Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Retai rasau, daznai skaitau, bet pasirodyt vis tiek knieti ax.gif Kartu su MamaGabi kurti musu namuciai (auksas tu MamaGabi, tikrai 4u.gif ). Kadangi cia vienintele kol kas iki galo isbaigta namu erdve (na net nevisai ir iki galo, truksta dar apsvietimo virs darbastalio, po virtuvinemis spintelemis), tai ja tik ir rodau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Galit kritikuot, vis tiek nieks nebesikeis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2013 02 24, 18:16)
user posted image
Galit kritikuot, vis tiek nieks nebesikeis  lotuliukas.gif

Stengiausi suprasti to lango, kuris prie šaldytuvo, dekorą, bet g.gif . Kam ta trijų užuolaidų makalynė reikalinga? Būtų užtekę romanetės. Dabar negražiai tas langas žiūrisi (nepykit ax.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 24 vasario 2013 - 18:59
QUOTE(TuDa @ 2013 02 24, 18:56)
Stengiausi suprasti to lango, kuris prie šaldytuvo, dekorą, bet  g.gif . Kam ta trijų užuolaidų makalynė reikalinga? Būtų užtekę romanetės. Dabar negražiai tas langas žiūrisi (nepykit  ax.gif)

sutinku.

o siaip tyliu, nes jokiu jausmu nekeliantis interjeras. viesbucio kambariai tokie buna - be veido, ar kaip cia pasakius g.gif Nera gyvybes.
Atsakyti
O man patiko šviestuvai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2013 02 24, 19:16)

user posted image

Galit kritikuot, vis tiek nieks nebesikeis  lotuliukas.gif

šiaip viskas miela akiai, spalvos, stilius - tik jei pačiai reiktų rinktis, nebūčiau darius tokio kontrastingo virtuvės plytelių derinio, dabar labai tie rudi kvadratai išsiskiria iš visumos, o dar ir dėjimas "grindinis" blush2.gif gal gyvai kitaip atrodo...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 24, 20:20)
šiaip viskas miela akiai, spalvos, stilius - tik jei pačiai reiktų rinktis, nebūčiau darius tokio kontrastingo virtuvės plytelių derinio, dabar labai tie rudi kvadratai išsiskiria iš visumos, o dar ir dėjimas "grindinis" blush2.gif gal gyvai kitaip atrodo...

aha kitaip, tie rudi kvadraciukai visai nerezenciai akiai rudi, ir jie tokie su ornamentais. Fotkinta vakare, blykste viska uzryskino g.gif
Atsakyti
Latifa, buvote man įdėjusi virtuvinio rankenėlių nuorodą, neberandu, gal jau sena tema ištrinta. Gal galėčiau gauti iš naujo? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal kam pravers

http://www.shelterne...nization-ideas/

http://www.shelterne...r-design-ideas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 24 vasario 2013 - 19:58
Man šios virtuvytės patiko spalvinis derinys, apšvietimas suteikia šiltumo. Gal dėl to, kad šviestuvai labai wub.gif Dėl užuolaidos prie šaldytuvo ir aš pritarčiau ir truputį įdomiai atrodo skirtingos virtuvinio rankenėlės ax.gif

Klausimas dėl rankenėlės stalčiui po orkaite. Ar visos dėjote? Aš šiandien žiūrėjau žiūrėjau į savo virtuvinį ir man tas stalčiukas neprašo rankenėlės visiškai g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 24, 19:57)

antra nuoroda tiesiog fantastiska wub.gif wub.gif wub.gif .

QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 24, 20:33)
Klausimas dėl rankenėlės stalčiui po orkaite. Ar visos dėjote? Aš šiandien žiūrėjau žiūrėjau į savo virtuvinį ir man tas stalčiukas neprašo rankenėlės visiškai  g.gif  biggrin.gif

as visa gerkle visada rekiu, kad tik tos rankeneles nedeti - ji isbalansuoja visa baldu apacia ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2013 02 24, 19:16)
Retai rasau, daznai skaitau, bet pasirodyt vis tiek knieti  ax.gif Kartu su MamaGabi kurti musu namuciai (auksas tu MamaGabi, tikrai  4u.gif ).  Kadangi cia vienintele kol kas iki galo isbaigta namu erdve (na net nevisai ir iki galo, truksta dar apsvietimo virs darbastalio, po virtuvinemis spintelemis), tai ja tik ir rodau  mirksiukas.gif

Galit kritikuot, vis tiek nieks nebesikeis  lotuliukas.gif



QUOTE(TuDa @ 2013 02 24, 19:56)
Stengiausi suprasti to lango, kuris prie šaldytuvo, dekorą, bet  g.gif . Kam ta trijų užuolaidų makalynė reikalinga? Būtų užtekę romanetės. Dabar negražiai tas langas žiūrisi (nepykit  ax.gif)



QUOTE(Cobre @ 2013 02 24, 20:10)
sutinku.

o siaip tyliu, nes jokiu jausmu nekeliantis interjeras. viesbucio kambariai tokie buna - be veido, ar kaip cia pasakius  g.gif Nera gyvybes.


Aš paskaitau temelę tik kai ko ieškau arba plepalų temose nėr su kuom papliurpt.


Pritariu ir dėl lango su trijų rūšių užuolaidomis. Pritariu, romanetė labai sutvarkytų vaizdą.

Ir dar labiau pritariu, kad nėra gyvumo.
Kad atsirastų gyvumas trūksta nemažai indigo spalvos. Tik nebežinau kur jos įdėti , nes visos didelės detalės jau yra. g.gif
Spalva turėtų būt panašiai tokia.
user posted image

Gražios ažūrinės lempos man labai vienišos, norėtūsi, kad tas ažūras dar kaip nors būtų pakartotas.
Gal galima dėti dar po juostelę užuolaidų su indigo spalvos ažūrinėm gėlėm arba indigo fone sienos spalvų gėlės. Bet jau 3 rūšių užuolaidos ir taip yra. cool.gif

O lempų spalvotus lašiukus pakartočiau ant palangių pastatydama orchidėjas tokios spalvos žiedais. mirksiukas.gif

Dar vietoj plastikinio arbatinuko norėtūsi gražaus klasikinio stiliaus metalinio padėto ant viryklės. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 24 vasario 2013 - 21:35
QUOTE(vida777 @ 2013 02 24, 21:19)
antra nuoroda tiesiog fantastiska  wub.gif  wub.gif  wub.gif 

man ten labiau tapetu katalogas biggrin.gif bet kartais visai smagu pasiziurineti, kai norisi apsispresti del spalvines gamos, tapetu stiliaus ir pan.
Atsakyti