Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 4 tema

Atidarau naują temą. Perkeliu čia ir savo klausimą:

""QUOTE(RositaK @ 2013 02 08, 13:35)
Aha, ziurejo Bykova per 5IVF, darem 3LIT (du su vyro, 1 su donoro limfocitais). Nu mes nekartojom jokiu rezu, nes IVF darem, o po fisko nei nesikreipem pas ja...
Paskui po nepavykusio kreipiaus pas Karpenko-ji irgi ziurejo. Kazka mate ten negero. Paskui per snaigutes naudojaus ne Bykovos LIT, o Karpenko imunoglobulinu.""


Uzsirasiau pas Karpenko, bandysiu aiskintis kas yra imunoglobulinas ir t.t.
Svarstau dar del LIT. Radau kas daro juos Vilniuje, tik velgi, niekas neduoda jokiu garantiju - gali padeti o gal ir ne.
Gal imunoglobulinas kiek pagelbejo tau si karta? Gal issiaiskinot priezastys del ko nekimba?
Atsakyti
man irgi reikia lesitis imunoglobulina. Merginos padekit suzinoti Trejso numeri mobilu, kad tiesiai jam paskambinti. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 02 11, 22:03)
Uzsirasiau pas Karpenko, bandysiu aiskintis kas yra imunoglobulinas ir t.t.
Svarstau dar del LIT. Radau kas daro juos Vilniuje, tik velgi, niekas neduoda jokiu garantiju - gali padeti o gal ir ne.
Gal imunoglobulinas kiek pagelbejo tau si karta? Gal issiaiskinot priezastys del ko nekimba?

deja, ne, niekas negali pasakyti kodėl per tiek metu ir tiek isodinimu nebuvo ne vieno kibimo... verysad.gif
manau jei butu pagelbeje tai rezultatas butu buves kitoks. Arba suveikia vis kazkokie kiti rodikliai
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 02 12, 11:45)
deja, ne, niekas negali pasakyti kodėl per tiek metu ir tiek isodinimu nebuvo ne vieno kibimo...  verysad.gif
manau jei butu pagelbeje tai rezultatas butu buves kitoks. Arba suveikia vis kazkokie kiti rodikliai


D. kaip netesinga..... doh.gif O nors karta naudojai tokius kaip dexametazonas ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 02 12, 14:54)
D. kaip netesinga.....  doh.gif  O nors karta naudojai tokius kaip dexametazonas ar pan.?

per paskutini snaiguciu isodinima ji naudojau, plius imunoglobulina ir t.t. Beveik per visus flaksiparina/aspirina.
matyt likimas toks ir reik nueit si kelia, kitaip niekaip nepaaiskinu doh.gif

LIT mano ziniomis VLN niekas nedaro-arciausia Bykova
Atsakyti
Ar yra siuo metu pas Bykova vazinejanciu? Labai apmirus si temute...
Atsakyti
Žiūriu, pas Bykovą nieks nebevažinėja? g.gif
Atsakyti
as sausi paskutini kart buvau,sake ramu pas juos gan...per gal 4 vizitus nesutikau jokiu kitu zmoniu.nors sake turi kelias sekmingas poras.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2014 07 11, 13:11)
as sausi paskutini kart buvau,sake ramu pas juos gan...per gal 4  vizitus nesutikau jokiu kitu zmoniu.nors sake turi kelias sekmingas poras.. g.gif

O Tu gal leidaisi LITus?
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 07 11, 12:46)
O Tu gal leidaisi LITus?


tai jau taip ax.gif
Atsakyti
dovanoju IMUNOGLOBULINA 10% dvi ampoles po 1,5ml 4u.gif galioja dar šį mėnesį rolleyes.gif
Atsakyti
Beje, EB šį kartą buvo labai susenusi ir dar labiau išsiblaškiusi, kažkokia su dievais šnekanti... g.gif
Nemačiau jos pusantrų metų.
Atsakyti