Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

cia su karnyzu
http://ep.yimg.com/c...49_54525995.jpg
i maza langiuka galima ir taip
http://ep.yimg.com/c...50_41901539.jpg
Atsakyti
Mirksniukui minkstu baldu pvz (ot as ikyri, nors manau, kad nekreipia Mirksniukas i mane demesio visai lotuliukas.gif ) ir uzuolaidos rek kambariui smile.gif

user posted image
Papildyta:
Pas kazka cia buvo virtuves langas - "garazo vartai" biggrin.gif tai cia irgi toks nemenkas garazas smile.gif as uzuolaidas (romanetes ar austrijietes) daryciau nuo auksciau, nei cia , va cia auskcia ir nesigauna aisku , tada langas vizualiai paaukstetu, ir tokiu atveju pasiauretu. Nemanau, kad vartai gautusi biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Cia sizalis ant grindu? Bustas ne lietuviu, bet lovatiese yra ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 12 vasario 2013 - 14:25
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:22)
Mirksniukui minkstu baldu pvz (ot as ikyri, nors manau, kad nekreipia Mirksniukas i mane demesio visai  lotuliukas.gif ) ir uzuolaidos  rek kambariui  smile.gif


o vat ir kreipiu biggrin.gif
gražu man tie pufai, bet naudos ir patogumo atžvilgiu, tai.. g.gif turėjom bute pufą, tai tik kojom ištiesti ant sofos sėdint naudojom, o šiaip kampe stovėjo, nebent visai sėdimųjų vietų pritrūkdavom gausesnei kompanijai.
o sofą tai vieną trivietę užsakinėsim wink.gif prie jos foteliukus derint bandysiu - vienas bus tas, kurį jau turim, ir dar kažkokį reikės rasti. taip kad visos su tuo susijusios foto - labai laukiamos bigsmile.gif
beje, galvojau apie tokio tipo kėdes-krėsliukus kaip tavo įdėtoj foto, gal jie man visai tiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 12 vasario 2013 - 14:29
Kadangi kalba pasisukus buvo apie šviestuvų gaubtų pervilkimą, reikia patarimo. Vos prieš kelis metus pirkau toršerą, mano manymo praktišką, su tokia a la plėvele, kad dulkes gerai valyt būtų. O bet tačiau, po metų man tas plastikas sutrūkinėjo doh.gif Taigi va liko toks rėmas. Kuo patarsit aptraukt, kad būtų praktiška ir nuo karščio nedegtų. Sukas dvi lemputės po 40w g.gif Man labiausiai roleto audinys tiktų, bet iš kur jo gaut tokio pat doh.gif Ir ar nedegs g.gif
user posted image

Dar pasisakysiu dėl lovų klojimo. Jau seniai seniai žinojau, kad atsibudus negalima pult klot ir užklot lovos, nes jai reikia pakvėpuoti neužklotai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2013 02 12, 14:27)
o vat ir kreipiu biggrin.gif
gražu man tie pufai, bet naudos ir patogumo atžvilgiu, tai.. g.gif turėjom bute pufą, tai tik kojom ištiesti ant sofos sėdint naudojom, o šiaip kampe stovėjo, nebent visai sėdimųjų vietų pritrūkdavom gausesnei kompanijai.
o sofą tai vieną trivietę užsakinėsim wink.gif prie jos foteliukus derint bandysiu - vienas bus tas, kurį jau turim, ir dar kažkokį reikės rasti. taip kad visos su tuo susijusios foto - labai laukiamos bigsmile.gif

bigsmile.gif Tai nebus 2+1 kampu? bigsmile.gif Jeeee, kaip saunu wub.gif pufai kompanijai susodinti ir erdvei neuzgozti mirksiukas.gif O ir grazu visai, tai jei bus poreikis ateityje, tai visai ir neatmesk to varianto. Tik maziukai blogis, reikia bent truputi didesni daryti.
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 14:29)

Dar pasisakysiu dėl lovų klojimo. Jau seniai seniai žinojau, kad atsibudus negalima pult klot ir užklot lovos, nes jai reikia pakvėpuoti neužklotai smile.gif

Ir kas tuomet nutiks, jei nepakvepuos? g.gif Kas nutinka, kai mes miegam? Mus uzpuola bakretijos, erkutes? O gal tiesiog pakankamai daznai keisti patalyne, pravedinti karts nuo karto patalus, pasiurbliuoti ciuzinius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:31)
bigsmile.gif  Tai nebus 2+1 kampu?  bigsmile.gif  Jeeee, kaip saunu  wub.gif  pufai kompanijai susodinti ir erdvei neuzgozti  mirksiukas.gif  O ir grazu visai, tai jei bus poreikis ateityje, tai visai ir neatmesk to varianto. Tik maziukai blogis, reikia bent truputi didesni daryti.


