Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(kristilav @ 2013 02 14, 19:54)
O man del megamojo duru galva skauda doh.gif Nuotrauku nemoku ikelt ax.gif Taip nenoriu megamajam stumdumu spintos duru is plokstes doh.gif Turbut tokios dar nepagamino kad man tiktu.Net spalviskai kiek ziurejau neviena negaliu pritaikit.Grindis naturalaus azuolo placios parketlenties.Lova naturalaus medzio.Duris tamsios venge.Duris buvom uzsisake is Akai firmos alia masyvo(kaskokia frezuota fanerote),bet netinkama padare(permazo aukscio).Negalejom sumontuot.Galu galia tokio aukscio jie negalejo padaryti ir grazino pinigus .Spintos vidu vyras pats padare o del duru doh.gif  Dabar kai pradejom isikurti tai masyvui jau ir pinigu nera schmoll.gif

Man kaip tik kuria kažkokį variantą vyras su meistriuku iš ąžuolo fanieruotės (lukšto). Gal jums tiktų, jei norit medžio.. Aš tai nelabai ir skiriu, kad ten ne masyvas.. blush2.gif Vaizdas įspūdingas (šiandien mačiau gyvą pavyzdį). Manau, su medžiu dirbantys meistrai turėtų mokėti tokius darbus.. Beje, pas mus koridoriuj sunkiai telpa atsiveriančios durys, tai bus slenkanti sistema..
Atsakyti
QUOTE(kristilav @ 2013 02 14, 18:54)
O man del megamojo duru galva skauda doh.gif Nuotrauku nemoku ikelt ax.gif Taip nenoriu megamajam stumdumu spintos duru is plokstes doh.gif Turbut tokios dar nepagamino kad man tiktu.Net spalviskai kiek ziurejau neviena negaliu pritaikit.Grindis naturalaus azuolo placios parketlenties.Lova naturalaus medzio.Duris tamsios venge.Duris buvom uzsisake is Akai firmos alia masyvo(kaskokia frezuota fanerote),bet netinkama padare(permazo aukscio).Negalejom sumontuot.Galu galia tokio aukscio jie negalejo padaryti ir grazino pinigus .Spintos vidu vyras pats padare o del duru doh.gif  Dabar kai pradejom isikurti tai masyvui jau ir pinigu nera schmoll.gif


O as kaip tik noriu spintos su stumdomom durim, nes visu pirma neturiu vietos , kad galeciau daryti atveriamas, o be to, man atrodo jos daug patigiau. Brukst ir atsidaro;) Tik is pradziu galvojau, kad neimanoma bus kazka rasti klasikinio. Bet tikrai yra visokiu variantu, ivairiu slankiojimo sistemu. Reikia tik rimciau pasidometi.
Mano spintos paieskos irgi prasidejo nuo Linobaldu, nes ten pamaciau stumdomas, bet ne tas plosktines ar stiklines. Is tiesu reikia, kad tuo klausimu padirbetu dizaineris. Dabar ir Vesida (DOmus galerijoj) pristate mdf duris. Tik atkreipkite demesi, kad Vesidoj nededa metaliniu sutvirtinimu is kitos puses, pazistamas baldininkas sake, kad jau dabar tos durys islinkusios. O Lino baldai jei ziuresite, kitoje puseje matysite tokias metalines juosteles. Jos butinos, kad durys neislinktu.
Prisegu keleta pvz.
user posted image
user posted image
user posted image
Galima kazka nusikopinti, prisitaikyti is Italisku kolekciju.
user posted image
Arba daryti tokia atidarymo spinta
user posted image
Dar tokie variantai
user posted image

user posted image
Gal koki rasta isfrezuoti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 14 vasario 2013 - 23:15
QUOTE(Grikute @ 2013 02 15, 00:13)
O as kaip tik noriu spintos su stumdomom durim, nes visu pirma neturiu vietos , kad galeciau daryti atveriamas, o be to, man atrodo jos daug patigiau.

kad patogiau, tai pasigincyciau, uzteko pas drauge pabandyt, ir supratau, kad tikrai pas save tokiu nenoreciau schmoll.gif nebent jau tik tokiu atveju, jei nera vietos atidaromom. didziausias minusas tas, kad atidarius viena puse nematyt kas kitoj, o norint atidaryt kita reikia visas duris perstumt doh.gif jokio patogumo.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 02 14, 20:52)
Aciu labai, kad patarete 4u.gif As vos nenupirkau is vienos supermamos, ji parduoda 4 uzuolaidas, jei Jums reikia visas uz 130 atiduoda, ikea prekiu skyrelyje yra jos skelbimukas 4u.gif

