Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Brunetike @ 2013 02 11, 17:38)
o as visada norejau paklausti jusu ( nes ne pirma karta juk kalba pasisuka apie miegamuosius) nzn ar tik pas mane tokios drauges ir artimieji (gimine visa) bet jau net dabar pries akis vaizdas, kad : tai parodykit kaip isikuret .... na ir apziurineja kiekviena kampuka , nors as taip pat uz tai, kad miegamasis - privati erdve. Kaip issisukat? nes pasakymas, kad o cia nerodysiu... manau nelabai suveiktu  g.gif

nagi ten paprasciausiai nevedi ir tiek. Jei kas uzsimanytu savarankiskai pas mane kambarius ar spinteles apziureti, tai butu pirmas ir paskutinis kartas.

Pamenu karta viena pazystama (na ne visai drauge) atejo su suniu - jis pas ja kambarinis. Tai daugiau kad ir kaip i svecius siulesi/prasesi, bet taip ir nebepateko.
O kitai, jau draugei biggrin.gif , yra pasakyta: atvaziuosi su sunim, sedesim lauke, nors ir ziema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 11 vasario 2013 - 18:19
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 11, 11:00)
Ačiū atsakiusioms dėl mano nužiūrėtų rankenėlių, jau nebenoriu tada....  4u.gif
atrodo rudos  smile.gif  Ačiū, esu toliau paieškose, pasirodo...  biggrin.gif  o laikas spaudžia.


ne, jos tikrai ne rudos, o juodos mirksiukas.gif Bet jei jums stilistiškai netinka, tada jokio skirtumo kokios jos spalvos biggrin.gif O jei vistik tinka ir abejojat tik dėl spalvos - galėčiau nufotkint kaip jos atrodo realiai (pas mane juoda orkaitė, tai labai aiškiai matosi, kad ir rankenėlės juodos, o ne rudos).
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 11, 19:09)
Bet kiek pavyzdziu ziuriu, labai jau retai kada pasitaiko lova uzklota nuo apacios iki galo ir su 2 pagalvem, kaip kad LT dazniausiai buna.


o vat man kyla klausimas, kur naktį dėti tą kalną pagalvėlių, kuriomis visa lova gražiai nuotraukoje nukrauta? bigsmile.gif ir kiek laiko kiekvieną rytą reikia joms sudėti? unsure.gif
aš turėjau lovatiesę ir dvi dekoratyvines pagalvėles, tai buvo maximumas ir tai reikedavo sukti galvą, kur jas nakčiai padėt, kad ne ant žemės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 18:31)
o vat man kyla klausimas, kur naktį dėti tą kalną pagalvėlių, kuriomis visa lova gražiai nuotraukoje nukrauta? bigsmile.gif ir kiek laiko kiekvieną rytą reikia joms sudėti? unsure.gif
aš turėjau lovatiesę ir dvi dekoratyvines pagalvėles, tai buvo maximumas ir tai reikedavo sukti galvą, kur jas nakčiai padėt, kad ne ant žemės doh.gif

Mano lovos lovugalis aukstas, tai lovatiese ant jo mesiu. O pagalves bus matyt pagal situacija. Noreciau mazycio minkstasuolio kamputyje, ten is sustabeliuociau smile.gif

Cia uzmestas pledukas, bet galetu buti ir lovatiese. O jei principas butu rubu kabyklos, kur apacioje buna lentynele, tai galima ten butu ir pagalves sukrauti. Sprendimu yra, tik reikia jais pasidometi

http://www.weranda.p...y?pict_id=32357
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 11 vasario 2013 - 18:48
Mirksniuk, man jusu namuose noretusi va labiau tokio kazkokio isdestymo - laisvo, ar kaip cia pasakius g.gif tik ne kampu. Viena sofa ir kiti minksti baldai jau butu: foteliukai, kresliukai, kanapa gal kokia, sezlongas, suolelis minkstas. Zodziu fantazija ijungti, tik jokiu butu ne ta griezta sukampavima ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 11 vasario 2013 - 19:06
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 19:23)

aš atsimenu laukdamasi pirmagimio kraupdavau, kaip turinčios vaikų mane "auklėjo" - "oi pamatysi baigsis ta tavo tvarka, tuoj bus šokoladiniai sūreliai, trupiniai lovoje, stalas lips kaip medum suteptas, visur pirštų antspaudai...."
tai gal mane tiek šokiravo tas pavaizdavimas sutirštintom spalvom, kad pasakiau sau "pas mane namuose taip nebus" cool.gif
todėl valgymas nuo mažens tik prie stalo, pavalgė - iškart plaut rankų, šalia lėkštės servetėlė (juokas juokais, bet savo akimis mačiau, kai atrodo kultūringas, suaugęs žmogus paima alyvuogę pirštais, juo aplaižo ir po kelių minučių lėtai nuleidžia ranką ir nusivalo į sofos gobeleną blink.gif ), jokių vaikščiojimų namie su batais ir pan.
Vaikams svarbiausia asmeninis pavyzdys cool.gif


