Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija, 3 tema

QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 08:43)
Sveikos, noriu paklausti jau keliavusių, nes birželis artėja, o aš dar nežinau konkrečiai kaip kas: atskrendu į Malagą vakarop penktadienį ir ten išsinuomavau mašiną, kurią pirmadienį ryte turiu gražinti Granadoje (iš ten traukiniu į Madridą, kur prisijungsiu prie savo keliaujančios grupės). Išsinuomoti tai išsinuomavau, dabar galvoju kaip su navigacija, kažin ar ją būtina imti? Dar tiksliai nežinau, bet man atrodo, kad ją reikėtų vežtis iš LT...Planuoju iš Malagos kažkaip pakliūti į Sierra Nevada, kalnų kažkiek pažiūrėti ir kokiame mažame miestelyje pernakvoti. Ar sudėtingi keliai ten? Šiek tiek dabar prisibijau savo susigalvoto iššūkio blush2.gif Gal yra koks puslapis kur būtų galima kelius pasižiūrėti iš anksto?

Mes visada vezames savo navigacine nes daugumoj uz ja reik papildomai moketi.Ispanijos keliai palyginus nera sudetingi.Automagistrales placios ir su nuorodom.Jeigu imat tik trim dienom butinai issipirkite keliu mokesti.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 08:43)
Sveikos, noriu paklausti jau keliavusių, nes birželis artėja, o aš dar nežinau konkrečiai kaip kas: atskrendu į Malagą vakarop penktadienį ir ten išsinuomavau mašiną, kurią pirmadienį ryte turiu gražinti Granadoje (iš ten traukiniu į Madridą, kur prisijungsiu prie savo keliaujančios grupės). Išsinuomoti tai išsinuomavau, dabar galvoju kaip su navigacija, kažin ar ją būtina imti? Dar tiksliai nežinau, bet man atrodo, kad ją reikėtų vežtis iš LT...Planuoju iš Malagos kažkaip pakliūti į Sierra Nevada, kalnų kažkiek pažiūrėti ir kokiame mažame miestelyje pernakvoti. Ar sudėtingi keliai ten? Šiek tiek dabar prisibijau savo susigalvoto iššūkio blush2.gif Gal yra koks puslapis kur būtų galima kelius pasižiūrėti iš anksto?

Labai jau daug "kažkaip" ir "kažkur" - nepasiruošusi kelionei - sėsk - du lotuliukas.gif . Juokauju, žinoma, kartais ekspromtinės kelionės būna vykusios ir linksmos, bet...Taip suprantu, kol prisijungsi prie draugų, važiuosi viena? Tada neįsivaizduoju, kaip be navigacijos (mes visada turim savo, teisingiau instaliuotą į išmanųjį telefoną - tai vienas ir tas pats , nes auto nuomoje dienai - keli eu, nebent ji reikalinga porai dienų). Nors kelių ženklinimas ir nuorodos Ispanijoje - be priekaištų, bet vienai vairuojant sekt ženklus labai sunku, ypač miestuose ar sudėtinguose viadukuose, pvz. išvažiuoti iš oro uosto ar Granadoj rasti auto nuomos punktą? g.gif Navigacija bent jau burbės, kur važiuoti, o be jos - vienai - nerizikuočiau niekaip doh.gif .
Siera Nevados kalnai užima didžiulį plotą, ko tiksliai nori, ar leistis į žygį, ar panoraminio vaizdo, ar tik pravažiuot - čia vėl gi - yra ir autostrados, ir, išsukus iš jų, raudoni, geltoni, balti - siaurutėliai keliukai.
Tų mažų miestukų šimtai, bent jau aš patarčiau nusižiūrėti preliminarų maršrutą ir žvilgtelėti į tuose miestukuose siūlomas nakvynes, kad neliktumei kalnuose ant ledo (pvz. kaimuke gal visai nebus jokios pasiūlos, o kitame miestelyje birželio mėn. gali būti viskas rezervuota) blink.gif . Mano nuomone, pačiai bus ramiau, jei žinosi, kur važiuosi ir ko ten laukti ir tikėtis.
Kelius aš visada pasitikrinu per google maps ar google Earth - ten su žmogeliuku gali ne tik kelius pasitikrinti, viešbučių vietą apžiūrėti, bet ir atstumus susiskaičiuoti biggrin.gif .
Linkiu gražios kelionės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(I.Elija @ 2015 05 26, 09:15)
Mes visada vezames savo navigacine nes daugumoj uz ja reik papildomai moketi.Ispanijos keliai palyginus nera sudetingi.Automagistrales placios ir su nuorodom.Jeigu imat tik trim dienom butinai issipirkite keliu mokesti.

