200%  drinks_cheers.gif  dėl Benidormo  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif pritariu dėl tos pačios priežasties ir dėl to būtent aš jo nesirinkau būdama Alikantėje smile.gif ...o važiuojant pro šalį, taip pat neatėjo noras į jį užsukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2015 02 27, 09:41)
Va kokios nuomonės skirtingos. Aš kaip tik sakyčiau tik nevažiuokite į Benidormą, o ypač vasarą. Tipinė Palanga. O minėti pramogų parkai, bus perkrauti žmonėmis. Temperatūra per aukšta visoms pramogoms apart vandens  unsure.gif Pramogauti ten reiktų važiuoti gegužę, ar rugsėjį. Na iš bėdos birželį. Bet liepą ar rugpjūti tik surišktą į Benidormą nuveštų. Prie +30 tikrai nei zoo, nei karuselės džiaugsmo man nesuteiktų.
Bet aš nemėgstu perkrautų vietų, man nepatinka minios. Jei prie pramogos reik stovėti eilėke, anokia čia pramoga.
Mano supratimu, Benidormas  skirtoms tiems kam patinka vietos, kuriose daug žmonių, šurmulys, kurie mėgsta komercines pramogas.  4u.gif

Taip skirtingos smile.gif mes buvom birzeli smile.gif viskas buvo puikiai, net i papludymio tokia dali vaziuodavom kur zmoniu nebudavo. Mes turejom masina visam laikui tai mes tos "Palangos" nepajtom smile.gif as ir nekenciu masiniu vietu, nemegsta Palangos, bet turiu likusius gerus ispudzius is Benidormo. Mes net gyvenome jame, bet visai kraste jo, tai nejautem. Ei surmulio, nei masiu zmoniu
Atsakyti
QUOTE(Neringa1987 @ 2015 02 25, 14:56)
Labai Labai Prasau pagalbos ! Jau buvau beperkant atostogas ir vienas zmogus Labai nuvyle . Sako kad Costa bravoj - llorete de mar pats baisiauaias regionas sad.gif

Gal Kas ten buvot?  verysad.gif

Kostos Bravos tikrai niekam nerekomenduoju.Jura grynas makalas.Viezbuciai baisus gigantai isrykiuoti eilute,ir baisiu kinietisku prekiu sabakstynas.Restoranai tipiski anglu skoniu,su burgeriais,fish and chips ir kebabai.Dar kaip iseini pasivaiscioti vakare kaip sutemsta,grynas tarakonynas.Kokie apie 5 cm dydzio,baisu kad jeigu uzlipsi tai nunes. biggrin.gif .Kasdiena vaziuodavom apie 20 km i grazius uoletus plezus maudytis,nes jura po nosim,o net ibristi nesinori.Gerai tik tiek kad aplakstem,Barselona,Monsorata,Rojaus sodus ir dar si bei ta.Isviso man zemynines ispanijos kurortai nepatinka.Salose daug graziau,tik tiek kad lankytinu vietu graziu yra.Ir dar pakeliui istisai tos stovincios prostitutes,kiekvienam keliukyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 27 vasario 2015 - 12:02
QUOTE(I.Elija @ 2015 02 27, 13:00)
Kostos Bravos tikrai niekam nerekomenduoju.Jura grynas makalas.Viezbuciai baisus gigantai isrykiuoti eilute,ir baisiu kinietisku prekiu sabakstynas.Restoranai tipiski anglu skoniu,su burgeriais,fish and chips ir kebabai.Dar kaip iseini pasivaiscioti vakare kaip sutemsta,grynas tarakonynas.Kokie apie 5 cm dydzio,baisu kad jeigu uzlipsi tai nunes. biggrin.gif .Kasdiena vaziuodavom apie 20 km i grazius uoletus plezus maudytis,nes jura po nosim,o net ibristi nesinori.Gerai tik tiek kad aplakstem,Barselona,Monsorata,Rojaus sodus ir dar si bei ta.Isviso man zemynines ispanijos kurortai nepatinka.Salose daug graziau,tik tiek kad lankytinu vietu graziu yra.Ir dar pakeliui istisai tos stovincios prostitutes,kiekvienam keliukyje.

