Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

Na mes is pradziu irgi pusiau sedom, o kai pats mazius nors kazkiek nusedet pajege, tada drasiau sodint pradejom (ne tada, kai patraukus kokia pagalve nosim pirmyn griutu biggrin.gif )
Atsakyti
maniskis 3 men bet jau baisingiausiai nori sestis doh.gif net bijau palikt autokedutej nes linguojasi ir bando sestis baisu kad neisvirstu.
Atsakyti
QUOTE(Sypsne @ 2006 11 16, 17:52)
sveikos mamytes.norejau paklausti nuo kada sodinate savo mazulius.mums jau 3.5.dabar tas pats amzius kai maziukui viskas idomu,viskas aplink rupi,uztat guleti budravimo metu nelabai megsta..ar galima toki pypliuka sodinti i kazka atremiant?ar nieko nebus stuburiukui?


Ir sugalvok tu man 3 mėnesių vaiką bandyti sodinti... blink.gif
Atsakyti
aš ir savają nuo 4 mėn sodinu.na prilaikau,nes pati nesėdi.o taip pat maitinant i taburietę.
Atsakyti
man tai išvis juokingi tokie pasakymai iki 6 men nesodint iki 6 men neprimaitint ir t.t. Nors visos puikiai žinom, kad visi leliukai skirtingi tai kas gi geriau už mama gali žinoti kada atėjo laikas vaikučiui sedėti, o kada ne ! ! ! Mums 3,5 mėnesiuko ir mes pradedam beproto norėti sedėti, taigi aš jau po truputi ja sodinu. Manau, kad viska darant su protu ir saiku niekada nepakenksim savo lelytėms smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(sigiukas @ 2006 12 11, 14:38)
man tai išvis juokingi tokie pasakymai iki 6 men nesodint iki 6 men neprimaitint ir t.t. Nors visos puikiai žinom, kad visi leliukai skirtingi tai kas gi geriau už mama gali žinoti kada atėjo laikas vaikučiui sedėti, o kada ne ! ! ! Mums 3,5 mėnesiuko ir mes pradedam beproto norėti sedėti, taigi aš jau po truputi ja sodinu. Manau, kad viska darant su protu ir saiku niekada nepakenksim savo lelytėms  smile.gif .

Atsakyti
Visiškai sutinku, kad kiekviena mama geriausiai žino ko jos vaikas nori.
Gydytojos vis kartoja, kad kai vaikui bus laikas jis pats atsisės, atsistos ir t. t. Tai pagal tokį pasakymą aš savo vaiką turėjau pradėt sodint tik 7,5 mėnesių g.gif , nes jis tik tada pradėjo pats sėstis. Aš irgi po truputį pradėjau sodint 3, netgi 2,5 mėnesių (aišku labai džiaugiuosi, bet nuo to nieko neatsitiko smile.gif ).
Atsakyti
maniškiui 4 mėnesiai ir jis baisiai nori sėdėti, pats atsikelia, o kai neleidžiu tai prdeda solo partiją doh.gif aš jo specialiai nesodinu, bet jau nežinau kaip su juo kovot, kad nesėstų g.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 12 13, 22:00)
maniškiui 4 mėnesiai ir jis baisiai nori sėdėti, pats atsikelia, o kai neleidžiu tai prdeda solo partiją  doh.gif  aš jo specialiai nesodinu, bet jau nežinau kaip su juo kovot, kad nesėstų  g.gif

mes nuo 4,5men.pradejom po biski sodint.bet ne ligam,dabar mum 6men.jau beveik sedi pats. 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis pats pradėjo nuo 5mėn sėdėt, tai ir sėdėjo, šiaip tai jis visk anksti pardėjo daryt ir vaikščiot nuo 10mėn. taigi negalėjau juk jo nulaikyt, jei jis toks savarankiškas unsure.gif , o mažasis dar tik ruošiasi šiems etapams dabar 3.5mėn tai kai atsibosta gulėti įdedu į kėdutę tai viską mato ir dairosi pusiau gulomis wub.gif
Atsakyti
nereikia skubėti, vaikelis pats turi atsisėsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kkriste @ 2007 01 11, 20:43)
nereikia skubėti, vaikelis pats turi atsisėsti  4u.gif

100% pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti