Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 18, 10:57)
Dar bandau pristatyti židinio nuotrauką. Kuo pasiūlysit uždengti tą bjaurią baltą skylę, tai ortakis. Užmūryti ar židinį perstatyti nesiūlyti. Galvoju , gal įrėminti kokį karpinių paveikslą su skyle ar veidrodį su skyle g.gif


graži apdaila wub.gif tik jau sienos spalva blink.gif prie ko čia jinai derinta? g.gif blush2.gif

O grotelėms uždengti galima būtų sumeistrauti iš medžio aprėmintas ažūrines groteles, kaip radiatorius dengia ax.gif arba kaltines užsakyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 18 vasario 2013 - 10:30
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 18, 10:57)
Dar bandau pristatyti židinio nuotrauką. Kuo pasiūlysit uždengti tą bjaurią baltą skylę, tai ortakis. Užmūryti ar židinį perstatyti nesiūlyti. Galvoju , gal įrėminti kokį karpinių paveikslą su skyle ar veidrodį su skyle g.gif


Pas mus tos baltos grotelės nudažytos sienos spalva, tad netaip krinta į akis.
Atsakyti
Spalva ir man dabar nelabai patinka. Šviesią saulėtą dieną ji yra tokia neprinokusių šiaudų, bet kai apsiniaukę, tai pasidaro dar šaltesnėrieš židinį diiidelis langas su laiptais per du aukštus. Taigi dažyta pirma buvo, o paskui jau baldus pirkom, tokie, kokių norėjau, buvo tik rudi su garstyčių spalva.Žvilgtelėkit, giliau matosi virtuvė, ten buvo fotkinant šviesiau, tai matosi sienų spalva tikroji.
Nudažyti sienos spalva groteles gerai būtų, tik aš noriu dar kažko ant tos sienelės, na per didelis tuščias plotas ir tos grotos garbingiausioj vietoj g.gif
Užstatyti aš jų jokiu būdu nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 18, 11:51)
Žvilgtelėkit, giliau matosi virtuvė, ten buvo fotkinant šviesiau, tai matosi sienų spalva tikroji.


aha, atkreipiau dėmesį, kad ten visai kita spalva ir net pagalvojau, kad jos, ko gero, vienodos, bet nuotraukoje sikrtumas milžiniškas g.gif Anoji gilumoje visai maloni, o šitos sienos šaltumą išryškina gerokai spalviškai šiltesnė židinio apdaila...
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 18, 10:51)
Spalva ir man dabar nelabai patinka. Šviesią saulėtą dieną ji yra tokia neprinokusių šiaudų, bet kai apsiniaukę, tai pasidaro dar šaltesnėrieš židinį diiidelis langas su laiptais per du aukštus. Taigi dažyta pirma buvo, o paskui jau baldus pirkom, tokie, kokių norėjau, buvo tik rudi su garstyčių spalva.Žvilgtelėkit, giliau matosi virtuvė, ten buvo fotkinant šviesiau, tai matosi sienų spalva tikroji.
Nudažyti sienos spalva groteles gerai būtų, tik aš noriu dar kažko ant tos sienelės, na per didelis tuščias plotas ir tos grotos garbingiausioj vietoj g.gif
Užstatyti aš jų jokiu būdu nenoriu smile.gif

ten kaireje gilumoje sienos spalva tokia pati, kaip zidinio? blink.gif g.gif vaje, man du ekranai rodo viena ir ta pati - salta melsva, su siokiu tokia zalsvos priemaisa doh.gif Net pamasciau, kas cia per dizainas toks su gilia mintim biggrin.gif

Tas poilsio kampelis mielas, o va miegamaji ikelei ir nesupratau tiesa sakant g.gif ten dar bus remontas, ar cia jau viskas apart lovos g.gif Zodziu toje vietoje likau pasimetusi, nes nematau tame kambaryje nei stiliaus, nei detaliu kazkokiu g.gif

Sviestuvai valgomajame (?) bent jau is toliau tai labai faini. o gal galima is arciau nufotografuoti, jei tokie, kaip isivaizduoju, tai noretusi pasigrozeti ax.gif . ir uzuolaidos ten pat labai sudomino, gal galetum is arciau kazkaip nufotografuoti, noretusi spalva ir audini pamatyti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

man tos groteles nelabai trukdo, ax.gif bet va ieskau kazkokio akcento virs zidinio,kad akys kryptu i ji,o ne i tas nelemtas groteles. Labiau linkstu prie veidrodzio saules, bet sestadieni perbegau mus miesto pardes, radau tik juodu metalu ir svarovsio akimis inkrustuota kazka panasaus i saule doh.gif
Atsakyti
Iš Kaimo
židinio sieną tamsinčiau aplinkoj esančiom spalvom, kad toji ertmė kuo mažiau ryški būtų, tada gaminčiau nemažą ornamentą artimos spalvos ir atitraukus nuo sienos prisukčiau,per jį turėtų lengvai skirtytis oras g.gif

Laba diena
Atsakyti
Ta sienų spalva dar priklauso nuo šviesos kritimo kampo, į vakare prie apšvietimo visi kampai vienodi pasidaro. O miegamasis tai dar visas laukia spintelių, lovos, užtiesalo ir šiltesnės spalvos, čia įmečiau parodyti, kad dekoratyvinių pagalvėlių nededu, tik paprastas išmetu viršum.
Cobre, užuolaidos paprastutės, net per daug blizgios, tiesiog pirkau paskubom, nes uždegus šviesas, buvo realybės šou{ kabojo tik dieninės, jas nukabinau}
user posted image
Atsakyti
Barboraaa, gal atskleisite kas jums gamino baldus? 4u.gif

O tokie ortakiai kaip pas Is kaimo ant mano židinio sienelės net du ir vienas tokiam pat aukštyje, kaip ji rašo, garbingiausioj vietoj verysad.gif Norėtųsi su laiku ten paveikslo, veidrodžio... aišku, negalima. O apie kokį įrėminimą kalbate? Kaip atrodo? g.gif Beje, kai rinkomės groteles, parduotuvės šefas sako, tai prie baltos sienas nelabai kas baltas ima, dabar labai populiaru juodos, kad kaip tik išryškinti. Tai turėtų būti akcentas rolleyes.gif unsure.gif kapsulė tai juoda. Pirkau baltas, dabar mčstau, kad tikrai reikėjo uždažyti sienos spalva, ji tokia pieno baltumo.
Atsakyti
Cobre, bandau šviestuvėlį kelt padidintą
user posted image
Papildyta:
dar prie jo sieninis
user posted image
Atsakyti
Is kaimo, koks sakyciau, art deco stiliaus svestuvas. smile.gif
Sienu spalvos pas mane irgi skirtingos, ta zalsva tolumoj zymiai geresne. As kiek ka fotografuoju irgi visada kazkokios netokios spalvos iseina. Pastebejau, kad ypac melyna "nemegsta" fotografuotis biggrin.gif bent jau su maniskiu aparatu.
Atsakyti
pamparam - sinadien pasiemiau rosso nobille kvapuka, laukiu nesulaukiu namo parvaziuot ir isbandyt clap.gif
lovatiese irgi i miegama jau beveik issirinkau, amazon co uk - nu neblogas pasirinkimas visai ax.gif
Atsakyti