Kokį kelių mokestį turite galvoje? Autopistoje susimoki už pravažiuotus km, o už kitus kelius Ispanijoje nereikia mokėti, mano žiniomis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 08:43)
Sveikos, noriu paklausti jau keliavusių, nes birželis artėja, o aš dar nežinau konkrečiai kaip kas: atskrendu į Malagą vakarop penktadienį ir ten išsinuomavau mašiną, kurią pirmadienį ryte turiu gražinti Granadoje (iš ten traukiniu į Madridą, kur prisijungsiu prie savo keliaujančios grupės). Išsinuomoti tai išsinuomavau, dabar galvoju kaip su navigacija, kažin ar ją būtina imti? Dar tiksliai nežinau, bet man atrodo, kad ją reikėtų vežtis iš LT...Planuoju iš Malagos kažkaip pakliūti į Sierra Nevada, kalnų kažkiek pažiūrėti ir kokiame mažame miestelyje pernakvoti. Ar sudėtingi keliai ten? Šiek tiek dabar prisibijau savo susigalvoto iššūkio blush2.gif Gal yra koks puslapis kur būtų galima kelius pasižiūrėti iš anksto?

Gal telefone tutite gps?puikiai tarnauja.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą!:) Tikrai esu nelabai pasiruošusi, nes į miestus važiuodama būtent taip ir keliauju-pasižiūriu kažką kur galima nueiti/pamatyti, bet nebūtinai taip ir gaunasi, einu kur akys veda, bet suprantu, kad čia taip nesigaus.. Bet juk navigacijai telefone reikalingas mobilusis internetinis ryšys? Galvoju, kad ieškosiu kur gauti navigaciją, bet kilo mintis šiaip, gal be jos:)
Turbūt vis tik ne. Mašiną turėčiau pasiimti Malagos oro uoste, tai ten gal kažkaip surasiu, Granadoje dar nesu tikra kur man ten rezervavo atidavimą draugė, taip, būsiu viena tas kelias dienas, deja. Sierra Nevada pradžioje būtent tokiu pavadinimu į miestuką važiuoti, o paskui pamaniau, kad važiuosiu kažkur link ten, o pakeliui nakvynę rasiu kur nors. Kadangi noriu pabūti vietose gražiose su kalnais, negalvoju, kad labai daug aš ten nuvažiuosiu, na, toks va siaubingai neplaningas planas, žinau, kad kartais tokie baigiasi visai neįdomiai bigsmile.gif
Sakot, kad gali būti rezervuota? hm, esu taip pavakary pakliuvusi į Graikijos Meteoros prie vienuolynų miestuką, tai mažų viešbutukų buvo pasirinkimas kur gyventi, pamaniau, kad gal ir čia taip.. Visai nenoriu prisirišti, kad reikės iki kažkokios vietos nukakti, nes gal man visai nepavyks rasti paskui tos vietos:)) Na, o mašiną gražinti Granadą tai jau tikrai rasiu:) Tik va dėl to atvykimo vakaro galvoju, kad vis tik gal ir reikia kažką rezervuoti nakvynei, nes jei atskrendu tik 20h vakare į Malagą, tai blūdinėti tamsoje bus nejauku.



