Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(noraeleo @ 2013 02 22, 15:01)
as gal noreciau smile.gif
nera internete kokios info kas, apie ka ir kada ? smile.gif

as neieskojau,man ji pati skambino,siule.
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 22, 16:57)
o gal kas gali pakomentuoy siuos lakus?
http://www.manikiura...8...80302-15ml
nes ax.gif  kazkaip kaina patraukli pasirode,o cia visos daugiausiai kalba apie HG arba IBD

labai geri lakai, turiu 5 spalvas, ir dengiasi ir laikosi labai gerai ir spalvų yra gražiu bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2013 02 22, 20:41)
Oj dekuj nesitikejau pagyru  4u.gif jo kai pasaket tai tikrai tokie rudeniniai atrodo , bet kadangi dar toks oras prastas tai lb ryskiai kazko ir nesinori unsure.gif jo folija brondzines spalvos ir blisguciai auksiniai ir zalsvi..  4u.gif
beje merginos ar jusu klienetes lengvai pasiraso tai naujai madai kai bevardis pirstukas buna kitokios spalvos ar bent uzmanimas jam kitoks , nes maniskes tai visos atsisako  unsure.gif

man irgi atsisakydavo biggrin.gif aisku ne visos bet tos kurios pastoviai viena spalva varo doh.gif ale pati pradejau sau makaluoti rankas keliom spalvom ax.gif taskuoti ir t.t. tai kai pamato sako ale grazu lotuliukas.gif ir as noriu biggrin.gif tai jauciu gal tiesiog jom sunku isivaizduoti kaip atrodo is salies, o gal buna ir tokiu kurios tiesiog megsta konservatyvuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 22, 15:57)
o gal kas gali pakomentuoy siuos lakus?
http://www.manikiura...8...80302-15ml
nes ax.gif  kazkaip kaina patraukli pasirode,o cia visos daugiausiai kalba apie HG arba IBD

Man patinka smile.gif ypač juoda spalva man jų patinka, už HG geresne wub.gif ir siaip sakyciau spalvos IBD atitinka 4u.gif
Atsakyti
Kur butu galima internete nusipirkti gelinio lakavimo priemoniu, ne is lietuvisku psl?
Atsakyti
Na mergaites kaip Jus? 4u.gif

Pas mane pagaliau pradeda kvepeti pavasariu. 4u.gif Visos is tamsiu spalvu lenda i ryskalus pagaliau yahoo.gif

HG Passion (3sl) + zvyneliai

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Nekantri* @ 2013 02 23, 10:08)
Kur butu galima internete nusipirkti gelinio lakavimo priemoniu, ne is lietuvisku psl?

ebay.com, amazon ir t.t. 4u.gif

Visur 4u.gif
Atsakyti
gelbekit!!! doh.gif niekaip negaliu nuimti lako doh.gif bandziau ir su HG lako nuemeju ir paprastu acetonu,ir laikiau ilgai ir vistiek nenuemiau iki galo.lakas dar apsikrapste bet pagrindas ne is vietos.rasau kokias priemones naudojau
Bondas Flawless firmos
Pagrindai HG
Lakas Flawless
ant nago isbuvo 10d. ir vienas nagas biski atsilupo tai ir sugalvojau nuimt ir se tau.dar ir draugem prilakavau jei visom taip nenusiims ka reiks daryt doh.gif
Padekit,laukiu patarymu!!!
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2013 02 23, 00:06)
Man patinka smile.gif ypač juoda spalva man jų patinka, už HG geresne  wub.gif ir siaip sakyciau spalvos IBD atitinka  4u.gif


IBD ir ProGel vieno gamintojo, todėl ir panašios spalvos, taip man sakė "nagavitoj" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 14:57)
gelbekit!!! doh.gif niekaip negaliu nuimti lako  doh.gif  bandziau ir su HG lako nuemeju ir paprastu acetonu,ir laikiau ilgai ir vistiek nenuemiau iki galo.lakas dar apsikrapste bet pagrindas ne is vietos.rasau kokias priemones naudojau
Bondas Flawless firmos
Pagrindai HG
Lakas Flawless
ant nago isbuvo 10d. ir vienas nagas biski atsilupo tai ir sugalvojau nuimt ir se tau.dar ir draugem prilakavau jei visom taip nenusiims ka reiks daryt doh.gif
Padekit,laukiu patarymu!!!

tai su dilde pagrindą pašalinkit, aš taip darai jeigu nenusiima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinas33 @ 2013 02 23, 17:00)
IBD ir ProGel vieno gamintojo, todėl ir panašios spalvos, taip man sakė "nagavitoj"  biggrin.gif
Papildyta:

tai su dilde pagrindą pašalinkit, aš taip darai jeigu nenusiima smile.gif

bet tada nagas lb susigadins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 22, 16:27)
wub.gif  wub.gif OI tie ryshkalai labai labai...o jei vietoj sirdeles dar inkariukas butu buves- susilydyciau biggrin.gif


pvz .:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sonie, kaip paciai ar patinka ta passion? Pas mane einamiuasia siuo metu, issiilge visi vasarisku spalvu. smile.gif

Su inkariukais idejos puikios, dar labiau pakvipo vasara, juros osimu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 23, 16:46)
bet tada nagas lb susigadins doh.gif


tai su švelnia dilde arba su poliruokliu, man nuo to nagai nesusigadino smile.gif
Atsakyti