Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Gazelle @ 2013 03 01, 12:20)
Prasau patarimo, ieskau sodriai juodos spalvos uv lako. Lakuoju tik sau, dauguma lakiuku pas mane HG, viena turiu Lacquerel (spalva juoda su melsvu zeruciu), bet pastaraja man labai sunku padengti topu, nes jisai kaip riebaliukas ant tos spalvos susitraukia, tenka deti daug topo sluoksniu (3-4), kad neliktu nepadengtu vietu... Todel noreciau, kad patartumete, kokia juoda spalva gerai ir greitai dengiasi. Neapsisprendziu ar HG black shadow, ar IDB black lava. O gal dar kokiu juodu spalvu yra? Aciu labai wink.gif

is Lacquerel turiu auksini blizguti, irgi su HG topu neimanuma padengti doh.gif , bet pastebejau, kad uzlakavus naga vien tik blizguciu nelieka jaokio lipnaus sluoksnio g.gif
Papildyta:
Freza80, rodausi biggrin.gif

HG Taupe model, labai grazi spalva, gerai dengiasi, uzteko 2 sluoksniu thumbup.gif
draugei lakavau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2013 03 01, 22:04)
IBD maui susnet. jau pabandziau bet dengiasi nelabai kaip. 4 sluoksnius dejau. ir kazkaip labai galiukai uzsitepti nenorejo.

turiu sita spalvyte. kai dazniau palakuosi uzteks 3sl ir ant galiuku geriau uzsides.
o as vargstu su ibd black lava 5sl juodai pasidengia doh.gif
ta pati spalva su bronziniu blizguciu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyvukas: 01 kovo 2013 - 22:09
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 27, 22:20)
bigsmile.gif Dar viena grazi foto naujosios kolekcijos wub.gif
user posted image

Paskutiniu dvieju noreciau, atsibodo raudoni atspalviai.

Ir jusu tas raudono/juodo derinukas patiko. 4u.gif

Packe, idomi spalva, man siuo metu tokios labai aki traukia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvukas @ 2013 03 01, 22:06)
turiu sita spalvyte. kai dazniau palakuosi uzteks 3sl ir ant galiuku geriau uzsides.
o as vargstu su ibd black lava 5sl juodai pasidengia doh.gif

OOgo tai gerai kad vakar ta lava nesusigundziau ba baisiai grazi spalva. Nors as labai panasia juoda turiu tik mano Black shadow biski blizgutis kitos. ne auksinis. ir labai grazus. bet man juoda isvis nereali spalvyte. o ibd black lava man labai patiko.
vakar stovejau ir galvojau kokias spalvas naudoti pavasarinei nuotaikai. Bet vakar ne ta diena buvo kai tureciau fantazija. Gal kas kokiu minciu turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirduliuke: 02 kovo 2013 - 07:54
Jauciu biski spalvas sumaisiau. su auksiniu blizguciu gi dolomite... blush2.gif
Atsakyti
O man trijų black lava sluoksnių per akis užtenka g.gif
Atsakyti
Man irgi black lava ibd užtenka 3 sluoksniu.
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 02, 08:39)
O man trijų black lava sluoksnių per akis užtenka g.gif

tai gal storai lakuojate? nes pas mane ta spaolva jau eina i pabaiga tai reikia 4 sluoksniu, o is pradziu reikejo 5-6sluoksniu
Atsakyti
uzmaciau , kad SN turi pora koraliniu spalvyciu smile.gif kazkaip nagavitoj kai buvau , ju nepastebejau ....
gal yra turinciu ? kaip jos real atrodo ?

SN Progel - UV Nagų lakas Summer Crush
user posted image

SN Progel - UV Nagų lakas Cameo Coral
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 02 kovo 2013 - 12:45
QUOTE(LiLady @ 2013 03 02, 09:39)
O man trijų black lava sluoksnių per akis užtenka g.gif

blink.gif ir pirma lakavima pasidenge 3sl? pas mane toks skystalas, kad baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medan @ 2013 03 02, 01:25)
Paskutiniu dvieju noreciau, atsibodo raudoni atspalviai.

Ir jusu tas raudono/juodo derinukas patiko.  4u.gif

Packe, idomi spalva, man siuo metu tokios labai aki traukia.  4u.gif

Man irgi, kazkaip pabodo raudonos biggrin.gif bet dar laukiu MY forbiden, apelsinu spalvos ir vario is gelaq biggrin.gif
Papildyta:
Pirkau Orly raudona gelini laka, bet jis man niekaip nedziuna, laikau 3 min lampoje ir visas topo sepetukas lieka raudonas unsure.gif gal lemputes jau laikas keisti, bet kiti lakai stingsta puikiai g.gif
geli pirkau nenauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 03 02, 13:45)
gal yra turinciu ?  kaip jos real atrodo ?

SN Progel - UV Nagų lakas Summer Crush
SN Progel - UV Nagų lakas Cameo Coral

Progel Cameo Coral
user posted image
Atsakyti