Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Provanso ir klasikos mylėtojų namai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mupi
QUOTE(viesnia @ 2013 02 11, 23:37)
Sveikutes,
gal kas nors galetu parekomenduoti patikimus, nebrangininkus baldininkus aplink Vilniu  blush2.gif ? Reikia padaryti biblioteka is medzio arba dazyto mdf, viena firma paskaiciavo, bet brangokai, nesinori tiek moketi blink.gif .
*

Prisidedu prie prie paiesku ir as ax.gif
daffni
QUOTE(Juma81 @ 2013 02 11, 18:56)
Aš klausiau  smile.gif Kažkodėl toks įtarimas buvo, kad tos komodos stalčiai neatsidaro iki galo. Bet iš kitos pusės, jei jos plotis tik 30 cm, tai gal užtenka ir tų 2/3? O kaip tau pačiai, ar patogu naudoti?
Dar prašyčiau ir man į až kontaktus dėl audinukų vaiko kambariui  4u.gif

Man dar čia visai nieko pataliukai:
http://neidukas.lt/index.php?option=com_vi...35&Itemid=1
*

Tavo zinuciu gaviklis turbut pilnas g.gif
Tai rasau cia.
Laba, del spinteles: man tai normaliai zinok, aisku mazai ten kas tetelpa, tokia sakyciau dekoratyvine jinai man smile.gif
Del audinuku: facebuke tokia Minitekstile.lt
Man ten super amerikietiski audinukai. Jinai pati berods is druskininku, bet atsiuncia.
Pasizek wub.gif
Iš Kaimo
Vat dėl tų pagalvėlių kalno. Kai reikia vakare jas susikrauti ir dar jos jokios funkcijos neatlieka, tai jau pas man schmoll.gif Problemą išspendžiau kitaip. Lovatiesė tokia neryškiom rožėm, prie jos dera dieninė užuolaida su apačioje pasiuvinėtom rožėm ir tų pačių tonų dryžuotos naktinės. pagalvėlių nėra ir nebus. Visą patalynę pirkdama derinu prie tos lovatiesės, tiesa, turiu vieną nėriniuotą baltą, bet irgi nieko žiūrisi. Kadangi kaip ir cobre, mėgstu idealiai išlygintą patalynę, tai pagalves traukiu viršun, pakedenu ir atrodo tvarkinga. Vakare vienu smūgiu nutraukiu antklodę, pagalvės vietoj biggrin.gif
TuDa
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 11, 23:48)
*

Būtų smagu, bent virtualai, pasivaikščioti po namučius Iš Kaimo ax.gif Prašau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Iš Kaimo
QUOTE(viesnia @ 2013 02 11, 22:37)
Sveikutes,
gal kas nors galetu parekomenduoti patikimus, nebrangininkus baldininkus aplink Vilniu  blush2.gif ? Reikia padaryti biblioteka is medzio arba dazyto mdf, viena firma paskaiciavo, bet brangokai, nesinori tiek moketi blink.gif .
*

Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų. Užeinu, sakau 5-6 metrai, medžio masyvas. Pasižiūri į mane kaip į nevisprotę ir sako "ponia, jums bus per brangu arba medžio nedarom" Ką gi, sakau, skaičiuojam, protingieji kurmiai biggrin.gif Paskaičiuoja, pasako doh.gif , pasižiūriu jau aš į juos kaip į nevispročius ir pabėgu biggrin.gif Netyčia atradau parduotuvę, kur gatavas medžio masyvo dureles pigiai parduoda: ąžuolas, beržas, dar kažkas, visokių dyžių, tai pagal juos susiprojektavau. Išzyziau vyrui smegenis, nulėkęs nusipirko pagal spalvą plokstę, išpjovė, susilaminavo pats, na toliau mėnuo darbo vakarais ir turiu tai, ko man reikia Didelė, talpi, iki lubų, su stalčiais. Rezultatas 1:5 mano naudai. Įkvėpimo pagautas, kitais metais tokiu pat būdu pagamino sienines spintas į vaikų drabužines.
Taigi , jei vyro rankos dygsta iš tinkamos vietos, bandykit. Arba koks nagingesnis diedukas surinks.
P.S Dabar toj parduotuvėj galutinis išpardavimas, tai durelės nuo 15 lt, malkų kaina beveik biggrin.gif
kangurelesj
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 12, 09:47)
Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų. Užeinu, sakau 5-6 metrai, medžio masyvas. Pasižiūri į mane kaip į nevisprotę ir sako "ponia, jums bus per brangu arba medžio nedarom" Ką gi, sakau, skaičiuojam, protingieji kurmiai biggrin.gif Paskaičiuoja, pasako  doh.gif , pasižiūriu jau aš į juos kaip į nevispročius ir pabėgu biggrin.gif Netyčia atradau parduotuvę, kur gatavas medžio masyvo dureles pigiai parduoda: ąžuolas, beržas, dar kažkas, visokių dyžių, tai pagal juos susiprojektavau. Išzyziau vyrui smegenis, nulėkęs nusipirko pagal spalvą plokstę, išpjovė, susilaminavo pats, na toliau mėnuo darbo vakarais ir turiu tai, ko man reikia Didelė, talpi, iki lubų, su stalčiais. Rezultatas 1:5 mano naudai. Įkvėpimo pagautas, kitais metais tokiu pat būdu pagamino sienines spintas į vaikų drabužines.
Taigi , jei vyro rankos dygsta iš tinkamos vietos, bandykit. Arba koks nagingesnis diedukas surinks.
P.S Dabar toj parduotuvėj galutinis išpardavimas, tai durelės nuo 15 lt, malkų kaina beveik biggrin.gif
*