Man lino sp. reikalinga. 4u.gif

labas rytas
Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2013 02 14, 23:13)

Gal koki rasta isfrezuoti
user posted image

mergaitės modernas jau čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 02 15, 00:23)
didziausias minusas tas, kad atidarius viena puse nematyt kas kitoj, o norint atidaryt kita reikia visas duris perstumt  doh.gif  jokio patogumo.

senam bute turėjom spintą 3 metrų su dviem stumdomom durim, tai vienoje pusėje buvo kito sezono arba rečiau nešiojami, šventiniai rūbai, kitoje - kasdieniniai, "einamieji", jokio nepatogumo wink.gif Labai retai būdavo, kad reikia kažko vienu metu iš abiejų spintos pusių biggrin.gif

o tas stumdomų durų pavyzdys su veidrožiais swoon.gif
NOOOOOOORIU blink.gif aišku su sąlyga, kad tokią spintą pagamint bus bent šiek tiek pigiau, nei paprastą iš medžio masyvo blush2.gif

Barboraaa, kad čia per cenzūra biggrin.gif sakyčiau labai vykęs pavyzdys, kas mėgsta sumodernintą klasikos variantą cool.gif
Papildyta:
Beje, vakar įdėti pavyzdžiai su kolonomis man davė progą pamąstyti dėl halogenų - nemažai pas mus jų, iš pradžių galvojom apie tokį kažkokį variantą:
user posted imageuser posted image
bet bijau, kad neatrodytų kaip spuogų prisukinėta biggrin.gif nes virtuvėje net 8 numatyti palei perimetrą... pradėjau galvoti apie visiškai baltą halogenų rėmelį, sakyt vyrui, o čia vakar žiūriu mano idėja jau visur naudojama lotuliukas.gif
tai sutvirtino mano poziciją - šviestuvai ir Bra bus kaip akcentas, o visus halogenus ko gero darysiu baltus cool.gif

Kitas klausimas, ar kas matėt kaip atrodo LED lemputės kaip nuotraukoje neuždegtos? Nekrenta labai į akis tie burbuliukai kaip kokie swarovskiai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 15 vasario 2013 - 10:21
[quote=femme,2013 02 15, 12:09]
senam bute turėjom spintą 3 metrų su dviem stumdomom durim, tai vienoje pusėje buvo kito sezono arba rečiau nešiojami, šventiniai rūbai, kitoje - kasdieniniai, "einamieji", jokio nepatogumo wink.gif Labai retai būdavo, kad reikia kažko vienu metu iš abiejų spintos pusių biggrin.gif

o tas stumdomų durų pavyzdys su veidrožiais swoon.gif
NOOOOOOORIU blink.gif aišku su sąlyga, kad tokią spintą pagamint bus bent šiek tiek pigiau, nei paprastą iš medžio masyvo blush2.gif

[COLOR=blue]O miegamajam sako veidrodziai negerai presais lova g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristilav: 15 vasario 2013 - 10:14
Beje, vakar įdėti pavyzdžiai su kolonomis man davė progą pamąstyti dėl hologenų - nemažai pas mus jų, iš pradžių galvojom apie tokį kažkokį variantą:
user posted image
bet bijau, kad neatrodytų kaip spuogų prisukinėta biggrin.gif pradėjau galvoti apie visiškai baltą halogenų rėmelį, sakyt vyrui, o čia vakar žiūriu mano idėja jau visur naudojama lotuliukas.gif
tai sutvirtino mano poziciją - šviestuvai ir Bra bus kaip akcentas, o visus halogenus ko gero darysiu baltus cool.gif

Kitas klausimas, ar kas matėt kaip atrodo LED lemputės kaip nuotraukoje neuždegtos? Nekrenta labai į akis tie burbuliukai kaip kokie swarovskiai? biggrin.gif
[/quote]
Pas mus vaiku kambari tokios lamputes baltam reme.Vyras tokius isuko.I svarovskio tikrai nepanasu schmoll.gif .Praktiskai taip ir atruodo kaip nuotraukoi.Savo nemokesiu ikelt ax.gif .Bet nezinau ar noreciau tokiu kitur g.gif Manau kad geriau paprastos.O man tai tas pirmas jusu parodytu remeliu iledziamas sviestuvas patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristilav: 15 vasario 2013 - 10:34
QUOTE(kristilav @ 2013 02 15, 11:31)

