Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(rek @ 2013 02 11, 12:24)

4u.gif smagu, kad žmonės kuriasi lotuliukas.gif O lova miegamajam beveik kaip mano doh.gif su lovatiese reiktų atsisveikinti- netinka ir net labai netinka. Šiandien buvau Ermitaže, tai mačiau vieną medvilninę 220*240 (atrodo), tik va kaina arti 300 lt, bet rytoj žada -25 procentus g.gif . Apžiūrinėdama virtuvę bandžiau suprasti, kodėl paimtas toks taškas tarp parketo ir plytelių. Reikėjo plyteles sudėti iki lango rėmo pradžios, taip pasirenkant atspirties tašką. Noriu atkreipti visų skaitančių dėmesį į virtuvės rankenėles thumbup.gif sprendimas ir vargo su paieškomis nebūta, o tuo pačiu išlaikytas vientisumas ir baldai neapsunkinti. Tą patį galėjot padaryti ir su spinta miegamuke biggrin.gif Dabar linkiu Jums sėkmingų paieškų su užuolaidomis.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 13:18)
Rek, kompiuterio staliukas thumbup.gif  originalumo viršūnė lotuliukas.gif

staliukas beje, is kaimo "nuo auksto" smile.gif
dieduku televizorius stovejo smile.gif siaip toks nelabai stabilus, kompiuteriui tai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 11, 13:21)
Rek, panašu kad dar tik kuriatės, tai kol viską susidėliosit, gal kitaip atrodys. Kas man užkliuvo: Kas pavogė svetainės šviestuvo dzinguliukus? Kai jie taip arti vienas kito, turėtų būti vienodi. Dar, jūsų vietoj, aš tą komodą, kur TV stovi, į darbo kambarį mesčiau, o po televizorium tą nuo kompiuterio, nors ko gero , bus nestabilu. Jeigu dar lėlius viską  tyrinėja g.gif  O lovatiese galėsit panaudoti darbo kambary, kol mažius paaugs, nes sofutė šviesi, prašosi uždengiama. Miegamajam rinkčiausi bet kokią pastelinę, derančią prie užuolaidų, ir pagalvėles, kuo panašesnes į tapetus. Pereisit per medžiagų parduotuves, atrasit. Dar prisikabinčiau prie to Ariane bra, man gaubtelis būtų gražiau baltas, bet rašėt, kad Jums gražu, tai tebūnie


dzinguliukai yra, tik pabijojau kad bus per daug, tai tik ant centrinio uzkabinau. gal tikrai visus sukabint g.gif
o tv komoda tai vienos kompanijos su stalu ir kedem, ir tv pagal dydi tinkamiausia, tai ten ir liks smile.gif is pradziu tas staliukas mazasis stovejo, tai tv net is krastu iseina... ir siaip leliaus zaislai ten sukrauti, dokumentai, tai is praktiskumo puses man reik gyvenamajam kambary didesnes komodos.
sviestuvus juodus pasirinkom, nes jau visam bute balti - norejosi ivairoves smile.gif
Atsakyti
rek, na pirmiausia, tai man labai faina, kai mazoje erdveje zmones augina vaika ir sugeba visokiais s.... neuzsiversti, man tai labai reiksmingas dalykas 4u.gif
Miegamely labai patiko tapetu ir sienu spalvos suderinamumas, labai Jums tai pasiseke. Siandien su vyru prasidavem gal gera valanda - vis derinom dazus prie tapetu, na nezinau, isvaziavo dazu uzsakyti, rytoj meistrai dazys, bet........kazin kaip ten su ta spalva bus g.gif
Lovatiese aki rezia, as gal imciau kokia vienspalve ir prideciau pagalveliu, panasiu i tapeta 4u.gif Durys tai wub.gif wub.gif wub.gif
Su zidinuko apdaila, neslepsiu ir as, negrazus tas kampelis, rezia aki, gal ta apdaila perdazyti ar visai nulupti reikia, net nezinau....
Negaliu patiketi, kad kompo stalas is kaimo, kazkas labai vykusiai ji antram gyvenimui prikele wub.gif
Mane labai domina - kur pirkote grindjuostes ir koks ju aukstis ?

Barboraaa, kur yra tokie skudurynai, kur nertu lovatiesiu buna???? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 11 vasario 2013 - 14:05
QUOTE(kuzdaite @ 2013 02 11, 14:03)
rek, na pirmiausia, tai man labai faina, kai mazoje erdveje zmones augina vaika ir sugeba visokiais s.... neuzsiversti, man tai labai reiksmingas dalykas 4u.gif
Miegamely labai patiko tapetu ir sienu spalvos suderinamumas, labai Jums tai pasiseke. Siandien su vyru prasidavem gal gera valanda - vis derinom dazus prie tapetu, na nezinau, isvaziavo dazu uzsakyti, rytoj meistrai dazys, bet........kazin kaip ten su ta spalva bus g.gif
Lovatiese aki rezia, as gal imciau kokia vienspalve ir prideciau pagalveliu, panasiu i tapeta 4u.gif Durys tai wub.gif  wub.gif  wub.gif
Su zidinuko apdaila, neslepsiu ir as, negrazus tas kampelis, rezia aki, gal ta apdaila perdazyti ar visai nulupti reikia, net nezinau....
Negaliu patiketi, kad kompo stalas is kaimo, kazkas labai vykusiai ji antram gyvenimui prikele wub.gif
Mane labai domina - kur pirkote grindjuostes ir koks ju aukstis ?