Prasom pasidalinti tos parduotuves kontaktais...mum kaip tik reikia 6 vnt dureliu...apsiskaiciavom pirkdami ankstesnes, bet ten kainos tikrai ne nuo 15Lt, kur pirmais pirkom g.gif
Barboraaa
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 12, 08:47)
Kad brangu, tai sutinku.Man reikėjo gan nemažos, nes pas mane tai kartu DARBO kambarys, segtuvai veisiasi greičiau nei triušiai. Pradėjau ieškoti , kas padarytų.

labas rytas

turiu dureles,tik va staliaus nesugebu rast,tai ir riogso sieninė spinta su turiniu,be durų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2013 02 11, 20:48)
cobre labai grazu . o jau tas veidrodis kur salia sofa su suniuku  wub.gif
Papildyta:
ar matet tv laida apie baldu gamyba  unsure.gif
*

schmoll.gif ir kodėl unsure.gif g.gif
TuDa
Įkeliu nuorodą toms kas ieškot gamintojo bibliotekoms. Šitie gamina. Pas juos karkasas ir fasadai- masyvo. Kai teko susidurti nebuvo brangininkai lotuliukas.gif
http://www.augriva.com/LT/My_Albums/My_Albums.html
rek
labas rytas smile.gif tesiam pasirodyma smile.gif mano fotikas su dirbtiniu apsvietimu isvis susipykes, tai uz kokybe atleiskit smile.gif
nufotkinau miegamo langa ir laukiu patarimu del uzuolaidu, kurioms tokie reikalavimai: MB tenka dirbti naktimis, atitinkamai diena jis ten eina mieguciu, o ten pietu puse. tai mastau gal det roleta? ir tada grazias dienines. dar noriu kad butu kuo maziau nuo lango atsikise, nes man pvz masyvi naktine trukdytu eit prie lovos, ten siaurokas tarpas. ir apskritai man grazios uzuolaidos yra dienines, naktinems jokiu sentimentu nejauciu ax.gif tai ka manot jei koks tamsesnis roletas + grazi dienine?
salia idedu is arti fotkintu duru nugarine puse, rabambulei 4u.gif
http://www.part.lt/img/3b362272f7263fe1b2c...e320acdb959.JPG
http://www.part.lt/img/e279413801d211794f4...b020dcd4800.JPG

vaiko kambarys. sis tustutelis dar, dedu del spintos - ana irgi istraukta is tecio garazo, priklause mano proseneliui ir skaiciuoja panasiai simtaji gimtadieni (na gal kiek maziau rolleyes.gif ), visa vasara dirbom su teciu ir va rezultatas:
http://www.part.lt/img/4e1248f7720ed375666...dd45a31d280.JPG

laiptines sviestuvas is arti:
http://www.part.lt/img/870ba508363415b6aa5...4ace5af4984.JPG
Barboraaa
Spinta wub.gif

bet langas g.gif daug drapiruotės prašosi,arba romanetė pūsta,raukta,traukta,tiktų(jaukumui,bet vyrui gali nepatikt),langas šaltas atrodo,o dar miegamajam.Jei raukta,pūsta romanetė g.gif kliuvinėsit,juk iki grindų turi būt g.gif Taigi lieka romanetė paprasta.
Roletas gali netikt,per didelė vitrina.
Iš Kaimo
Toms, kas domėjosi , kur ta durelių parduotuvė. Ji Panevėžy, Janonio 3. Ten dabar įsikūrė UAB Brasa, kur furnitūra prekiauja, atrodo jie perėmė. Pusgyvė ta parduotuvė. Internete rasit kontaktus, galės išmatavimus ir kainas atsiųsti el paštu.
TuDa, gal kada įkelsiu. Pas mus , kaip ir pas Femme, dar kai kur Iljičiaus lemputės kabo, kai kas dar nedapirkta, drabužinės durų 4 metai nepasidarom, o jau tuoj remonto reiks. Tada ir palubėj apvadus susidėsiu, dar kai ką keisiu. Bėda tame, kad nerandu baldų ar šviestuvų tokių, kokius įsivaizduoju arba randu kosminėm kainom, tai praeinu pro šalį schmoll.gif
aistukas
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 12, 09:48)
Pas mus , kaip ir pas Femme, dar kai kur Iljičiaus lemputės kabo, kai kas dar nedapirkta, drabužinės durų 4 metai nepasidarom, o jau tuoj remonto reiks. Tada ir palubėj apvadus susidėsiu, dar kai ką keisiu. Bėda tame, kad nerandu baldų ar šviestuvų tokių, kokius įsivaizduoju arba randu kosminėm kainom, tai praeinu pro šalį schmoll.gif
*

Skaitau, tarsi apie mane butu parasyta blush2.gif O dar laikui begant kyla noras kazka perdaryti...Zodziu, nesibaigiantis procesas biggrin.gif

Rek, del miegamojo lango- man tai noretusi ten klasikiniu dieniniu ir naktiniu uzuolaidu. Naktines galima su pamusalu, kad kuo labiau sviesa blokuotu. Sakai nenori naktiniu, bet roletas tai visai lango nesuminktins, man noretusi ji "susvelnint. 4u.gif
femme
Rek, man Jūsų antram gyvenimui prikelti baldai wub.gif šimtas komplimentų thumbup.gif

Imkit interjerą į savo rankas tongue.gif nes kur vyras savo trigrašį įkiša (kaip supratau, komoda, stalas su kėdėm ir židinys jo skonio), tai jokios klasikos nebelieka wink.gif o ŠIAIP baldus suderinus su klasikinio stiliaus šviestuvais jau nei šis nei tas...
jūs norit būt tolerantiška, bet jūs tiesiog išmokit jį įtikinti, kad GRAŽU yra tai, kas jums gražu tongue.gif

