Įkraunama...
Įkraunama...

Keune

Dalinamės toliau savo įspūdžiais apie Keune produkciją smile.gif

Noriu išbandyti naują seriją su keratinu. Gal kas jau naudojate?
user posted image

Ankstesne tema
http://www.supermama...?...91&hl=keune
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 08 vasario 2013 - 17:26
As naudojau ir naudoju dabar, sampunas man labai labai patinka, puikiai glotnina patiesina plauka, man po jo nereikia net tiesintuvo bigsmile.gif Minusas, kad gana greitai pariebalina plauka
Papildyta:
Beje, si serija nera nauja, jau gana senai ji yra biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 08, 18:30)
As naudojau ir naudoju dabar, sampunas man labai labai patinka, puikiai glotnina patiesina plauka, man po jo nereikia net tiesintuvo  bigsmile.gif Minusas, kad gana greitai pariebalina plauka
Papildyta:
Beje, si serija nera nauja, jau gana senai ji yra  biggrin.gif  bigsmile.gif

Anksciau buvau nepastebejusi sios serijos, naudodavau sausiems ir pazeistiems plaukams priemones is Keune. Noriu dabar pakeisti, kad plaukas nepriprastu prie geltonosios serijos. Tai siuo metu ieskau butent tokiu priemoniu, kad sutvarkytu mano besipuciancius plaukus smile.gif Nepadaro plauko kieto sios priemones?
Atsakyti
Ne, tikrai nedaro smile.gif sis sampunas mano metu atradimas, tikrai pats geriausias is visu, nes plaukus labai suglotnina (bet nesulipina) plaukas graziai krenta, ir kas svarbiausia buvo man, NEREIKIA TIESINTUVO biggrin.gif tik jau po plovimo antra diena buna gana pasiriebalave, ko man nebudavo su kitais sampunais 4u.gif
Papildyta:
O kaip jums geltonoji linija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 09 vasario 2013 - 10:39
O kur yra Keune produkcijos parduotuvės Vilniuje? Ar tik pas kirpėjus? Ar tik el. ieškoti. Aš irgi kažkaip norėčiau tą šampūną su keratinu išbandyti, gal plaukučiai tvarkingiau atrodytų ax.gif tiesūs, lygūs, nesišiauštų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2013 02 09, 15:01)
O kur yra Keune produkcijos parduotuvės Vilniuje? Ar tik pas kirpėjus? Ar tik el. ieškoti. Aš irgi kažkaip norėčiau tą šampūną su keratinu išbandyti, gal plaukučiai tvarkingiau atrodytų  ax.gif tiesūs, lygūs, nesišiauštų  wub.gif

su keratinu proceduros daromos ir tiesinant plaukus:) kaip tik temoj apie produktu top 5minejau keune su keratinu produktus smile.gif Jei bandysit sampuna tai isbandykit butinai ir kauke http://www.feminabon...u-keratinu.html nesu bandziusi geresnes thumbup.gif
kadangi profesionalams skirta pordukcija cia, tai tik salonai ir specializuoti (e)shopai gali prekiauti smile.gif
Atsakyti
Kaune tai daug kur prekiauja, grozio ir kirpyklos prekiu parduotuvese bigsmile.gif
Papildyta:
Gal kuri bandet keune purskikli su keratinu, purskiamas keratinas ar kazkas tokio
Atsakyti
as isbandzius turbut visas su keratinu biggrin.gif Dabar naudoju seruma plaukams, bet pries tai kai norejau itin tiesiu plauku naudojau sita purskala http://www.feminabon...-keratinas.html o kokiam tikslui tau reikia to purskalo? Jei kad suglotnintu, padidintu apinti, nesiveltu galai tada tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad suglotinintu ir grazesnius padarytu biggrin.gif na apimties tikrai nereikia biggrin.gif smile.gif ar patiko jis? seniai varvinu seile, galvoju reikia pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau Keune sampuna ir kondicionieriu su keratinu smile.gif Esu patenkinta rezultatu plaukai graziai krenta, lygus, lengvai sukuojasi, sveikai atrodo, tik gal siek tiek pariebina ties plauku saknimis, nes i sudeti ieina sviestmedziu aliejus.
Atsakyti
Na dregmes reikia, jei nori, kad atsigautu ir blizgetu:) as poto perejau ant so pure sampuno, o kondicionieriu nuo puses plauku tepu su keratinu ir kauke ta keratinine karta per savaite naudoju tai pats tas kazkaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austeya @ 2013 02 18, 10:51)
Na dregmes reikia, jei nori, kad atsigautu ir blizgetu:) as poto perejau ant so pure sampuno, o kondicionieriu nuo puses plauku tepu su keratinu ir kauke ta keratinine karta per savaite naudoju tai pats tas kazkaip smile.gif

Tikiuosi atsigaivinti smile.gif
Ar nemaisau, kad kartu ir purskala su keratinu naudoji plaukams is Keunes?
Esu naudojosi keliu rusiu kapsulytes, bet man labai sulipindavo plaukus, atrodydavo kaip neplauti. Reiktu gal ir koki seruma ju isigyti, turetu nebloga efekta duoti smile.gif
Atsakyti