Vat būtent, kaip ir minėjau, salos yra visai kas kita, visai kitokie kurortai. Man irgi žemyninia kurortai, tai visi daugiau mažiau panašūs, ir daug judesio, daug iguvos, daug prekių ir t.t Arba reikia rinktis mažus miestelius ir mažus viešbučius, kaip kad minėjau ALTEA. Bet su vaikais dažniausiai reikia pramogų, ir vietos vaikiškai veiklai. Todėl kiekvienas renkamės pagal situaciją, pagal poreikį ir pan. Bet išskirtinai salos yra visai kitokia kurortinė dalis, ten ir dideli viešbučiai dažniausiai visai kitokie.
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2015 02 27, 12:22)
Vat būtent, kaip ir minėjau, salos yra visai kas kita, visai kitokie kurortai. Man irgi žemyninia kurortai, tai visi daugiau mažiau panašūs, ir daug judesio, daug iguvos, daug prekių ir t.t Arba reikia rinktis mažus miestelius ir mažus viešbučius, kaip kad minėjau ALTEA. Bet su vaikais dažniausiai reikia pramogų, ir vietos vaikiškai veiklai. Todėl kiekvienas renkamės pagal situaciją, pagal poreikį ir pan. Bet išskirtinai salos yra visai kitokia kurortinė dalis, ten ir dideli viešbučiai dažniausiai visai kitokie.

O man neprigijo salos. Na Italijos Sardinia visai nieko, kitos kuriose buvau nesužavėjo. Ispaniškose nebuvau, bet žemynas gali pasiūlti didelius plotus judėti, jame gausu istorinio paveldo ( mane labai domina pilys, dvarai, griuvėsiai). O Ispanijos net mažiausiame ir ramiausiame miešteliūkštyje tikrai yra žaidimų aikštelė mažiesiems. Jie labai rūpinasi vaikais.
Sunkiau su paaugliais ar beveik jais... Aniems jau be komercinių pramogų nelabai ką įsiūlysi.
Labai myliu Ispanijos žemyną. Kokios pilys, dvarai. Paplūdimiai, uolos, kalnai ir jų pėsčiųjų maršrutai. Salose man per mažai vietos. Kurortai manęs nedomina. Geriau eisiu į darbą nei gulėsiu savaitę pliaže blush2.gif
Todėl kiekvienai skaitančiai ir besirenkančiai, pradžiai siūlau nesekti aklai kitų patarimų, o identifikuoti savo lūkesčius ir pomėgius. Nes kitaip tikėdamasi komercinių pramogų ir suskrudusios bambos, nuseksite laukiniais Loxxy maršrutais ir grįšite juodai nusivylusi.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 02 27, 12:00)
Kostos Bravos tikrai niekam nerekomenduoju.Jura grynas makalas.Viezbuciai baisus gigantai isrykiuoti eilute,ir baisiu kinietisku prekiu sabakstynas.Restoranai tipiski anglu skoniu,su burgeriais,fish and chips ir kebabai.Dar kaip iseini pasivaiscioti vakare kaip sutemsta,grynas tarakonynas.Kokie apie 5 cm dydzio,baisu kad jeigu uzlipsi tai nunes. biggrin.gif .Kasdiena vaziuodavom apie 20 km i grazius uoletus plezus maudytis,nes jura po nosim,o net ibristi nesinori.Gerai tik tiek kad aplakstem,Barselona,Monsorata,Rojaus sodus ir dar si bei ta.Isviso man zemynines ispanijos kurortai nepatinka.Salose daug graziau,tik tiek kad lankytinu vietu graziu yra.Ir dar pakeliui istisai tos stovincios prostitutes,kiekvienam keliukyje.

Na net juokas sueme. 5 kartus atostogavom kosta bravoj. Mūsų standartines atostogos - kelios dienos nuosalesniame miestuky (calella, pineda, santa susana ir pan), o like dienos barselonoj. Zinokit nemaciau nei tarakonu, nei prostituciu. Gal man pasiseke biggrin.gif O musu seimai gulet savaite pleze visiskai netinka, trys dienos max ir norisi veiksmo, kazkur vaziuot, eit , kazka pamatyt.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2015 02 27, 14:27)
Na net juokas sueme. 5 kartus atostogavom kosta bravoj. Mūsų standartines atostogos - kelios dienos nuosalesniame miestuky (calella, pineda, santa susana ir pan), o like dienos barselonoj. Zinokit nemaciau nei tarakonu, nei prostituciu. Gal man pasiseke biggrin.gif O musu seimai gulet savaite pleze visiskai netinka, trys dienos max ir norisi veiksmo, kazkur vaziuot, eit , kazka pamatyt.

Tai mes i pleza irgi valandai.As aprasiau Margrat De Mar ir kurortiniu miestu ivazdzius cia.Dar nepatiko ir Malagos kurortai,tokie kaip Estepona,Marbelija.O prie baseino tai ne karto nebuvau,net neisimaudem.Istisai vaziavom.I Barselona tai mes kelis kartus nuskride buvom kitu laikotarpiu,kad be karsciu butu.Del lankytinu vietu sutinku kad zemyne ju daug daugiau.Aplanke esame ir Ronda,Kordoba,Sevilija ir tt.Bet dabar daugiau atostogaujam Prancuzijos arba Italijos rivjerose.Mums ten vaizdas geresnis visame kame.
Papildyta:
QUOTE(Sigitano @ 2015 02 27, 13:22)
Vat būtent, kaip ir minėjau, salos yra visai kas kita, visai kitokie kurortai. Man irgi žemyninia kurortai, tai visi daugiau mažiau panašūs, ir daug judesio, daug iguvos, daug prekių ir t.t Arba reikia rinktis mažus miestelius ir mažus viešbučius, kaip kad minėjau ALTEA. Bet su vaikais dažniausiai reikia pramogų, ir vietos vaikiškai veiklai. Todėl kiekvienas renkamės pagal situaciją, pagal poreikį ir pan. Bet išskirtinai salos yra visai kitokia kurortinė dalis, ten ir dideli viešbučiai dažniausiai visai kitokie.

Kad tose salose dabar nuostabiu parku visokiu atrakciju yra.Tikrai vaikuciams yra ka veikti.Tokiuose Kanaruose isviso parkai pasaulinio masto.Viezbuciai tikrai salose kitokie.Ipatingai nuosalesni.Kad ir gigantai,bet nuostabiose ilankose,ir tos komercijos maziau.O sala salai nelygi.Didesnese tikrai plotai neriboja.Per 10 dienu tik maza dali apsuki.Su uolu,takais,tarpeklias,Plaukimas per urvus ir pilimis.Mes dabar ispanija renkames ziema,ir butent lankomes tik iskirtinai istorinese vietose.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 02 27, 13:56)
Bet dabar daugiau atostogaujam Prancuzijos arba Italijos rivjerose. Mums ten vaizdas geresnis visame kame.

Italijo nemyliu subjektyviai, nors ji tikrai turi ką pasiūlyti.
O va kodėl renkuos Ispaniją, o ne Prancūzijos rivjerą priežastis labai ojektyvi - kaina. Jei Ispanija kainuoja pigiau nei Palanga, tai Prancūzija ko ne dvigubai.
Bet tema yra apie Ispaniją, o ne kodėl ji geriau ar blogiau už Prancūziją ar bet kurį kitą regioną.

Gal, kas buvo Cunca ir gali pasiūlyti gerą vietą nakvynei?
Ir gal bus komentarų verta Cuenca dėmesio, ar ne?

Internete ją reklamuoja maždaug taip:
user posted image
user posted image
Man šiek tiek primena Rondą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2015 02 27, 13:22)
Vat būtent, kaip ir minėjau, salos yra visai kas kita, visai kitokie kurortai. Man irgi žemyninia kurortai, tai visi daugiau mažiau panašūs, ir daug judesio, daug iguvos, daug prekių ir t.t Arba reikia rinktis mažus miestelius ir mažus viešbučius, kaip kad minėjau ALTEA. Bet su vaikais dažniausiai reikia pramogų, ir vietos vaikiškai veiklai. Todėl kiekvienas renkamės pagal situaciją, pagal poreikį ir pan. Bet išskirtinai salos yra visai kitokia kurortinė dalis, ten ir dideli viešbučiai dažniausiai visai kitokie.



Tuomet tikriausiai nebuvote Ispanijos žemyninės dalies kurortuose prie Atlanto vandenyno...jie nuostabūs su mažais miesteliais jaukiais viešbučiais, plačiais smėlėtais paplūdimiais 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 27 vasario 2015 - 14:41
QUOTE(Astra777 @ 2015 02 27, 14:38)
Tuomet tikriausiai nebuvote Ispanijos žemyninės dalies kurortuose prie Atlanto vandenyno...jie nuostabūs su mažais miesteliais jaukiais viešbučiais, plačiais smėlėtais paplūdimiais 4u.gif


drinks_cheers.gif Paplūdimiai prie vandenyno nuostabūs.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2015 02 27, 15:38)
Tuomet tikriausiai nebuvote Ispanijos žemyninės dalies kurortuose prie Atlanto vandenyno...jie nuostabūs su mažais miesteliais jaukiais viešbučiais, plačiais smėlėtais paplūdimiais 4u.gif

user posted image

user posted image

Aisku ne visur dar buvau. Ir tik palyginau tai ka maciau. Juk nepersu savo nuomones, o kaip ir dauguma tik dalinuosi savo smile.gif man is esmes visur buna gerai, nes padarau namu darbus ir dar nuo poziurio ir nusiteikimo priklauso. smile.gif o atsakant apie kurortus, tai neturejau omeny gulejimo pliazuose. Mes net su mazais vaikais keliavom visada. Bet turi oats pamatyt, kad galetum sakyt bent tikraja savo nuomone. smile.gif ir kalbu tik apie tai kur jau buvau ir kas koki ispudi paliko wink.gif
Atsakyti