Beje, Mamagabi papaišė labai lengvai įgyvendinamą židinio kampo korekciją - labai siūlau atsižvelgti thumbup.gif
Cobre
Bėda tame, kad nerandu baldų ar šviestuvų tokių, kokius įsivaizduoju arba randu kosminėm kainom, tai praeinu pro šalį schmoll.gif
*

Drauge drinks_cheers.gif biggrin.gif O ir kitkas irgi panasiai labai biggrin.gif
Barboraaa
ar šviestuvų tokių, kokius įsivaizduoju arba randu kosminėm kainom, tai praeinu pro šalį schmoll.gif
*

ir man su šviestuvais schmoll.gif nusipirkau vieną ,jopapa Senukuose tokis pat tik su trim kojukėm,nors verk doh.gif
Draugystės g. 19 Kaune,kas per parduotuvė?
rek
QUOTE(femme @ 2013 02 12, 10:08)
Rek, man Jūsų antram gyvenimui prikelti baldai wub.gif šimtas komplimentų  thumbup.gif

Imkit interjerą į savo rankas tongue.gif nes kur vyras savo trigrašį įkiša (kaip supratau, komoda, stalas su kėdėm ir židinys jo skonio), tai jokios klasikos nebelieka wink.gif o ŠIAIP baldus suderinus su klasikinio stiliaus šviestuvais jau nei šis nei tas...
jūs norit būt tolerantiška, bet jūs tiesiog išmokit jį įtikinti, kad GRAŽU yra tai, kas jums gražu tongue.gif

Beje, Mamagabi papaišė labai lengvai įgyvendinamą židinio kampo korekciją - labai siūlau atsižvelgti thumbup.gif
*

na taip, visos pastabos taiklios, is esmes krosnele - vyro sritis, stala valgomojo irgi jis pasirinko, tai tada jau prie jo derinau komoda gyvenamojo kambario smile.gif bet man kazkaip svarbiau but savo vyrui ir jo skoniui (koks jis bebutu) tolerantiskai, nei grieztas stiliaus taisykliu laikymasis ir savo skonio bei poziurio prikisimas. na uzdejau VETO tam tikruose dalykuose, o visa kita - kompromisas ax.gif stengsiuos papildyt tam tikrus dalykus detalemis, kurios man artimesnes, bet juk namai musu abieju. beje, juodieji sviestuveliai - jo isrinkti cool.gif

femme
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 11:26)
bet man kazkaip svarbiau but savo vyrui ir jo skoniui (koks jis bebutu) tolerantiskai, nei grieztas stiliaus taisykliu laikymasis ir savo skonio bei poziurio prikisimas.
*

ajej ajej biggrin.gif na tikiuosi jis tai įvertins, nes jūs labai čia įtikt jam norit, o jam pačiam gal vienodai patiktų ir kitokie baldai, tiesiog jis to dar nežino lotuliukas.gif cool.gif

maniškis tai man pastoviai dėkoja, kai kažko nepadarau pagal jo pirminį norą lotuliukas.gif nes pamato, kad kitaip šimtą kart gražiau, negu jis įsivaizdavo hihihi.gif
Cobre
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 10:26)
na taip, visos pastabos taiklios, is esmes krosnele - vyro sritis, stala valgomojo irgi jis pasirinko, tai tada jau prie jo derinau komoda gyvenamojo kambario smile.gif bet man kazkaip svarbiau but savo vyrui ir jo skoniui (koks jis bebutu) tolerantiskai, nei grieztas stiliaus taisykliu laikymasis ir savo skonio bei poziurio prikisimas. na uzdejau VETO tam tikruose dalykuose, o visa kita - kompromisas  ax.gif stengsiuos papildyt tam tikrus dalykus detalemis, kurios man artimesnes, bet juk namai musu abieju. beje, juodieji sviestuveliai - jo isrinkti  cool.gif
*

O as tai mastau, kad jei jums irgi visai normaliai pvz ta krosneles siena atrodo, ar lovatiese, tai tada viskas ne tik tolerancijoje. Kompromisas, tai kai daug maz panasiai atrodo patiems. Kitaip juk irgi butu grieztas veto .
Pasamprotavau siaip sau, nes kiek supratau, tai jus viskas tenkina, todel vien ant vyro skonio irgi negalima visko sukabinti - rezultatas yra toks, koks patinka abiems.
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 12, 10:43)
ajej ajej biggrin.gif na tikiuosi jis tai įvertins, nes jūs labai čia įtikt jam norit, o jam pačiam gal vienodai patiktų ir kitokie baldai, tiesiog jis to dar nežino lotuliukas.gif  cool.gif

maniškis tai man pastoviai dėkoja, kai kažko nepadarau pagal jo pirminį norą lotuliukas.gif nes pamato, kad kitaip šimtą kart gražiau, negu jis įsivaizdavo hihihi.gif
*

man teko ieskoti kompromiso, bet ne stiliuje, o konkreciuose daiktuose, sprendimuose. O kiek kartu teko ieskoti pavyzdziu zurnaluose ir internete, kad irodyti, jog uzmanymas visai tiks. O kartais tiesiog pavargdavau ir sakydavau, va trys lempos, imam kazkuria ir bus ramu biggrin.gif Na ir nesutikdavo brangusis, tai teko ieskoti vel. Ir tai tik i nauda budavo. O kartais net nesitariu, nes esu garantuota, kad bus gerai ir man ir jam - visada pataikau biggrin.gif
Mirksniukas
Rek, lengvi ir šviesūs namai, tik kaip daugumai užkliuvo lovatiesė ir židinio sienelė smile.gif kadangi šiais klausimais patarimų jau daug ir gerų duota, tai nebesikartosiu.