Barboraaa, kur yra tokie skudurynai, kur nertu lovatiesiu buna???? bigsmile.gif


vai vai, jau as buvau itikinus save kad visai nieko tas krosneles kampas verysad.gif na bet nieko jau nepadarysi. pabandysiu kada nufotkint kita puse svetaines, na kitu kampu, gal reabilituosit kazkiek blink.gif
ten naturalaus akmens plytikes, siaip grazios, man asmeniskai tik tas praplatejimas kliuva,,,
grindjuostes -dazytas mdf, aukstis 10 cm. firma roblux (na mamagabi cia jas uzrode kazkada...)
lovatiese lauk, sutarta drinks_cheers.gif bet kai rasiu kita, reiks ryt ermitaza patikrint.
Atsakyti
Man tos plytos kliuva labai, butu nors iki pat lubu, gal labiau isipaisytu i ta kampa g.gif ir liniju gal nereiket tokiu lygiagreciu i virsu.
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 11, 13:02)
dzinguliukai yra, tik pabijojau kad bus per daug, tai tik ant centrinio uzkabinau. gal tikrai visus sukabint  g.gif
o tv komoda tai vienos kompanijos su stalu ir kedem, ir tv pagal dydi tinkamiausia, tai ten ir liks smile.gif is pradziu tas staliukas mazasis stovejo, tai tv net is krastu iseina... ir siaip leliaus zaislai ten sukrauti, dokumentai, tai is praktiskumo puses man reik gyvenamajam kambary didesnes komodos.
sviestuvus juodus pasirinkom, nes jau visam bute balti - norejosi ivairoves smile.gif


TV komoda tinka prie stalo, tai visai gerai. Tik kazko truksta dar toj vietoj. Nezinau, gal TV auksciau pakelt ant sienos, o po apacia kazka grazaus pastatyt? Arba kazka pakabint virs TV? Nors gal kai uzsides uzuolaidos, tai kitaip atrodys. Man ta siena virs TV kazkaip per plika, norisi kazkokiu budu pagrazint.

Dzinguliai ant abieju lempu nepamaisys drinks_cheers.gif

Juodas sviestuvas wub.gif Ir tinka jis prie laiptu, tikrai nebutina visur baltu. Man tas kampelis koridoriaus wub.gif
Papildyta:
Svetaines kampo plyteles grazios. Bet visi namai tokie svelnus, subtilus, o tas kampas rekia... As arba nulupciau, bet jei nesinori, tai daryciau iki virsaus, tuos iskandziojimus uzdaryciau ir kazka kambinciau grazaus ant plyteliu, kad ju tiek daug neliktu, kazkiek uzsidengtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 11, 13:30)
o man kaip tik  šitas kampas stilingiausias, išgrynintas - primena kažką iš Art noveou konrastų... Juoda ant balto wub.gif

Kitur labai trūksta kol kas vientisumo, daug skirtingų stilių baldų, spalvų.. Bet viskam savas laikas, susidėliosit ax.gif


na man kazkaip svarbiausia kad vienoj patalpoj butu tas vientisumas, o kazkaip kad jau visam bute visur ir spalvos ir baldai vienodi ar itin to paties stiliaus, tai nesiekiau. na grindys tos pacios visur, ir grindjuostes, ir durys. spalva sienu daugumoj visur viena pagrindine, isskyrus darbo kambari, vaiko kambari, vonia (situ dar nerodziau).
cia kazkaip kai atidziau paziurejau - kad svetainej su klasika beveik nieko bendro doh.gif na kazkaip gavos taip, kad stalas vyrui labai patiko, tada derinau prie jo ta komoda, kuri tokia ne itin klasikine smile.gif salia jos esantis kreslas toks gal imantresnis, ale cia terasos baldai, laikinai namuos ikurdinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 02 11, 14:03)

Barboraaa, kur yra tokie skudurynai, kur nertu lovatiesiu buna???? bigsmile.gif

Dzūkijoje. Retai dabar vaikštau po juos, nors vertėtų,neblogų audinių,staltiesių galima nugriebt.
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Vedda @ 2013 02 11, 14:26)
Man tos plytos kliuva labai,  butu nors iki pat lubu, gal labiau isipaisytu i ta kampa  g.gif ir liniju gal nereiket tokiu lygiagreciu i virsu.

tu nelaimingu plyteliu aukstis turi susivest su karnizu uzuolaidai ax.gif
kazin, kur mamagabi, gal ji patartu kokiu budu reabilituot tas plytkas doh.gif
Atsakyti
Patirtis ir metai sako,kad kuo maziau reikia vyru klausyti biggrin.gif ...pasitari ,bet darai kaip reikia biggrin.gif
nors man pasiseke, jam visikai vienodai ant ko miegos ir kur sedes, is ko valgys ... svarbu geras ciuzinys ir telikas pries nosi lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 11, 14:38)
doh.gif
tu nelaimingu plyteliu aukstis turi susivest su karnizu uzuolaidai  ax.gif
kazin, kur mamagabi, gal ji patartu kokiu budu reabilituot tas plytkas  doh.gif

mama, ale ne gabi, jei jau nelupsit ,tai plytelių kampus sulyginčiau,vienoje linijoje suklijuoti,kad iškramtytos nebūtų.
Atsakyti