Viens prie vieno, ir man taip sakė, maždaug "pažiūrėsim, kaip tos tavo baltos kėdės atrodys, kas iš sofų su gobelenu liks ir kokios spalvos sienos po metų kitų pasidarys". Jei leisi vaikams daryt ką nori, tipo saviraiškos neribosi (kaip ne vieni dabar "auklėja"), tai tikrai neaišku, kaip ne tik baldai, bet ir visi namai gali atrodyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 02 11, 19:44)
Nepamenu, ar sita jau ziurinejom. Baltu namu fanems

http://www.weranda.p...awendowe-swieta


Patiko, nors visai balti namai man nelabai, bet čia tiek baltos atspalvių ir taip subtilu wub.gif
Dar patiko žurnalinis staliukas, gal kas matėt kur nors ką nors panašaus?
Papildyta:
Rek, dėl tavo namų kilusios mintys rolleyes.gif Pirmiausia tai, kas patiko. Gražus miegamasis, įdomios veidrodinės durys. Tik lovatiesė ten netinka, ieškok tinkamesnės. Koridoriaus kampelis su juodu Arianna šviestuvu man labai wub.gif Šviestuvo spalvą atkartoja laiptų turėklai thumbup.gif Jei būtų galima daugiau pamatyt laiptinės ir šviestuvų būčiau dėkinga, nes vis dar svarstau, ar man kabint šiuos šviestuvus savo laiptinėj, ar ieškot kitų. Žodžiu, padėtum apsispręst 4u.gif
Labiausiai (kaip ir daugumai) kliūna svetainės akmens siena. Ją, kaip jau kažkas ir minėjo, galima nesunkiai patvarkyti prilipinant to pačio akmens ir išlyginant tuos iškandžiojimus, o po to arba rėminti ją, arba ne, priklausomai, kaip atrodys po patobulinimo. Baldus buvo galima irgi kitokius rinktis, bet čia jau sudėtingiau, kadangi reikalingos nemažos investicijos keičiant. Bet kėdes galima bandyti aprengti kokiu audiniu, derančiu prie būsimų užuolaidų, ant stalo padėlioti padėkliukų ir vaizdas tikrai pasikeičia. Sėkmės kuriantis!
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 02 11, 18:18)
nagi ten paprasciausiai nevedi ir tiek. Jei kas uzsimanytu savarankiskai pas mane kambarius ar spinteles apziureti, tai butu pirmas ir paskutinis kartas.

drinks_cheers.gif, kad nevedi ir gana. Tikrai niekas per jėgą nesiverš,o dėl spintelių- tai tokių svečių pas mane dar nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar paveiksliuku truputi smile.gif Imetu cia, o tai puslapis man kuri laika ties kiekviena fotke reklamas mete doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Gražu wub.gif bet kur Hansą su tokia chata nukovus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 11, 15:38)
tu nelaimingu plyteliu aukstis turi susivest su karnizu uzuolaidai  ax.gif
kazin, kur mamagabi, gal ji patartu kokiu budu reabilituot tas plytkas  doh.gif


As cia smile.gif Skaitau nuolat pioneer.gif, bet jei nekomentuoju, tai reiskia, kad galva bais uzimta kitais klausimais mirksiukas.gif

Namuciai grazus, niekas nekliuvo taip kaip lovatiese ir tas plytu kampelis ax.gif
Tokiam interjere blizgus audinys netinka, jo rastas yra modernus, tiek jis tiek ir spalvingumas "pjaunasi" su tapeto geletu rastu.

Na o krosneles kampeli, labai neskaudinant vyro, galima pakoreguoti: zidinys paprastai kyla iki lubu, dabar jis tarsi "nutrukes", todel ji galima pratesti, soniukus siek tiek palyginti ir uzdeti medine atbraila - taip kampelis igytu uzuomina i mini zidinuka:
user posted image
Atsakyti
cobre labai grazu . o jau tas veidrodis kur salia sofa su suniuku wub.gif
Papildyta:
ar matet tv laida apie baldu gamyba unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 11 vasario 2013 - 20:49
QUOTE(Rasytee @ 2013 02 11, 20:44)
cobre labai grazu . o au tas veidrodis kur salia sofa su suniuku  wub.gif

cobre prie to grozio neprisidejo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti