Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

Esu šitam forume naujokė, tai nelabai suprantu kaip čia kas bendrauja, kaip žiūrėtikurios temose dabar šnekama. Buvau prisijungusi Tavo vaikas, ten visai patiko, tik vat kad senbuvem nepatinka, kad naujokės lenda į jų pokalbius, g.gif tongue.gif tikiuosi čia bus viskas ok. Tik reik išmokt naudotis. smile.gif

Aš savo mažyli masažavau kai jam buvo 4 mėn, tai po masažo sunku buvo net sauskelnes pakeisti, judrumas neišpasakytas, nuo šono ant šono.... smile.gif
Daba taip pat norėjau pamasažuot, bet gi bijo svetimų žmonių, ir neprisileido masažysrės. O ta baimė atsirado, kai 6 mėn skiepijomės, turbut labai nugasdino.

Visai nesenai atsirado atrama kojytėms, tai daba tik šokdynk ir šokdynk clap.gif
Mūsų svoris daba 10kg 200 g. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2007 10 17, 14:12)
Musiske jau 9 su puse menesio 4u.gif Sedi tvirtai, lengvai nenuversi, atsiremia rankytemis, vartosi kaip nori, bet dar pati neatsiseda, neatsistoja, nors pastatyta gerai kojytemis remiasi, neropoja, o apie vaiksciojima nera ne kalbos. Gal turi itakos, kad ji didele, raumenukai silpni, greiciausiai i masazus vesim g.gif

TAIP IR GALI BUTI,KAD BEDOS SU RAUMENUKAIS
Atsakyti
Sodinti kaip ir statyti patartina nuo tada, kai pats vaikas tai sugeba padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
na mums 3.5men,bet mergyte ant keliu pasisodinus-gulsciai,ka zinau kaip cia issireiksti,o kaip kitaip laikyt,ir vezime pusiau gulom as ja pavazineju retkarciais,nes auto kedute ir pusiau sedo gaunasi g.gif ,ir uz rankyciu kai pakeliu ji tokia didele vaizduoja,ziurineja,zvalgosi,oi kaip fainai tas atrodo,taigi manau kiekvienas individuolus
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2007 10 18, 15:17)
na mums 3.5men,bet mergyte ant keliu pasisodinus-gulsciai,ka zinau kaip cia issireiksti,o kaip kitaip laikyt,ir vezime pusiau gulom as ja pavazineju retkarciais,nes auto kedute ir pusiau sedo gaunasi  g.gif ,ir uz rankyciu kai pakeliu ji tokia didele vaizduoja,ziurineja,zvalgosi,oi kaip fainai tas atrodo,taigi manau kiekvienas individuolus

Zinoma,kad vaikuciui patinka,kiekjis gali guleti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dručkis užsimanė sėdėti nuo 4,5 mėn doh.gif bijojau, kad per anksti, bet daktarė sakė, jei pats ima užrankųū ir keliasi - leisk. o dabar jau ir stojasi blink.gif doh.gif nu stipruolis jis pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
mes jau po truputį bandom biggrin.gif
Atsakyti
mano kleckas tai tik lovytei norei sedi viena. bet dabar labiau stoveti nori negul sedeti
Atsakyti
mano berniukui poryt bus 6 menesiai. Siek tiek pasedi pats be atramos bet neilgai, o ropoti dar nepradejo g.gif
Atsakyti
Mano jau sedi gerai,bet stoveti labai noreti pradejo,sedejima snusibodo
Atsakyti
Kad sėdėtų, reikia stiprinti vaikiuko pilvo presą, pvz nešioti veidu į priekį laikant jo kojytes per kelius prispaustas prie savo pilvo. Lelius iš pradžių sulinks per pusę, bet supratęs ko iš jo norima, stengsis išlaikyti save stačią. Taip sustiprės pilvuko raumenukai, tada išmoks atsisėsti pats. Maniškė savarankiškai sėdėti ir atsisėsti pradėjo išmokusi šliaužioti, apie 7 mėnesį.
Atsakyti
mano mazyle jau labai gerai sedi thumbup.gif
Atsakyti