Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija, 3 tema

Laba diena 4u.gif
Bandau organizuoti savo seimai rudens pabaigai kelione i Ispanija ax.gif Padekite prasom blush2.gif labai reikia konsultacijos rolleyes.gif
Ar buna nebrangiu skrydziu i Valensija?
I Alicante pigiausi biletai is Raynairo?
Pries kiek laiko geriau pirkti biletus ( pigiausia kaina )
Atsakyti
Mano variantas toks: Vilnius - Briuselis 14:40- 16:05; Briuselis - Malaga 17:15- 20:00. Jei sudomins, rašykit, persiųsiu kontaktus iš ko pirkau.
Bet kaina nėra maža, kadangi man reikėjo prisitaikyti prie keliaujančių kolegų laiko, tai buvo pasirinkimas arba Madridas už 160eur arba dar gerokai brangiau Malaga, tai pasiskaičiavau, kad traukiniu važiuoti vis tiek brangu norint į tą pusę patekti.
Taip, ačiū dėl kalnų, jaučiu, kad ten patrauksiu.
Na, man atrodo, kad į Maroką reikia tinkamos kompanijos, pvz mes į Indiją vykome aš su dviem vaikinais, prisiklausėm kaip ten tik ir taikosi apvogti, bet nieko tokio nepatyrėm, tik taikančių papildomų pinigų už paslaugas gauti daug.
O iš Ispanijos į Maroko pusę persikelti, tai ten neilga kelionė man gautųsi, neapsimoka, bet dėl saugumo man neatrodo, kad būtų kas nesaugaus trumpam:) Gal ir klystu..


QUOTE(Nada... @ 2015 04 29, 12:23)
per kur pirkot bilietus i malaga? as irgi ieskau, bet keliones trukme nesamoninga tiesiog.  o mes dar su vaiku, tai nesamone po 10 ir daugiau valandu i viena puse keliaut....todel ir perka visi i Barsa arba Alikante...
o kalnus galit aplankyt Sieros nevados, draugai labai gyre.
as irgi planavau Maroka, bet seima atsisako del saugumo... o jum ramu ten vykt? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 04 29, 12:23)
per kur pirkot bilietus i malaga? as irgi ieskau, bet keliones trukme nesamoninga tiesiog.  o mes dar su vaiku, tai nesamone po 10 ir daugiau valandu i viena puse keliaut....todel ir perka visi i Barsa arba Alikante...
o kalnus galit aplankyt Sieros nevados, draugai labai gyre.
as irgi planavau Maroka, bet seima atsisako del saugumo... o jum ramu ten vykt? smile.gif

Mes pirkom is ryanair, per Osla, tai irgi gan nebrangiai gavosi:) o persedimas buvo apie 3h:) bet smagu ir Osle, piknika ant zolytes pasidarem,laikas prabego tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2015 04 30, 00:00)
Mes pirkom is ryanair, per Osla, tai irgi gan nebrangiai gavosi:) o persedimas buvo apie 3h:) bet smagu ir Osle, piknika ant zolytes pasidarem,laikas prabego tiesiog.


3 valandos tai liuks butu.. ka aplanket, kas paliko didziausia ispudi?


ir kas jums gera kaina? pati pirkot per ryanair, ar naudojotes visais tais srendu.lt avia.lt ir t.t.? pries kiek laiko pagavot gera kaina?

as tai pirmiausia i kalnus noriu, Pirenuose jau buvom, labai patiko, zmoniu nedaug ( lyginant su lenku ar slovaku tatrais- tuscia) , miesteliai fantastiski kalnuose ,silta ...bet ar man tik atrodo, kad siaures ispanijoj pigiau nakvyne? g.gif
sieros nevados kalnuose tai oho kaineles, bent jau kai pries pora menesiu tikrinausi..
Atsakyti
Nada, man labai aktualu kokios kainos sieros nevados kalnuose? Vis tik bandysiu ten nusigauti, galvoju neieškoti nakvynės iš anksto, na, stilium-vistiek ką nors nakčiai rasiu:) Taip dariau Graikijoje, prie Meteoros vienuolynų mažame miestukyje, viešbutukas su fantastišku vaizdu į kalnus ir vienuolynus buvo 45 eur