kas liečia vyų norų paisymą ir toleranciją.. man irgi reikia labai už daug dalykų savo atstovėti, bet niekada to nesigailėjau, nes kai pvz turiu kokią viziją, o vyras bamba "ir kaip čia tai atrodys, nesąmonė", tai pamatęs galutinį rezultatą sutinka, kad atrodo gerai smile.gif ir kaip jis pats pripažino, bėda ta, kad esant tik vizijai, jis nesugeba "pamatyti" bendro baigtinio vaizdo. čia gal daugumai vyrų tinka..
todėl man atrodo, kad kūrybinius sprendimus namų kūrime turėtų priimti moterys, o vyrai - techniškai juos įgyvendintų smile.gif
Vedda
belieka tik paantrinti femme ir cobrei. drinks_cheers.gif

kiek teko susidurti, daznas vyras neturi erdvinio matymo,spalvos jiems visos vienodos...ar baltai pilka ar gryna balta, bus tik balta doh.gif

irenginejome dukros namus...zentas kaip kosmose,jokios vaizduotes doh.gif Pas kazka pamate,kazkas protingas patare...nu ir jam taip bus gerai doh.gif cool.gif Daznai gerai buna ten kus pigiau,o ne geriau ir graziau cool.gif

mano diedas,net nepastebi,kad koki sviestuva kur perkabinau ar pakeiciau...per bendrus gyvenimo metus ans jau suprato,kad tuose reikaluose mano zodis paskutinis ir bus taip kaip man grazu...dabar ir jam grazu,net nebesigincija.....sako daryk kaip tau reikia lotuliukas.gif As nesiginciju ten kur technine puse...man visai nesvarbu kokia bus skalbianke ar telikas.

o va kai nuvaziuoja kur vienas,akys jau jo krypsta i sendaikcius, vis koki rakanda partempia....sakydamas-manau,kad tau patiks biggrin.gif

rek,pas mano dukra miegamas labai panasus,ir langas su durimis per visa siena .Tai dejo sviesius saules nepersvieciamus roletus i langu remus,dienes uzuolaidas ir del bendro vaizdo viename sone naktines,paristas,bet jos niekada neuztraukiamos.
rek
[quote=Cobre,2013 02 12, 10:52]
O as tai mastau, kad jei jums irgi visai normaliai pvz ta krosneles siena atrodo, ar lovatiese, tai tada viskas ne tik tolerancijoje. Kompromisas, tai kai daug maz panasiai atrodo patiems. Kitaip juk irgi butu grieztas veto .
Pasamprotavau siaip sau, nes kiek supratau, tai jus viskas tenkina, todel vien ant vyro skonio irgi negalima visko sukabinti - rezultatas yra toks, koks patinka abiems.

na kaip cia pasakius, tas "viskas tenkina" tai gal nelabai taiklus pasakymas. na va lovatiese - vyro bendardarbiu dovana veseilios proga. jam grazi. man nelabai, bet nera baisi - na kokia violetine visai netinkanti, tai ir kloju kol neturiu kitos, nes as is tu, kur geriau bet kokia lovatiese nei neklota lova, kokia grazi patalyne bebutu doh.gif
stala pamate MB ir sako oi koks grazus. rodziau kurie man labiau patinka, na kurie labiau i klasikos tema - jam nepatiko, tai kadangi man tas stalas nebuvo "baisus" - na azuolinis paprastas kokybiskas stalas, tai nusileidau ir manes jis neerzina, nors tikrai rasciau labiau man prie dusios tinkanti...

femme
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 12, 11:58)
kai pvz turiu kokią viziją, o vyras bamba "ir kaip čia tai atrodys, nesąmonė", tai pamatęs galutinį rezultatą sutinka, kad atrodo gerai smile.gif ir kaip jis pats pripažino, bėda ta, kad esant tik vizijai, jis nesugeba "pamatyti" bendro baigtinio vaizdo. čia gal daugumai vyrų tinka..
todėl man atrodo, kad kūrybinius sprendimus namų kūrime turėtų priimti moterys, o vyrai - techniškai juos įgyvendintų smile.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
maniškis tiesiai ir sako "neįsivaizduoju", kai bandau papasakot, kaip tas pažadukas iš rusiško multiko: "įsivaizduojat - bus taip: liūtai haaaaar, tigrai ahrrrr" lotuliukas.gif
... todėl man dažnai tenka sakyt "BUS GRAŽU" ir prisiimt visą atsakomybę doh.gif nes visgi lieka maža tikimybė, kad pamatęs sakys "kad daugiau nematyčiau" doh.gif
čia parsitempiau toršeriuką, pamatė gaubtą, kad susinervino, liepė sandėliuke paslėpt lotuliukas.gif o kai nuėmiau medžiagą, parodžiau kokią pervilksiu, tai jau spirga "kad padarysi, kada padarysi" lotuliukas.gif
Liolio
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 08:39)
vaiko kambarys. sis tustutelis dar, dedu del spintos - ana irgi istraukta is tecio garazo, priklause mano proseneliui ir skaiciuoja panasiai simtaji gimtadieni (na gal kiek maziau  rolleyes.gif ), visa vasara dirbom su teciu ir va rezultatas:
laiptines sviestuvas is arti
*

Labai grazi restauruota spinta thumbup.gif Noreciau ir as taip moket baldus atnaujint...

