Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

QUOTE(skaja @ 2006 02 10, 17:39)
norejau paklausti gal zinote ar 2 menesiu 2 savaiciu kudiky galima sodinti pusiau sedomis?

As buvau klaususi savo gydytojos ar galima sodinti tokį mažiuką.Sakė jei vaikelis bando sėstis, tai sodinti galima.Bet negerai, kai apkumščiuojamas pagalvėmis ir paliekamas sėdėti.Tada, pasak jos gali stuburiukas iškrypti, nes vaikelis jei ir nepatogiai sėdi, nesugeba pasitaisyti.O maniškė pirma stovėti norėjo nei sėdėti, vėliau pirma vaikščioti pradėjo - po to tik ropoti tongue.gif Čia nuo vaikelio priklauso.
Atsakyti
O mums dar tik 2men. ir 1sav., bet jau manoji taip sestis nori kai pasodinu i automobiline kedute. Aisku as jos ten ilgai nelaikau 5-10 min. bet jau taip riecia nugaryte...kad man net neramu darosi. Juk dar labai anksti...
Atsakyti
Mums 6men, bet pasodinus dar nesedi ir tokia minksta visa doh.gif krenta i sonus. As jos ir nesodinu, viskam savas laikas. Kai sustipres labiau, tada ir pati atsises mirksiukas.gif
Atsakyti
niu mums šiandien sukako 7mėnesiukai, bet dar nesėdim.kartais, kai užsimiršta paleidi ir sėdi bet po kiek laiko svyra į šonus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau buvau pradejusi nerimauti,bet ziuriu,kad visiems vaikuciam skirtingai smile.gif .Mes irgi dar linguojam,bet dabar tie daktarai taip kabinejes,jei pagal knygas vaikas nesedi 6men. jau panikuoja ir mamas prigasdina doh.gif .O kaip seniau vaikus augindavo, iki kokiu 3men vystydavo kai malkas lotuliukas.gif .pajudet neleisdavo schmoll.gif ir ka , vaikstom ir sedim.Taip kad manau viskam savas laikas biggrin.gif Sekmes visiems 4u.gif
Atsakyti
Maniškė atsisėdo tik 7 mėn. doh.gif ir tai po to kai pavaikščiojome į masažiukus, nes nelabai ji norėjo stengtis, kol už rankyčių tempdavau sėsdavo, o pati tingėdavo prisitraukti ax.gif .
Atsakyti
patys atsises pradejom 7,5 4u.gif kiekvienam savo laikas!
Atsakyti
Mes irgi nelabai pasedime,nors labai noretusi,bet neiseina... tikriausiai zandukai labai sunkus todel ir virstam hihihi.gif mums 6men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltukas: 16 vasario 2006 - 18:27
Mums 4 su puse, vaikis sėstis taip nori, kad nėra kaip nulaikyt - jau iš paskutiniųjų neleidžiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltukas @ 2006 02 16, 18:25)
Mes irgi nelabai pasedime,nors labai noretusi,bet neiseina... tikriausiai zandukai labai sunkus  todel ir virstam hihihi.gif mums 6men

Nu geras,musu zandai ir labai dideli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien lygiai 7 mėn., bet mažiukas dar pats nesėdi. Man kiek neramu, nes jau norėtųsi, kad sedėtų, bet kiekvienam savas laikas smile.gif Tuoj į mankštas pradėsime eiti, tai gal ir paspartins atsisėdimą smile.gif
Atsakyti
mums 6 men ir dar nesedim, nepanikuojam i mankstas nevaikstom, tiesiog laukiam....
Atsakyti