QUOTE(renrena @ 2015 05 26, 08:45)
Labai jau daug "kažkaip" ir "kažkur"  - nepasiruošusi kelionei - sėsk - du lotuliukas.gif . Juokauju, žinoma, kartais ekspromtinės kelionės būna vykusios ir linksmos, bet...Taip suprantu, kol prisijungsi prie draugų, važiuosi viena? Tada neįsivaizduoju, kaip be navigacijos (mes visada turim savo, teisingiau instaliuotą į išmanųjį telefoną - tai vienas ir tas pats , nes auto nuomoje dienai  - keli eu, nebent ji reikalinga porai dienų). Nors  kelių ženklinimas ir nuorodos Ispanijoje - be priekaištų, bet vienai vairuojant sekt ženklus labai sunku, ypač miestuose ar sudėtinguose viadukuose, pvz. išvažiuoti iš oro uosto ar Granadoj rasti auto nuomos punktą? g.gif  Navigacija bent jau burbės, kur važiuoti, o be jos - vienai - nerizikuočiau niekaip  doh.gif .
Siera Nevados kalnai užima didžiulį plotą, ko tiksliai nori, ar leistis į žygį, ar panoraminio vaizdo, ar tik pravažiuot - čia vėl gi - yra ir autostrados, ir, išsukus iš jų, raudoni, geltoni, balti - siaurutėliai keliukai.
Tų mažų miestukų šimtai, bent jau aš patarčiau nusižiūrėti preliminarų maršrutą ir žvilgtelėti į tuose miestukuose siūlomas nakvynes, kad neliktumei kalnuose ant ledo (pvz. kaimuke gal visai nebus jokios pasiūlos, o kitame miestelyje birželio mėn.  gali būti viskas rezervuota)  blink.gif . Mano nuomone, pačiai bus ramiau, jei žinosi, kur važiuosi ir ko ten laukti ir tikėtis.
Kelius aš visada pasitikrinu per google maps ar google Earth - ten su žmogeliuku gali ne tik kelius pasitikrinti, viešbučių vietą apžiūrėti, bet ir atstumus susiskaičiuoti  biggrin.gif .
Linkiu gražios kelionės  4u.gif
Papildyta:

Kokį kelių mokestį turite galvoje? Autopistoje susimoki už pravažiuotus km, o už kitus kelius Ispanijoje nereikia mokėti, mano žiniomis  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 17:18)
Ačiū už atsakymą!:) Tikrai esu nelabai pasiruošusi, nes į miestus važiuodama būtent taip ir keliauju-pasižiūriu kažką kur galima nueiti/pamatyti, bet nebūtinai taip ir gaunasi, einu kur akys veda, bet suprantu, kad čia taip nesigaus.. Bet juk navigacijai telefone reikalingas mobilusis internetinis ryšys? Galvoju, kad ieškosiu kur gauti navigaciją, bet kilo mintis šiaip, gal be jos:)
Turbūt vis tik ne. Mašiną turėčiau pasiimti Malagos oro uoste, tai ten gal kažkaip surasiu, Granadoje dar nesu tikra kur man ten rezervavo atidavimą draugė, taip, būsiu viena tas kelias dienas, deja. Sierra Nevada pradžioje būtent tokiu pavadinimu į miestuką važiuoti, o paskui pamaniau, kad važiuosiu  kažkur link ten, o pakeliui nakvynę rasiu kur nors. Kadangi noriu pabūti vietose gražiose su kalnais, negalvoju, kad labai daug aš ten nuvažiuosiu, na, toks va siaubingai neplaningas planas, žinau, kad kartais tokie baigiasi visai neįdomiai bigsmile.gif
Sakot, kad gali būti rezervuota? hm, esu taip pavakary pakliuvusi į Graikijos Meteoros prie vienuolynų miestuką, tai mažų viešbutukų buvo pasirinkimas kur gyventi, pamaniau, kad gal ir čia taip.. Visai nenoriu prisirišti, kad reikės iki kažkokios vietos nukakti, nes gal man visai nepavyks rasti paskui tos vietos:)) Na, o mašiną gražinti Granadą tai jau tikrai rasiu:) Tik va dėl to atvykimo vakaro galvoju, kad vis tik gal ir reikia kažką rezervuoti nakvynei, nes jei atskrendu tik 20h vakare į Malagą, tai blūdinėti tamsoje bus nejauku.