Laiptines sviestuvas duoda grazius ornamentus ant sienos thumbup.gif
Papildyta:
O del plataus lango uzuolaidu - nenorit det 2 uzuolaidu? Abi jos butu kaip naktines. Diena abi atitrauktos, o kai reikia uztamsinti vienos uztraukiamos, o kitos paliekamos suristos. Tad vienos pastoviai suristos, o kitos traukomos. Bet diena paliekamas lango grozis, juk turbut uz didelio lango neblogas vaizdas? O nakti tas lango juodumas uzdengiamas. Cia mazas pavyzdys, nelabai matosi lango ir pan, bet galima ijungt vaizduote wink.gif

user posted image

Skaitydama pamastymus apie vyrus, nerimauju kaip cia mum bus. MB nemegsta jokio israitymo, jokiu gelyciu ir t.t. Jei parodau koki senovini balda, tai pastovus atsakymas: "kas tu, grafiene kokia?" biggrin.gif Kaip cia eis sutart kai prasides pirkimai nezinau g.gif Nors is kitos puses labai daznai pastebiu, kad MB skonis irgi neblogas ir jei jo paklausau, tai paskui visai dziaugiuosi. Turbut musu namai bus eklektiski. Bet man, skirtingai turbut nuo daugumos, visai grazu ir eklektika, pilna nuostabiu pavyzdziu. Noretusi, kad namai butu vientisi spalviskai ir pan, bet grieztu taisykliu nematau reikalo laikytis. Reikes tik labai stengtis, kad viskas graziai deretu tarpusavy g.gif
femme
QUOTE(Liolio @ 2013 02 12, 12:31)
O del plataus lango uzuolaidu - nenorit det 2 uzuolaidu? Abi jos butu kaip naktines. Diena abi atitrauktos, o kai reikia uztamsinti vienos uztraukiamos, o kitos paliekamos suristos. Tad vienos pastoviai suristos, o kitos traukomos. Bet diena paliekamas lango grozis, juk turbut uz didelio lango neblogas vaizdas? O nakti tas lango juodumas uzdengiamas.
*

pas mus būtent taip ir yra - tamsios barchatinės vienspalvės užtraukiamos (šviesą ir saulę sulaiko kokius 100 proc., naktį pavyzdžiui net nesimato, ar viduje šviesa dega), o gobeleno portjeros kaip dekoras, parištos šonuose wink.gif

mūsų atveju labai pasiteisina, nes užuolaidos reikalingos nuo rytinės-vakarinės saulės pasislėpti, o tokių "dieninių" poreikio visai nėra, kaip tik nesinori, kad kažkas vaizdą užstotų.
Vonioje dar vienas įdomus variantas padarytas - kadangi vonios kambarys kartu su tualetu pirmame aukšte, su dviem langais, kurių vienas beveik šalia pagrindinių durų ir aikštelės, gali būti nejauku svečiui kokiam sėdėti taip "ant akių" tongue.gif
Todėl dienos metu tiek kiek reikia paslepia tiulinės užuolaidos, o tamsiu metu, įjungus šviesą po tomis tiulinėmis užuolaidomis dar padaryta gobeleno romanetė, uždengianti langą aklinai.
Kadangi kampinė vonia šiek tiek "palenda" po langu, negalima buvo daryti užuolaidų iki žemės, tai padarėm tą tiulį laisvai parištą nuo vieno kampo iki kito.
Daug prirašiau, kai bus šviestuvai vonioje, pailiustruosiu wink.gif
rek
na vaizdas uz lango neblogas, kaimynu langu labai arti nera. bet dieniniu norisi man. o vat jei deciau sonuose dvi naktines - tai kazi kaip butu su praejimu prie lovos g.gif jau gautusi trys sluoksniai...
turiu issisaugojus pvz romanete apacioj plius virsuj dienine
http://www.part.lt/img/e85013586fb2419d9a9...202b794fb72.jpg
gal toki varianta rinktis? g.gif
arba kazka tokio
http://www.part.lt/img/5c933aa6fc757c9f116...7e571816897.jpg
cia vsai neseniai kazkas buvo ikele...
Liolio
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 11:16)
na vaizdas uz lango neblogas, kaimynu langu labai arti nera. bet dieniniu norisi man. o vat jei deciau sonuose dvi naktines - tai kazi kaip butu su praejimu prie lovos  g.gif jau gautusi trys sluoksniai...
gal toki varianta rinktis?  g.gif
arba kazka tokio
*

Man antras variantas grazesnis. Pirmo romanetes grazios, bet per skystos tos dienines schmoll.gif
Barboraaa
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 09:39)
atitinkamai diena jis ten eina mieguciu, o ten pietu puse. tai mastau gal det roleta? ir tada grazias dienines. dar noriu kad butu kuo maziau nuo lango atsikise, nes man pvz masyvi naktine trukdytu eit prie lovos, ten siaurokas tarpas. ir apskritai man grazios uzuolaidos yra dienines, naktinems jokiu sentimentu nejauciu  ax.gif tai ka manot jei koks tamsesnis roletas

blink.gif
Papildyta:
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 12:16)
na vaizdas uz lango neblogas, kaimynu langu labai arti nera. bet dieniniu norisi man. o vat jei deciau sonuose dvi naktines - tai kazi kaip butu su praejimu prie lovos  g.gif jau gautusi trys sluoksniai...
gal toki varianta rinktis?  g.gif
arba kazka tokio
*

blink.gif lotuliukas.gif
Tai ilgos maišo ar ne maišo g.gif
Vedda
rek, pasieskok dar variantu mirksiukas.gif
vien del technines puses. Foto tos romanetes turbut todel ir nuleistos iki puses,nes po uzuolaidomis joms sutrauktoms i virsu pilnai, nera elementariai vietos. Jeigu romanete kabinti ant karnyzo tai paprasto karnyzo atstumas nuo lango maziausiai 10 cm,jeigu kabina su mechanizmu,jo ant lango remo neina montuoti,kabinasi ant virslangio,pilnai sutrauktai i virsu reikia min 20cm plocio,kad nesiglamzytu ir netrukdytu dieninei uzuolaidai. O tu nori sutaupyti vieta.
**Deiva**
kedutes zadetos, kokias turiu

user posted image
Cobre
Rek, cia tavo pageidaujamas variantas

user posted image

Tik visai neseniai kalbejom, apie sunkias vientisas romanetes (o manau, kad cia toks atvejis ir bus) ir su tuo susijusias imantrybes. tame interjere, kur virsuje paveiksliuka idejau, tai dideliam langui jau ir sprendimas kitas, o tos uzuolaidos dienines jau ir visai kitaip atrodo.
user posted image

Sunkiai suvokiu, kiek ten tos papildomos vietos uzimtu sunkios uzuolaidos. Juk ne stulpas, tai gal kaip nors. Nes man rodos, kad paprastesnis sprendimas jums butu. Na, bet jei nepatinka, tada kitas klausimas.

Tarp kitko, tik vakar buvau imetusi puslapi weranda.pl su vienu is interjeru. Tame pat puslapyje buvo ir sis pavyzdys, todel lengvai radau. Puslapis tikrai neblogas, interjerai realus, gyvenami. Verta atidziau juos pasinagrineti, tikrai geru ideju, sprendimu galima rasti. Yra ir sodai.
Papildyta:
Pagalvojau, kad tas valgomojo stalas su kedem labai gerai prie rek virtuves deretu biggrin.gif
kuzdaite
Is Cobres foto man labai pirma uzkliuvo, sakau gal man i miegama taip daryti? g.gif Tik vat klausimas- uzuolaidos tai kabo ant karnizu, o kur tos romanetes tvirtinasi?Prie lango remo ???? blush2.gif :hmIr kaip jas skalbiate, jos ten kazkaip issineria? blush2.gif

Ir dar tos tulpes wub.gif Tokiu pavasariu padvelke wub.gif wub.gif
Cobre
Mirksniukui minkstu baldu pvz (ot as ikyri, nors manau, kad nekreipia Mirksniukas i mane demesio visai lotuliukas.gif ) ir uzuolaidos rek kambariui smile.gif

user posted image
Papildyta:
Pas kazka cia buvo virtuves langas - "garazo vartai" biggrin.gif tai cia irgi toks nemenkas garazas smile.gif as uzuolaidas (romanetes ar austrijietes) daryciau nuo auksciau, nei cia , va cia auskcia ir nesigauna aisku , tada langas vizualiai paaukstetu, ir tokiu atveju pasiauretu. Nemanau, kad vartai gautusi biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Cia sizalis ant grindu? Bustas ne lietuviu, bet lovatiese yra ax.gif

user posted image
Mirksniukas
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:22)
Mirksniukui minkstu baldu pvz (ot as ikyri, nors manau, kad nekreipia Mirksniukas i mane demesio visai  lotuliukas.gif ) ir uzuolaidos  rek kambariui  smile.gif
*

o vat ir kreipiu biggrin.gif
gražu man tie pufai, bet naudos ir patogumo atžvilgiu, tai.. g.gif turėjom bute pufą, tai tik kojom ištiesti ant sofos sėdint naudojom, o šiaip kampe stovėjo, nebent visai sėdimųjų vietų pritrūkdavom gausesnei kompanijai.
o sofą tai vieną trivietę užsakinėsim wink.gif prie jos foteliukus derint bandysiu - vienas bus tas, kurį jau turim, ir dar kažkokį reikės rasti. taip kad visos su tuo susijusios foto - labai laukiamos bigsmile.gif
beje, galvojau apie tokio tipo kėdes-krėsliukus kaip tavo įdėtoj foto, gal jie man visai tiktų g.gif
Aga
Kadangi kalba pasisukus buvo apie šviestuvų gaubtų pervilkimą, reikia patarimo. Vos prieš kelis metus pirkau toršerą, mano manymo praktišką, su tokia a la plėvele, kad dulkes gerai valyt būtų. O bet tačiau, po metų man tas plastikas sutrūkinėjo doh.gif Taigi va liko toks rėmas. Kuo patarsit aptraukt, kad būtų praktiška ir nuo karščio nedegtų. Sukas dvi lemputės po 40w g.gif Man labiausiai roleto audinys tiktų, bet iš kur jo gaut tokio pat doh.gif Ir ar nedegs g.gif
user posted image

Dar pasisakysiu dėl lovų klojimo. Jau seniai seniai žinojau, kad atsibudus negalima pult klot ir užklot lovos, nes jai reikia pakvėpuoti neužklotai smile.gif
Cobre
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 12, 14:27)
o vat ir kreipiu biggrin.gif
gražu man tie pufai, bet naudos ir patogumo atžvilgiu, tai.. g.gif turėjom bute pufą, tai tik kojom ištiesti ant sofos sėdint naudojom, o šiaip kampe stovėjo, nebent visai sėdimųjų vietų pritrūkdavom gausesnei kompanijai.
o sofą tai vieną trivietę užsakinėsim wink.gif prie jos foteliukus derint bandysiu - vienas bus tas, kurį jau turim, ir dar kažkokį reikės rasti. taip kad visos su tuo susijusios foto - labai laukiamos bigsmile.gif
*

bigsmile.gif Tai nebus 2+1 kampu? bigsmile.gif Jeeee, kaip saunu wub.gif pufai kompanijai susodinti ir erdvei neuzgozti mirksiukas.gif O ir grazu visai, tai jei bus poreikis ateityje, tai visai ir neatmesk to varianto. Tik maziukai blogis, reikia bent truputi didesni daryti.
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 14:29)

Dar pasisakysiu dėl lovų klojimo. Jau seniai seniai žinojau, kad atsibudus negalima pult klot ir užklot lovos, nes jai reikia pakvėpuoti neužklotai smile.gif
*

Ir kas tuomet nutiks, jei nepakvepuos? g.gif Kas nutinka, kai mes miegam? Mus uzpuola bakretijos, erkutes? O gal tiesiog pakankamai daznai keisti patalyne, pravedinti karts nuo karto patalus, pasiurbliuoti ciuzinius. g.gif
Mirksniukas
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:31)
bigsmile.gif  Tai nebus 2+1 kampu?  bigsmile.gif  Jeeee, kaip saunu  wub.gif  pufai kompanijai susodinti ir erdvei neuzgozti  mirksiukas.gif  O ir grazu visai, tai jei bus poreikis ateityje, tai visai ir neatmesk to varianto. Tik maziukai blogis, reikia bent truputi didesni daryti.
*

nebus smile.gif vyras apsidžiaugė, kad pigiau gausis biggrin.gif
pufikų visai tikrai neatmetu, gražu man, ypač tokie, kaip Tavo įdėtoj foto wub.gif

nerandu Kaune, kas man tokią lovą padarytų, gal turit ką rekomenduoti?
user posted image
rek
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 12, 12:28)
blink.gif
Papildyta:

blink.gif  lotuliukas.gif
Tai ilgos maišo ar ne maišo g.gif
*

na as del maisymo turejau omeny, ne ilgi, o "gyli" uzuolaidinio sprendimo mirksiukas.gif nes min karnizao atsikisimas 1 uzuolaidai apie 10 cm, jei det dar antra karniza storai gobeleninei naktinei, dar prisisdeda, o ten tarpukas 40 cm, dar kazkiek patalai, lovatiese atsikisima duoda...

beje kur Cobre idejo ta nuotrauka su tulpem tai man uzuolaidos wub.gif tik sirdis suvirpejo, dar karta pasitvirtino kad myliu dienines uzuolaidas o naktiniu nea schmoll.gif
beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu g.gif
Vedda
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 14:50)

beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu  g.gif
*

bet yra durys, ar jus ju nedarinesite?
rek
QUOTE(Vedda @ 2013 02 12, 14:57)
bet yra durys, ar jus ju nedarinesite?
*

yra. darinesiu rolleyes.gif
nu kaip suuuunnnnkuuuu su to m uzuolaidom bigsmile.gif
TuDa
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 14:50)
na as del maisymo turejau omeny, ne ilgi, o "gyli" uzuolaidinio sprendimo  mirksiukas.gif nes min karnizao atsikisimas 1 uzuolaidai apie 10 cm, jei det dar antra karniza storai gobeleninei naktinei, dar prisisdeda, o ten tarpukas 40 cm, dar kazkiek patalai, lovatiese atsikisima duoda...
beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu  g.gif
*

Nesuprantu, kodėl karnyzas turi būti vamzdinis g.gif jeigu striuka su vieta kabinkit paprastą 3 bėgelių lubinį karnyzą, kuris ir bus tik 10 cm. pločio (GAL NET TIEK NĖRA), o tuo pačiu ir užuolaidos traukysis tyliai biggrin.gif romanetės ten nebus tinkamas sprendimas, nes yra balkono durys- nepatogu. Roletai ant langų rėmų taip pat netiks, nes ta vitrina yra ko gero platesnė negu 1,50. Dar roletų mechanizmas neleistų pilnai darinėti durų, nes remtųsi į nišą ir ją traiškytų. O pavyzdžiui lubinį karnyzą būtų galima ir pačioje lango nišoje tvirtinti, nes ten virš lango dar yra laisvos vietos g.gif o tris bėgelius įvardijau tam, kad dieninė netrukdytų lengvai traukyti naktinių, žodžiu vidurinis griovelis turėtų likti laisvas. Nėra jau taip sunku, gal tik reikia viską įsivaizduoti ir bus thumbup.gif
akvilyte
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:24)
Pas kazka cia buvo virtuves langas - "garazo vartai"  biggrin.gif 

zmones dengiasi ir vitrinas su romanetem ir niekada net nekilo mintis- garazo vartai biggrin.gif o ta austrijete man ten labai vietoj ir labai grazu wub.gif

QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 14:29)
Man labiausiai roleto audinys tiktų, bet iš kur jo gaut tokio pat doh.gif

Ir ar nedegs g.gif

prasyk to kas dare roletus mirksiukas.gif

dek taupancias lemputes arba ledus ir niekas nekais ax.gif padariau bernui savo lempa is plastikinio vamzdzio... idejau leda- nei kaista nei lydosi.....
aisku yra brangesnis variantas- det spec audini sviestuvam, ir ant jo jau det ka tik nori... tik kad va jis zaltys baisiai brangus ir as stengiuos issiverst be jo blush2.gif
Aga
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 12, 16:14)
zmones dengiasi ir vitrinas su romanetem ir
dek taupancias lemputes arba ledus ir niekas nekais  ax.gif  padariau bernui savo lempa is plastikinio vamzdzio... idejau leda- nei kaista nei lydosi.....
*

Bet šviesos atžvilgiu ar gerai šviečia? Man reik kuo šviesiau, nes tamsu belekaip doh.gif

Kokia kaina maždaug to audinio?
Alexa
Femme, kiek pamenu, pas tave tapetai įrėminti apvadais. Kokiu eiliškumu viskas daroma - pirma tapetai, paskui tie apvadai, ir kur tie apvadai klijuojasi - ant tapetų viršaus ar ant sienos?
Barboraaa
QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 16:15)
Bet šviesos atžvilgiu ar gerai šviečia? Man reik kuo šviesiau, nes tamsu belekaip doh.gif

*

Kas per audinys?
Būna plonas plastikas,frezuojam ornamentus.

Mes tau galim reklamą pagamint,ir švies ir beveik toršeras lotuliukas.gif o lia lia kokius fyntus darom.
vida777
QUOTE(*EljaRo* @ 2013 02 11, 22:11)
Bet man gera,kai lova yra tvarkingai suklota ir man bet kada uzejus gera geretis tvarka.
*

kokie lyriski zodziai, ismigo tiesiai i sirdi blush2.gif . Turbut kad klosiu jau ta lovatiese (bet tik tada, kai bus minkstasuolis tongue.gif ). O ir kiek pinigu sutaupysiu, nes grazi patalyne ziauriai brangi, o ir tik keliems sezonams.
Pas mus miegamajame nera ir nebus jokio baldo, isskyrus lova ir lovos stalelius. Todel man butinai reikia minkstasuolio.

Pas mus , kaip ir pas Femme, dar kai kur Iljičiaus lemputės kabo, kai kas dar nedapirkta, drabužinės durų 4 metai nepasidarom, o jau tuoj remonto reiks. Tada ir palubėj apvadus susidėsiu, dar kai ką keisiu. Bėda tame, kad nerandu baldų ar šviestuvų tokių, kokius įsivaizduoju arba randu kosminėm kainom, tai praeinu pro šalį schmoll.gif
*

ir as tokia pat nelaimingoji doh.gif , bet tai visai neguodzia. Suprantu, kad malonu metu metus namams ieskoti smulkmenu, bet jau kai elementariu dalyku tris metus negaliu rasti, tai jau bloga.

QUOTE(Liolio @ 2013 02 12, 11:31)
Skaitydama pamastymus apie vyrus, nerimauju kaip cia mum bus. MB nemegsta jokio israitymo, jokiu gelyciu ir t.t. Jei parodau koki senovini balda, tai pastovus atsakymas: "kas tu, grafiene kokia?"  biggrin.gif Kaip cia eis sutart kai prasides pirkimai nezinau  g.gif Nors is kitos puses labai daznai pastebiu, kad MB skonis irgi neblogas ir jei jo paklausau, tai paskui visai dziaugiuosi. Turbut musu namai bus eklektiski. Bet man, skirtingai turbut nuo daugumos, visai grazu ir eklektika, pilna nuostabiu pavyzdziu. Noretusi, kad namai butu vientisi spalviskai ir pan, bet grieztu taisykliu nematau reikalo laikytis. Reikes tik labai stengtis, kad viskas graziai deretu tarpusavy  g.gif
*

eilini karta pasikartosiu, kad statybu pradzioje MB nuo visokiu paraitymu lekdavo kaip velnias, kryziu pamates. Kiek prisinervinau... kol galiausiai supratau, kaip reikia elgtis.
Vyrai juk kaip ir mes, stato savo svajoniu nama. Ir tu ju svajoniu nereikia zlugdyti. Bet. Tegul ir stato, o irengineti - turi moteris. Nebent tikrai vyras turi nepriekaistinga skoni. Techninius ir bazinius dalykus jie suvokia gal ir geriau, bet subtilybiu - dazniausiai ne schmoll.gif .
Pirmiausia, reikia kuo maziau klausti, o jei jis vistik turi savo "tvirta" nuomone - isklausyti ir nesigincyti. Jokiu budu nekritikuoti biggrin.gif . Jeigu nuomones nesutampa, neskubeti sutikti su pirmu, net ir antru, jo siulomu variantu. Pasiulykite dar paieskoti tinkamesnio. O kadangi vyrai kantrybes neturi, va cia ir bingo, galiausiai sulauksite zodziu: "daryk kaip nori!" biggrin.gif . Veliau, patikek, jie net nebezinos ir nebeatsimins apie ka kalba ejo. Vienzodziu, kaip su vaiku - numonijai tuokart, o veliau jau ir nebereikia.
akvilyte
QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 16:15)

*

tai ziurint kokias pasirinksi... ju bi buna ir laaaaaaabai sviesiu mirksiukas.gif nezinau zinok.. pries kelis metus norejau cilindriniam gaubtukui tai tas audinys apie 40lt jam... pagooglink biggrin.gif

QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 12, 16:21)
Būna plonas plastikas,frezuojam ornamentus.

bigsmile.gif parodyk pvz koki ax.gif
rek
QUOTE(TuDa @ 2013 02 12, 15:52)
Nesuprantu, kodėl karnyzas turi būti vamzdinis g.gif jeigu striuka su vieta kabinkit paprastą 3 bėgelių lubinį karnyzą, kuris ir bus tik 10 cm. pločio (GAL NET TIEK NĖRA), o tuo pačiu ir užuolaidos traukysis tyliai biggrin.gif romanetės ten nebus tinkamas sprendimas, nes yra balkono durys- nepatogu. Roletai ant langų rėmų taip pat netiks, nes ta vitrina yra ko gero platesnė negu 1,50. Dar roletų mechanizmas neleistų pilnai darinėti durų, nes remtųsi į nišą ir ją traiškytų. O pavyzdžiui lubinį karnyzą būtų galima ir pačioje lango nišoje tvirtinti, nes ten virš lango dar yra laisvos vietos g.gif  o tris bėgelius įvardijau tam, kad dieninė netrukdytų lengvai traukyti naktinių, žodžiu vidurinis griovelis turėtų likti laisvas. Nėra jau taip sunku, gal tik reikia viską įsivaizduoti ir bus thumbup.gif
*

o lubiniam begeliui nieko, jei pas mane ten balkiai lubose?
nu jau zalia as uzuolaidose tai visiskai blush2.gif
ai vienoj Cobres ikeltoj nuotraukoj vamzdinis karnizas tvirtintas prie lubu, ar kas daretes taip? man idomiai pasirode... ar cia as kazka ne taip nuziurejau g.gif
femme
QUOTE(Alexa @ 2013 02 12, 17:17)
Femme, kiek pamenu, pas tave tapetai įrėminti apvadais. Kokiu eiliškumu viskas daroma - pirma tapetai, paskui tie apvadai, ir kur tie apvadai klijuojasi - ant tapetų viršaus ar ant sienos?
*

biggrin.gif oi pridarytumėt čiūdų su tokiu eiliškumu biggrin.gif
1. glaistoma siena;
2. klijuojamas bagetas;
3. dažoma siena kartu su bagetu;
4. įklijuojamas tapetas 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.