Pas mus vaiku kambari tokios lamputes baltam reme.Vyras tokius isuko.I svarovskio tikrai nepanasu schmoll.gif .Praktiskai taip ir atruodo kaip nuotraukoi.Savo nemokesiu ikelt ax.gif .Bet nezinau ar noreciau tokiu kitur g.gif Manau kad geriau paprastos.

o kodėl nenorėtumėt? g.gif vaizdas ar šviesa nepatinka? Juk jos 10 kart taupesnės už paprastas... Pas mus halogenų visam name apie 30, tai paskaičiavus elektros sąnaudas tikrai susidaro skirtumas... Turint omeny, kad halogenai dar ir perdega greičiau...
Atsakyti
Pas mus yra tu halogenu, tai as ju tikrai neryskinau ir kitom nerekomenduociau - anoks cia grozis, tik funkcija, taip, kad as sakyc - darykit baltus. O del lempikiu tai gi yra tos energija taupancios fluorascencines, ekonomiskumas ju praktiskai kaip LED, o kaina visgi nemenkai skiriasi. LED'u dar kol kas geru nepadaro, ir turekit omeny, kad ju efektuvumas metams begant silpsta. Apie tai labai garsiai nesnekama, bet zinau is zmogaus, kuris pats dirba su jais.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 15, 12:41)
o kodėl nenorėtumėt? g.gif vaizdas ar šviesa nepatinka? Juk jos 10 kart taupesnės už paprastas... Pas mus halogenų visam name apie 30, tai paskaičiavus elektros sąnaudas tikrai susidaro skirtumas... Turint omeny, kad halogenai dar ir perdega greičiau...

Nezinau kaip del taupumo g.gif .Ar tu tokiu be burbuliuku nera taupiu g.gif Pas mus halogenu 31 biggrin.gif(cia kartu su vonia) Bet visur su atskirais transformatoriais.Ilektrikas sake kad taip taupiau.Man atrodo tos lemputes krenta i aki (kaip kaledinios girlendos).Pas mane kitur ir netiktu.Megamajam ileidziami mazi atkartuoja pagridinio sviestuvo gaubta(nevisai klasikiniai).Kokios ten vidui lemputes net nezinau g.gif Salone http://www.preciosal...36-fixture-7037 sviestuvas kaba ,prie jo dera iledziami su kristoliukais.Tai jei butu dar tokios lamputes butu tirai per daug.Reiketu paprastesnio remelio, kad tiktu prie sviestuvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristilav: 15 vasario 2013 - 11:29
QUOTE(aistukas @ 2013 02 15, 12:04)
LED'u dar kol kas geru nepadaro, ir turekit omeny, kad ju efektuvumas metams begant silpsta. Apie tai labai garsiai nesnekama, bet zinau is zmogaus, kuris pats dirba su jais.

mes i kaima supirke buvom led lempas, bet ne sitas maziukes, o tuos vadinamuosius ''kukuruzus'' na, sviestuvu lempas, tai ka galiu pasakyt, sviete kokius 3-4 menesius, o veliau dauguma lempuciu pradejo nesviest doh.gif siuntemes is kinijos, tai apie kokybe gera nereikejo svajot, bet zinant, kad ir lt dauguma prekiu is kinijos, tai jau daugiau su jomis neberizikuociau. o ir sumokejom tikrai nemazai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 14, 22:13)

user posted image
user posted image
user posted image
Galima kazka nusikopinti, prisitaikyti is Italisku kolekciju.
user posted image

user posted image
Gal koki rasta isfrezuoti
user posted image

[CODE]

Man visi sie variantai labai labai wub.gif Tikrai pavyko Grikute rasti daug graziu pavyzdziu thumbup.gif Kazkaip galvojau, kad daugiau ant paprastu atveriamu duru galima pavyzdziu rasti, o pasirodo smarkiai klydau.
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 15, 07:15)
mergaitės modernas jau čia mirksiukas.gif


Gal, nesu stiliu zinove. Bet vis tiek grazu thumbup.gif Man kaip tik patinka kai biski pamaisyto stiliaus, ne taip grieztai vien klasika blush2.gif
Atsakyti