navigaciją turėkite. Ten rodyklės yra praktiškai ties ta vieta, kur jau ir reikia išsukti, tad tikrai nebus kada pagalvoti ir susivokti, kaip kad LT yra - ženklai maždaug prieš 1-0,5 km. Bent žinosite kur grįžti nuklydus. O ir pasikalbėti turėsite su kuom, vis ne viena biggrin.gif
20 h tikrai bus šviesu, dėl to tikrai nesijaudinkite.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 16:18)
Ačiū už atsakymą!:) Tikrai esu nelabai pasiruošusi, nes į miestus važiuodama būtent taip ir keliauju-pasižiūriu kažką kur galima nueiti/pamatyti, bet nebūtinai taip ir gaunasi, einu kur akys veda, bet suprantu, kad čia taip nesigaus.. Bet juk navigacijai telefone reikalingas mobilusis internetinis ryšys? Galvoju, kad ieškosiu kur gauti navigaciją, bet kilo mintis šiaip, gal be jos:)
Turbūt vis tik ne. Mašiną turėčiau pasiimti Malagos oro uoste, tai ten gal kažkaip surasiu, Granadoje dar nesu tikra kur man ten rezervavo atidavimą draugė, taip, būsiu viena tas kelias dienas, deja. Sierra Nevada pradžioje būtent tokiu pavadinimu į miestuką važiuoti, o paskui pamaniau, kad važiuosiu  kažkur link ten, o pakeliui nakvynę rasiu kur nors. Kadangi noriu pabūti vietose gražiose su kalnais, negalvoju, kad labai daug aš ten nuvažiuosiu, na, toks va siaubingai neplaningas planas, žinau, kad kartais tokie baigiasi visai neįdomiai bigsmile.gif
Sakot, kad gali būti rezervuota? hm, esu taip pavakary pakliuvusi į Graikijos Meteoros prie vienuolynų miestuką, tai mažų viešbutukų buvo pasirinkimas kur gyventi, pamaniau, kad gal ir čia taip.. Visai nenoriu prisirišti, kad reikės iki kažkokios vietos nukakti, nes gal man visai nepavyks rasti paskui tos vietos:)) Na, o mašiną gražinti Granadą tai jau tikrai rasiu:) Tik va dėl to atvykimo vakaro galvoju, kad vis tik gal ir reikia kažką rezervuoti nakvynei, nes jei atskrendu tik 20h vakare į Malagą, tai blūdinėti tamsoje bus nejauku.

Mes naudojomes puikiausiai Ispanijoj IGO programele, interneto rysio nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 26, 17:18)
Tik va dėl to atvykimo vakaro galvoju, kad vis tik gal ir reikia kažką rezervuoti nakvynei, nes jei atskrendu tik 20h vakare į Malagą, tai blūdinėti tamsoje bus nejauku.

Pirmajai nakvynei tikrai galite iš karto rezervuotis, atskrendante 20h, kol dar mašiną pasiimsite, kiek gi to vakaro bebus like, nemanau, kad labai nusiteikusi būsite toli važiuoti. Navigaciją turėkite būtinai, galima ir telefone, tik pakrovėją automobilinį pasiimkite, telefonas greičiau išsikrauna ir dažniausiai tada, kai to mažiausiai tikiesi biggrin.gif Geros kelionės 4u.gif
Atsakyti
Aciu visiems patarusiems ir padejusiems labai 4u.gif

Jau turiu navigacija telefone, snd vazinejau po vilniu, suzaveta likau! Pirkau automobilini krovikli ir laikikli, dar atsiprintinau is viamichelin marsrutu, tai gal kaip ir uzteks pasiruosimo:)
Snd paaiskejo, kad jei nuomota masina grazinu sekmadieni vakare kaip noreciau, tai kainuos man 40 eur daugiau negu pirmadieni ryte..tipo sventine diena. Grazinimas granados oro uostas. O as ketinau sekmad vakare jau po granada pasibastyt laisvai, nes kur mieste ta masina det..nu reiks kokios mokamos aiksteles ieskot..kaip tai isivaizduoju kad viesbuciai centre su auto pastatymo vieta nedazni. Bandysiu tai nakciai ieskot viesbucio is anksto..
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 06 02, 22:59)
Aciu visiems patarusiems ir padejusiems labai 4u.gif