QUOTE(Nada... @ 2015 04 30, 09:33)
3 valandos tai liuks butu.. ka aplanket, kas paliko didziausia ispudi?
ir kas jums gera kaina? pati pirkot per ryanair, ar naudojotes visais tais srendu.lt avia.lt ir t.t.?  pries kiek laiko pagavot gera kaina?

as tai pirmiausia i kalnus noriu, Pirenuose jau buvom, labai patiko, zmoniu nedaug ( lyginant su lenku ar slovaku tatrais- tuscia) , miesteliai fantastiski kalnuose ,silta ...bet ar man tik atrodo, kad siaures ispanijoj pigiau nakvyne? g.gif
sieros nevados kalnuose tai oho kaineles, bent jau kai pries pora menesiu tikrinausi..

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 04 30, 15:05)
Nada, man labai aktualu kokios kainos sieros nevados kalnuose? Vis tik bandysiu ten nusigauti, galvoju neieškoti nakvynės iš anksto, na, stilium-vistiek ką nors nakčiai rasiu:) Taip dariau Graikijoje, prie Meteoros vienuolynų mažame miestukyje, viešbutukas su fantastišku vaizdu į kalnus ir vienuolynus buvo 45 eur

as per bookingá ziurinejau kainas, man brangu pasirode, lyginant su Pirenais, gal dabar pakito kainos, bet tada isgasdino, pamenu, kad be 300 lt ( tada dar smile.gif ) mums trims neradau nieko.. musu draugai keliavo jau senokai, jie tokie pusiau alpinistai, tai daugiausia miegojo palapinese ( ten kazkokiame aukstyje jau galima statyt palapines), bet mano vaikas dar neikops i ta reikalinga auksti, jauciu g.gif
O Jus viena i kalnus eisit? kazkaip nedrasu man butu, maza kas nutikt gali..
Aplankyt Granada nezadat? ten miesteliuose turetu siulyt ekskursiju tiek i Granada ar kitus mauru miestus, tiek i Maroka..

Nakvyne, manau susirasit ir vietoj, mes paskutini syki Svedijoj su vaiku likom ant ledo, masinoj miegojom, tai daugiau nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 04 30, 09:33)
3 valandos tai liuks butu.. ka aplanket, kas paliko didziausia ispudi?
ir kas jums gera kaina? pati pirkot per ryanair, ar naudojotes visais tais srendu.lt avia.lt ir t.t.?  pries kiek laiko pagavot gera kaina?

as tai pirmiausia i kalnus noriu, Pirenuose jau buvom, labai patiko, zmoniu nedaug ( lyginant su lenku ar slovaku tatrais- tuscia) , miesteliai fantastiski kalnuose ,silta ...bet ar man tik atrodo, kad siaures ispanijoj pigiau nakvyne? g.gif
sieros nevados kalnuose tai oho kaineles, bent jau kai pries pora menesiu tikrinausi..

Litais virs 300 buvo vienam i abi puses. Pirkom tiesiai is ryanair,taip pigiausiai gavosi. Mes vaziavom palei pakrante,link Rondos,pro Sevilija, o tada i Portugalija. Gavosi trys naktys ispanijoje ir trys Portugalijoj.
Jei kas konkreciai domina,klauskit:) Malaga taip pat labai patiko,galeciau rekomenduoti viesbutuka joje labai jauku ir grazu,bei vietele uzkasti meksikietisko maisto:)
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2015 04 30, 23:48)
Litais virs 300 buvo vienam i abi puses. Pirkom tiesiai is ryanair,taip pigiausiai gavosi. Mes vaziavom palei pakrante,link Rondos,pro Sevilija, o tada i Portugalija. Gavosi trys naktys ispanijoje ir trys Portugalijoj.
Jei kas konkreciai domina,klauskit:) Malaga taip pat labai patiko,galeciau rekomenduoti viesbutuka joje labai jauku ir grazu,bei vietele uzkasti meksikietisko maisto:)

Sauniai prasisukot! superine kaina, jums reiktu organizatore kelioniu dirbt biggrin.gif

as irgi misliju Portugalija itraukt i planus, tik abejoju, kad laiko uzteks, vien kalnam reiktu kokiu 3 dienu..mes planuojam apie 10-13 dienu .
Kas Jums labiau patiko - Portugalijos pakrante , ar Ispanijos, Portugalijoj yra kur pasimaudyt, ner vien status krantai? Granados, Kordobos neaplanket?

Parekomenduokit ta viesbutuka, gal veliau nepagausiu Jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 05 01, 11:08)
Sauniai prasisukot! superine kaina, jums reiktu organizatore kelioniu dirbt  biggrin.gif

as irgi misliju Portugalija itraukt i planus, tik abejoju, kad laiko uzteks, vien kalnam reiktu kokiu 3 dienu..mes planuojam apie 10-13 dienu .
Kas Jums labiau patiko - Portugalijos pakrante , ar Ispanijos, Portugalijoj yra kur pasimaudyt, ner vien status krantai?  Granados, Kordobos neaplanket?

Parekomenduokit ta viesbutuka, gal veliau nepagausiu Jusu smile.gif

Pakrante tai tikrai Portugalijos, kokio grozio tie paludimiai, laukiniai papludimiukai wub.gif budavo sunku issirinkti kur stosim doh.gif Ispanijoj labai patiko Ronda, neprasovem kad 2 nakvynes ten pasirinkom. Labai jaukus, grazus miestelis, netoli yra ezeras, puse dienos aplink ji vaziavom aplankydami graziausius kaimelius, o jau keliai per kalnus wub.gif Granadai ir Kordobai nepakako laiko, nors irgi labai norejau 4u.gif
Viesbutukas Malagoj.
O cia gyvenom Rondoj bute yra viskas viskas ko reikia normaliam gyvenimui, irgi patiko!
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2015 05 01, 14:51)
Pakrante tai tikrai Portugalijos, kokio grozio tie paludimiai, laukiniai papludimiukai  wub.gif  budavo sunku issirinkti kur stosim  doh.gif Ispanijoj labai patiko Ronda, neprasovem kad 2 nakvynes ten pasirinkom. Labai jaukus, grazus miestelis, netoli yra ezeras, puse dienos aplink ji vaziavom aplankydami graziausius kaimelius, o jau keliai per kalnus  wub.gif  Granadai ir Kordobai nepakako laiko, nors irgi labai norejau  4u.gif
Viesbutukas Malagoj.
O cia gyvenom Rondoj bute yra viskas viskas ko reikia normaliam gyvenimui, irgi patiko!

Aciu, visko norisi, kaip spet visur biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 05 01, 14:19)
Aciu, visko norisi, kaip spet visur  biggrin.gif  4u.gif

Jus nemazai laiko turesit, tikrai visko daugiau spesit! smile.gif
Atsakyti
Na, aš taip kalnuose ne laipioti noriu, o jais pasigėrėti iš saugaus atstumo:) Į palapinę nenoriu, neplanuoju jos pasiimti, galvoju kokį viešbutuką rasti. Dabar mane aplinkiniai gundo išsinuomoti mašiną toms kelioms dienoms, tada galėčiau pasiekti visus norimus kalnus, bet šiek tiek nedrąsu vienai ir dar kad tik kelioms dienoms, bus brangu labai...dar galvoju, žodžiu:)
Apie Granadą galvoju, dėl Alahambros svarstau, jei labai patinka Marokas, tai gal ten verta.


QUOTE(Nada... @ 2015 04 30, 15:55)
as per bookingá ziurinejau kainas, man brangu pasirode, lyginant su Pirenais, gal dabar pakito kainos, bet tada isgasdino, pamenu, kad be 300 lt ( tada dar  smile.gif )  mums trims neradau nieko.. musu draugai keliavo jau senokai, jie tokie pusiau alpinistai, tai daugiausia miegojo palapinese ( ten kazkokiame aukstyje jau galima statyt palapines), bet mano vaikas  dar neikops i ta reikalinga auksti, jauciu  g.gif
  O Jus viena i kalnus eisit? kazkaip nedrasu man butu, maza kas nutikt gali..
Aplankyt Granada nezadat? ten miesteliuose turetu siulyt ekskursiju tiek i Granada ar kitus mauru miestus, tiek i Maroka..

Nakvyne, manau susirasit ir vietoj, mes paskutini  syki Svedijoj su vaiku likom ant ledo,  masinoj miegojom, tai daugiau nenoriu smile.gif

Atsakyti