nebus smile.gif vyras apsidžiaugė, kad pigiau gausis biggrin.gif
pufikų visai tikrai neatmetu, gražu man, ypač tokie, kaip Tavo įdėtoj foto wub.gif

nerandu Kaune, kas man tokią lovą padarytų, gal turit ką rekomenduoti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 12, 12:28)
blink.gif
Papildyta:

blink.gif  lotuliukas.gif
Tai ilgos maišo ar ne maišo g.gif


na as del maisymo turejau omeny, ne ilgi, o "gyli" uzuolaidinio sprendimo mirksiukas.gif nes min karnizao atsikisimas 1 uzuolaidai apie 10 cm, jei det dar antra karniza storai gobeleninei naktinei, dar prisisdeda, o ten tarpukas 40 cm, dar kazkiek patalai, lovatiese atsikisima duoda...

beje kur Cobre idejo ta nuotrauka su tulpem tai man uzuolaidos wub.gif tik sirdis suvirpejo, dar karta pasitvirtino kad myliu dienines uzuolaidas o naktiniu nea schmoll.gif
beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rek: 12 vasario 2013 - 14:52
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 14:50)

beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu  g.gif

bet yra durys, ar jus ju nedarinesite?
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 12, 14:57)
bet yra durys, ar jus ju nedarinesite?

yra. darinesiu rolleyes.gif
nu kaip suuuunnnnkuuuu su to m uzuolaidom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 12, 14:50)
na as del maisymo turejau omeny, ne ilgi, o "gyli" uzuolaidinio sprendimo  mirksiukas.gif nes min karnizao atsikisimas 1 uzuolaidai apie 10 cm, jei det dar antra karniza storai gobeleninei naktinei, dar prisisdeda, o ten tarpukas 40 cm, dar kazkiek patalai, lovatiese atsikisima duoda...
beje lango nisos plotis 2,36, tai gal nebutu problemu su mechanizmu  g.gif

Nesuprantu, kodėl karnyzas turi būti vamzdinis g.gif jeigu striuka su vieta kabinkit paprastą 3 bėgelių lubinį karnyzą, kuris ir bus tik 10 cm. pločio (GAL NET TIEK NĖRA), o tuo pačiu ir užuolaidos traukysis tyliai biggrin.gif romanetės ten nebus tinkamas sprendimas, nes yra balkono durys- nepatogu. Roletai ant langų rėmų taip pat netiks, nes ta vitrina yra ko gero platesnė negu 1,50. Dar roletų mechanizmas neleistų pilnai darinėti durų, nes remtųsi į nišą ir ją traiškytų. O pavyzdžiui lubinį karnyzą būtų galima ir pačioje lango nišoje tvirtinti, nes ten virš lango dar yra laisvos vietos g.gif o tris bėgelius įvardijau tam, kad dieninė netrukdytų lengvai traukyti naktinių, žodžiu vidurinis griovelis turėtų likti laisvas. Nėra jau taip sunku, gal tik reikia viską įsivaizduoti ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 12, 14:24)
Pas kazka cia buvo virtuves langas - "garazo vartai"  biggrin.gif 

zmones dengiasi ir vitrinas su romanetem ir niekada net nekilo mintis- garazo vartai biggrin.gif o ta austrijete man ten labai vietoj ir labai grazu wub.gif

QUOTE(Aga @ 2013 02 12, 14:29)
Man labiausiai roleto audinys tiktų, bet iš kur jo gaut tokio pat doh.gif

Ir ar nedegs g.gif


prasyk to kas dare roletus mirksiukas.gif

dek taupancias lemputes arba ledus ir niekas nekais ax.gif padariau bernui savo lempa is plastikinio vamzdzio... idejau leda- nei kaista nei lydosi.....
aisku yra brangesnis variantas- det spec audini sviestuvam, ir ant jo jau det ka tik nori... tik kad va jis zaltys baisiai brangus ir as stengiuos issiverst be jo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 12 vasario 2013 - 16:15
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 12, 16:14)
zmones dengiasi ir vitrinas su romanetem ir
dek taupancias lemputes arba ledus ir niekas nekais  ax.gif  padariau bernui savo lempa is plastikinio vamzdzio... idejau leda- nei kaista nei lydosi.....

Bet šviesos atžvilgiu ar gerai šviečia? Man reik kuo šviesiau, nes tamsu belekaip doh.gif

Kokia kaina maždaug to audinio?
Atsakyti