Jau turiu navigacija telefone, snd vazinejau po vilniu, suzaveta likau! Pirkau automobilini krovikli ir laikikli, dar atsiprintinau is viamichelin marsrutu, tai gal kaip ir uzteks pasiruosimo:)
Snd paaiskejo, kad jei nuomota masina grazinu sekmadieni vakare kaip noreciau, tai kainuos man 40 eur daugiau negu pirmadieni ryte..tipo sventine diena. Grazinimas granados oro uostas. O as ketinau sekmad vakare jau po granada pasibastyt laisvai, nes kur mieste ta masina det..nu reiks kokios mokamos aiksteles ieskot..kaip tai isivaizduoju kad viesbuciai centre su auto pastatymo vieta nedazni. Bandysiu tai nakciai ieskot viesbucio is anksto..

Virsbuciai nurodo ar yra aikstele, ar ji mokama ar ne. Turekit atsargini varianta padiziurejusi internetu. Atspr. uz klaidas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 02 birželio 2015 - 23:43
Rezervavau viešbutį Granadoje, netoli centro ir geležinkelio stoties (man aktualu) ir su parkingu. Vis tik nebūsiu spontaniška keliautoja smile.gif nes dabar turėdama navigaciją lengviau įsivaizduoju kur ir kaip nukaksiu..

Gal kas nors yra buvęs šiuose miesteliuose: MARO, NERJA, FRIGILIANA? Nerja lyg buvo kažkuriame fotoreportaže, nebepamenu kuriame..suradau googlindama straipsnį, kur Frigiliana aprašytas kaip labai nuostabus pažiūrėti miestukas, o nakvynei noriu kuo ramesnės vietos, tai galvoju apie Maro.
Ar šiaip gal kas nors nakvojote kokiame nepripildytame turistų miestukyje važiuojant nuo Malagos pakrante link Granados?

QUOTE(syri @ 2015 06 02, 23:42)
Virsbuciai nurodo ar yra aikstele, ar ji mokama ar ne. Turekit atsargini varianta padiziurejusi internetu. Atspr. uz klaidas

Atsakyti

Gal kas nors yra buvęs šiuose miesteliuose: MARO, NERJA, FRIGILIANA? Nerja lyg buvo kažkuriame fotoreportaže, nebepamenu kuriame..suradau googlindama straipsnį, kur Frigiliana aprašytas kaip labai nuostabus pažiūrėti miestukas, o nakvynei noriu kuo ramesnės vietos, tai galvoju apie Maro.
Ar šiaip gal kas nors nakvojote kokiame nepripildytame turistų miestukyje važiuojant nuo Malagos pakrante link Granados?
[/quote]
NERJA yra labai gražus miestelis. aišku turistinis, bet turi labai gražų europos balkoną. ten labai nuostabūs paplūdymiai, ir pačiame miestelyje, ir šiek tiek toliau pavažiavus yra laukiniai paplūdimiai. MARO tai nieko gero ten. kaimelis ir tiek, maziukas visai, nėra ten ko pamatyti, nebent zymiuosius nerja urvus.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 06 03, 08:05)
Rezervavau viešbutį Granadoje, netoli centro ir geležinkelio stoties (man aktualu) ir su parkingu. Vis tik nebūsiu spontaniška keliautoja smile.gif nes dabar turėdama navigaciją lengviau įsivaizduoju kur ir kaip nukaksiu..

Gal kas nors yra buvęs šiuose miesteliuose: MARO, NERJA, FRIGILIANA? Nerja lyg buvo kažkuriame fotoreportaže, nebepamenu kuriame..suradau googlindama straipsnį, kur Frigiliana aprašytas kaip labai nuostabus pažiūrėti miestukas, o nakvynei noriu kuo ramesnės vietos, tai galvoju apie Maro.
Ar šiaip gal kas nors nakvojote kokiame nepripildytame turistų miestukyje važiuojant nuo Malagos pakrante link Granados?


Mes buvome pirmas tris kelionės dienas šiuose miestukuose, apie tai galėjote skaityti ir maniškiame fotoreportaže, nes tikrai rašiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti